{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Павликени  (Прочетена 14077 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 17, 2010, 21:49:58 »
Раздели ТемаНагоре

Намерих я ама то това е келеш на 14 години божееееееееееееее отсега ли почнаха да ллъжат и крадат
Shocked Shocked Shocked на 14г лелелле,че откъде е разбрала за сайта.пък и тези обяви с обувки 40 номер......странно ми е на 14г и такъв голям номер..........какви хора имало (rude2)
  Cheesy Cheesy за майка и са бе мила
мале мале,това заслужава един голям пердах............
аз имах предвид,че продава такива обувки
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 17, 2010, 21:54:23 »
Раздели ТемаНагоре

mama_na_aleks, има ли начин да сигнализираш на майката какви неща е сътворило чедото й. Каза, че си я намерила...та, ако можеш да помогнеш, макар и от разстояние, момичетата ще са ти много благодарни. Аз лично съм скептично настроена и към родителите, дали изобщо ще поемат отговорност за действията на детето си, щом са го възпитали да лъже и краде, но не пречи да се направи опит да се разреши проблема.
Активен

milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 17, 2010, 22:12:01 »
Раздели ТемаНагоре

Намерих я ама то това е келеш на 14 години божееееееееееееее отсега ли почнаха да ллъжат и крадат
Shocked Shocked Shocked на 14г лелелле,че откъде е разбрала за сайта.пък и тези обяви с обувки 40 номер......странно ми е на 14г и такъв голям номер..........какви хора имало (rude2)
Е айде сега, и аз от 14 годишна нося 40 номер Kiss Обаче като видях, че е 158 висока малко странно точно тя да носи тоя номер Lips Sealed
Може тайно да разпродава обувките на майка си Wink
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 17, 2010, 22:17:51 »
Раздели ТемаНагоре

mama_na_aleks, има ли начин да сигнализираш на майката какви неща е сътворило чедото й. Каза, че си я намерила...та, ако можеш да помогнеш, макар и от разстояние, момичетата ще са ти много благодарни. Аз лично съм скептично настроена и към родителите, дали изобщо ще поемат отговорност за действията на детето си, щом са го възпитали да лъже и краде, но не пречи да се направи опит да се разреши проблема.

Момичета,аз също поразпитах за нея.
Наистина е малко дете-ученичка в 6 клас.
Мисля,че разговора с родители,няма да помогне много,понеже като цяло са доста лошо семейство-побоища,разправии и т.н.
Майката е с нервно психическо разтройство и често ходи по различни клиники да се лекува.
Преди години,дори е правила опит да пали апартамента в който живеят.
За бащата нямам думи-той от малък е бил доста трудно така да се каже дете.
Аз успях толкова да разпитам.
Ако науча още нещо ще пиша,макар,че както казах ми се струва,че разговор с родителите е безсмислен-но знае ли човек Huh?
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 17, 2010, 22:18:50 »
Раздели ТемаНагоре

Намерих я ама то това е келеш на 14 години божееееееееееееее отсега ли почнаха да ллъжат и крадат
Shocked Shocked Shocked на 14г лелелле,че откъде е разбрала за сайта.пък и тези обяви с обувки 40 номер......странно ми е на 14г и такъв голям номер..........какви хора имало (rude2)
Е айде сега, и аз от 14 годишна нося 40 номер Kiss Обаче като видях, че е 158 висока малко странно точно тя да носи тоя номер Lips Sealed
Може тайно да разпродава обувките на майка си Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 17, 2010, 22:20:06 »
Раздели ТемаНагоре

mama_na_aleks, има ли начин да сигнализираш на майката какви неща е сътворило чедото й. Каза, че си я намерила...та, ако можеш да помогнеш, макар и от разстояние, момичетата ще са ти много благодарни. Аз лично съм скептично настроена и към родителите, дали изобщо ще поемат отговорност за действията на детето си, щом са го възпитали да лъже и краде, но не пречи да се направи опит да се разреши проблема.

Момичета,аз също поразпитах за нея.
Наистина е малко дете-ученичка в 6 клас.
Мисля,че разговора с родители,няма да помогне много,понеже като цяло са доста лошо семейство-побоища,разправии и т.н.
Майката е с нервно психическо разтройство и често ходи по различни клиники да се лекува.
Преди години,дори е правила опит да пали апартамента в който живеят.
За бащата нямам думи-той от малък е бил доста трудно така да се каже дете.
Аз успях толкова да разпитам.
Ако науча още нещо ще пиша,макар,че както казах ми се струва,че разговор с родителите е безсмислен-но знае ли човек Huh?
Shocked Shocked Shocked
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 17, 2010, 22:23:31 »
Раздели ТемаНагоре

оле боже,тук май ще ударите на камък.  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 17, 2010, 22:24:21 »
Раздели ТемаНагоре

Дадох всички координати на Милена! аз предлагам да и направим едно посещение, ако има още наблизо от района знаете ли колко ще я жегнем
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 17, 2010, 22:36:49 »
Раздели ТемаНагоре

Тука май наистина ще ударим на камък Lips Sealed Значи да беше казала, че е зле, че няма пари, че незнам си какво...сигурно щях да и ги подаря обаче много мразя да ме лъжат значи!!! Затова сега ще си търся парите! Утре ще и се обадя да се стресне малко!
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 17, 2010, 22:40:02 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Момичета,аз също поразпитах за нея.
Наистина е малко дете-ученичка в 6 клас.
Мисля,че разговора с родители,няма да помогне много,понеже като цяло са доста лошо семейство-побоища,разправии и т.н.
Майката е с нервно психическо разтройство и често ходи по различни клиники да се лекува.
Преди години,дори е правила опит да пали апартамента в който живеят.
За бащата нямам думи-той от малък е бил доста трудно така да се каже дете.
Аз успях толкова да разпитам.
Ако науча още нещо ще пиша,макар,че както казах ми се струва,че разговор с родителите е безсмислен-но знае ли човек Huh?
Еми ето детето е намерило начин да си напазарува безплатно.Явно е достатъчно умно,след като направи всички ни на 2 ст. Sad
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 17, 2010, 22:44:08 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Момичета,аз също поразпитах за нея.
Наистина е малко дете-ученичка в 6 клас.
Мисля,че разговора с родители,няма да помогне много,понеже като цяло са доста лошо семейство-побоища,разправии и т.н.
Майката е с нервно психическо разтройство и често ходи по различни клиники да се лекува.
Преди години,дори е правила опит да пали апартамента в който живеят.
За бащата нямам думи-той от малък е бил доста трудно така да се каже дете.
Аз успях толкова да разпитам.
Ако науча още нещо ще пиша,макар,че както казах ми се струва,че разговор с родителите е безсмислен-но знае ли човек Huh?
Еми ето детето е намерило начин да си напазарува безплатно.Явно е достатъчно умно,след като направи всички ни на 2 ст. Sad
За едната бройка и аз да съм от опарените Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 17, 2010, 22:45:01 »
Раздели ТемаНагоре

Намерило си начин то детето...не ми се мисли каква ще стане след 3-4г Lips Sealed
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 17, 2010, 22:50:12 »
Раздели ТемаНагоре

Намерило си начин то детето...не ми се мисли каква ще стане след 3-4г Lips Sealed
Може и да ме намразите, но малко ми е жал. Това дете има нужда от помощ.......Психолог ли, социален работник......то в такова семейство като си отгледан какъв да станеш......
Искренно вярвам, че човек може да се промени
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 17, 2010, 23:12:27 »
Раздели ТемаНагоре

Намерило си начин то детето...не ми се мисли каква ще стане след 3-4г Lips Sealed
Може и да ме намразите, но малко ми е жал. Това дете има нужда от помощ.......Психолог ли, социален работник......то в такова семейство като си отгледан какъв да станеш......
Искренно вярвам, че човек може да се промени

Защо да те мразим, то и на мен ми стана жал ама както писах по-горе да беше обяснила като човек и щях да и ги подаря. Не че са ми в повече парите, но явно на нея хич не и стигат. Мразя да ме лъжат!
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 17, 2010, 23:18:28 »
Раздели ТемаНагоре

Намерило си начин то детето...не ми се мисли каква ще стане след 3-4г Lips Sealed
Може и да ме намразите, но малко ми е жал. Това дете има нужда от помощ.......Психолог ли, социален работник......то в такова семейство като си отгледан какъв да станеш......
Искренно вярвам, че човек може да се промени

Е вервай ми че когато е получила нещата а вече си е изтрила профила тук се е смяла с някоя приятелка на такива жалещи като теб .Има много такива случаи с лошо семейство ,но за такава постъпка не жаля а мразя.Нищо лично към теб само се изказвам да не вземеш да го приемеш нещо лично ,че идвам в Софето да те набия  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: