{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В спама пишете и другите теми чисти оставете  (Прочетена 33508 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 06, 2010, 13:49:05 »
Раздели ТемаНагоре

аз не за мен,а за детето апрески на Адидас   Embarrassed
 ето какво взех-39.90лв

по мои сметки трябва да ги носи 2 зими,после и малкия 2 зими  Cheesy Дано не са ми  големи очакванията  Embarrassed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 06, 2010, 13:56:14 »
Раздели ТемаНагоре

ох,ние точно вчера обикаляхме целия град да търсим ботушки,има 3 модела и това е избора,имаше и апрески,но детето не ги харесва,накрая намерихме едни по-различни от тези,който имаше навсякъде и той каза,че тях ги иска .
иначе в магазините ми казваха:То навън какво слънце е никой още не е тръгнал за ботушки,по-натам ще имаме Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked,Е кога това "ПО НАТАМ" Huh? Huh? Huh?
Активен

abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 06, 2010, 14:11:14 »
Раздели ТемаНагоре

ох,ние точно вчера обикаляхме целия град да търсим ботушки,има 3 модела и това е избора,имаше и апрески,но детето не ги харесва,накрая намерихме едни по-различни от тези,който имаше навсякъде и той каза,че тях ги иска .
иначе в магазините ми казваха:То навън какво слънце е никой още не е тръгнал за ботушки,по-натам ще имаме Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked,Е кога това "ПО НАТАМ" Huh? Huh? Huh?

Това по-натам най-вероятно на пролет означава  Tongue  Много шашава работа. Оня ден съм тръгнала аз из магазинчетата да търся за дребния боксерки. Еми в 90 % от магазините ми казват, че имат само слипчета. Боксерките не ги били получили още, рано било. Е, кво му е раното  :Smiley , то като ги напускат чак пролетта, тогава за какво са ми  Tongue
Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 06, 2010, 14:20:34 »
Раздели ТемаНагоре

една продавачка се оплака,че докато дойде контейнера с апрески,хората вече си намират изостанали миналогодишни и новите оставали за догодина Smiley
Рано,рано,ама аз искам да взема от сега,за да си разчета парите за празниците.Трябва да предвидя високи сметки за отопление,някое друго мероприятие с децата...
То не е така иди ми-дойде ми -като падне снега и ще изляза да си търся апрески.Магазините отдавна са заредени с коледни украси вече.Това сега е актуално  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 06, 2010, 14:27:26 »
Раздели ТемаНагоре

Много са хубави апреските,и изглеждат здрави!Бая ще ги поносите! Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 06, 2010, 14:36:27 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,аз сьм в дилема!Да се подстрижа ли кьсо или не,но ме налегна големия косопад Huh? И май няма да имам избор.Единсвено ме притеснява после това израстване на косата Undecided Или да поизчакам,като пооплешивея сьвсем,тогава да действам. Sad Слагам и маски и с дьлга коса ми е трудно.И едни косми ,петметрови се влачат из кьщи,ужас. Huh? Нещо страшно е.Ама кьде ми трябваше  и на мен да се хваля,че имам здрава и дьлга коса (evil4) в другата тема.На ти, сега ядове Sad
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 06, 2010, 14:38:33 »
Раздели ТемаНагоре

аз рядко съм била с дълга коса-само 2-3 г.
все си ходя с къса коса.Това не ме прави по-малко жена...Не,че не съм била мъжкарана  Embarrassed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 06, 2010, 14:45:09 »
Раздели ТемаНагоре

ми да дойдем всички тогава у вас, да му правим компания, да не спи сам  Cheesy


Ми какво пък-за идеята ще си ви посрещна Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Ще си спретнем едно купонче па да видим оня дъртьо дали ще му се спи.......... Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 06, 2010, 14:56:47 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,аз сьм в дилема!Да се подстрижа ли кьсо или не,но ме налегна големия косопад Huh? И май няма да имам избор.Единсвено ме притеснява после това израстване на косата Undecided Или да поизчакам,като пооплешивея сьвсем,тогава да действам. Sad Слагам и маски и с дьлга коса ми е трудно.И едни косми ,петметрови се влачат из кьщи,ужас. Huh? Нещо страшно е.Ама кьде ми трябваше  и на мен да се хваля,че имам здрава и дьлга коса (evil4) в другата тема.На ти, сега ядове Sad

Ми пък подстрижи се, що не  Tongue , особено ако ти отива. Аз близо година и половина я пусках мойта и миналата седмица ходих и се офъках пак късичко. Щото я бях изтормозила с това постоянно боядисване, ама пусто русо..., а корените ми черни, та черни. И поне на две седмици уж да боядисвам само корени, ама цапам цялата коса и вече съвсем се изтощи. Подстригвай смело  Cheesy
Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 06, 2010, 15:08:28 »
Раздели ТемаНагоре

ох,ние точно вчера обикаляхме целия град да търсим ботушки,има 3 модела и това е избора,имаше и апрески,но детето не ги харесва,накрая намерихме едни по-различни от тези,който имаше навсякъде и той каза,че тях ги иска .
иначе в магазините ми казваха:То навън какво слънце е никой още не е тръгнал за ботушки,по-натам ще имаме Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked,Е кога това "ПО НАТАМ" Huh? Huh? Huh?

Това по-натам най-вероятно на пролет означава  Tongue  Много шашава работа. Оня ден съм тръгнала аз из магазинчетата да търся за дребния боксерки. Еми в 90 % от магазините ми казват, че имат само слипчета. Боксерките не ги били получили още, рано било. Е, кво му е раното  :Smiley , то като ги напускат чак пролетта, тогава за какво са ми  Tongue

Аз също обичам да купувам всичко по-навреме.Че кога да тръгна да търся ботуши,като завали сняг ли Huh?. До скоро по нашите магазини стояха още сандали Shocked Shocked
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #25 -: Ноември 06, 2010, 15:08:59 »
Раздели ТемаНагоре

аз рядко съм била с дълга коса-само 2-3 г.
все си ходя с къса коса.Това не ме прави по-малко жена...Не,че не съм била мъжкарана  Embarrassed

Аз пък обичам експериментите..Ту съм с къса,ту с дълга.Черна,кафява,червена,руса (за мое щастие само за един ден Cheesy) и даже тъмнозелена съм била.Била съм с коса 3 номер и коса,дълга до кръста..Щях да ви пусна малко снимки,ама прекалено много ще наспамя Cheesy Сега съм със средна дължина и на кичури.Реших,че пак е време за пускане на дълга коса и сега си я чакам да порасне  Cheesy
Активен


ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 06, 2010, 17:22:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ми да,ще се пострижа!Коса е,ще порасне!Само да спре да пада,че......... Undecided И то многооо кьсоооо. Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 06, 2010, 17:39:11 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,и аз съм в такава дилема,но няма да я скъсявам,че май месец ми трябва дълга коса.После ще я скъся-коса расте Cheesy
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 06, 2010, 18:53:09 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,и аз съм в такава дилема,но няма да я скъсявам,че май месец ми трябва дълга коса.После ще я скъся-коса расте Cheesy
Ми да,пьк и малко разнообразие Tongue Момичета,аз отивам  на ресторанче и после на диско (dance1) по женски.
Приятна вечер на всички!
До утре! Kiss Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #29 -: Ноември 06, 2010, 18:53:55 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,и аз съм в такава дилема,но няма да я скъсявам,че май месец ми трябва дълга коса.После ще я скъся-коса расте Cheesy

Да нямаме сватба Cheesy
Активен




Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: