{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:Измами и опити за измами в особено големи размери от CORO  (Прочетена 125411 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #750 -: Декември 02, 2010, 07:45:44 »
Раздели ТемаНагоре

Добре сега ще ви питам нещо сериозно , кое предпочитате да бъде направено
Да се опитаме с общи усилия да оправим нещата макар и да се проточат повече , или да си пуснете жалбите и да разчитате на полицията за съдействие , се си мисля че по добрия вариант е да си получите първо нещата а после да бъдат оправени и пощенските , като за тях имам  следната идея , след като всичко се върне / плати , и останата само ПР , ще ги сметна колко са общо както и разходите по превода, и ще помоля ива да ги предостави на неутрален човек , най вероятно на мен , и аз ще ги разпратя по мамите  , на коя по еконт на коя по БГ пощи . Но смятам че е е по правилно Ива да използва всички средства които получи в разпращане и плащане на нещата , тъй като да ги върне отново са разходи / естествено по нейна вина / но ако има 10 лева примерно ще може да върне от 3 до 5 неща в зависимост от пакетите , и 3 до 5 мами ще си получат нещата на обща стойност минимум 30-40 лева , а ако ползва тези 10 лева за да възтанови и пощенски , вместо 3 до 5 ще са 2 до 3 , хайде сега нека има приоритети , първо големите неща да ги оправим , а после ще се насочим и към пощенските които са по 1 до 3
Ангелчето е права, съсредоточете се на по-важните неща
не става въпрос за защитаване, момичето си хаби нервите, времето че и финансите да помогне на хората да си върнат парите или нещата
на фона на 40-60 и нагоре лева, който ги гледа пощенските
важното е тях да си вземат момичетата, пък за останалото после ще се мисли
в никакъвв случай на защитавам Коро/Ива или както е там
всички сме с майки, дета, кой по едно, по две и по три даже
постъпката й няма оправдание, ясно е е че не си е правила никаква сметка да плати
но по-важно е да се минимизират щетите за тези, от които е взела нещата
да не мислите че тя нямада си получи наказанието-в пощата в Троян вече знаят какви ги дробила/ако пък е и същата измамничка от Продавалника/още повече
така че целият град ще знае че Ива е крала от майки от цяла България и е имала проблеми с полицията
не й берете грижата на нея, и оставате Ангела да си върши работата/чак й се чудя на търпението да се оправя с тая бакия/
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
pepina78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #751 -: Декември 02, 2010, 08:10:46 »
Раздели ТемаНагоре

тя като върне нещата ,от сайта ще я блокират по IP адреса така че повече да не може да влиза със какъвто и да е ник -ако иска ще трябва да си купи нов компютър-то това не е проблема важното е да върне или плати нещо
Активен

пощенските разходи ги деля поравно:)))--може да предлагате цени---все ще се споразумеем:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
предпочитам плащане по банков път
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #752 -: Декември 02, 2010, 08:35:57 »
Раздели ТемаНагоре

Добре сега ще ви питам нещо сериозно , кое предпочитате да бъде направено
Да се опитаме с общи усилия да оправим нещата макар и да се проточат повече , или да си пуснете жалбите и да разчитате на полицията за съдействие , се си мисля че по добрия вариант е да си получите първо нещата а после да бъдат оправени и пощенските , като за тях имам  следната идея , след като всичко се върне / плати , и останата само ПР , ще ги сметна колко са общо както и разходите по превода, и ще помоля ива да ги предостави на неутрален човек , най вероятно на мен , и аз ще ги разпратя по мамите  , на коя по еконт на коя по БГ пощи . Но смятам че е е по правилно Ива да използва всички средства които получи в разпращане и плащане на нещата , тъй като да ги върне отново са разходи / естествено по нейна вина / но ако има 10 лева примерно ще може да върне от 3 до 5 неща в зависимост от пакетите , и 3 до 5 мами ще си получат нещата на обща стойност минимум 30-40 лева , а ако ползва тези 10 лева за да възтанови и пощенски , вместо 3 до 5 ще са 2 до 3 , хайде сега нека има приоритети , първо големите неща да ги оправим , а после ще се насочим и към пощенските които са по 1 до 3
Ангелчето е права, съсредоточете се на по-важните неща
не става въпрос за защитаване, момичето си хаби нервите, времето че и финансите да помогне на хората да си върнат парите или нещата
на фона на 40-60 и нагоре лева, който ги гледа пощенските
важното е тях да си вземат момичетата, пък за останалото после ще се мисли
в никакъвв случай на защитавам Коро/Ива или както е там
всички сме с майки, дета, кой по едно, по две и по три даже
постъпката й няма оправдание, ясно е е че не си е правила никаква сметка да плати
но по-важно е да се минимизират щетите за тези, от които е взела нещата
да не мислите че тя нямада си получи наказанието-в пощата в Троян вече знаят какви ги дробила/ако пък е и същата измамничка от Продавалника/още повече
така че целият град ще знае че Ива е крала от майки от цяла България и е имала проблеми с полицията
не й берете грижата на нея, и оставате Ангела да си върши работата/чак й се чудя на търпението да се оправя с тая бакия/

А най сетне някой да ми разбере подбудите , наиситна всички ме разбирате погрешно , нито я оправдавам нито одобрявам постъпките и , но наистина мисля че тя първо трабва да върне нещата на мамите на стойност 10-20-30 лева , а после допълнително да мислим пощенските , тъй като на фона да отече някой с 20 и да отече някой с 2,10-1,88-2,5 , еми сори ама предпочитам някой да отече с пощенските.
И да държа се нормално с нея , защото има резултат , много по прудуктивно ще е да се държа човешки и да комуникираме помежду  за да се върнат работите , отколкото и аз като вас , да я наричам крадла , лъжкиня , то сичко се връща , бог ще те накаже и т.н. , тъй като такива думи не помагат за връщането на нещата , случайно някоя от вас да може да се свърже с нея?!? на някоя от вас да ви дига телефона?!? Ми не , защото знае какво отношение / заслужено/ ще срешне , на мен ми дига и работим за да се върнат всички работи , се си мисля че е по добрия вариант , но може и да греша де
Продължавам да издирвам следните данни
mimkata- линк към обявите , обща стойност на нещата , стойност н апощенските разходи , точния си адрес и трите имена
Cveti_Gabi- трябва само адрес да ми остави
kateto_pateto- да ми предостави линк към обявите които и е пратила
marieta78- стоността на Пощенските разходи
Отново питанка за никовете на тези мами
Козлодуй 50 лева Мариета
Банка 48 лева София Цвета Й. Кънева
Габрово 28 лева Тихомир Д.Бачков
Ямбол 8600 64 лева Павлина П. Стоянова
Анелия стефанова Горна Баня 5100
Татяна Н. Костова Червен бряг или Ловеч ботуши розови 22 номер и два екипа


« Последна редакция: Декември 02, 2010, 08:44:15 от The_Black_Angel » Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #753 -: Декември 02, 2010, 08:44:48 »
Раздели ТемаНагоре

тя като върне нещата ,от сайта ще я блокират по IP адреса така че повече да не може да влиза със какъвто и да е ник -ако иска ще трябва да си купи нов компютър-то това не е проблема важното е да върне или плати нещо
да така е .И аз мисля,че ще я блокират,само да не се регистрира от някоя приятелка.И все си мисля,(докато чета)че трябва да се пуска тема веднага,ако някой има съмнение за измама,та дори и накрая да се окаже,че не е така,но за по-сигурно!Ето ония ден като се пусна тема за zaza_Sf как се изясниха бързо нещата.Не трябва да се чака ,защото така може да стане, както с Coro.Знам,че модераторите,неискат да се пускат теми за щяло и нещяло,но май ще се налага за напред така да се действа.
А относно coro,според мен не трябва да й се разминава,само с това да се издължи,ако не бяхте издирили всичко за нея и да я посплашите,дали щеше да върне нещата  Roll Eyes.Според мен-НЕ!  Wink
П.П: Тя за мен и абсолютна измамница,която няма да спре до тук,просто недоумявам как ,като се стигнаха нещата до жалби,полиции,господари на ефира и т.н. тя реши да се издължи???Момичета ,като си получите парите и пакетите,пускайте жалби Smiley
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 08:48:16 от viv_f » Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #754 -: Декември 02, 2010, 08:55:51 »
Раздели ТемаНагоре

Накрая паричките за пощенски да ги дадете на Ангела, че да си плати телефона момичето. Smiley
Все пак благодарение на нея си получихте парите/нещата.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
kema81
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #755 -: Декември 02, 2010, 09:16:04 »
Раздели ТемаНагоре

Накрая паричките за пощенски да ги дадете на Ангела, че да си плати телефона момичето. Smiley
Все пак благодарение на нея си получихте парите/нещата.
Абсолютно подкрепям! Точно това щях да напиша и аз  Wink
Тук са най готините модератори. Поздравявам Ви  Kiss
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #756 -: Декември 02, 2010, 09:30:58 »
Раздели ТемаНагоре

Накрая паричките за пощенски да ги дадете на Ангела, че да си плати телефона момичето. Smiley
Все пак благодарение на нея си получихте парите/нещата.
Много правилно,тя също има дете на което вместо да купи нещо да се зарадва,ще даде парички за сметката на телефона си,благодарете и по този начин,за вас беше важно да си върнете нещата и ги получавате,с 1-2 лв.пощенски които сте платили,тя сега ги дава в телефонна сметка....
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
pepina78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #757 -: Декември 02, 2010, 09:47:39 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked ама и по господари на ефира ли ще я дават или само е заплашена Roll Eyes
Активен

пощенските разходи ги деля поравно:)))--може да предлагате цени---все ще се споразумеем:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
предпочитам плащане по банков път
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #758 -: Декември 02, 2010, 09:49:13 »
Раздели ТемаНагоре

Не го правя за да имам облаги , преценила съм обадила съм се , отбелязах го защото поста на bADaZz ме засегна доста , а предлагам Ива да ги прати на куп на друг човек и визирах себе си защото май съм единствената на която и тя има доверие, тъй като тя не е много организирана , а и лесно ще бъдат върнати с едно ходене до пощата и едно до еконт , в зависимост как е по удобно , може и друг естесвено да се заеме , ако му се занимава , но нека стигнеме първо до там , сега дъ се съсродочим над връщането на нещата , преди малко говорих с ива , имам инфо , само че по късно ще го оформя че е малко нахвърляно набързо .
А иначе , благодаря ви , трогната съм и съм благодарна за това чче оценявате усилията които полагам за да няма ощетени , за жалост не мога да компенсирам обидата , но поне от към материалните ви неща ще се постарая
Продължавам да издирвам следните данни
mimkata- линк към обявите , обща стойност на нещата , стойност н апощенските разходи , точния си адрес и трите имена
Cveti_Gabi- трябва само адрес да ми остави
kateto_pateto- да ми предостави линк към обявите които и е пратила
marieta78- стоността на Пощенските разходи
Отново питанка за никовете на тези мами
Козлодуй 50 лева Мариета
Банка 48 лева София Цвета Й. Кънева
Габрово 28 лева Тихомир Д.Бачков
Ямбол 8600 64 лева Павлина П. Стоянова
Анелия стефанова Горна Баня 5100
Татяна Н. Костова Червен бряг или Ловеч ботуши розови 22 номер и два екипа

Активен

ellyy07
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 101


Всичко е по лична преценка!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #759 -: Декември 02, 2010, 10:17:53 »
Раздели ТемаНагоре

Аз друго си мисля,сега като чета колко сме на брой,колко много неща си е поръчала за отрицателно време!Аз дори и да купувам никога не поръчвам толкова мащабно,та това са сигурно над 30 неща!!Ако не и повече,вече им изгубих бройката....Дано всичко се уреди все пак,на там е тръгнало....
Активен

Всичко е по лична преценка!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #760 -: Декември 02, 2010, 10:36:29 »
Раздели ТемаНагоре

Момичето има и още едно име - ИВАЛИНА М. ПЕН.  
както и постоянен адрес по лична карта село Бели Осъм ул. Зеленика
Пиша ви тази информация за да имате едно наум и за този адрес!!!!
Може някой и от този адрес да е пазарувал!!!

Не се и очудвам вече Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #761 -: Декември 02, 2010, 10:36:53 »
Раздели ТемаНагоре

Момичето има и още едно име - ИВАЛИНА М. ПЕН. 
както и постоянен адрес по лична карта село Бели Осъм ул. Зеленика
Пиша ви тази информация за да имате едно наум и за този адрес!!!!
Може някой и от този адрес да е пазарувал!!!
 Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #762 -: Декември 02, 2010, 11:24:55 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да попитам за отказаните от Ива пакети.Като отидем да си ги вземем, ще трябва ли пак да плащаме пощенски разходи?
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #763 -: Декември 02, 2010, 11:30:49 »
Раздели ТемаНагоре

30 номер в списъка - pepina78 - 15.80лв

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=83360&cat=14---

Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #764 -: Декември 02, 2010, 11:36:48 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да попитам за отказаните от Ива пакети.Като отидем да си ги вземем, ще трябва ли пак да плащаме пощенски разходи?
Не.На мен поне не са ми искали.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!


Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: