{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАЖЕТЕ МИ СПЕЦИАЛИСТ УНГ ЗА ПЛЕВЕН  (Прочетена 23906 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 04, 2010, 17:51:41 »
Раздели ТемаНагоре

мили майчета имам нужда от съвет.ако има мами от Плевен, които могат да ме насочат за добър специалист УНГ.дъщеря ми прави четвърта ангина за четири месец.май ще се наложи да и махаме сливиците,но не зная при кого и къде да я заведа.в момента е с 39.5 температура и пием аугментин.
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2010, 16:42:46 »
Раздели ТемаНагоре

НИКОЙ ЛИ НЯМА ОТ ПЛЕВЕН
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2010, 17:00:04 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей,преди бяхме ходили в Плевен заради големия син,точно заради ангините.Доколкото си спомням,ходихме в една детска клиника(май частна),ще погледна да видя дали не пазя брошурата.Намира се на центъра в една пресечка.
Активен
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2010, 17:08:25 »
Раздели ТемаНагоре

За съжаление не я пазя.Дано се оправите,в краен случай ти препоръчвам София.То нашето беше голямо ходене по мъките.
Активен
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2010, 18:42:15 »
Раздели ТемаНагоре

може би клиниката е АВИС МЕДИКА.аз там я водих последния път,но искам да чуя и други мнения за да предценя.благодаря ти че се включи ponky .ние и в момента ме с ангина,но вече мисля ,че вървим към оправяне.
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2010, 02:31:56 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте не съм от Плевен а от Ямбол сега тъкмо и ние ходим точно при такъв специалист само че ние в Ямбол също нямаме и ни казоха за Д-р Котов който е от Сливен трябва да ти кажа че за пръв път попадам на толкова добър спец.УНГ оказа се че на моят големият син на 9г досега личният все му ликува бронхит който в последствие стана хроничен.Но през последните два месеца  тои все болен болен и така стигнахме при този лекар назначи ни куп изследвания като едно от тях е AST нормата е 200E а нашият резултат е 1600Е и така се оказа че той непрекъснато прави гноини ангини а нашият лекар ликува бронхит.И така малко се отнесох извинявай но мисълта ми беше гледай да намериш добър специалист за да не ви объркат а ако решите може да дойдете до сливен лекарят работи и със Здравната каса нас на 1.12 ще ни оперират в Сливен надявам се да съм помогнала с нещо Успех Smiley
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 15, 2010, 10:06:54 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,желая ви лека и успешна операция и бързо възстановяване след това..аз днес ще я водя на Плевен в Авис Медика при д-р Маринов.ще видим той какво ще каже.това изследване което казваш какво представлява от гърлото ли се взема?и ние доста си опатихме с тези ангини и много АБ.малката вече я виждам как се страхува да не я заболи пак гърлото.и сега я тъпча с хомеопатия с надеждата да не направи пак ангина.ще пиша като се върна
стана ми много приятно....и моето малко синче се казва Денислав
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #7 -: Ноември 15, 2010, 16:17:01 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,желая ви лека и успешна операция и бързо възстановяване след това..аз днес ще я водя на Плевен в Авис Медика при д-р Маринов.ще видим той какво ще каже.това изследване което казваш какво представлява от гърлото ли се взема?и ние доста си опатихме с тези ангини и много АБ.малката вече я виждам как се страхува да не я заболи пак гърлото.и сега я тъпча с хомеопатия с надеждата да не направи пак ангина.ще пиша като се върна
стана ми много приятно....и моето малко синче се казва Денислав
Здравейте дано само хубави неща се чуват за това иследване се дава направление от спец.УНГ за установяване състоянието на сливиците тоест когато го преглежда доктора обстойно детето нещо се закашля и лекарят казва я да натисна сливиците с едино огледалце и като натисна хоп гной и той аааа трябва да направите това иследване за да видим какви  са стоиностите за да определим дали трябва да се вадят сливиците или да се лекуват и така откри след направа на това иследване че трябва да ги вадим тъй като ти казах че от200 нашите са 1600 и сега след операцията се надявам да се оправи защото то нее само дето  боледува често ами хърка много захапката му се промени отделно от гнойта в сливиците на моменти има доста лош дъх а си представи как се чуства някой като му каже мириши ти устата или нещо такова но всичко това от незнам дали няма да сбъркам като кажа от некъдърни лекари но това е.И само накратко относно хомеопатията преди ми се струваше вяло това нещо но след като малкият на 5м ми направи пневмония и( разбирасе и двете ми деца са при един и същ лекар )почти цял месец лекуван с два антибиотика той продължаваше да вдига температура отидох при педиатър хомеопат и след една седмица беше вече добре  та така пак много писах но то как с две думи нестава.Ами това е да пишеш какво са ви казали чао от мен Smiley
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #8 -: Ноември 15, 2010, 22:29:32 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,желая ви лека и успешна операция и бързо възстановяване след това..аз днес ще я водя на Плевен в Авис Медика при д-р Маринов.ще видим той какво ще каже.това изследване което казваш какво представлява от гърлото ли се взема?и ние доста си опатихме с тези ангини и много АБ.малката вече я виждам как се страхува да не я заболи пак гърлото.и сега я тъпча с хомеопатия с надеждата да не направи пак ангина.ще пиша като се върна
стана ми много приятно....и моето малко синче се казва Денислав
Здравейте дано само хубави неща се чуват за това иследване се дава направление от спец.УНГ за установяване състоянието на сливиците тоест когато го преглежда доктора обстойно детето нещо се закашля и лекарят казва я да натисна сливиците с едино огледалце и като натисна хоп гной и той аааа трябва да направите това иследване за да видим какви  са стоиностите за да определим дали трябва да се вадят сливиците или да се лекуват и така откри след направа на това иследване че трябва да ги вадим тъй като ти казах че от200 нашите са 1600 и сега след операцията се надявам да се оправи защото то нее само дето  боледува често ами хърка много захапката му се промени отделно от гнойта в сливиците на моменти има доста лош дъх а си представи как се чуства някой като му каже мириши ти устата или нещо такова но всичко това от незнам дали няма да сбъркам като кажа от некъдърни лекари но това е.И само накратко относно хомеопатията преди ми се струваше вяло това нещо но след като малкият на 5м ми направи пневмония и( разбирасе и двете ми деца са при един и същ лекар )почти цял месец лекуван с два антибиотика той продължаваше да вдига температура отидох при педиатър хомеопат и след една седмица беше вече добре  та така пак много писах но то как с две думи нестава.Ами това е да пишеш какво са ви казали чао от мен Smiley и само да дабавя защото забравих това иследване се прави в микробиология като се взима кръв от вена това е
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
svetlina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 16, 2010, 16:08:34 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,желая ви лека и успешна операция и бързо възстановяване след това..аз днес ще я водя на Плевен в Авис Медика при д-р Маринов.ще видим той какво ще каже.това изследване което казваш какво представлява от гърлото ли се взема?и ние доста си опатихме с тези ангини и много АБ.малката вече я виждам как се страхува да не я заболи пак гърлото.и сега я тъпча с хомеопатия с надеждата да не направи пак ангина.ще пиша като се върна
стана ми много приятно....и моето малко синче се казва Денислав
Здравейте дано само хубави неща се чуват за това иследване се дава направление от спец.УНГ за установяване състоянието на сливиците тоест когато го преглежда доктора обстойно детето нещо се закашля и лекарят казва я да натисна сливиците с едино огледалце и като натисна хоп гной и той аааа трябва да направите това иследване за да видим какви  са стоиностите за да определим дали трябва да се вадят сливиците или да се лекуват и така откри след направа на това иследване че трябва да ги вадим тъй като ти казах че от200 нашите са 1600 и сега след операцията се надявам да се оправи защото то нее само дето  боледува често ами хърка много захапката му се промени отделно от гнойта в сливиците на моменти има доста лош дъх а си представи как се чуства някой като му каже мириши ти устата или нещо такова но всичко това от незнам дали няма да сбъркам като кажа от некъдърни лекари но това е.И само накратко относно хомеопатията преди ми се струваше вяло това нещо но след като малкият на 5м ми направи пневмония и( разбирасе и двете ми деца са при един и същ лекар )почти цял месец лекуван с два антибиотика той продължаваше да вдига температура отидох при педиатър хомеопат и след една седмица беше вече добре  та така пак много писах но то как с две думи нестава.Ами това е да пишеш какво са ви казали чао от мен Smiley
Поли сменяй доктора това е моят съвет ,защото да ме извинява ако засегна някой но jp са направо уникално смачкани от писане не им остава време да се съсредоточат върху пациенте , имам чувство , че ни карат на конвейрн и гледат да стопят опашката завъртяла се като родопско хоро пред кабинетите им, аз правя така никога едно мнение не ми е достатъчно и аз и децатами винаги при нужда ходя поне на 2-ма специалисти дори да съм в повече рзход поне имам две мнения почти винаги има различия при диагностицирането , което не е добре опарих се много и вече знам ...
Активен

Изпрашам на първия дал адрес на ЛС, предпочитам плащане по банкова сметка в краен случай чрез пощенски запис , държа много на комуникацията ,  не вземам под внимание броя на положителните  оценки , защото не знам колко отрицателни са спестени...
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #10 -: Ноември 17, 2010, 11:18:27 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,желая ви лека и успешна операция и бързо възстановяване след това..аз днес ще я водя на Плевен в Авис Медика при д-р Маринов.ще видим той какво ще каже.това изследване което казваш какво представлява от гърлото ли се взема?и ние доста си опатихме с тези ангини и много АБ.малката вече я виждам как се страхува да не я заболи пак гърлото.и сега я тъпча с хомеопатия с надеждата да не направи пак ангина.ще пиша като се върна
стана ми много приятно....и моето малко синче се казва Денислав
Здравейте дано само хубави неща се чуват за това иследване се дава направление от спец.УНГ за установяване състоянието на сливиците тоест когато го преглежда доктора обстойно детето нещо се закашля и лекарят казва я да натисна сливиците с едино огледалце и като натисна хоп гной и той аааа трябва да направите това иследване за да видим какви  са стоиностите за да определим дали трябва да се вадят сливиците или да се лекуват и така откри след направа на това иследване че трябва да ги вадим тъй като ти казах че от200 нашите са 1600 и сега след операцията се надявам да се оправи защото то нее само дето  боледува често ами хърка много захапката му се промени отделно от гнойта в сливиците на моменти има доста лош дъх а си представи как се чуства някой като му каже мириши ти устата или нещо такова но всичко това от незнам дали няма да сбъркам като кажа от некъдърни лекари но това е.И само накратко относно хомеопатията преди ми се струваше вяло това нещо но след като малкият на 5м ми направи пневмония и( разбирасе и двете ми деца са при един и същ лекар )почти цял месец лекуван с два антибиотика той продължаваше да вдига температура отидох при педиатър хомеопат и след една седмица беше вече добре  та така пак много писах но то как с две думи нестава.Ами това е да пишеш какво са ви казали чао от мен Smiley
Поли сменяй доктора това е моят съвет ,защото да ме извинява ако засегна някой но jp са направо уникално смачкани от писане не им остава време да се съсредоточат върху пациенте , имам чувство , че ни карат на конвейрн и гледат да стопят опашката завъртяла се като родопско хоро пред кабинетите им, аз правя така никога едно мнение не ми е достатъчно и аз и децатами винаги при нужда ходя поне на 2-ма специалисти дори да съм в повече рзход поне имам две мнения почти винаги има различия при диагностицирането , което не е добре опарих се много и вече знам ...
Благодаряти вече така правя ходим при няколко лекари от както се роди бебока и за него и за батко му незнам вече при колко лекари сме ходили и това е че винаги не ее в Ямбол тъй като тук нямаме добри лекари това е моето мнение всеки гледа да те претупа набързо и нищо накрая та затова децата ми се мъкнат по дълго време с лекарства но вече знам имаме ли проблем търсим спец.но не и от Ямбол а да си сменя дж.при кой да отида като те никой не става  Sad
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 17, 2010, 12:45:25 »
Раздели ТемаНагоре

ето какво стана като заведох дъщеря ми на преглед.доктора само и погледна сливиците.дъгите са и леко зачервени,но сливиците каза, че сега са добре.но рече и отсече трябва да ги махаме.не е искал никакво изследване да правим.аз го попитах за такова,а той каза,че няма смисъл за него било ясно какво е положението.даде ни направление за хоспитализация и "Довиждане".това е.като ако я правим в АВИС МЕДИКА ще ни струва 200 лв.
Поли на вас ставало ли е въпрос за пари.като сте ходили в Сливен на частно ли ви прегледа или с направление.защото имам наблюдения,че един и същи лекар когато е с направление ти обръща едно внимание,а когато е частен прегледа и си плащаш съвсем друго.имам много въпроси,но....
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 17, 2010, 14:43:56 »
Раздели ТемаНагоре

Поли като отидохте в отделението предполагам след колко дни ви насрочиха за операция.от там правиха ли ви някакви изследвания.
« Последна редакция: Ноември 18, 2010, 14:21:00 от mi_ma » Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 18, 2010, 14:21:09 »
Раздели ТемаНагоре

ако съм те разбрала правилно изследваето ви го е назначил доктор Котов.след което е казал,че сте за операция;нали
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 19, 2010, 22:32:38 »
Раздели ТемаНагоре

ако съм те разбрала правилно изследваето ви го е назначил доктор Котов.след което е казал,че сте за операция;нали
писах ти на ЛС прочети и ако има нещо ми звани Smiley не се притеснявай това с което мога да ти бъда полезна ще ти обясня
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: