{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Косопад  (Прочетена 20640 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dalila_D
Деси
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 21, 2010, 18:16:21 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили дами!
От близо 2 месеца имам ужасен косопад, който на нищо не се повлиява. Купила съм си всевъзможни продукти за решаване на този проблем и все още резултат няма. Започвам да се отчайвам и да си мисля че скоро нищо няма да остане на главата ми.
Моля, споделете при вас какво действа, от кое сте забелязали че има ефект!

Благодаря предварително!
Активен

Коректна съм - моля, бъдете и вие!
Пощенските разходи са за сметка на купувача.
Изпращам на първата писала ми лично съобщение.
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2010, 18:47:41 »
Раздели ТемаНагоре

Зависи каква е първопричината за него,ако след раждане това си е нормално явление при всички и до годината ще се нормализира ,междувременно можеш да я подрежеш малко(или повече).
А ако не е от това трябва и вътрешно да подсилиш организма с витамини,например "Ревалид" .
Друго полезно нещо е ,след измиване да се напояват корените с хининова вода,или когато се сетиш с тампонче я понамазвай.
А маски има доста в нета,като най извести са тия със сок от лук(може и чесън)смесен с каквото имаш подръка:мас;мед,жълтък;кис мляко;хума...правиш каша,нанасяш и запарваш с шапка за баня(кесия)и хавлия отгоре ако не преспиш с нея,то поне 2,3 часа оставаш.Веднъж седмично.Добре действат и:Тривитаминола и бадемовото масло(към маската по 1 супена лъжица)
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
Dalila_D
Деси
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2010, 19:21:37 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за идеите EvaG! Ще пробвам с някоя от тези маски, дано да имат ефект!
Иначе не съм раждала все още.
Интересното е че изведнъж започна да пада и то много.
Витамини приемем откакто съм забелязала за проблема. Ям доста плодове и зеленчуци, опитвам се да се храня здравословно до колкото е възможно, не се лишавам от нищо.
Освен това преди всяко измиване използвам стимулант за коса на Икаров, използвам уж добър шампоан против косопад на Уна, а след измиване втривам в корените ампули на Линеабио пак против косопад.
Активен

Коректна съм - моля, бъдете и вие!
Пощенските разходи са за сметка на купувача.
Изпращам на първата писала ми лично съобщение.
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 21, 2010, 21:53:30 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за идеите EvaG! Ще пробвам с някоя от тези маски, дано да имат ефект!
Иначе не съм раждала все още.
Интересното е че изведнъж започна да пада и то много.
Витамини приемем откакто съм забелязала за проблема. Ям доста плодове и зеленчуци, опитвам се да се храня здравословно до колкото е възможно, не се лишавам от нищо.
Освен това преди всяко измиване използвам стимулант за коса на Икаров, използвам уж добър шампоан против косопад на Уна, а след измиване втривам в корените ампули на Линеабио пак против косопад.

При това описано състояние,не е зле да отидеш и на лекар,косопад се получава не само при липса на някои витамини и минерали,но и при стрес или промяна някаква в организма ...например ,ако си на диета и лишаваш организма от въглехидрати....Има също и един вид есенен косопад.
А може би спирането на цигарите е повлиало....до колкото знам за пушачите ,това си е стресово състояние Cheesy Лично аз никога не съм пушила,нито родителите ми,нито моите деца WinkЛичния пример винаги и за всичко е от значение(разбира се,има и изключения Wink) а ето още някои рецепти от нета за косопад:
    * 1 супена лъжица мед, сок от алое и чаена лъжичка чеснов сок се смесват.
      Сместа може да се приготви предварително и да се съхранява в хладилник.
      Преди използване към 1 супена лъжица смес прибавете един жълтък, добре разбъркайте и намажете кожата на главата.
      Завържете я с памучна кърпа и отгоре с найлонов плик. Оставете така 20 минути.
      След това измийте добре косата.
      Повторете тази процедура пет пъти подред.

    * Супена лъжица водка и един жълтък се смесват.
      Сместа се втрива в кожата на главата.
      След 40 минути измийте добре.

    * Изплаквайте косата с отвара от копривени листа или копривени корени.
      4 супени лъжици коприва или корени на 1 литър вода.

    * Смесете 1 лъжица оцет с щипка сода за хляб.
      Втрийте в корените на косата и оставете да престои 30-60 минути.
      Измийте с хладка вода и мек шампоан.
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
mimito8
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


разменям за детски играчки и дрешки

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 22, 2010, 09:51:59 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей,
ще споделя една добра рецепта,която работи срещу косопад- корени от коприва се заливат с ракия и престояват 2 седмици...после прецеждаш и мажеш в корените по всяко време:)Успех!!! Wink
Активен

Smiley
evkata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2010, 18:19:41 »
Раздели ТемаНагоре

Енергизиращия шампоан на Виталити'с и специалните им ампули за косопад. Потърси фризьорка, която има връзка с дистрибуторите им, продуктите са за професионална употреба. Ампулите са в шишенца като тези на Виши, цената им е около 2.80 лв. и една ампула се ползва за две намазвания. Шампоанът се продава на литър, около 24 лв. е литърът, много е хубав.
Активен

anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 25, 2010, 16:36:07 »
Раздели ТемаНагоре

здравеи както в много от темите вече писах аз съм дистрибутор на една фирма която предлага такива продукти,не съм ги ползвала върху себе си а купихме за един приятел,кото има гъста и дълга коса,но в един момент запо4на  ужасно да пада,тогава се реши и си купи,сега да 4укнем на д1рво няма проблеми,косата изникна като бебешка и пак се сг1сти
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 14, 2011, 23:31:04 »
Раздели ТемаНагоре

Лично на мен ми помагат много маските на Ейвън от серията планет спа и един спрей за дълга коса на Нивея
Активен
galpet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Буба с пълнеж

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #8 -: Февруари 01, 2011, 23:32:19 »
Раздели ТемаНагоре

Dalila_D, все още ли имаш този проблем с косопада?

Аз имах доста засилен косопад за 2-3 месеца миналата година и след като си подстригах косата всичко се оправи. Явно е имала нужда от малко почивка.

Иначе моят съвет е да отидеш на дерматолог щом нищо не ти помага (ако все още имаш този проблем). Евентуално да открият причината и да ти изпишат някаква медицинска козметика.

Поздрави!

Активен

Dalila_D
Деси
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 07, 2011, 19:16:52 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей, galpet!
Слава богу косопадът намаля значително. Това с подстригването и при мен имаше ефект, но като цяло ми помогнаха специализираните продукти за коса и постоянството Smiley
Активен

Коректна съм - моля, бъдете и вие!
Пощенските разходи са за сметка на купувача.
Изпращам на първата писала ми лично съобщение.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 08, 2011, 00:48:31 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Слава богу косопадът намаля значително. Това с подстригването и при мен имаше ефект, но като цяло ми помогнаха специализираните продукти за коса и постоянството
Мила,какво прави,че и мойта много пада в момента Huh?
Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 10, 2011, 23:24:29 »
Раздели ТемаНагоре

И аз знам за хининова вода.Важното е че е спряла да пада,а за подстригването е задължително.много освежава косата  Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 10, 2011, 23:55:29 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Онзи ден се подстригвах,и фризьорката ми препоръча някакъв шампоан,в голям литраж,и тя предлагаше 100мл/3лв,против косопад.
Думите и бяха:"Бе той е на билкова основа май,но аз много много не вярвам,но....от 3 път гарантирано спира"
Вярвайте ми или не,на първото измиване косата косопадът ми спря,за първи път виждам такова чудо,мога да попитам точно на коя фирма е.
Аз съм изключително доволна. Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Мила,питай я,а ако не намеря тук,би ли се съгласила да ми купиш?
Активен

Dalila_D
Деси
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 11, 2011, 15:15:26 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Слава богу косопадът намаля значително. Това с подстригването и при мен имаше ефект, но като цяло ми помогнаха специализираните продукти за коса и постоянството
Мила,какво прави,че и мойта много пада в момента Huh?

Здравей!
Извинявам се за късният отговор.
Това което при мен помогна е че на първо място спрях да третирам косата си с преси, маши и т.н. Отделно се подстригах за да може косата малко да живне и после си накупих професионални продукти за коса които си заслужиха парите Smiley
Ето малко инфо и за продуктите:
1. Компенсиращ шампоан за коса против косопад УНА (разфасовката е 1 литър). Можеш да си го поръчаш от представителите на CHRISTIAN OF ROMA. В Пловдив мисля че е централния им офис. Предполагам че продуктите могат да се намерят в повечето фризьорски салони в града.
2. Ампули против косопад от същата серия. В кутията мисля че са 12 или 15, не съм сигурна много.
3. Стимулант за коса на Икаров
4. Хининова вода

Надявам се да съм била полезна Smiley
Активен

Коректна съм - моля, бъдете и вие!
Пощенските разходи са за сметка на купувача.
Изпращам на първата писала ми лично съобщение.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 11, 2011, 17:52:32 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Здравей!
Извинявам се за късният отговор.
Това което при мен помогна е че на първо място спрях да третирам косата си с преси, маши и т.н. Отделно се подстригах за да може косата малко да живне и после си накупих професионални продукти за коса които си заслужиха парите Smiley
Ето малко инфо и за продуктите:
1. Компенсиращ шампоан за коса против косопад УНА (разфасовката е 1 литър). Можеш да си го поръчаш от представителите на CHRISTIAN OF ROMA. В Пловдив мисля че е централния им офис. Предполагам че продуктите могат да се намерят в повечето фризьорски салони в града.
2. Ампули против косопад от същата серия. В кутията мисля че са 12 или 15, не съм сигурна много.
3. Стимулант за коса на Икаров
4. Хининова вода
Благодаря за отговора.Ще потърся шампоана и ампулите.Стимуланта го използвам,а хининовата вода я пробвах веднъж,но моята коса е много суха  и от тази вода стана още по суха Sad
Активен



Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: