{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛЕДНА УКРАСА  (Прочетена 15609 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 20, 2010, 23:23:40 »
Раздели ТемаНагоре

Днес като се разхождах из града ми направи впечатление,че 90% от магазините вече са с Коледна украса.Имам и приятелка,която утре ще си украсява домът (christmas3).Ние в къщи слагаме украсата една седмица преди Коледа.Много играчки,лампички и гирлянди,от тези имитиращи елхови клонки навсякъде,чорапчета на камината.Елха ако остане място от цветята,в повечето случай изкуствена.Живея в къща на красива улица и точно като по филмите ,всички съседи си имаме традиция да  си украсяваме терасите,дворовете и входните врати.Километри лампички и гирляни.Понякога дори и на самият тротоар си слагаме Дядо Коледовци.Невероятно е ,особено вечер.Една малка блестяща уличка.Надявам се и вие да споделите как и кога слагате Коледната украса.А ето и някои идеи:
http://www.comfort.bg/bg/tag/interesting/%EA%EE%EB%E5%E4%ED%E0%20%F3%EA%F0%E0%F1%E0/1.html
http://www.daznaeshkak.com/objid/90-Lesni-napravi-sam-idei-koledna-ukrasa/
http://www.zonacomfort.eu/bg/news/6224/idei-za-neveroqtna-koledna-ukrasa
http://point-dotcom.com/zabavni-koledni-ukrasi/
« Последна редакция: Ноември 21, 2010, 14:11:42 от dacetoooooooo » Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2010, 00:12:37 »
Раздели ТемаНагоре

Ей ййййй много го обичам този празник-все още съвсем по детски му се радвам. МНОГО МИ СТАНА ГОТИНО МИЛА КАТО ВИДЯХ ТЕЗИ КАРТИНКИ-СТРАХОТНООО. И най-ми е хубаво точно преди Бъдни вечер да завали сняг............... Smiley Cheesy
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2010, 15:28:26 »
Раздели ТемаНагоре

охохохо ние ще следим тази тема.ние засега сме извадили само малката елха но довечера ще извадя май всичко  Tongue
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 21, 2010, 17:08:53 »
Раздели ТемаНагоре

Чудесно е тази тема (super1) Когато си украсите дома,слагайте снимки.
Ние мислим тази година да си вземем истинска елха,ако питате мен искам още утре,ама дали ще утрай до нова година Lips Sealed По нататък съм си намислила темичка за коледните и новогодишни гозби,които ще напраивм,ще снимаме и ще им се порадваме тук Kiss Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2010, 17:21:49 »
Раздели ТемаНагоре

Чудесно е тази тема (super1) Когато си украсите дома,слагайте снимки.
Ние мислим тази година да си вземем истинска елха,ако питате мен искам още утре,ама дали ще утрай до нова година Lips Sealed По нататък съм си намислила темичка за коледните и новогодишни гозби,които ще напраивм,ще снимаме и ще им се порадваме тук Kiss Kiss
Ние си купихме елха в саксия Wink Трае си без проблем вече 3-та година, само дето си седи на балкона пред прозореца. Не е хубаво да се  мести вътре, вън, вътре, вън.....Та ще си вземем и изкуствена  (christmas11)
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2010, 20:21:16 »
Раздели ТемаНагоре

Чудесно е тази тема (super1) Когато си украсите дома,слагайте снимки.
Ние мислим тази година да си вземем истинска елха,ако питате мен искам още утре,ама дали ще утрай до нова година Lips Sealed По нататък съм си намислила темичка за коледните и новогодишни гозби,които ще напраивм,ще снимаме и ще им се порадваме тук Kiss Kiss
Ние си купихме елха в саксия Wink Трае си без проблем вече 3-та година, само дето си седи на балкона пред прозореца. Не е хубаво да се  мести вътре, вън, вътре, вън.....Та ще си вземем и изкуствена  (christmas11)
Незнам на мен ми е хубаво да ми мирише на бор Cheesy Cheesy ние имаме един огромен бор  в двора,на който мъжо с сложил лампички,когато почнем да ги светваме ще снимам и задължително ще ви ги покажа....уникално е Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2010, 20:30:00 »
Раздели ТемаНагоре

Чудесно е тази тема (super1) Когато си украсите дома,слагайте снимки.
Ние мислим тази година да си вземем истинска елха,ако питате мен искам още утре,ама дали ще утрай до нова година Lips Sealed По нататък съм си намислила темичка за коледните и новогодишни гозби,които ще напраивм,ще снимаме и ще им се порадваме тук Kiss Kiss
Ние си купихме елха в саксия Wink Трае си без проблем вече 3-та година, само дето си седи на балкона пред прозореца. Не е хубаво да се  мести вътре, вън, вътре, вън.....Та ще си вземем и изкуствена  (christmas11)
Незнам на мен ми е хубаво да ми мирише на бор Cheesy Cheesy ние имаме един огромен бор  в двора,на който мъжо с сложил лампички,когато почнем да ги светваме ще снимам и задължително ще ви ги покажа....уникално е Cheesy Cheesy
Ми и ние обичаме и ще си купим клонки, които ще настаним под изкуствената елха Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2010, 20:34:16 »
Раздели ТемаНагоре

Чудесно е тази тема (super1) Когато си украсите дома,слагайте снимки.
Ние мислим тази година да си вземем истинска елха,ако питате мен искам още утре,ама дали ще утрай до нова година Lips Sealed По нататък съм си намислила темичка за коледните и новогодишни гозби,които ще напраивм,ще снимаме и ще им се порадваме тук Kiss Kiss
Ние си купихме елха в саксия Wink Трае си без проблем вече 3-та година, само дето си седи на балкона пред прозореца. Не е хубаво да се  мести вътре, вън, вътре, вън.....Та ще си вземем и изкуствена  (christmas11)
Незнам на мен ми е хубаво да ми мирише на бор Cheesy Cheesy ние имаме един огромен бор  в двора,на който мъжо с сложил лампички,когато почнем да ги светваме ще снимам и задължително ще ви ги покажа....уникално е Cheesy Cheesy
Ми и ние обичаме и ще си купим клонки, които ще настаним под изкуствената елха Smiley
Суперррр ще снимаме и ще им се радваме,само да се наканя да купя малко нови неща Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 22, 2010, 09:53:50 »
Раздели ТемаНагоре

Всяка година си купуваме истинска елха-винаги съм държала да е така-някак си е по друго-искуствената по-не ме радва Tongue
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 22, 2010, 11:56:00 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам една малка кипра изкуствена елхичка,която си украсявам.Не харесвам естествените,пьрво,че никога не ми харесват формите им,и второ много бьрзо им падат и пожьлтяват игличките. Tongue Затова сьм с изкуствена. Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2010, 12:16:37 »
Раздели ТемаНагоре

Всяка година си купуваме истинска елха-винаги съм държала да е така-някак си е по друго-искуствената по-не ме радва Tongue
Я кажи кога си я слагате в къщи....смисъм колко дена изтрайват тези истинските Roll Eyes
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 22, 2010, 13:48:16 »
Раздели ТемаНагоре

аз днес поукрасих малко,но утре ще пусна малко снимки  Wink
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 22, 2010, 13:51:00 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък, още нямам никакво Коледно настроение, с това топло време което беше - и минала седмица на Сандански си се пекох навън на басейна и въобще не мога да се настроя на коледна вълна Sad
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 22, 2010, 14:01:01 »
Раздели ТемаНагоре

Всяка година си купуваме истинска елха-винаги съм държала да е така-някак си е по друго-искуствената по-не ме радва Tongue
Я кажи кога си я слагате в къщи....смисъм колко дена изтрайват тези истинските Roll Eyes
Доста време и почти никакви иглички не бяха попадали ,мисля че я сложихме средата на декември и чак средата на януари я развалихме.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 22, 2010, 15:22:25 »
Раздели ТемаНагоре

Всяка година си купуваме истинска елха-винаги съм държала да е така-някак си е по друго-искуствената по-не ме радва Tongue
Я кажи кога си я слагате в къщи....смисъм колко дена изтрайват тези истинските Roll Eyes


Мисля ,че по традиция елхата трябва да се украси на Бъдни вечер-в къщи винаги е така-купуваме я през деня и вечерта с моят мъж си я красим. Много е уютно и празнично. Махам я към 5-6 януари-не чакам повече ,защото започва много да пада.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год


Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: