{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ  (Прочетена 29475 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #180 -: Декември 28, 2010, 00:12:52 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се оплача.......
Попадам преди няколко дни на нов потребител с една положителна оценка и си мисля, че е като всички останали с който съм контактувала и може да  и се вярва.Тази мадама ми писала на лични запис за едни мои обувки и се разбираме да и ги пусна в понеделник (днес) и тя да ми пусне парите  ,като си мисля че може да и се има вяра.Но нещо ме усъмни  Roll Eyes,незнам какво, но си казах да изчакам и днес и тогава ще и ги пусна (пакета е готов ,адресиран ).И какво да видя като си проверявам пощата ,ето го съобщението което съм получила от въпросната дама>>>mila, poly4ih podarak podobni obyvki...sajalqvam no se otkazvam...veselo posreshtane na novata godina!>>>>
Добре че не съм ги пратила !Незнаех каква оценка да и поставя затова сложих неутрална !Правилно ли постъпих?Huh?? Huh? Huh? Huh?
Добре си направила,но щом имате зделка и сте си разменили адресите имаш право на неутрална,май така беше Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #181 -: Декември 28, 2010, 00:14:06 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се оплача.......
Попадам преди няколко дни на нов потребител с една положителна оценка и си мисля, че е като всички останали с който съм контактувала и може да  и се вярва.Тази мадама ми писала на лични запис за едни мои обувки и се разбираме да и ги пусна в понеделник (днес) и тя да ми пусне парите  ,като си мисля че може да и се има вяра.Но нещо ме усъмни  Roll Eyes,незнам какво, но си казах да изчакам и днес и тогава ще и ги пусна (пакета е готов ,адресиран ).И какво да видя като си проверявам пощата ,ето го съобщението което съм получила от въпросната дама>>>mila, poly4ih podarak podobni obyvki...sajalqvam no se otkazvam...veselo posreshtane na novata godina!>>>>
Добре че не съм ги пратила !Незнаех каква оценка да и поставя затова сложих неутрална !Правилно ли постъпих?Huh?? Huh? Huh? Huh?
Ъъъм, трябваше да я пробваш със следното - "Ми мацко,,ко прайм тогава с моите обувки, дето вече пътуват към теб? Ще ми ги върнеш ли в такъв случай и ще поемеш ли пътните в двете посоки? " И според това, което ти отговори, можеше и отрицателна направо да и шибнеш  Wink Cheesy
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #182 -: Декември 28, 2010, 06:39:27 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се оплача.......
Попадам преди няколко дни на нов потребител с една положителна оценка и си мисля, че е като всички останали с който съм контактувала и може да  и се вярва.Тази мадама ми писала на лични запис за едни мои обувки и се разбираме да и ги пусна в понеделник (днес) и тя да ми пусне парите  ,като си мисля че може да и се има вяра.Но нещо ме усъмни  Roll Eyes,незнам какво, но си казах да изчакам и днес и тогава ще и ги пусна (пакета е готов ,адресиран ).И какво да видя като си проверявам пощата ,ето го съобщението което съм получила от въпросната дама>>>mila, poly4ih podarak podobni obyvki...sajalqvam no se otkazvam...veselo posreshtane na novata godina!>>>>
Добре че не съм ги пратила !Незнаех каква оценка да и поставя затова сложих неутрална !Правилно ли постъпих?Huh?? Huh? Huh? Huh?

A, точно!
И аз смятам, че си е за отрицателна. Знам, че някой ще каже:"Ама тя е нова и не знае още как стоят нещата тук..." Няма такова нещо-всички сме били нови-нали четем правилата, когато се регистрираме!
Ъъъм, трябваше да я пробваш със следното - "Ми мацко,,ко прайм тогава с моите обувки, дето вече пътуват към теб? Ще ми ги върнеш ли в такъв случай и ще поемеш ли пътните в двете посоки? " И според това, което ти отговори, можеше и отрицателна направо да и шибнеш  Wink Cheesy
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed


Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: