{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси  (Прочетена 116421 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #555 -: Август 15, 2010, 16:13:21 »
Раздели ТемаНагоре

Дали е възможно, потребителите да не правят пазарлъци в обявите, грозно, обидно и просташко е.
Право на всеки е да определи цената си и ако някой може да помоли за отстъпка е редно това да стане в съответната учтива форма чрез лично съобщение.
Предполагам  модераторът, който ми е оставил това съобщение в обявата "приогромен коментар в цената я взимам.Давам ти 20лв" е бил с опрян в челото пистолет, за да си позволи такъв коментар Shocked
Известно ми е, че модераторите не са на заплата тук, но все пак има толкова много млади, възпитани и любезни домакини
Нека има някаква форма на учтивост, за да не се превърне сайта в биташка сергия в цигански квартал!
Поздрави!
и защо не се свърза учтиво с мен на ЛС?А ме изтипоса тук?Въпрос на гледна точка мила...А ти отговор в учтива форма ли ми даде с
Цитат
За 20 ще си отворя половината око!
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #556 -: Август 15, 2010, 18:15:18 »
Раздели ТемаНагоре

Какво значи
Трябва да използваш скобите които ти излизат от иконката на втория ред третата  Sad
[url]      [url] -тези скоби и латински съкращеншя ги пиша аз или от някъде се вмъкват?И защо трябва да е толкова сложно?Когато посочвам линк при писане на лично с. не поставям никакви скоби и всичко е ок.

Системите са различни във форума и модула за обяви. Ще видя как стои въпроса с линковете в коментари и ще пиша Smiley
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #557 -: Август 16, 2010, 08:25:17 »
Раздели ТемаНагоре

За да пробваш изтрий си ако искаш коментара и пак го напиши  Cheesy слагаш първита скоби ,поставяш линка към твоите обяви и накрая пак пишеш вторите скоби,може и да има друг начин но аз това знам  Sad
При мен се получава само с копи-пейст  :Smiley
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #558 -: Август 16, 2010, 08:47:23 »
Раздели ТемаНагоре

За да пробваш изтрий си ако искаш коментара и пак го напиши  Cheesy слагаш първита скоби ,поставяш линка към твоите обяви и накрая пак пишеш вторите скоби,може и да има друг начин но аз това знам  Sad
При мен се получава само с копи-пейст  :Smiley
Когато го поставя така не може да се цъкне на него и да се отвори -това за в секция Обяви иначе тук се получава  Wink
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #559 -: Август 16, 2010, 09:03:51 »
Раздели ТемаНагоре

За да пробваш изтрий си ако искаш коментара и пак го напиши  Cheesy слагаш първита скоби ,поставяш линка към твоите обяви и накрая пак пишеш вторите скоби,може и да има друг начин но аз това знам  Sad
При мен се получава само с копи-пейст  :Smiley
Когато го поставя така не може да се цъкне на него и да се отвори -това за в секция Обяви иначе тук се получава  Wink
Не знам защо, но при мен се получава и се отваря  Cheesy
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #560 -: Август 16, 2010, 11:50:17 »
Раздели ТемаНагоре

При мен не се получава в обявите. Даже не ми е активно Insert edit link.
« Последна редакция: Август 16, 2010, 11:58:24 от galathea » Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #561 -: Август 16, 2010, 11:59:11 »
Раздели ТемаНагоре

Дали е възможно, потребителите да не правят пазарлъци в обявите, грозно, обидно и просташко е.
Право на всеки е да определи цената си и ако някой може да помоли за отстъпка е редно това да стане в съответната учтива форма чрез лично съобщение.
Предполагам  модераторът, който ми е оставил това съобщение в обявата "приогромен коментар в цената я взимам.Давам ти 20лв" е бил с опрян в челото пистолет, за да си позволи такъв коментар Shocked
Известно ми е, че модераторите не са на заплата тук, но все пак има толкова много млади, възпитани и любезни домакини
Нека има някаква форма на учтивост, за да не се превърне сайта в биташка сергия в цигански квартал!
Поздрави!
и защо не се свърза учтиво с мен на ЛС?А ме изтипоса тук?Въпрос на гледна точка мила...А ти отговор в учтива форма ли ми даде с
Цитат
За 20 ще си отворя половината око!


Мен лично също ме дразни подобно поведение! Бях пуснала суитчър на Пума на реална цена 120 лв. Почти нов! Бях го пуснала на 50 лв. Получих коментар от някакъв нагъл тип: За 20 ше го взема! КОнтрирах го, че когато ми даде маратонките си Адидас, които беше публикувал на цена 120 лв. за 20 ше му дам суитчъра!!!!
Еми, това си е чисто заяждане! В крайна сметка така или иначе ако имаш предложение относно цената е хубаво да се разбирате на лични! Не за друго, ами всеки е индивидуален! Обикновено дори и на пазара като отидеш не БИЕШ ТЪПЪНА, че искаш някаква стока на 1/4 или половината от цената й да те чуе целия квартал, а го обсъждаш с продавача! Повече от учтиво и не толкова нагло е да се пита на лични! Всеки човек е различен, всеки се усеща по различен начин. За един може да склониш, за друг не.
И какво значи "Ме изтипоса тук"? Явно има доза засягане!
Определено подобно поведение дразни! Затова има лични съобщения!
Окей, аз да питам Админа:
- Забранено е препубликуване на обяви! Случвало ми се е да го правя, точно поради някакви ненужни, смешни и абсурдни публикации, които "петнят" обявата! Окей! Какво правим сега? Как да разчистя обявата от подобни коментари?
За да се реши проблема не може ли да се даде достъп на продавача да разполага с възможност да трие всеки коментар в НЕГОВАТА обява, не само личния? Не мисля, че това ще засегне нечии интереси!
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #562 -: Август 16, 2010, 12:06:43 »
Раздели ТемаНагоре

Напротив , не може да се трият чужди коментари и това няма да се промени , само екипа може да прави такива неща , като и ние не си го позволяваме особено , когато в обявата има коментар който ти се иска да го няма , пиши на някой от екипа дали може да го махне , и ако той прецени че въпросния коментар е неподходящ ще го махне , а още по лесно е да пишеш на самия потребител да си махне коментара
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #563 -: Август 16, 2010, 12:35:36 »
Раздели ТемаНагоре

Дали е възможно, потребителите да не правят пазарлъци в обявите, грозно, обидно и просташко е.
Право на всеки е да определи цената си и ако някой може да помоли за отстъпка е редно това да стане в съответната учтива форма чрез лично съобщение.
Предполагам  модераторът, който ми е оставил това съобщение в обявата "приогромен коментар в цената я взимам.Давам ти 20лв" е бил с опрян в челото пистолет, за да си позволи такъв коментар Shocked
Известно ми е, че модераторите не са на заплата тук, но все пак има толкова много млади, възпитани и любезни домакини
Нека има някаква форма на учтивост, за да не се превърне сайта в биташка сергия в цигански квартал!
Поздрави!
и защо не се свърза учтиво с мен на ЛС?А ме изтипоса тук?Въпрос на гледна точка мила...А ти отговор в учтива форма ли ми даде с
Цитат
За 20 ще си отворя половината око!


Мен лично също ме дразни подобно поведение! Бях пуснала суитчър на Пума на реална цена 120 лв. Почти нов! Бях го пуснала на 50 лв. Получих коментар от някакъв нагъл тип: За 20 ше го взема! КОнтрирах го, че когато ми даде маратонките си Адидас, които беше публикувал на цена 120 лв. за 20 ше му дам суитчъра!!!!
Еми, това си е чисто заяждане! В крайна сметка така или иначе ако имаш предложение относно цената е хубаво да се разбирате на лични! Не за друго, ами всеки е индивидуален! Обикновено дори и на пазара като отидеш не БИЕШ ТЪПЪНА, че искаш някаква стока на 1/4 или половината от цената й да те чуе целия квартал, а го обсъждаш с продавача! Повече от учтиво и не толкова нагло е да се пита на лични! Всеки човек е различен, всеки се усеща по различен начин. За един може да склониш, за друг не.
И какво значи "Ме изтипоса тук"? Явно има доза засягане!
Определено подобно поведение дразни! Затова има лични съобщения!
Окей, аз да питам Админа:
- Забранено е препубликуване на обяви! Случвало ми се е да го правя, точно поради някакви ненужни, смешни и абсурдни публикации, които "петнят" обявата! Окей! Какво правим сега? Как да разчистя обявата от подобни коментари?
За да се реши проблема не може ли да се даде достъп на продавача да разполага с възможност да трие всеки коментар в НЕГОВАТА обява, не само личния? Не мисля, че това ще засегне нечии интереси!

Препубликуването е забранено особено ако това което искаш да направиш е целта му. Има модератори които могат да прегледат дадена обява за заядливи и обидни изказвания и съответно да ги изтрият. Ако те не ви помогнат аз съм на лице като админ.
Достъп да триете чуждите коментари не може да ви бъде даден. Това е модераторски достъп Sad
Активен

FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #564 -: Август 16, 2010, 12:58:56 »
Раздели ТемаНагоре

Мхм, споменах, че съм правила препубликуване в Продавалника точно поради тази причина! Като го упоменах като пример!
След като се запознах с правилата на Домакинята ми стана ясно, че препубликуването е "подсъдно". Както същото и в Продавалника не се толерира! След като не може, не може! Окей!
Вече остава потребителите и модераторите да не се джафкат в обявите си! Това е една от причините, поради които се получава това!
А подобен род публикации са меко казано дразнещи.
След като си човечен и възпитан (по отношение на въпроса конкретно) би следвало да се обсъждат подобни теми на лични.
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #565 -: Август 16, 2010, 13:07:09 »
Раздели ТемаНагоре

Мхм, споменах, че съм правила препубликуване в Продавалника точно поради тази причина! Като го упоменах като пример!
След като се запознах с правилата на Домакинята ми стана ясно, че препубликуването е "подсъдно". Както същото и в Продавалника не се толерира! След като не може, не може! Окей!
Вече остава потребителите и модераторите да не се джафкат в обявите си! Това е една от причините, поради които се получава това!
А подобен род публикации са меко казано дразнещи.
След като си човечен и възпитан (по отношение на въпроса конкретно) би следвало да се обсъждат подобни теми на лични.


В един пост казах мнението си за "джавкането" в обявите. На мен също никак не ми допада. Поради тази причина преди 10-15 дни съм помолил Модераторите да пишат лични съобщения при нарушаване на правила, а не да пишат коментар в обява.
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #566 -: Август 16, 2010, 13:48:53 »
Раздели ТемаНагоре

ЛС-тата не са задължителни.Имам оферта и я предлагам,не виждам нищо срамно-за да го крия на ЛС.Затова са обявите,за да се коментират.Ако бъда помолена от авторката,ше  си изтрия комментарите.Не мисля,че чак толкова е обидена.Сметнала съм,че за една вещ мога да отделя една сума и я предлагам.Никой не я кара да ми я продаде насила...
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Tsvety
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Моите зверчета

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #567 -: Август 17, 2010, 08:56:24 »
Раздели ТемаНагоре

ЛС-тата не са задължителни.Имам оферта и я предлагам,не виждам нищо срамно-за да го крия на ЛС.Затова са обявите,за да се коментират.Ако бъда помолена от авторката,ше  си изтрия комментарите.Не мисля,че чак толкова е обидена.Сметнала съм,че за една вещ мога да отделя една сума и я предлагам.Никой не я кара да ми я продаде насила...

Отговорът на Модератора определено е  Shocked
На никой не му е приятно да се пазарят в обявите му като на циганско тържище! Колко момичета трябва да се включат и да подкрепят написаното, за да може Модератор "Не съм" да го приеме?!
Щеше да е хубаво да има бутон "Провери правописа, преди да публикуваш"!  Cheesy
Активен



Това съм аз - оценките ми!
Притежавам многостранен талант да говоря и да дразня по едно и също време, защото винаги казвам това, което мисля!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #568 -: Август 17, 2010, 09:42:13 »
Раздели ТемаНагоре

ЛС-тата не са задължителни.Имам оферта и я предлагам,не виждам нищо срамно-за да го крия на ЛС.Затова са обявите,за да се коментират.Ако бъда помолена от авторката,ше  си изтрия комментарите.Не мисля,че чак толкова е обидена.Сметнала съм,че за една вещ мога да отделя една сума и я предлагам.Никой не я кара да ми я продаде насила...

Отговорът на Модератора определено е  Shocked
На никой не му е приятно да се пазарят в обявите му като на циганско тържище! Колко момичета трябва да се включат и да подкрепят написаното, за да може Модератор "Не съм" да го приеме?!
Щеше да е хубаво да има бутон "Провери правописа, преди да публикуваш"!  Cheesy

Не се заяждаите с модератора!!!
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #569 -: Август 17, 2010, 12:49:50 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да попитам мога ли да спра да получавам имейли за всеки нов отоговор и ЛС тук?И как да спра тази опция,разглеждах,но не намерих откъде..
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley


Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: