{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Павликени  (Прочетена 14074 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 14, 2010, 23:00:35 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Имам нужда от помощ от някоя майка от Павликени  (dew3)
На 9.11 потребителката Swetli се записва в моя обява с "Купувам". Аз и казвам да ми пише на ЛС да се разберем.
И от тук нататък ще публикувам нашата кореспонденция, за да добиете представа за случай
ако искаш си избери нещо от мойте работи
Аз не искам да ги разменям. Съжалявам
Добре няма размяна..  Smiley
Отказваш ли се? Кажи ми, че и една друга мама ги иска
Добре няма размяна ще ги взема кога ще ми ги пратиш
Сигурно утре, че времето е ужасно, много духа и вали дъжд и няма как да изляза с детето
вземам гии веднага
Не ми се струваш сериозна! Съжалявам!
Нее ще ги взема
ще ги взема от много време си търся тук и немога да намеря с сигорност ще ги взема къде ще ги пратите в пощата или до домът ми те са подарак за майка ми
Ами хубаво, прати ми адрес и ще ти ги пратя утре
Да се разберем и как ще ми преведеш парите
Праща ми само улица и номер, без град без нищо
Така като гледам май си на 12г, което означава, че няма как да ти ги пратя. Няма да ти ги дадът в пощата без лична карта. А и не е законно да се прави търговия с деца.
Аз съм на 17 ще отидем с бащата ми да ги вземем това е на сестра ми тя търси тук работи и ми каза ,че е намерила.. Smiley
Е добре де ама това в кой град..... а имена? Все си мисля, че ще изгоря...
Моля Ви пратете ги майка ми много ги хареса ако трябва ще ви дам 40 лева само и само да ми ги дадете..Smiley Sad
   Обявата е за боти за 22лв
не няма да изгорите Светослава Т. град Павликени пощенски код 5200
Ок, утре ще ги пратя!
Моя адрес е
******************
Моля и ти утре да ми пратиш пощенски запис за 22 лв ботите + 2лв пощенските разходи
Добре няма проблем
доло горе кога ще пристигнат
Утре като ги пратя в четвъртък или петък
Благодаря за информацията  моите пари също така ли ще дойдат..?
Май да
Здравей! Днес ти пратих ботите! Пиши като ги получиш
добре попитахте ли кога доло горе ще ги получа
Не съм, но мисля, че в петък най-късно. Обикновено за толкова време пристигат
Благодаря ви много още събирам парите имам 15 лева ии събирам още до сряда най-късно ще ви ги пратя ако няма проблем ако не ще ги пратя по рано
Няма проблем то като ги нямаш от къде да ги пратиш....само дано ги пратиш все пак:)
естествено ,че ще ви ги пратя дано не стане някакъв проблем събирам ги
Здравей! Слде като разгледах днес мненията ти съжалих, че така на доверие ти пратих ботите! Много моля още утре да ми пратиш парите, иначе ще ти пиша отрицателна оценка и ще разкрия всичките ти схеми на измама! Поне да няма други потърпевши! Например това http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=83543&cat=84 как ще го обясниш http://aukro.bg/item1312584972-neveroyatni-boti-na-visok-tok-39n-novi.html. Тук сме се събрали за сериозни неща, а не за да се лъжем! До никъде няма да стигнеш така
Ще ви ги пратя няма проблем просто съм зле с парите сега ако закаснея няма нищо да ви стане пак ще ви пратя паричките
Хубаво аз ще почакам, въпреки че се бяхме разбрали друго и уж нямаше проблем. Записала си се че купувам доста обяви..доста странно ми се стори за човек който бил зле с парите
Аз се отказах от доста  обяви имах някои работи за размяна не им харесаха.. Smiley Wink
Все пак ви благодаря за разбирането чакам пари от чужбина  (work9)
Сигурно ще кажете, че съм луда, че съм ги пратила просто ей така на нов потребител...но аз и друг път съм пращала така, в други сайтове и не съм имала проблеми и затова така доверчиво постъпвам! Това ще ми е за урок Lips Sealed
Даже незнам дали е взела въпросните боти, наистина ли е на 17 или пък на 12г., а може  и на 40 да е...то в нета всеки може да си каже каквата си иска възраст
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2010, 23:11:56 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,извинявай ама ти наисита си луда.Пари със сигурност няма да видиш.Как можа да и ги изпратиш.То аз какво ли те питам, като и аз щях да увисна с едно колие.Съжалявам,че си и се вързала.
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=564.0
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2010, 23:12:00 »
Раздели ТемаНагоре

Дано да удържи на думата си  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2010, 23:17:23 »
Раздели ТемаНагоре

Ами...виновна съм си.....повече няма да се доверявам на никого заради нея! Разбрах даже, че е пожелала и да и се изтрие профила. Аз затова писах толков рано иначе щях да си чакам още...
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2010, 23:21:29 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами...виновна съм си.....повече няма да се доверявам на никого заради нея! Разбрах даже, че е пожелала и да и се изтрие профила. Аз затова писах толков рано иначе щях да си чакам още...
трябваше да си искаш първо парите :Smiley
Активен

milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2010, 23:28:57 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами...виновна съм си.....повече няма да се доверявам на никого заради нея! Разбрах даже, че е пожелала и да и се изтрие профила. Аз затова писах толков рано иначе щях да си чакам още...
трябваше да си искаш първо парите :Smiley
Никога не съм го правила. Ако ти кажа, че ме е срам Shocked  няма да повярваш ама ми е супер неудобно да кажа на някой "Първо ми дай парите". До сега винаги сме пращали в един ден или с ден, два разминаване, но не е имало проблем. Получавала съм си нещата и при размяна и при продажба. Даже когато ми се е налагало аз да забавя нещо заради някакви проблеми с детето сън не ме хваща. Обаче явно не всички са така
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2010, 23:33:17 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: dacetoooooooo в Днес в 23:21:29
Цитат
Ами...виновна съм си.....повече няма да се доверявам на никого заради нея! Разбрах даже, че е пожелала и да и се изтрие профила. Аз затова писах толков рано иначе щях да си чакам още...
трябваше да си искаш първо парите :Smiley
Никога не съм го правила. Ако ти кажа, че ме е срам Shocked  няма да повярваш ама ми е супер неудобно да кажа на някой "Първо ми дай парите". До сега винаги сме пращали в един ден или с ден, два разминаване, но не е имало проблем. Получавала съм си нещата и при размяна и при продажба. Даже когато ми се е налагало аз да забавя нещо заради някакви проблеми с детето сън не ме хваща. Обаче явно не всички са така
Мила по принцип и аз карам на доверия,но при нея нещо ме накара да се запъна.Дано поне майка и е разумна.На теб ти е казала Светослава(предполагам това е майката),а на мен Тихомира.Я ми прати на л.с. целият адрес да ги сравня.
Активен

biskvitkata_88
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 17, 2010, 14:52:02 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм завлечена от въпросната потребителка,която най-нагло се е записала в много обяви,част от които са и изпратили неща(обзавела се е за без пари,че кой не иска така) и накрая си е изтрила профила.....Нямам думи.....Такива хора нямат грам достойнство....
Активен

1.Купувачи на 2 или повече от обявите ми са с предимство!
2.При покупки над 15лв.,нови потрбители и такива с отрицателни оценки - предварително заплащане!
3.Пощенските разходи са за сметка на купувача!
4.Коректна съм и очаквам същото!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 17, 2010, 16:25:58 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
И аз съм завлечена от въпросната потребителка,която най-нагло се е записала в много обяви,част от които са и изпратили неща(обзавела се е за без пари,че кой не иска така) и накрая си е изтрила профила.....Нямам думи.....Такива хора нямат грам достойнство....
Добре де мила,уж има 100 теми за това на нови потребители да се искат първо парите,а ти си 3-тата изпратила нещо на новорегистриран.На какво основание и се довери?Не видя ли,че няма и 1 оценка.Оф таз малка п----ла ни направи на луди (evil14)
Активен

mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 17, 2010, 16:37:24 »
Раздели ТемаНагоре

Я ми кажете коя е това дете.Много често ходя в Павликени,познавам доста хора и  мога да съдействам и да направя посещение. малко ме боли главата...и няма да оставя нещата така,искам имена и адрес ще ти помогна мила  (devil3)
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 17, 2010, 17:14:04 »
Раздели ТемаНагоре

И аз родом съм от Павликени.
Отдавна съм излязла от там,но ако мога с нещо да помогна-пишете ми на лс точният адрес и име на тази потребителка.
Ще попитам тук-там в града за нея,тъй като отдавна не познавам толкова много хора от там.
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 17, 2010, 17:40:28 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Ами...виновна съм си.....повече няма да се доверявам на никого заради нея! Разбрах даже, че е пожелала и да и се изтрие профила. Аз затова писах толков рано иначе щях да си чакам още...
трябваше да си искаш първо парите :Smiley
Никога не съм го правила. Ако ти кажа, че ме е срам Shocked  няма да повярваш ама ми е супер неудобно да кажа на някой "Първо ми дай парите". До сега винаги сме пращали в един ден или с ден, два разминаване, но не е имало проблем. Получавала съм си нещата и при размяна и при продажба. Даже когато ми се е налагало аз да забавя нещо заради някакви проблеми с детето сън не ме хваща. Обаче явно не всички са така
И мен мила ми беше неудобно :Smiley,но след като ми се случи да ме завлекът-паричките си искам предварително,в много редки случай се доверявам и предимно на познати мами SmileyНяма нищо срамно,като в магазина-плащаш-получаваш.Ужас, вече направо ми омръзна да чета за такива лъжкини.дано някоя мама се отзове и да ти помогне Smiley,а ти си имай едно на ум вече Kiss
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 17, 2010, 20:39:02 »
Раздели ТемаНагоре

Намерих я ама то това е келеш на 14 години божееееееееееееее отсега ли почнаха да ллъжат и крадат
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 17, 2010, 21:43:05 »
Раздели ТемаНагоре

Намерих я ама то това е келеш на 14 години божееееееееееееее отсега ли почнаха да ллъжат и крадат
Shocked Shocked Shocked на 14г лелелле,че откъде е разбрала за сайта.пък и тези обяви с обувки 40 номер......странно ми е на 14г и такъв голям номер..........какви хора имало (rude2)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
mama_na_aleks
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 17, 2010, 21:46:48 »
Раздели ТемаНагоре

Намерих я ама то това е келеш на 14 години божееееееееееееее отсега ли почнаха да ллъжат и крадат
Shocked Shocked Shocked на 14г лелелле,че откъде е разбрала за сайта.пък и тези обяви с обувки 40 номер......странно ми е на 14г и такъв голям номер..........какви хора имало (rude2)
  Cheesy Cheesy за майка и са бе мила
Активен

Коректна съм моля за същото!
За нови и непознати потребители парите първо- ако искам да правя подаръци ще публикувам обявите в секция Подарявам!
Всички имаме деца и знаем колко трудно се гледат,нека си помагаме взаимно.


Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: