{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКОРЕКТНА ПОСТЪПКА-SSLAVENA-БЕРКОВИЦА  (Прочетена 10428 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 24, 2010, 13:50:05 »
Раздели ТемаНагоре

Пропуснах да спомена,че изобщо не сьм искала авансово плащане, тя е получила колета, а аз още не сьм получила парите.
---дано да не сьм изтрила сьобщението ти!!!а парите си ги получила,гаранция,затова си пратила колета Winkто не беше пазарльк,та чудо...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 24, 2010, 13:52:40 »
Раздели ТемаНагоре

rusamapaumna/da ne vervash:O)
new user
*
Активен Активен

Публикации: 32


...ма па не забравяйте,че руса де:O)))


Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 22, 2010, 20:09:02 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
еееееееееееееее,не сьм бе мила!!!пуснах ти го рано сутринта!сигурно утре ще са при теб,пьрво твоите парички пуснах!!! Kiss
нема начин да нема начин!!!
rusamapaumna/da ne vervash:O)
new user
*
Активен Активен

Публикации: 32


...ма па не забравяйте,че руса де:O)))


Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Ноември 22, 2010, 20:09:50 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
их,ма сьм бьрзак/прочетох ПРОПУСНА ЛИ МЕ... Cheesy Cheesy Cheesyти поне ме разбра Cheesy
нема начин да нема начин!!!
rusamapaumna/da ne vervash:O)
new user
*
Активен Активен

Публикации: 32


...ма па не забравяйте,че руса де:O)))


Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Вчера в 07:31:30 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
мац,ми УТЕПАХ ТЕ Tongueнали каза за вчера още че ще го пратиш дееее Sadоки де,чакаме Kiss
нема начин да нема начин!!!
rusamapaumna/da ne vervash:O)
new user
*
Активен Активен

Публикации: 32


...ма па не забравяйте,че руса де:O)))


Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: sslavena -: Вчера в 08:25:12 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
 Kissбьзикам те бе,разпредели си времето както ти е удобно,просто да знаеш че сме ок от наша страна
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 24, 2010, 13:52:55 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко хубаво, но с този тон нещата не се оправят! Разбирам, че си ядосана, но никъде в арогантното ти ЛС не пише, че смяташ да върнеш ботушите - естествено като напишеш причините за това - и си искаш парите. След като ти си недоволната страна по сделката е редно ти да изявиш желание да върнеш покупката, като напишеш ясно какво очакваш от продавача! Славена не е тази, която трябва да те моли да и върнеш ботушите. ЕДВА СЛЕД ТОВА, ако не се разберете пускай подобни теми.
".....Winkбезумно много ме разочарова,честно...на жената и открадна 13 лв за нищо..." - много си крайна в изказванията си! Дай малко по-еваш! С този тон и тези думи нищо няма да постигнеш!

Що не пробваш нещо от рода на:
-Славена, смятам да ти върна ботушите като не отговарящи на описанието. От теб очаквам да ми изпратиш запис за .....лв., като задържиш сумата за пощ. разходи по пратката.

Сигурна съм, че всичко щеше и пак може да е ОК! Темата според мен поне на този етап е напълно излишна!
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 24, 2010, 13:57:12 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко хубаво, но с този тон нещата не се оправят! Разбирам, че си ядосана, но никъде в арогантното ти ЛС не пише, че смяташ да върнеш ботушите - естествено като напишеш причините за това - и си искаш парите. След като ти си недоволната страна по сделката е редно ти да изявиш желание да върнеш покупката, като напишеш ясно какво очакваш от продавача! Славена не е тази, която трябва да те моли да и върнеш ботушите. ЕДВА СЛЕД ТОВА, ако не се разберете пускай подобни теми.
".....Winkбезумно много ме разочарова,честно...на жената и открадна 13 лв за нищо..." - много си крайна в изказванията си! Дай малко по-еваш! С този тон и тези думи нищо няма да постигнеш!

Що не пробваш нещо от рода на:
-Славена, смятам да ти върна ботушите като не отговарящи на описанието. От теб очаквам да ми изпратиш запис за .....лв., като задържиш сумата за пощ. разходи по пратката.

Сигурна съм, че всичко щеше и пак може да е ОК! Темата според мен поне на този етап е напълно излишна!

Напълно си права Wink Много бързат със изказванията и бързат,без да са разбрали за какво иде реч Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 24, 2010, 14:00:30 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко хубаво, но с този тон нещата не се оправят! Разбирам, че си ядосана, но никъде в арогантното ти ЛС не пише, че смяташ да върнеш ботушите - естествено като напишеш причините за това - и си искаш парите. След като ти си недоволната страна по сделката е редно ти да изявиш желание да върнеш покупката, като напишеш ясно какво очакваш от продавача! Славена не е тази, която трябва да те моли да и върнеш ботушите. ЕДВА СЛЕД ТОВА, ако не се разберете пускай подобни теми.
".....Winkбезумно много ме разочарова,честно...на жената и открадна 13 лв за нищо..." - много си крайна в изказванията си! Дай малко по-еваш! С този тон и тези думи нищо няма да постигнеш!

Що не пробваш нещо от рода на:
-Славена, смятам да ти върна ботушите като не отговарящи на описанието. От теб очаквам да ми изпратиш запис за .....лв., като задържиш сумата за пощ. разходи по пратката.

Сигурна съм, че всичко щеше и пак може да е ОК! Темата според мен поне на този етап е напълно излишна!

Напълно си права Wink Много бързат със изказванията и бързат,без да са разбрали за какво иде реч Wink
ОК,АЗ ЗАПОЧНАХ ТЕМАТА-АЗ Я ПРИКЛЮЧВАМ,АКО МИ ДАДЕТЕ ТОВА ПРАВО!И ДА СИ КОМЕНТИРАМЕ ЗАЩО Е ТАКА,МОГЛО ЛИ Е ИНАЧЕ,НЯМА ЕФЕКТ-СТРАНИТЕ СА ДВЕ,КАКТО И ИСТИНИТЕ...ЖАЛКО,ВСЕКИ СИ ИМА ЛИЧНИ ПРИСТРАСТИЯ,А ТЯ НАИСТИНА НЯМА ЖЕЛАНИЕ ДА ОПРАВИ НЕЩАТА:(((
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 24, 2010, 14:11:57 »
Раздели ТемаНагоре

Не можеш да ме обидиш по никакьв начин, колкото и да се стараеш, а това не е и моя цел!
Вьпросьт можеше да се реши на лични, но тя дори не е изчакала да отговоря,все пак аз и работя и не мога да сьм все пред компа, щом видях сьобщението и от админ. че  е пуснала даже и тема, веднага взех отношение. Това, че не сьм получила записа може и сама да провери в  пощ. клон, и не е имало никакви пазарльци от моя страна, попитах я само видяла ли е че ботушите са сьс забележка, за да е сигурна в покупката. Относно подарените ботуши според мен е нормално бяла подплата от носенето да се захаби и да не остане вьв фабричния си вид. Относно номера на ботушите не знам как като носи 41 е трьгнала да купува 40  номер сьс стелка 27см., това е  просто смешно........
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 24, 2010, 14:16:51 »
Раздели ТемаНагоре

Ще си позволя да дам един съвет: просто не купувайте обувки в състояние "добро" за да не сте разочаровани после. По- добре си купете нови за 15 лв и да ви е мирна главата.
Същото се отнася и за продавача. В случая sslavena е описала забележките, но явно купувача е разочарован.
Именно за това не продавайте обувки в такова състояние за да си спестите нервите след това. В крайна сметка не може от всяко нещо да се изкарват пари. А и защо предварително плащане??? Аз лично не бих поискала за сума от 10 лв и състояние "добро" , а и оценките на купувалката са добри Roll Eyes

Нищо лично към никоя от двете страни, просто изказах мнение.
и наистина-защо не се разберете като възпитани хора на л.с Cheesy
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 24, 2010, 14:36:22 »
Раздели ТемаНагоре

ми...и аз да се оплача за пьрви път-с извинение за останалите коректни от берковица,ма-цигански град,явно затова и манталитета им е такьв там...та...


Това беше много-много грозно...... Shocked
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 24, 2010, 14:40:42 »
Раздели ТемаНагоре

ПРОФИЛЬТ ГОВОРИ САМ ЗА СЕБЕ СИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 24, 2010, 14:41:13 »
Раздели ТемаНагоре

ми...и аз да се оплача за пьрви път-с извинение за останалите коректни от берковица,ма-цигански град,явно затова и манталитета им е такьв там...та...


Това беше много-много грозно...... Shocked
и аз подкрепям това,че е гадно изказване  Huh?
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 24, 2010, 14:43:37 »
Раздели ТемаНагоре

Направо съм потресена и разочарована като прочета,че отново има нова тема в "Некоректните", И на мен не ми е ясно защо се избързва с пускането на нови теми? ами разберете се първо  на лични и ако тогава не стигнете до някакво решение -добре пусни темата. Аз чаках цели 2 седмици една потребителка да ми върне една жилетка, защото уж и се оказала голяма и проявих търпение а вие за няколко часа и хоп темата пусната.
Относно Славена имам много добро впечатление от нея, много коректен и разбран човек е, вчера получих едни дънки от размяна-в отлично състояние са Smiley а аз трябваше да и пратя една туника и просто забравих да и пусна 1 лв. в пакета-разликата в цената-еми евала на жената, извиних и се и тя ме разбра WinkЗа което ти благодаря много мила!
ми...и аз да се оплача за пьрви път-с извинение за останалите коректни от берковица,ма-цигански град,явно затова и манталитета им е такьв там...та...
Какво е това отношение, кави са тези груби и грозни приказки???  Какво значение има кой от къде е?Май си търсим вече поводи за дразнене.Не може така (gesture1)
Надявам се да стигнете до някакво решение и да се разберете като големи и цивилизовани хора!
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 24, 2010, 14:49:48 »
Раздели ТемаНагоре

Направо съм потресена и разочарована като прочета,че отново има нова тема в "Некоректните", И на мен не ми е ясно защо се избързва с пускането на нови теми? ами разберете се първо  на лични и ако тогава не стигнете до някакво решение -добре пусни темата. Аз чаках цели 2 седмици една потребителка да ми върне една жилетка, защото уж и се оказала голяма и проявих търпение а вие за няколко часа и хоп темата пусната.
Относно Славена имам много добро впечатление от нея, много коректен и разбран човек е, вчера получих едни дънки от размяна-в отлично състояние са Smiley а аз трябваше да и пратя една туника и просто забравих да и пусна 1 лв. в пакета-разликата в цената-еми евала на жената, извиних и се и тя ме разбра WinkЗа което ти благодаря много мила!
ми...и аз да се оплача за пьрви път-с извинение за останалите коректни от берковица,ма-цигански град,явно затова и манталитета им е такьв там...та...
Какво е това отношение, кави са тези груби и грозни приказки???  Какво значение има кой от къде е?Май си търсим вече поводи за дразнене.Не може така (gesture1)
Надявам се да стигнете до някакво решение и да се разберете като големи и цивилизовани хора!
Подкрепям напълно това мнение,и пак казвам-разберете се на лични,не превръщайте форума в място, където да не ми се влиза :- у съседите и там има сериал,X МАЛКО ТЪРПЕНИЕ е нужно и КОМУНИКАЦИЯ!!! Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

bebcheto87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 24, 2010, 14:55:34 »
Раздели ТемаНагоре

Нека се пуснат снимки за да видим въпросните бодуши и ципа
Активен

1.Коректна съм очаквам същото.
2.На нови потребители и такива с отрицателни оценки изпращам след предварително плащане.
3.Разменям определени обяви
4.Не плащам стоки пратени ми с наложен платеж без изрична оговорка
5.За повече от 1 обява предимство
bebcheto87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 24, 2010, 15:05:55 »
Раздели ТемаНагоре

Аз лично не бих си купила каквито и да е било обувки втора употреба като се има предвид че при нас има и за по 15-20лв чисто нови е не са от естествена кожа но са нови и здрави и това не е само в нашия град във всички градове има магазини които се продават евтини обувки.
Относно дължината на стелката аз нося 39-40 номер в зависимост от модела и на всички обувки стелката ми е 26см(ей сега я мерих че ми стана интересно Cheesy)
Активен

1.Коректна съм очаквам същото.
2.На нови потребители и такива с отрицателни оценки изпращам след предварително плащане.
3.Разменям определени обяви
4.Не плащам стоки пратени ми с наложен платеж без изрична оговорка
5.За повече от 1 обява предимство
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 24, 2010, 15:08:15 »
Раздели ТемаНагоре

МАЛКО ТЪРПЕНИЕ е нужно и КОМУНИКАЦИЯ!!! Smiley-аз не сьм дребнава,но се чувствам в случая хем изльгана,хем унизена!отворена сьм за контакт,но той просто липсва-тук се сьбра един фен-клуб,в който или не са патили,или не разбраха естеството на проблемане говориме за козметични забележки,а за некоректно отношение !вярно е че избьрзах,само това е вината ми!в края на краищата сьм потърпевша,нали!сега и за тона ми ли да и се извиня?!МИ ИЗВИНЯВАЙ СЛАВЯНКЕ ЧЕ СИ ПОРЬЧАХ БОКЛУЦИТЕ ТИ,ЧЕ СИ ГИ ПРЕДПЛАТИХ ЗА ДА НЕ МИ ВИСИШ НА ЛИЧНИ,ЧЕ ЗАНИМАВАШ ДЕСЕТ ЧОВЕКА С ДРЕБНАВАТА ТИ ЛИЧНОСТ!ИЗВИНЯВАЙТЕ И ВИЕ,НА КОИТО ВИ БЕШЕ СКУЧНО В САЙТА,ТА НИ ЧЕТЯХТЕ,И НА ВАС,ДЕТО ВИДЯХТЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА,НО ОСТАНАХТЕ ЗА СЕИРА,А НЕ ЗА ДА ПОМОГНЕТЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ КАТО РАЗУМНИ ХОРА...margafraca-БЛАГОДАРЯ ТИ КОНКРЕТНО НА ТЕБ,ЧЕ СЕ ОПИТА ДА НИ ВЬРНЕШ В РЕЛСИТЕ,НО ОСОБЕН СМИСЬЛ И РАЗБИРАНЕ НЕ ВИДЯХ В ОПИТИТЕ ТИ ДА МИ ПОМОГНЕШ Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: