{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: имам един въпрос към вас мили мами.... :)  (Прочетена 6207 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ice
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Юли 04, 2010, 11:57:27 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм на мнение, че трябва да му вземете с висок фактор - 50. Слънцето вече не е като преди години, сега е доста по-силно. И ние като бяхме на 1,5 год. отидохме за първи път на море, мазах я през 1 час с 50 ти фактор на А-Дерма, и не съм имала никакви проблеми  Smiley
Активен

Обявите ми важат за цялата страна. ПАЗЯ РЕД 8 ЧАСА!
Разходите са за сметка на КУПУВАЧА.
ПРАЩАМ САМО И ЕДИНСТВЕНО СЛЕД ПОЛУЧАВАНЕ НА ПАРИТЕ ЗА ВИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ, НЕЗАВИСИМО, ЧЕ ПРЕДИ СА КУПУВАЛИ ОТ МЕН!
Игнорирам по собствено усмотрение!
abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Юли 10, 2010, 14:44:49 »
Раздели ТемаНагоре

Moята мацка(1г.2м.)е много бяла и с проблемна кожа.Ходим при добър дерматолог от раждането-та той ми препоръчва най-много фактор 30,защото по-големи фактори не били реални.Каза ми,че колкото по-голям фактор,толкова повече химия.Като козметика ползвам А Дерма и Мустела и смятам да се спра на тези марки и за лятото!

Абсолютно съм съгласна с подчертания пасаж. Имам приятелка лаборантка и от нея знам, че естествен фактор над 30 няма. Всичко останало било рекламни трикове и печалба, защото цената на продукта расте пропорционално на фактора.
Тя е изследвала почти всичко, което е на пазара през последните години и се е спряла на НИВЕА, ВИШИ, Мустела и още две марки, които не са популярни /израелска и швейцарска/.
Но, най-важното е типа кожа, затова всичко е индивидуално. Питайте дерматолог за да се ориентирате при избора на марка козметика.
Моят разбойник от бебе е с НИВЕА, фактор 30. Кожата му е бяла, мека, много нежна, и прозрачна. Вече 8 години аз правя едно и също - почвам да го мажа от самото начало на лятото. Когато се разхождаме, играе с приятели, изобщо е навън и слънцето е по-силно. Мазането става поне 20 минути преди да се изложи на слънчевите лъчи. Винаги съм се чудела, защо хората се мажат едва на плажа, а не преди това. Huh?  Докато стигнем до морето, той вече е подготвен и не го тормозя да седи първите дни под чадъра. Все пак е дете и не можеш да го вържеш на едно място, затова шапката и очилата са задължителни. Продължавам да го мажа след всяко излизане от водата. Проблеми никога не сме имали.
Дано съм била полезна. Wink
Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
midok
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Юли 19, 2010, 21:21:01 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
Дъщеря ми е на 2 год. и 1 месец.Втора година я водя на плаж.Мажа я със Саносан 50 фактор,понеже е много бяла.Много е добър,предпазва страхотно,но сега ще спра да я мажа,защото искам малко да по4ернее.Нямаме изобщо проблеми със кожата,вси4ко е индивидуално.Късмет!
Активен

Tancuvam,sportuvam,6ia artisti4ni kostiumi.Imam prekrasna da6teria Elizabet.
valent_ina
kokona
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Юли 23, 2010, 22:36:42 »
Раздели ТемаНагоре

а някакви по добри марки?
na LR
Активен

Стоки,неотговарящи на описанието ВРЪЩАМ без да се обяснавам!Не съм кошче за нечии отпадъци!
За непознати  потребители-предварителен запис!Игнорирам
записан по собствено усмотрение!
Опаковки НЕ ПЛАЩАМ!
Моите оценки от Продавалник:
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43222
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Август 14, 2010, 13:40:10 »
Раздели ТемаНагоре

zdraveite,az maja dy6terq si vtora godina s sprej na "BIODERMA" 50+
izpisanigo kojnata/otkriha ni atopi4en dermatit i sme stra6no beli/
tova e ot nas  Wink
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Август 14, 2010, 14:24:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ползвам и за двете си деца детския срей на Нивеа 20фактор и съм страшно доволна. Малчо беше на 1г. 3м. когато го заведохме на море за първи път. Кожата и на двамата е доста бяла-нямат слънчева баня по рождение  ;D Мазах ги 3дни по 2-3пъти на плажа и от четвъртия ден започнах само сутрин преди да ги изложа на слънце  Wink Когато се върнахме почти не личеше, че са били на море  ;D . Спрея струва около 20лв. Аз също съм против прекалената защита, ако ще ползваш 50-ти фактор по добре му сложи блузка  ;D ;D ;D
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: