{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: искам да си купя сушилня  (Прочетена 15251 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nor4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 13, 2010, 10:00:00 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, искам да си купя сушилня, има твърде много марки и модели и ми е трудно да избера, кой от двата вида предпочитате - конденз или изпарител, моля Ви за мнения  Smiley
Активен
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2010, 13:33:52 »
Раздели ТемаНагоре

Страхотно решение!
Вземи си конденз- може и на балкона да я сложиш, ако ти е остъклен. Аз имам Миеле/втора употреба/-конденз и съм много доволна.
Активен
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2010, 22:23:41 »
Раздели ТемаНагоре

И нашата е кондензационен тип, марка Бош, от Германия е купувана и е страхотно удобство. С дисплей е 3-4 програми, отложен старт. Това е една от най- сполучливите ни покупки за дома, особено през зимния сезон  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
nor4eto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2010, 11:33:39 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви за отговорите, четох в интернет,  че за предпочитане са тези с изпарител, моля кажете ми вашите имат ли проблем с аромата на дрехите, лично аз предпочитам да си взема конденз тъй като е по - лесна за монтаж, но мненията на повечето бяха че трябва да се купи с изпарител и да не е втора употреба, защото "ухае"....... прането, отново ви благодаря
Активен
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2010, 16:28:20 »
Раздели ТемаНагоре

nor4eto това не е вярно.Кондензационния е по.добър според мненията на специалисти, които ние събирахме преди да си купим. Нашата е втора употреба, но нова такав аструва към 1800лв. Няма никакъв мирис, има си един уловител на мъхчета и изобщо е супер. Няма какв ода мирише просто. Дрехите излизат напълно сухи и ако се извадят веднага няма нужда и от гладене
А когато е с изпарител трябва да я вържеш към канал да изтича водата  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 15, 2010, 21:28:29 »
Раздели ТемаНагоре

да миришат, но на хубаво  Wink. наистина дрехите, които са сушени в сушилня запазват по-дълго аромата на омекотителя. Каквато и да вземеш - няма да сбъркаш.
Активен
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 28, 2010, 20:58:42 »
Раздели ТемаНагоре

и аз искам но втора употреба ще си взема  Roll Eyes мачкат ли се дрехите и вярно ли е това че много ток гълтат  Roll Eyes оня ден ми се скъсал простора и дрехите ги няма и никой не ги е видял  Sad аз излизам сутрин и вечер се прибирам не мога да си следя простора ядосах се и ще си взема само това с намчкването ме притеснява мнооооого мразя да гладя  Embarrassed
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 29, 2010, 12:15:43 »
Раздели ТемаНагоре

Масовите мнения са, че е най-добре - всичко във въздуха, но ако няма възможност се купува конденз. Аз също съм с такава.
Крем, не мачка дрехите, а напротив - не ползвам ютията, освен за официални панталони и ризи. Сметката се увиличи с не повече от 6-7лв.
Няма да сгрешите с такава покупка!
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 29, 2010, 12:17:12 »
Раздели ТемаНагоре

Масовите мнения са, че е най-добре - всичко във въздуха, но ако няма възможност се купува конденз. Аз също съм с такава.
Крем, не мачка дрехите, а напротив - не ползвам ютията, освен за официални панталони и ризи. Сметката се увиличи с не повече от 6-7лв.
Няма да сгрешите с такава покупка!
благодаря ти за отговора ще си взема  Cheesy
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 30, 2010, 16:32:06 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък искам някой да ми подари  Kiss
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 30, 2010, 16:36:02 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък искам някой да ми подари  Kiss

И аз, и аз.....дай да пишеме писмо до дядо Коледа Cheesy
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 30, 2010, 16:38:51 »
Раздели ТемаНагоре

Има един недостатък  Cheesy - свива памучните дрехи, вълнените също. Оттук - нататък дрехите трябва да са с един номер по-големи, след сушилнята- стават по мярка. Ноо за нищо на света не я заменям, може би за нова  Tongue
И тогава Skoki ти подарявам старата.
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 30, 2010, 16:40:02 »
Раздели ТемаНагоре

Има един недостатък  Cheesy - свива памучните дрехи, вълнените също. Оттук - нататък дрехите трябва да са с един номер по-големи, след сушилнята- стават по мярка. Ноо за нищо на света не я заменям, може би за нова  Tongue
И тогава Skoki ти подарявам старата.
дай адреса да пиша на мъжа ти да не те мъчи със старата ами да купува нова  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 30, 2010, 16:54:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ползвам специализиран омекотител на Supline за сушилни и съм много доволна - те са кърпички,а не е течен препарат. Е малко солено излиза, но докато не хвърлиш дрехата отново за пране тя ухае невероятно Smiley.
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 30, 2010, 16:58:41 »
Раздели ТемаНагоре

Има един недостатък  Cheesy - свива памучните дрехи, вълнените също. Оттук - нататък дрехите трябва да са с един номер по-големи, след сушилнята- стават по мярка. Ноо за нищо на света не я заменям, може би за нова  Tongue
И тогава Skoki ти подарявам старата.
дай адреса да пиша на мъжа ти да не те мъчи със старата ами да купува нова  Cheesy
хахаха - ми така де, без ръце останах - само слагам, вадя, слагам ...Крайно време е да се реши този проблем и дрехите сами да си влизат там, мислиш ли, че ще се справиш с това начинание.
Това не е да простираш и да не ти стига мястото, да чакаш два дни да изсъхнат и най-накрая съседа да си направи скара, но все пак...ако мислиш че си навита Cheesy
Активен


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: