{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Косопад  (Прочетена 20642 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 13, 2011, 17:07:43 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Онзи ден се подстригвах,и фризьорката ми препоръча някакъв шампоан,в голям литраж,и тя предлагаше 100мл/3лв,против косопад.
Думите и бяха:"Бе той е на билкова основа май,но аз много много не вярвам,но....от 3 път гарантирано спира"
Вярвайте ми или не,на първото измиване косата косопадът ми спря,за първи път виждам такова чудо,мога да попитам точно на коя фирма е.
Аз съм изключително доволна. Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Мила,питай я,а ако не намеря тук,би ли се съгласила да ми купиш?

Разбира се,че ще ти взема-към вторник ще мина да питам на коя фирма е,ще ти пиша на ЛС.
И мен ме интересува как се казва.Моля и на мен да пишеш как се казва.
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 14, 2011, 09:59:55 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте !
На мъжа ми много му падаше косата ,а и отделно имаше и пърхот.Всичко спря откакто започва да ползва шампоаните на VICHY ,те са комбинирани и много му  помогнаха ,косопада спря и пърхота изчезна .Ползва го почти 5 години вече ,по два пъти на седмица . В началото всяка вечер в продължение на една седмица .
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #17 -: Февруари 15, 2011, 08:29:34 »
Раздели ТемаНагоре

Охх и аз ползвам на Vichy един червен Dercos или Decro нещо такова, за косопад е, но нищо не ми помага, явно моя случай е критичен Sad((
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 15, 2011, 09:44:22 »
Раздели ТемаНагоре

Охх и аз ползвам на Vichy един червен Dercos или Decro нещо такова, за косопад е, но нищо не ми помага, явно моя случай е критичен Sad((
да нещо такова пише ,сега сме на другия вид само за пърхот ,ама при на с помага .Явно трябва да пробваш и друго.Пробвала ли си да се миеш с отвара от коприва ,тя подхраннва косъма и спира косопада.Да ти кажа честно повече съм за бабини отвари отколкото другите
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

pileto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 307


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Март 05, 2011, 12:22:43 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!

Ето ви една идейка и от мен - Конски витамини - Тривитаминол - използват се за растеж и косопад. Освен това придават уникален блясък на косата  Wink  Купуват се от ветеринарните аптеки, цената мисля, че им беше около 6 лева. Има уникален ефект! Опитайте  Wink
Активен

Коректна съм,очаквам същото и от Вас!
При запис-пишете и на лични!
За 2 и повече обяви-предимство!
Изчаквам записалите се 12 часа и давам ред на следващият!
Пощенските разходи,са за сметка на купувача,ако няма друга уговорка!
Връщам стоки не отговарящи на описанието!
Поставям оценки,правете го и Вие Smiley
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #20 -: Март 05, 2011, 15:11:36 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Слава богу косопадът намаля значително. Това с подстригването и при мен имаше ефект, но като цяло ми помогнаха специализираните продукти за коса и постоянството
Мила,какво прави,че и мойта много пада в момента Huh?

Онзи ден се подстригвах,и фризьорката ми препоръча някакъв шампоан,в голям литраж,и тя предлагаше 100мл/3лв,против косопад.
Думите и бяха:"Бе той е на билкова основа май,но аз много много не вярвам,но....от 3 път гарантирано спира"
Вярвайте ми или не,на първото измиване косата косопадът ми спря,за първи път виждам такова чудо,мога да попитам точно на коя фирма е.
Аз съм изключително доволна. Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Мацо искам и за мен един,пиши ми ако има,купи ми един и да давам адресче на лични Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Март 05, 2011, 18:02:40 »
Раздели ТемаНагоре

Как се казва този шампоан? Аз си взех сега един на Alfaparf Milano за косопад, но само 3 пъти съм го ползвала и не мога да дам отзиви
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #22 -: Април 30, 2011, 08:51:32 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,и аз от Великден насам чакам да зареди фризьорката,
колко мл искаш?
Няма ли го при вас?
Helen Seward е марката,но кака точно се казва артикулът,не знам.
не съм мяркала такъв шампоан Lips Sealed,ако има при теб вземи ми малка разфасовка да го пробвам  Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1322


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 25, 2015, 11:37:35 »
Раздели ТемаНагоре

За проблеми с косопада съм чувала, че се използва чесън, другият вариант е тривитаминол.
Активен

Emily89
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Януари 17, 2018, 20:06:42 »
Раздели ТемаНагоре

За най-добър избор на шампоан или терапия, първо трябва да се установи на какво се държи косопада - стрес, сезонен, генетичен ... аз лично имах проблем с косопада в есенния сезон и се справих с Дюкре, продават се в аптеките, имат шампоан, ампули и хапчета. Аз купих само шампоана защото нямат възможност да купя цялата серия и все пак останах доволна.
Активен


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: