{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
КОЛКО ЧЕСТО ВЛИЗАТЕ В САЙТА?
ПОСТОЯННО СЪМ В САЙТА - 32 (39.5%)
НА ДЕН ПО НЯКОЛКО ПЪТИ - 47 (58%)
ЕДИН ПЪТ НА ДЕН - 2 (2.5%)
ПРЕЗ 2-3 ДНИ - 0 (0%)
ЕДИН ПЪТ В МЕСЕЦА - 0 (0%)
Общ брой гласове: 81

Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПРИСТРАСТЕНИ КЪМ САЙТА :)  (Прочетена 9920 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Ноември 30, 2010, 17:23:59 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Постоянно съм в сайта с уговорката, че това е, когато не съм на лекции или нямам друга работа навън.
Какво те привлича в сайта.Все пак много малко мъже биха издържали в такова "осило",с изключение на Шефа.Той е железен и не ни се дава! Smiley
Активен

iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 30, 2010, 17:28:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ох какво да кажа и аз мислих си ,че съм единственна ,но. Мъжа ми ми вика бебето наакано мамо трябва да го смениш , и аз си викам ми смени го де .При което се усещам ,че съм го казала на глас.Ставам съвеста ми проговаря (кое е по важно сайта или детето) .Обръщам се и какво да видя нашия се настанил на стола и му викам -Я ставай бързо оттам Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Милия така ме погледна и ми вика че ревнувал вече . Аз съм привърженичка на няколко подобни сайта и докато съм потребител в тях не бих оплюла нито единия. Но тук модовете наистина са разбрани хора за което в благодаря безкрайно.Сега отивам да натъпча едни чушки и идвам.
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Ноември 30, 2010, 17:34:50 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ох какво да кажа и аз мислих си ,че съм единственна ,но. Мъжа ми ми вика бебето наакано мамо трябва да го смениш , и аз си викам ми смени го де .При което се усещам ,че съм го казала на глас.Ставам съвеста ми проговаря (кое е по важно сайта или детето) .Обръщам се и какво да видя нашия се настанил на стола и му викам -Я ставай бързо оттам Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Милия така ме погледна и ми вика че ревнувал вече . Аз съм привърженичка на няколко подобни сайта и докато съм потребител в тях не бих оплюла нито единия. Но тук модовете наистина са разбрани хора за което в благодаря безкрайно.Сега отивам да натъпча едни чушки и идвам.
Мила,после да сложиш снимка в другата тема и да кажеш как ги направи Wink
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #48 -: Ноември 30, 2010, 17:59:32 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Постоянно съм в сайта с уговорката, че това е, когато не съм на лекции или нямам друга работа навън.
Какво те привлича в сайта.Все пак много малко мъже биха издържали в такова "осило",с изключение на Шефа.Той е железен и не ни се дава! Smiley
А защо мислиш, че не ми харесва? Ако не ми харесваше наличието на толкова много жени нямаше да влизам тук, а и в другия форум с аналогичен дизайн също нямаше да се регистрирам (макар че там историята е друга). Някъде из темите някоя от вас ме попита как се чувствам тук и аз отговорих така: "Колкото повече (жени) - толкоз по-добре. Smiley Ку трее съм честен по-добре се чувствам в изцяло женска компания, отколкото в смесена или в изцяло мъжка".
Питаш какво ме привлича - ами най-вече именно това "осило", което спомена. Не броим това, че съм доволен, че има място, където да си продавам нещата в редките случаи, когато имам нещо за продаване.
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Ноември 30, 2010, 18:37:18 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ти,супер си! Wink
Активен

iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Ноември 30, 2010, 18:42:58 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy Cheesy Cheesy Натъпках ги сега и тараторче и пак се връщам.
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #51 -: Ноември 30, 2010, 19:00:25 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy Cheesy Cheesy Натъпках ги сега и тараторче и пак се връщам.

Стига де! Огладняхме!
По темата - гласувах с постоянно съм в сайта
като под постоянно разбирам всеки един момент в който съм си вкъщи, а не по работа по разни институции
Дори докато работя сайта ми стои отворен!  Kiss
Активен
iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Ноември 30, 2010, 19:08:32 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мамета който е гладен да заповяда ,обещавам да предоставя достатачно компове да следим пак сайта. Wink Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #53 -: Ноември 30, 2010, 19:12:44 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мамета който е гладен да заповяда ,обещавам да предоставя достатачно компове да следим пак сайта. Wink Cheesy Cheesy Cheesy

Чакам адрес на лични  Cheesy Cheesy Cheesy
Ти да не живееш в интернет зала  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #54 -: Ноември 30, 2010, 21:09:04 »
Раздели ТемаНагоре

Ти да не живееш в интернет зала  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Ноември 30, 2010, 21:12:44 »
Раздели ТемаНагоре

ООООООо съвсем не ,но за вас ще наема ако трябва. Tongue
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Ноември 30, 2010, 21:20:43 »
Раздели ТемаНагоре

Я, имаме си още едно петленце да ни кукурига. Tongue rado84, много ме радваш - ако не за друго, то заради грамотността ти. Cheesy Cheesy Не ме мисли за луда, просто това ми е мания и е първото, което забелязвам... Huh?
А темата - няколко пъти минавам покрай нея и си викам: "Да бе, чак пък пристрастена..." И като я отворих да кликна на отговора на анкетата, ми то най-първия избрах. Shocked Tongue Пишете ме и мен към пристрастените. Kiss
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #57 -: Ноември 30, 2010, 22:06:33 »
Раздели ТемаНагоре

Я, имаме си още едно петленце да ни кукурига. Tongue rado84, много ме радваш - ако не за друго, то заради грамотността ти. Cheesy Cheesy Не ме мисли за луда, просто това ми е мания и е първото, което забелязвам...
Значи ставаме двама луди  Cheesy , защото и аз съм вманиачен на тема грамотност и доколкото мога се старая да пиша грамотно.
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Декември 04, 2010, 12:13:03 »
Раздели ТемаНагоре

Успокоих се,че не съм се зарибила само аз  Cheesy
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #59 -: Декември 04, 2010, 12:19:15 »
Раздели ТемаНагоре

Успокоих се,че не съм се зарибила само аз  Cheesy
ох Даце,сега все са ми пред погледа тези твои топки със свещичката в средата... Cheesy
по темата...аз всяка сутрин си лижа кафето тук в сайта Tongue,даже се усещам по някое време,че съм обърнала гръб на мъжлето и сам си пие кафето Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: