{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Изпитани бабини рецепти при деца  (Прочетена 54373 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Януари 30, 2011, 23:03:54 »
Раздели ТемаНагоре

Клеевата тинктура много ни помогна за хремата! Kiss Kiss Kiss
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Януари 31, 2011, 09:45:43 »
Раздели ТемаНагоре

 Smiley
Здравейте!
И аз да кажа че от както малкият ми син почна да боледува от 5месечен до годината изпи 4 АБ-антибиотика
Та накрая реших че так не може и потърсих друг вариант понеже толкова бързо се развиваха бъцилите че за 3 дена от една хрема ставаше спастичен бронхит с инхалации итемператури и какво ли не -лекарства сиропи капки и нищо всеки път все по зле ставаше и АБзадължително пиеше
а за капак и получаваше и алергична реакция -обриви и за тях 2 седмично лечение направо ми се ревеше вместо да се радвам на детето по цели седмици се борихме с бъцилите
Вкраина сметка четох рових по сайтове гледах предавания и накрая реших че не искам да съсипвам малкия с АБ и че подхода ми е погрешен за да не се стига до АБи др сериозни заболявания от прочетеното в др сайт от лекар хомеопат и стотиците мами приложили хомеопатията реших да пробвам като заначало писах на д-ра ако не е пробем мога да кажа кой е и в коий саийт можете да го намерите
но като гледам рецептите на др мами преди мен симля че и те са запознати с НЕГО та обясних му полужението накартко и съветите които ми даде за подсилване на имунитета -тоест преди да се разболее или профилактично изпробвах веднага
Слава богу всичко имаше невероятен ефект този пък той не се разболя не стигнахме дори до бронхит а камоли нещо по сериозно както предните разболявания и от тогава само с хомеопатия го оправям
още като кихне започвам с инфлуцит -това е за начална настинка а за грлип е парагрип както другите -тайлотхоци парацетамоли...но безвредно и дейста още на деня давам му до 6 таблетки на ден вит с сиропите които са описали др мами -от ряпа но аз слагам пудра захар понеже сме малки за мед и чаят от орехи и мед с босилек и индрише върши чудеса за каква ли не кашлица следва компрес от извара ако има зачервено гърло ехинацея  в зависимост от хремата капки с кл тинктура или с сребърна вода и спреи еуфорбиум -той намаля налягането на евстахиевата тръба а от там и напрежението между ушите и носа знаете как като кихнеши сякаш ти се запушват ушите
и до 4 5 дена без никакви др лекарства пълни с химия без АБсе справяме вече 4 5 пъти като е настивал
Прилагам всичко това и на каката и на себе си и въобще на цялото си семеиство
На тези които не са ползвали или са скептици ще кажа че всяко приемане на АБуврежда доста слабите организми на децата имунитета им спада срива се и вместо да го стимулираме го убиваме
зА ДА ИМА ЕФЕКТ ХОМЕОПОТИЯТА първо трябва да се възстанови имунитета и след това започна едно проф приемане за поддържане на имунитета и следващата настинка е по лека и по следващия път още по лека
който иска може да потърси инфо от А до Я
за д-ра и хомеопатията как се прилага как се дава ..търсете -д-р михайлов хомеопат и ще го намерите в др сайт и ще прочетете аз също не вярвах че едни гранули колкото леща могат дза ти помогнат но... сега мога да кажа че ако не ми се налага тоест ако не изтърва момента че да нямам др избор и да давам антибиотик -понеже понякога нещата се развиват скорострелно и ако не съм реагирала навреме се стига до аб но гледам винаги да реагирам светкавичнои за сега успяваме
Дано сме здрави и за напред !
« Последна редакция: Януари 31, 2011, 09:52:56 от denismami » Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 31, 2011, 10:27:02 »
Раздели ТемаНагоре

Напълно съм съгласна с denismami, ние открихме хомеопатията малко късно. Но по-добре късно, отколкото никога. А от бабините рецепти прилагам при кашлица чаят на баба. Слагам листа от индрише, лимон, чукнат орех, заедно с черупките, глава лук, заедно с люспите, босилек.Подслаждам с мед.Има ефект! Но мисля, че профилактиката е много важна. В тази мръсна заобикаляща ни среда трябва да подсилваме имунитета на детския организъм. За нас едно от решенията беше практикуването на спорт. На 5 г заведохме дъщеря ни в залата по худож. гимнастика. Вече 5 години се занимава с това и резултата е налице. Много редки и по-леко протичащи заболявания.
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: