{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мамчета споделете,колко килограма сте качили по време на бремеността  (Прочетена 117215 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #150 -: Февруари 15, 2011, 20:04:00 »
Раздели ТемаНагоре

Да не пускам нова тема,да попитам пак тук - Бебо се е нагласил да излиза с дупето напред,дайте някакви съвети ,ако някой е бил в подобна ситуация,как да го накарам да се обърне  Smiley,някави изпитани и ефикасни упражнения.Казаха ми лазенето  Smiley помагало,ама за сега няма ефект,а времето напредна.Неискам въобще да мисля за секцио  Sad

мила, моят мъник не стига че беше и той седалищтно но и не се смъкна надолу Sad и на мен ми казваха да лазя...ама ефект никакъв. Както си е решил бебока така си остава, без значение какво ще правиш. И аз бях много против секциото, не исках да ме режат но после като взех да премислям е много опасно да се ражда нормално ако детето не е обърнато, могат да се получат увреждания на детето(пази Боже все пак) е все пак ме срязаха, легнах на масата, дадоха ми упойка и се събудих с един красив мъж Wink много бързо се възтанових, е в първият месец се пазех да не вдигам тежко но иначе всичко друго си го вършех както преди. Така,че не се притеснявай няма нищо страшно.Пожелавам ти  едно безпроблемно раждане. Kiss

а иначе по време на бременноста качих 22кг.- от 60кг станах 82кг. все още не мога да си прибера корема и да си смъкна всичките качени килца.Остават ми 4-5кг. и се надявам скоро да си вляза в старата форма Cheesy
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
Jana_70
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #151 -: Февруари 16, 2011, 16:18:23 »
Раздели ТемаНагоре

По време на бременността качих 20кг.От 67 кг.станах  87кг. Wink
Активен

При интерес пишете на лични.Приемам запис по пощата.При обява ,чиято стойност е над 10лв.искам предварителен превод .
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #152 -: Февруари 16, 2011, 18:27:18 »
Раздели ТемаНагоре

По време на бременността качих 20кг.От 67 кг.станах  87кг. Wink
и аз толкова станах  Cheesy, но от 53кг Lips Sealed, с първата от 50 на 75
Активен
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #153 -: Февруари 17, 2011, 11:45:33 »
Раздели ТемаНагоре

30 кг първата и 23 кг през втората
Активен

soledad
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #154 -: Февруари 17, 2011, 11:56:50 »
Раздели ТемаНагоре

През първата 31 кг. през втората 13кг.
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #155 -: Март 25, 2011, 17:52:43 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте  Cheesy на моето коремче вече му се вижда края  Cheesy в четвъртък ще постъпвам в болница за изслевдвания и след това да вадят ножа  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #156 -: Март 25, 2011, 21:49:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте  Cheesy на моето коремче вече му се вижда края  Cheesy в четвъртък ще постъпвам в болница за изслевдвания и след това да вадят ножа  Cheesy Cheesy

Айде, Скоки, ще стискаме палци всичко да мине бързо и безболезнено (е, или поне по-малко болезнено Cheesy) И после да се похвалиш със снимков мат`риал и описание в детайли как е минало Wink
Активен


emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #157 -: Март 25, 2011, 21:56:33 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте  Cheesy на моето коремче вече му се вижда края  Cheesy в четвъртък ще постъпвам в болница за изслевдвания и след това да вадят ножа  Cheesy Cheesy

Айде, Скоки, ще стискаме палци всичко да мине бързо и безболезнено (е, или поне по-малко болезнено Cheesy) И после да се похвалиш със снимков мат`риал и описание в детайли как е минало Wink

Е чак и детайли и ?  Undecided  Tongue
Скокче,  бързо и лесно раждане на бебето (Иванчо  Cheesy).Снимки задължително. 
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #158 -: Март 25, 2011, 22:13:28 »
Раздели ТемаНагоре

След бремеността постепенно смъкнах 30 кг.Майка ми е медик и водих с нея преговори за секцио,но явно ме измами да родя нормално и беше голям стрес за мен това.Не е трудно да се смъкнат кг както и да се качат също:)))
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #159 -: Март 26, 2011, 23:10:05 »
Раздели ТемаНагоре

през бремеността качих 20кг (от 60 стигнах до 80кг, на 175см височина) Roll Eyes
за 3години без диети ги смъкнах... тичах след детето, след майчинството почнах и работа изпълнена със стрес и проблеми... и неусетно ги смъкнах до 62кг.... НОООО от тогава вече 3 години не работя и няма нито стрес, нито проблеми... хапвам си редовно, нямам движение освен до 5тия етаж(нямаме асансьор) и до магазина. и сега съм 78кг Huh? Lips Sealed Embarrassed
лошото е, че корем винаги съм имала... дори на абитуриентския си бал, когато бях 47кг, имах коремче... и сега след раждане със секцио изобщо не ми се прибра и стои на паласкиии  Lips Sealed
от 2 седмици съм на диета. реших, че трябва да смъкна поне 10кг до лятото Smiley хапвам мн малко тестяно, отказах Кока-Колата (а пиех по 2л на ден), отказах и слънчогледа (а всяка вечер унищожавах по една торба 200гр зяпайки Бехлюл  Cheesy) и ограничих сладкото и шоколада.
Резултата е -2кг за 2 седмици Tongue Днес сефте се качих за целия този период и неможех да повярвам... Shocked Тъй че продължавам напред Smiley

п.с.
тези дни ще си прибера и велоергометъра от свеки и почвам усилени обиколки Cheesy
стискайте палци да не ми мине мерака... че съм мн зле с волята. Roll Eyes
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #160 -: Март 27, 2011, 00:20:01 »
Раздели ТемаНагоре

Sky_Angel , да те подбутна ли малко? Cheesy
От утре нататък-НИКАКВО газирано, не само Кола!
Ако по принцип са ти нужни около 2000кал. на ден-направи ги макс. 1000!В нета ще намериш калориите и мазнините, които съдържат различните продукти. Знам, че ще ти е смешно да пресмяташ кое колко кал. съдържа, но повярвай ми-има резултат!
Готви си само за теб много леки манджички със съвсееем малко мазнинка или съвсем без и наблегни на зеленчуците.
НИКАКВО тестено, даже и хляб си позволявай максимум една филийка на ден ако не можеш хич без него. Аз проблем с хляба нямам. Един хляб мога да го ям две седмици Cheesy
Шоколадче си хапвай, но не прекалявай. По едно парченце на ден, ей така колкото да ти мине мерака. Аз по принцип не си падам особено по шоколада. Предпочитам кисело мляко с някакъв плод вътре.
Кафето-също без захар.
Сега когато дойде пролетта наблягай предимно на тараторчета и салатки. Хем ще си сита, хем ще се храниш полезно, хем няма да пълнееш. НО без олио!
Когато ти се прииска да си хапнеш нещо от скука пийни една чаша вода с малко изцеден лимон вътре. Притъпява чувството за глад.

Това ти го пиша, защото съм го изпробвала. Когато бях на 17г. бях станала 61кг. Изглеждах като бутилка от Кока Кола. Ревеше ми се, защото обичайните ми кг. са около 51-52. Бях чела тези неща в една книга и си готвих примерните манджички, които бяха дадени там. Някои от нещата си ги забраних сама за да постигна по-добър резултат.
 За 2-3 месеца свалих 10кг. без да стоя гладна и без да се лишавам от кой знае какво. От тогава си поддържам килограмите, дори и след като родих. През бремеността ми (с близнаци) качих 22кг. В болницата оставих 15 и останалите си ги свалих без никакви усилия. Но се старая да си поддържам 52кг., защото забелязах, че след като родих имам склонност да качвам килограми по-бързо от колкото по принцип. Корем също нямам никакъв, благодарение на това, че изобщо вече не пия газирано и се старая да не ям мазни тестени неща. Първите два-три дни вероятно ще ти е трудно, но после организма ти ще свикне с новия "режим"  и ще видиш колко добре ще започнеш да се чувстваш в тялото си.

Успех ти пожелавам и после да покажеш снимки с чисто нов по-малък размер бански Smiley
« Последна редакция: Март 27, 2011, 00:24:51 от doublemama » Активен


skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #161 -: Март 27, 2011, 10:30:18 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте  Cheesy на моето коремче вече му се вижда края  Cheesy в четвъртък ще постъпвам в болница за изслевдвания и след това да вадят ножа  Cheesy Cheesy

Айде, Скоки, ще стискаме палци всичко да мине бързо и безболезнено (е, или поне по-малко болезнено Cheesy) И после да се похвалиш със снимков мат`риал и описание в детайли как е минало Wink
Вече немам търпение ,че едва се движа -като самоходно буре съм станала и малкия само се изпъва и той негодува вече да стои вътре,че и водата му намаляла ама било нормално в 9-ия месец както ми казаха .Ще се похваля веднага щом мине  Wink
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #162 -: Март 27, 2011, 16:31:25 »
Раздели ТемаНагоре

Аз през бременността си качих 25кг,като през цялото време ядях каквото ми падне,тестено,мазно,шоколад.....и всички други противопоказни,ако човек иска да си върне бързо килограмите отпреди.Обаче мнооооого ходех пеша и ядях по 2-3 кг краставици,ябълки и сини сливи.Просто се бях самозабравила от към плодове и зеленчуци(както и откъм всичко друго).Приятелите ми разправяха как било почти невъзможно да стана пака 55кг(толкова бях преди да забременея),но като ме изписаха всички бяха стъписани-бях 65кг.За 2 месеца станах 53 и сега(1г,2м по-късно)пак съм си толкова.........Грозно слаба Cheesy,но корем ми остана.... SadОбаче това да не Ви тревожи изообщо,важното е всичко с Вас и детенцето да е наред!!!!!Килограми се качват и свалят!
Активен
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #163 -: Март 27, 2011, 20:50:01 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте  Cheesy на моето коремче вече му се вижда края  Cheesy в четвъртък ще постъпвам в болница за изслевдвания и след това да вадят ножа  Cheesy Cheesy
Леко и безболезнено да мине всичко Скоки ,ще стискаме палци .Като се появи бебчо  болката ще "мине". Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!



Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: