{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКОРЕКТНА ПОСТЪПКА-SSLAVENA-БЕРКОВИЦА  (Прочетена 10426 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 24, 2010, 15:12:52 »
Раздели ТемаНагоре

Нека се пуснат снимки за да видим въпросните бодуши и ципа
  Roll Eyesлюбопитно е да ги видим все пак и пак казвам дай по спокойно Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 24, 2010, 15:13:52 »
Раздели ТемаНагоре

Ето това са обявите
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=53356&cat=500
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=80856&cat=500

забележете, че претенциите са повече за подарените ботуши, а за кафявите сами виждате че току що са изпрани и още мокри,явно просто са се оказали малки и се тьрси начин да се вьрнат.......а циповете и на двата чифта си работеха без проблем.
Моля за извинение, че ви занимаваме с това,но не аз отворих темата, а ведньж отворена аз дьржа да се изясни на всички ситуацията и липсата на вина от моя страна.
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 24, 2010, 15:18:21 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=80856&cat=500---прочетете какво пише!!!номер40-ако е 38,не ми вьршат работа естествено!за подарька-писах-жена си,придай им малко вид като ги почистиш поне от космите си-не сьм коментирала подарька,нито споменах досега фон дьо тена,който си бах порьчала,нямам забележки!на "подарька"-изпросения,както се изказа-не му работят и двата ципа,на велурените никьде не споменаваш,че ципа е счупен,нали?ми да го снимам да видят след като е счупен целия как ще се закопчава?/не става и с кламер,няма кьде да се мушне просто,счупен е до основата пльзгача!коментирай?
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 24, 2010, 15:34:12 »
Раздели ТемаНагоре

Ето това са обявите
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=53356&cat=500
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=80856&cat=500

забележете, че претенциите са повече за подарените ботуши, а за кафявите сами виждате че току що са изпрани и още мокри,явно просто са се оказали малки и се тьрси начин да се вьрнат.......а циповете и на двата чифта си работеха без проблем.
Моля за извинение, че ви занимаваме с това,но не аз отворих темата, а ведньж отворена аз дьржа да се изясни на всички ситуацията и липсата на вина от моя страна.
За кафявите ботуши-сниман е ципа само на единия ботуш,така че ако започналата темата реши да ги снима,и се види дали е счупен,и ако е спестена забележката,според мен едната връща и другата връща и всичко е ок Winkтова е мойто скромно мнение Kiss
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 16:05:03 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 24, 2010, 15:34:53 »
Раздели ТемаНагоре

Това е последният коментар, които оставям, за да не досаждам на потребителите,защото стана грозна картина. На кафявите ботуши БЕШЕ счупена само част от халката и можеше да се затваря ципа без проблем,след като така сьм ги носила.  За номера не отричам че пише 38,но според мен е по-важно че сьм дала дьлжина на стелка,която сьответства на 40 номер, по това можеше да се ориентира.
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 24, 2010, 15:43:27 »
Раздели ТемаНагоре

СЛАВЯНКЕ,ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ ПОЛЗВАШ ПАРИЧКИТЕ,ИГНОРЕ И ПРИКЛЮЧВАМ С ТЕБ,НИЩО НЕ ТИ ИСКАМ,КОЛЕТА Е БОКЛУК,ТАМ ЩЕ ОТИДЕ,ЖАЛКО САМО ЗА НЕРВИТЕ И ГЛАВОБОЛИЕТО МИ ЦЯЛ ДЕН...ДАНО НИКОГА ВЕЧЕ НЯМАМ КОНТАКТ С ТЕБ И ТАКИВА ПОДОБНИ---АЙ ДИШАЙ СПОКОЙНО И ИГРАЙ КАКТО СИ СВИКНАЛА,ЯВНО НЕ СИ СТРУВА НИЩО ОТ ДЕНЯ ДОТУК Kiss Cool
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 24, 2010, 16:08:16 »
Раздели ТемаНагоре

СЛАВЯНКЕ,ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ ПОЛЗВАШ ПАРИЧКИТЕ,ИГНОРЕ И ПРИКЛЮЧВАМ С ТЕБ,НИЩО НЕ ТИ ИСКАМ,КОЛЕТА Е БОКЛУК,ТАМ ЩЕ ОТИДЕ,ЖАЛКО САМО ЗА НЕРВИТЕ И ГЛАВОБОЛИЕТО МИ ЦЯЛ ДЕН...ДАНО НИКОГА ВЕЧЕ НЯМАМ КОНТАКТ С ТЕБ И ТАКИВА ПОДОБНИ---АЙ ДИШАЙ СПОКОЙНО И ИГРАЙ КАКТО СИ СВИКНАЛА,ЯВНО НЕ СИ СТРУВА НИЩО ОТ ДЕНЯ ДОТУК Kiss Cool
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН,АЗ СЪЩО МНОГО ПЪТИ СЪМ КОНТАКТУВАЛА С НЕЯ,СТРАХОТНА ПРОДАВАЛКА И КУПУВАЧ.МНГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ ВСИЧКИТЕ СИ СРЕЩИ С НЕЯ,НЕЗНАМ КАКВО ТОЧНО СЕ РАЗНИЩВА,НО СЛЕД КАТО ТЯ ОЩЕ НЕ СИ Е ПОЛУЧИЛА ЗАПИСА И НЕ Е ОТКАЗАЛА КАТЕГОРИЧНО ПРИМЕРНО ДА  СИ ВЪРНЕ НЕЩАТА,ЗАЩО СЕ ПОВДИГА ВЪПРОСА ТУК,А НЕ НА ЛИЧНИ И ТАМ ДА СЕ РАЗБЕРАТ.КАТО СМЯТАМ,ЧЕ ТЯ Е РАЗБРАН ЧОВЕК И БИ МОГЛО ДА СЕ НАМЕРИ КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕ ПРЕДИ ДА СЕ СТИГА ДО ТУК И ТЕМА.
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #37 -: Ноември 24, 2010, 16:56:24 »
Раздели ТемаНагоре

Така Хайде първо да смекчим тона и емоциите
Второ , Руса ма па умна , върни двата чивта ботуши , Ссравена върни парите
Това е
Хора излагате се , пускате теми без дори да пробвате първо да изгладите нещата , кротко и културно !
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Ноември 24, 2010, 17:25:00 »
Раздели ТемаНагоре

Така Хайде първо да смекчим тона и емоциите
Второ , Руса ма па умна , върни двата чивта ботуши , Ссравена върни парите
Това е
Хора излагате се , пускате теми без дори да пробвате първо да изгладите нещата , кротко и културно !
Winkтова беше!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Ноември 24, 2010, 17:48:32 »
Раздели ТемаНагоре

Лелеее, случайно попаднах на тази тема, ама то изрази,ама то обиди...Какво да си помисля са потребителки, които държат такъв цветист език? Lips Sealed. Нещата можеха да се решат спокойно на лични...
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Ноември 24, 2010, 18:08:30 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Така Хайде първо да смекчим тона и емоциите
Второ , Руса ма па умна , върни двата чивта ботуши , Ссравена върни парите
Това е
Хора излагате се , пускате теми без дори да пробвате първо да изгладите нещата , кротко и културно !
Ангелчето най добре го каза!
Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Ноември 24, 2010, 20:14:06 »
Раздели ТемаНагоре

Аз само не разбрах последно,парите пуснати ли са и  получени ли са ? Руса ма паумна каза че сславена ги е искала предварително,а Сславена казва,че не ги е получила изобщо?Е ,питам аз защо бързате да се разправяте незнам,така и двете правите лошо впечетление,разбирам,че емоциите някой път натделяват пред разума,но все пак....
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Ноември 24, 2010, 21:47:10 »
Раздели ТемаНагоре

как може да се коментира нещо,което е подарък???Като не ти хареса-подаряваш го и готово
Защо да са 38 номер,като е дадена стелка 27см?Това дори е 40.5 номер  Shocked
Ако в това е проблема само-заставам зад Славена.Явно на русата й е скучно,покупката не й допада,избива комплекси....
Темата е е по-странна от всички останали пускани теми   Wink
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 22:12:13 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Ноември 25, 2010, 00:46:47 »
Раздели ТемаНагоре

как може да се коментира нещо,което е подарък???Като не ти хареса-подаряваш го и готово
Защо да са 38 номер,като е дадена стелка 27см?Това дори е 40.5 номер  Shocked
Ако в това е проблема само-заставам зад Славена.Явно на русата й е скучно,покупката не й допада,избива комплекси....
Темата е е по-странна от всички останали пускани теми   Wink

Искам първо да кажа, че не познавам, нито пък имам намерение да вземам страната на когото и да е. Но....смятам, че , ако ботушите по номерация са 38 номер,  е редно да се напише 38. Стелката е много относително нещо, поне аз вече с тези размери на стелки, се опарих три пъти и сега закупените  обувки и ботуши така си стоят  Sad Sad. Затова смятам, че ако номерата се разминават, трябва да се напише нещо от рода на "38 номер, но отговарят на 40 ". За да няма такива неприятни ситуации, уточнявайте си  докрай нещата на ЛС. Аз , след като се "опарих" няколко пъти с несполучливи покупки на ботуши и обувки, пиша ЛС, ако трябва и по 5 пъти ще се уточняваме, но в кранйна сметка е важно и двете страни да са доволни.
Не става така, с две думи-"вземам, пращам , ето ти адрес" и готово! Комуникацията е много важна, поне аз държа изключително на нея. Ако отсрещната страна ми отговаря с две думи или ми подвиква, като завършва изречението си с удивителен знак- край, спирам до тук и не ме интересува втъпросната обява, та ако ще и прекрасно да е "нещото", което се продава.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Ноември 25, 2010, 08:12:08 »
Раздели ТемаНагоре

как може да се коментира нещо,което е подарък???Като не ти хареса-подаряваш го и готово
Защо да са 38 номер,като е дадена стелка 27см?Това дори е 40.5 номер  Shocked
Ако в това е проблема само-заставам зад Славена.Явно на русата й е скучно,покупката не й допада,избива комплекси....
Темата е е по-странна от всички останали пускани теми   Wink
на русата не и е скучно,тук се пише от зор,подарька го коментирам,защото ВИДА,а не сьстоянието,му е трагично,нормална жена не би си изпратила мьрсотийте да и ги гледат,стелката ако е 27,всичко щеше да е ок,но не е-аз нося номер 37-38,и са ми леко хлабави,но не и големи,просто не стават за крак 40,за които бяха порьчани.И ДВЕТЕ НЯМАМЕ ЖЕЛАНИЕ ПОВЕЧЕ ДА СЕ КОМЕНТИРА,ВИДИМО Е,записа е изпратен 4 дена предварително,но явно още не е пристигнал,за това и вярвам...нека спреме дотук моля,наистина стана грозна гледка,няма да ги ползвам,не си искам парите,тя ще си вземе нейните и това е,нали тя поне е доволна,тук стана говорилня,и двете помощ не видяхме...благодаря на тези които писаха на лични и ми разказаха някои нещица,ще заключа темата окончателно Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: