{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да дам лекарствата?  (Прочетена 26407 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 02, 2010, 09:46:11 »
Раздели ТемаНагоре

Имаме перибронхит,развиваме пневмония-съответно лекарства-1 милион...
Не мога да го накарам да пие нищо.Стои с Т,защото и паандол не мога да дам.Обръщам надолу с главата и ръгам до гърлото,но пак плюе всичко.Опитва се да повръща.Ако не пием лекарствата,ще се наложи инжекции или системи.А аз се опитвам да му го спестя
С бате нямам подобни проблеми
Детето е на 1г3м.
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2010, 09:56:11 »
Раздели ТемаНагоре

аз проблеми с моето дете нямам, относно гълтането на лекарства... но самата аз съм мн тежък случай.
баща ми що хапчета е изгълтал да ми показва как се прави... направо не е истина Smiley
за хапчетата още ги гълтам с лъжица кис.мляко... Embarrassed
след гаден сироп хапвам нещо сладичко, примерно блокче шоколад. за детенце мисля, че също ще се получи Smiley
впръсквай със спринцовка сиропа, че е по-лесно и после дай бонбон или шоколад.
дано стане. :Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2010, 10:00:38 »
Раздели ТемаНагоре

какво ли не опитах?Слагам сироп в млякото,топя биберона в сиропа....Не и не,веднага плюе  Lips Sealed
Много е труден на лекарства Sad
Имаме страшни колики,всяка вечер прави кризи,не мога и еспумизана да му дам.Качвам се върху него и го стискам за ръцете,друг за краката,3-ти слага в устата и НЕ!!
Цялата къща народ сме,а той ни надвива
Май ще е най.добре да го водя в болница.Поне ще се излекува бързо Sad
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2010, 10:02:16 »
Раздели ТемаНагоре

За температурата сложи свещички Ефералган-детски.Ако ти позволи намажи го с ябълков оцет и сода,може да го превърнете в игра.А за лекарствата...ще  си спестиш доста ядове,ако му намажеш гръбчето и гърдичките с чист мед,сложи кърпички отгоре.Когато тялото го поеме слагаш още.Консултирай се ,ако искаш и с друг лекар,много е малко детето,за да се тъпче с толкова лекарства при условие,че може д амине и с малко.Задължително давай и пробиотик ,за д анеутрализира отрицателното въздействие върху организма.Не знам какъв вкус има лекарството,но можеш да смесиш с мляко или друга напитка,ако е сироп или,ако е хапче можеш да го строшиш и да го добавишкъм храната,изобщо няма да усети детенцето.
Активен

krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 02, 2010, 10:02:43 »
Раздели ТемаНагоре

и ние плюехме така лекарствата направо е ужасно  Sad пробвай така със спинцовката го исипваш затваряш устата и стискаш нослето от няма на къде детето преглъща само това ни помагаше малко садистично е но по добре от системи и инджекции лично мое мнение  :Smiley
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 02, 2010, 10:10:13 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,с тоя Еспумизан освен д аму докараш лениви черва друго няма да постигнеш.Има сиропи,които са много приятни на вкус,наистина те съветвам да се консултираш с друг лекар.Аз лично бих прибягнала към химия в краен случай.
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 02, 2010, 10:15:31 »
Раздели ТемаНагоре

За температурата сложи свещички Ефералган-детски.Ако ти позволи намажи го с ябълков оцет и сода,може да го превърнете в игра.А за лекарствата...ще  си спестиш доста ядове,ако му намажеш гръбчето и гърдичките с чист мед,сложи кърпички отгоре.Когато тялото го поеме слагаш още.Консултирай се ,ако искаш и с друг лекар,много е малко детето,за да се тъпче с толкова лекарства при условие,че може д амине и с малко.Задължително давай и пробиотик ,за д анеутрализира отрицателното въздействие върху организма.Не знам какъв вкус има лекарството,но можеш да смесиш с мляко или друга напитка,ако е сироп или,ако е хапче можеш да го строшиш и да го добавишкъм храната,изобщо няма да усети детенцето.
това става ли за пневмонията и бронхита?
Ще ви изпробвам съветите.То друго не ми остава вече.Свещички слагам,но над 38 гр.Т
Сиропите са сладки.Вит.Б1 стривам на прах и с лъжичка мляко го давам.Иначе сме в фаза ГЛАД  Lips Sealed Само на мляко сме,плюс сутрин мляко с бисквити и бонибон  Cool за него умира
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 02, 2010, 10:27:26 »
Раздели ТемаНагоре

Когато става въпрос за грипен вирус например,но тук не става дума за такъв,аз изчаквам температурата да стане 39 и,ако след това не започне да спада слагам свещичка.Чакам толкова,защото при 39 градуса вирусът се унищожава,може да се маже детенцето с оцет и сода ,хладки душове,но химия не давам,за да помогна на тялото само да се справи.МЕдът е естествен антибиотик.Изсмуква всичко.Ако сте хванали проблема рано само с мед може да минете,ако не сте дайте лекарство,но и не пропускайте меда.Моята щерка за 5 години не е боледувала,едва сега лекичко се "разхарлави",но пак минаваме само с билкови сиропи и всеки ден и давам клеева тинктура .
Ако можеш спри да му даваш тези бонибони,защото са големи боклуци.
Активен

gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 02, 2010, 10:39:19 »
Раздели ТемаНагоре

Относно компресите с мед трябва да бъдеш много внимателна, аз също лекувам малкия с такива, но се слагат само от дясната страна на телцето, медът е много силен и може да  увреди сърцето , ако сложиш компреса от лявата страна, било то на гръбчето или гърдичките.А лекарствата ги пием със спринцовка ог Панадол или Нурофен.Върши страхотна работа.Давам също и клеева тинкту ра и капки Цитросепт за  укрепване на имунитета.За кашлицата му правих черна ряпа със захар и хомеопатични за кашлица.Дато се оправите бързо Wink
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 02, 2010, 12:18:11 »
Раздели ТемаНагоре

и ние плюехме така лекарствата направо е ужасно  Sad пробвай така със спинцовката го исипваш затваряш устата и стискаш нослето от няма на къде детето преглъща само това ни помагаше малко садистично е но по добре от системи и инджекции лично мое мнение  :Smiley
И аз така правя,кошмар е детето да не поема.
За Т.Отнесена много ефикасно се сваля с белтък+сода.
Мажа китките,зад ушите,крачетата и обувам чорапите(и това при нас е с 300 зора)
Бързо оздравяване!
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 02, 2010, 14:39:55 »
Раздели ТемаНагоре

За температурата сложи свещички Ефералган-детски.Ако ти позволи намажи го с ябълков оцет и сода,може да го превърнете в игра.А за лекарствата...ще  си спестиш доста ядове,ако му намажеш гръбчето и гърдичките с чист мед,сложи кърпички отгоре.Когато тялото го поеме слагаш още.Консултирай се ,ако искаш и с друг лекар,много е малко детето,за да се тъпче с толкова лекарства при условие,че може д амине и с малко.Задължително давай и пробиотик ,за д анеутрализира отрицателното въздействие върху организма.Не знам какъв вкус има лекарството,но можеш да смесиш с мляко или друга напитка,ако е сироп или,ако е хапче можеш да го строшиш и да го добавишкъм храната,изобщо няма да усети детенцето.
това става ли за пневмонията и бронхита?
Ще ви изпробвам съветите.То друго не ми остава вече.Свещички слагам,но над 38 гр.Т
Сиропите са сладки.Вит.Б1 стривам на прах и с лъжичка мляко го давам.Иначе сме в фаза ГЛАД  Lips Sealed Само на мляко сме,плюс сутрин мляко с бисквити и бонибон  Cool за него умира

Така,това за меда е вярно(точно при бронхити се правят такива компреси),също може и зелеви листа намазани с мед,но предвид това,че детенцето е малко,няма да търпи листата.Правят се също компреси с ленено семе,но е малко детето(лененото семе има загряващо действие и ако се слага на дете,се слага на гръбчето).При малки деца не се слага на гърдите,защото имат загряващо действие и така натоварват сърцето.
За температура също мога да кажа,стрит аспирин се обърква с една чаена лъжичка свинска мас и се мажат ходилата,обуват се чорапки(поне при нас е имало ефект).При висока температура,не трябва да се завива,защото може да я повиши повече.
Ако е винен оцет се разрежда с малко вода и се мажат гънките на тялото.
Активен
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 02, 2010, 14:46:36 »
Раздели ТемаНагоре

За температурата сложи свещички Ефералган-детски.Ако ти позволи намажи го с ябълков оцет и сода,може да го превърнете в игра.А за лекарствата...ще  си спестиш доста ядове,ако му намажеш гръбчето и гърдичките с чист мед,сложи кърпички отгоре.Когато тялото го поеме слагаш още.Консултирай се ,ако искаш и с друг лекар,много е малко детето,за да се тъпче с толкова лекарства при условие,че може д амине и с малко.Задължително давай и пробиотик ,за д анеутрализира отрицателното въздействие върху организма.Не знам какъв вкус има лекарството,но можеш да смесиш с мляко или друга напитка,ако е сироп или,ако е хапче можеш да го строшиш и да го добавишкъм храната,изобщо няма да усети детенцето.
това става ли за пневмонията и бронхита?
Ще ви изпробвам съветите.То друго не ми остава вече.Свещички слагам,но над 38 гр.Т
Сиропите са сладки.Вит.Б1 стривам на прах и с лъжичка мляко го давам.Иначе сме в фаза ГЛАД  Lips Sealed Само на мляко сме,плюс сутрин мляко с бисквити и бонибон  Cool за него умира

Така,това за меда е вярно(точно при бронхити се правят такива компреси),също може и зелеви листа намазани с мед,но предвид това,че детенцето е малко,няма да търпи листата.Правят се също компреси с ленено семе,но е малко детето(лененото семе има загряващо действие и ако се слага на дете,се слага на гръбчето).При малки деца не се слага на гърдите,защото имат загряващо действие и така натоварват сърцето.
За температура също мога да кажа,стрит аспирин се обърква с една чаена лъжичка свинска мас и се мажат ходилата,обуват се чорапки(поне при нас е имало ефект).При висока температура,не трябва да се завива,защото може да я повиши повече.
Ако е винен оцет се разрежда с малко вода и се мажат гънките на тялото.

 Cheesyто,ако не е вярно,няма да го напиша!Все пак идеята е да се помага не да си чешем езиците!
Активен

ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 02, 2010, 14:49:12 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също не си чеша езика,а го написах за да убедим майчето,че има ефект.Нали знаеш,колкото повече са на едно мнение,убеждават другия Wink
Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 02, 2010, 15:10:58 »
Раздели ТемаНагоре

Имаме перибронхит,развиваме пневмония-съответно лекарства-1 милион...
Не мога да го накарам да пие нищо.Стои с Т,защото и паандол не мога да дам.Обръщам надолу с главата и ръгам до гърлото,но пак плюе всичко.Опитва се да повръща.Ако не пием лекарствата,ще се наложи инжекции или системи.А аз се опитвам да му го спестя
С бате нямам подобни проблеми
Детето е на 1г3м.



Преди точно няма и 10дни се прибрахме от болницата-лежахме с пневмония ама дребен се беше обезводнил-та и системи.
Имах същият проблем-всичко започна в къщи-започнахме антибиотик и температ. понижаващи. Първият ден добре-но след това като каза НЕ и край-нищо повече през устата не пое. Започнах и аз да се мъча стискам носа ,за да може да преглътне поне нурофена ,че беше с 39 гр. ,но като се започна едно повръщане...каквото дам и обратно-вода давам след2 мин. бау и нея навън и така просто си стигнахме до болница
Съветът ,който мила аз мога да ти дам е ако видиш че нестава по-добре в болницата,защото аз 2 дни изчаках и моят син свръх много се беше обезводнил-18 часа изобщо не се събуди-слюнка нямаше. И като изтече системата стана и бисквитка яде даже. Няма да коментирам на мен какво ми е било през това време Huh? Huh? Huh?
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 02, 2010, 15:18:08 »
Раздели ТемаНагоре

Когато става въпрос за грипен вирус например,но тук не става дума за такъв,аз изчаквам температурата да стане 39 и,ако след това не започне да спада слагам свещичка.Чакам толкова,защото при 39 градуса вирусът се унищожава,може да се маже детенцето с оцет и сода ,хладки душове,но химия не давам,за да помогна на тялото само да се справи.МЕдът е естествен антибиотик.Изсмуква всичко.Ако сте хванали проблема рано само с мед може да минете,ако не сте дайте лекарство,но и не пропускайте меда.Моята щерка за 5 години не е боледувала,едва сега лекичко се "разхарлави",но пак минаваме само с билкови сиропи и всеки ден и давам клеева тинктура .
Ако можеш спри да му даваш тези бонибони,защото са големи боклуци.



Аз не чакам-на моя приятелка детето при 39 гр направи гърч-смятам че чакането си е опасна работа-на някои деца прагът преди гърч им е по нисък и може да стане беля. Мое мнение ,че всяко дете си е различно-всеки си знае детенцето,но моето досега не беше се разболявало такаи аз не можех да си позволя да чакам-на 38,4-5 като вдигна и се подлудих-ама защото ми е за първи път сигурно :Smiley Huh?
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: