{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: искам да си купя сушилня  (Прочетена 15250 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 30, 2010, 17:04:50 »
Раздели ТемаНагоре

Има един недостатък  Cheesy - свива памучните дрехи, вълнените също. Оттук - нататък дрехите трябва да са с един номер по-големи, след сушилнята- стават по мярка. Ноо за нищо на света не я заменям, може би за нова  Tongue
И тогава Skoki ти подарявам старата.
дай адреса да пиша на мъжа ти да не те мъчи със старата ами да купува нова  Cheesy
хахаха - ми така де, без ръце останах - само слагам, вадя, слагам ...Крайно време е да се реши този проблем и дрехите сами да си влизат там, мислиш ли, че ще се справиш с това начинание.
Това не е да простираш и да не ти стига мястото, да чакаш два дни да изсъхнат и най-накрая съседа да си направи скара, но все пак...ако мислиш че си навита Cheesy
Е каква е таз сушилня бре моме  Cheesy Cheesy Cheesy а ако можеха и да се гладят сами накрая -убавиня щеше да е
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 17:06:26 от skoki81 » Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 30, 2010, 17:05:54 »
Раздели ТемаНагоре

ми такава- незаменима Wink
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 30, 2010, 17:07:07 »
Раздели ТемаНагоре

ми такава- незаменима Wink
Tongue Tongue Tongue с теб нема пазарлък  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 30, 2010, 17:11:54 »
Раздели ТемаНагоре

Има един недостатък  Cheesy - свива памучните дрехи, вълнените също. Оттук - нататък дрехите трябва да са с един номер по-големи, след сушилнята- стават по мярка. Ноо за нищо на света не я заменям, може би за нова  Tongue
И тогава Skoki ти подарявам старата.
дай адреса да пиша на мъжа ти да не те мъчи със старата ами да купува нова  Cheesy
хахаха - ми така де, без ръце останах - само слагам, вадя, слагам ...Крайно време е да се реши този проблем и дрехите сами да си влизат там, мислиш ли, че ще се справиш с това начинание.
Това не е да простираш и да не ти стига мястото, да чакаш два дни да изсъхнат и най-накрая съседа да си направи скара, но все пак...ако мислиш че си навита Cheesy
Е каква е таз сушилня бре моме  Cheesy Cheesy Cheesy а ако можеха и да се гладят сами накрая -убавиня щеше да е

Не се гладят, а излизат гладени, така че - пиши писмо на дядо Коледа, че май за сега аз няма да те огрея
Активен


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: