{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мамчета споделете,колко килограма сте качили по време на бремеността  (Прочетена 117228 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #105 -: Ноември 13, 2010, 08:49:42 »
Раздели ТемаНагоре

nmomchilova ако пълнееш без причина би требвало да ти направят изследвания,оня ден докато чаках да дам кръв една женица чакаше и тя се оплакваше че без причина за кратко време качила 12кг
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #106 -: Ноември 13, 2010, 09:48:02 »
Раздели ТемаНагоре

nmomchilova ако пълнееш без причина би требвало да ти направят изследвания,оня ден докато чаках да дам кръв една женица чакаше и тя се оплакваше че без причина за кратко време качила 12кг
И аз така мисля,но моите лични доктори.....няма да коментирам.Казват ми"Пази диета".Каква диета бе хора,аз почти не се храня,а килцата се трупат.Въпреки това,ще те послушам и при първа възможност ще отида да искам пълни изследвания.Че сега си гледам децата съвсем сама и няма на кого да ги оставя.Но ще намеря вариант Smiley
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #107 -: Декември 05, 2010, 01:05:08 »
Раздели ТемаНагоре

Леле леле леле , маце как изглеждаш просто нямам думи , глътнах си граматиката и това с две деца ЕВАЛА !!!!
Аз също имам проблем с отпусността в коремчето , но съм казала на половинката , че ако сега като ми се регулират хормоните а от там и килата , ще лягам под ножа а той да му мисли !
nmomchilova  момиче отивай да си изследваш кръвта , че яз сега такъв съм си го набила скланяйки глава когато ДЖП-то ми каза "Еми отваряй по рядко хладилника" когато му казах че не е нормално да не свалям килата след като почти не ям, сега ендокринолозите като ми видят показателите на хормоните , пулат очи , и питат къде ми е бил ъкъла та съм оставила да се влоша така!
И аз да ви кажа , не веднъж очите ми са се пълнили със сълзи , когато по някакъв начин съм си припомняла каква бях , никога не съм била като модел , леко пухкавка , но сега ......... не ми се излиза направо.Много рядко си показвам носа денем , и то само зарад малката , детето не е виновно че не ми се ходи сред хора , то иска навън! Но напоследък гледам положението е станало плачевно , се се скътавам , пращам мъжо с нея навън , та малката да си поиграе , него на пазар , даже до пощата . Абе какво да кажа , вече ще се радвам поне до 70 кила да сваля , дрехи не купувам , като вляза в някой магазин и питам за блуза която да ми седи широко , ми казват не поръчваме такива размери , много криво ми стана и плаках в колата като малко дете , когато бях поканена с мъжо на банкет на фирмата му и решавам да си взема костюм!
Обикалям аз , и виждам магазин с надпис "Имаме и големи номера", влизам и питам жената , "Ще ме насочите ли , от кои модели костюми с панталон чарлстон или клош , имате подходящи за мен" , на което жената около 50-60 години , ме поглежда , дига вежди и казва
"Ами по НОРМАЛНИТЕ магазини няма да намерите , отидете в Спелиализиран магазин за такива КАТО  ВАС". И сега като го пиша пам ми става криво , се едно дебелите хора не сме хора , и погледа и тона и звучаха така се едно иска час по скоро да се разкарам от магазина и за да не го загрознявам!
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #108 -: Декември 05, 2010, 01:49:58 »
Раздели ТемаНагоре

Леле леле леле , маце как изглеждаш просто нямам думи , глътнах си граматиката и това с две деца ЕВАЛА !!!!
Аз също имам проблем с отпусността в коремчето , но съм казала на половинката , че ако сега като ми се регулират хормоните а от там и килата , ще лягам под ножа а той да му мисли !
nmomchilova  момиче отивай да си изследваш кръвта , че яз сега такъв съм си го набила скланяйки глава когато ДЖП-то ми каза "Еми отваряй по рядко хладилника" когато му казах че не е нормално да не свалям килата след като почти не ям, сега ендокринолозите като ми видят показателите на хормоните , пулат очи , и питат къде ми е бил ъкъла та съм оставила да се влоша така!
И аз да ви кажа , не веднъж очите ми са се пълнили със сълзи , когато по някакъв начин съм си припомняла каква бях , никога не съм била като модел , леко пухкавка , но сега ......... не ми се излиза направо.Много рядко си показвам носа денем , и то само зарад малката , детето не е виновно че не ми се ходи сред хора , то иска навън! Но напоследък гледам положението е станало плачевно , се се скътавам , пращам мъжо с нея навън , та малката да си поиграе , него на пазар , даже до пощата . Абе какво да кажа , вече ще се радвам поне до 70 кила да сваля , дрехи не купувам , като вляза в някой магазин и питам за блуза която да ми седи широко , ми казват не поръчваме такива размери , много криво ми стана и плаках в колата като малко дете , когато бях поканена с мъжо на банкет на фирмата му и решавам да си взема костюм!
Обикалям аз , и виждам магазин с надпис "Имаме и големи номера", влизам и питам жената , "Ще ме насочите ли , от кои модели костюми с панталон чарлстон или клош , имате подходящи за мен" , на което жената около 50-60 години , ме поглежда , дига вежди и казва
"Ами по НОРМАЛНИТЕ магазини няма да намерите , отидете в Спелиализиран магазин за такива КАТО  ВАС". И сега като го пиша пам ми става криво , се едно дебелите хора не сме хора , и погледа и тона и звучаха така се едно иска час по скоро да се разкарам от магазина и за да не го загрознявам!

И аз съм забелязала,че в магазините за дрехи не посрещат с добре дошли по-едрите дами!И защо?Huh?Че не са ли пак хора това.И аз вече не искам да обикалям и да се изнервям.Ами те взимат само дрехи за фиданки.Аз не съм чак дебела,просто коремът ми екато в 6 месец.И като питам за по-широка блузка,един кръвнишки поглед ми се хвълрля,че направо си излизам.Така ,че мила,не се кахъри заради глупавите продавачки.Толкова явно не им се работи.....И това,че си качила малко,не трябва да ти убива самочувствието Wink Я вдигни главата високо!
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #109 -: Декември 05, 2010, 03:19:07 »
Раздели ТемаНагоре

Малко оф тропик шега
И аз не мога да ги разбера , по пътя на логиката на нас едрите трябва да ни се обърне по голямо внимание , тъй като след като сме се докарали до такова дередже и го поддържаме , явно имаме какво да харчим , един продавач трябва да гледа на нас като на златни мини , тъй като явно мислят че от сутрин до вечер сме със столче пред хладилника , а това са си пари
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #110 -: Декември 05, 2010, 03:36:58 »
Раздели ТемаНагоре

 CheesyАбе не стоим ние пред хладилника,ама хайде Wink
относно отношенито на продавачките,мога да кажа,че това е резултата от наемане на неквалифициран пресонал,с цел по-ниско заплащане SadСъответно и внимание няма да ти обърнат  Lips Sealed
Активен

aneliq87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 206

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #111 -: Декември 15, 2010, 08:08:23 »
Раздели ТемаНагоре

Аз по време на бременността качих 26 кг, бях станала 76 и честно казано ми беше много тежко, чувствах се като кит...сега съм с 2 кг.по-лека от преди да забременея - 48...
но качването на кг.според мен е много относително понятие, и за всеки е различно.
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #112 -: Декември 15, 2010, 08:12:56 »
Раздели ТемаНагоре

С първото си дете качих 33кг. от 59кг отидох на 92кг.,а със малката 22кг.Интересното е,че първия път много по-бързо и лесно свалих килограмите,а сега малката е на 1г. и 9м. и имам поне 4-5кг. да сваля.
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #113 -: Декември 15, 2010, 13:56:45 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам тази тема,понеже съм малко притеснена.Току що се връщам от консултация и от началото на бременоста до сега(вчера влязох в 8 месец) съм наддала само 3 кг.Акушерката ми казва че било нормално,ама нямала до сега такава бременна  Huh? ,доктора както винаги го няма и само тя ми провежда консултацията.Иначе корема ми е пораснал,но все ми се струва странно при все,че с предишната бременност бях качила 23 кг до края  Shocked .Някой сигурно,ще кажат ами радвай се че не си надебеляла ,ама аз от една страна се радвам ,ама от друга почвам да се притеснявам.Ясно е че ще ходя да искам и др.мнение при др.гинеколог,ама ако някой е бил в моето положение да сподели.

Здравей, не изчетох цялата тема, но и аз да си кажа некомпетентното мнение Smiley,
въпреки че вече е минал месец и нещата са се променили предполагам Smiley
Не мисля че имаш повод за притеснение,защото всичко е различно при всички Smiley
Моя приятелка като забременя и започна прогресивно да отслабва Smiley
До шестия-седмия месец даже нямаше и коремче- изобщо не и личеше.
Сега щерка и е на 2 години - жива,здрава сладкишка
А пък приятелката като роди още на 3тия ден беше с 10 кг по-слаба отколкото преди да забременее Smiley
Такива неща се случват Smiley При нея го отдавам на това, че още като разбра че е бременна и започна здравословен начин на живот - спря алкохола ( а преди доста сме купонясвали с нея  Cheesy ), хранеше се много здравословно и затова според мен започна и да отслабва отначалото още.
Та така, важното е да сме здрави Smiley
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #114 -: Декември 15, 2010, 14:06:09 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам тази тема,понеже съм малко притеснена.Току що се връщам от консултация и от началото на бременоста до сега(вчера влязох в 8 месец) съм наддала само 3 кг.Акушерката ми казва че било нормално,ама нямала до сега такава бременна  Huh? ,доктора както винаги го няма и само тя ми провежда консултацията.Иначе корема ми е пораснал,но все ми се струва странно при все,че с предишната бременност бях качила 23 кг до края  Shocked .Някой сигурно,ще кажат ами радвай се че не си надебеляла ,ама аз от една страна се радвам ,ама от друга почвам да се притеснявам.Ясно е че ще ходя да искам и др.мнение при др.гинеколог,ама ако някой е бил в моето положение да сподели.

Здравей, не изчетох цялата тема, но и аз да си кажа некомпетентното мнение Smiley,
въпреки че вече е минал месец и нещата са се променили предполагам Smiley
Не мисля че имаш повод за притеснение,защото всичко е различно при всички Smiley
Моя приятелка като забременя и започна прогресивно да отслабва Smiley
До шестия-седмия месец даже нямаше и коремче- изобщо не и личеше.
Сега щерка и е на 2 години - жива,здрава сладкишка
А пък приятелката като роди още на 3тия ден беше с 10 кг по-слаба отколкото преди да забременее Smiley
Такива неща се случват Smiley При нея го отдавам на това, че още като разбра че е бременна и започна здравословен начин на живот - спря алкохола ( а преди доста сме купонясвали с нея  Cheesy ), хранеше се много здравословно и затова според мен започна и да отслабва отначалото още.
Та така, важното е да сме здрави Smiley


Така е най важното е да сме добре и бебчо да е добре.Остават ми броени дни може би ,до чакания момент.Вече килограмите които съм качила са 7 ,през последния месец и нещо съм качила почти 4 кг,но трябваше повече да си почивам и не съм се движела толкова много ,както преди.Та за това може би качих повечко за един месец.
А относно алкохола  Smiley и ние в нас така бяхме свикнали преди да забременея,всяка вечер по малко ракийка със салатка,че понякога после биричка и то се трупа ли трупа  Wink
И след като разбрах че съм бременна рязко спрях пиенето  Tongue и наистина може би оказва влияние  Smiley
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #115 -: Декември 15, 2010, 14:13:11 »
Раздели ТемаНагоре

Да не пускам нова тема,да попитам пак тук - Бебо се е нагласил да излиза с дупето напред,дайте някакви съвети ,ако някой е бил в подобна ситуация,как да го накарам да се обърне  Smiley,някави изпитани и ефикасни упражнения.Казаха ми лазенето  Smiley помагало,ама за сега няма ефект,а времето напредна.Неискам въобще да мисля за секцио  Sad
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #116 -: Декември 15, 2010, 19:51:33 »
Раздели ТемаНагоре

Да не пускам нова тема,да попитам пак тук - Бебо се е нагласил да излиза с дупето напред,дайте някакви съвети ,ако някой е бил в подобна ситуация,как да го накарам да се обърне  Smiley,някави изпитани и ефикасни упражнения.Казаха ми лазенето  Smiley помагало,ама за сега няма ефект,а времето напредна.Неискам въобще да мисля за секцио  Sad

Моите и двамата бяха седалищно,обаче през последните две седмици единия се обърна,незнайно как е успял да си намери място.Методи за обръщане незнам,но ти защо си толкова против секциото? Не ме разбирай погрешно,знам рисковете,но риск винаги има и при двете раждания.Важното е малкия човек да се роди жив и здрав,независимо как е излязъл на бял свят..
Само за твое успокоение-аз раждах секцио и съм толкова доволна,че бих родила по този начин още поне веднъж.Станах 20 часа след операцията (можеше и по-рано,но не ми позволяваха),на третия ден си вървях като пич,а на шестия буквално можех да тичам (нищо,че вътрешностите ми "подскачаха Cheesy) Може би съм била късметлийка,но наистина не виждам нищо страшно в секциото...
Активен


Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #117 -: Декември 15, 2010, 20:04:06 »
Раздели ТемаНагоре

Да не пускам нова тема,да попитам пак тук - Бебо се е нагласил да излиза с дупето напред,дайте някакви съвети ,ако някой е бил в подобна ситуация,как да го накарам да се обърне  Smiley,някави изпитани и ефикасни упражнения.Казаха ми лазенето  Smiley помагало,ама за сега няма ефект,а времето напредна.Неискам въобще да мисля за секцио  Sad

Моите и двамата бяха седалищно,обаче през последните две седмици единия се обърна,незнайно как е успял да си намери място.Методи за обръщане незнам,но ти защо си толкова против секциото? Не ме разбирай погрешно,знам рисковете,но риск винаги има и при двете раждания.Важното е малкия човек да се роди жив и здрав,независимо как е излязъл на бял свят..
Само за твое успокоение-аз раждах секцио и съм толкова доволна,че бих родила по този начин още поне веднъж.Станах 20 часа след операцията (можеше и по-рано,но не ми позволяваха),на третия ден си вървях като пич,а на шестия буквално можех да тичам (нищо,че вътрешностите ми "подскачаха Cheesy) Може би съм била късметлийка,но наистина не виждам нищо страшно в секциото...

Просто много ме е страх от операция.И още повече ,че дъщеря ми я родих толкова лесно и беше първо раждане,та сега ми се иска пак всичко да е по нормалния начин Smiley
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #118 -: Декември 15, 2010, 22:01:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз родих нормално, но съжалявах 2 седмици след това.
Да ти кажа за обръщането...
Като си е решил, че така иска да седи човека и салто мортале да правиш все тая. Убедих се, че каквото ти е писано това ще е.
Моят беше с 2 пъти увита пъпна връв около вратлето и на последната консултация, 5 дни преди раждането, ми казаха като вляза в родилна зала да го кажа на лекарите. Не знам дали ги знаеш тези от Тутракан, 2мата братя Бойчеви. Ходих при единия Бойчев на консултации, а се случи да родя при брат му. Влизам в родилна и викам "Ох-ох-ох Увита пъпна връв" и така повтарям само това половин час. И докато ме кърпи доктора вика "Кой луд ти каза, че е увита пъпната връв. Няма такова нещо".  Та мисълта ми беше ако реши нормално (главично) ако реши седалищно - ти нямаш думата. Другото са бабини деветини.

А по темата:
Аз по принцип съм 55кг. Отидох да раждам 90. Две седмици след това си влязох в любимите дънки, който.. о, ужас... са ми големи.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
krissie
веган - суровояд
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


там преди сто лета...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #119 -: Декември 16, 2010, 19:22:33 »
Раздели ТемаНагоре

А как без причина - то хормоните по врем на бременност така бошуват че са си огромна причина за качване и на кила и на гърди  Cheesy   
Аз с първата бременност бях много малко кила в началото - и от страх дане остане недохранено горкото качих мнооого кила
36 кила в началото - като ходех по лекари да видя защо съм като скелет нямам нито апетит и се отвращавах от начина на хранене н моя приятелка/ която беше булимичка междо другото и ядеше като невидяла и повръщаше / после стигнах 75 килограма , с белтък в урината - отекла като  плондир едвам се движех и то до началото на деветия месец бях качила само 14 от всички кила и после ден кило ден кило - депресия ядене на пук ... тъжни спомени , Смъкнах ги за няколко месеца до 44

С второто си дете бех в началото 44 килца и в края около 60 килограма , имах пак разни отоци - неможех да си закопчея обувките ботушите като излизах от родилното

Сега с третата си бременност започнах от 46 килограма , в началото смъкнах пак до 44 даже 43 покрай гаденето , но сега в средата на 6 месец съм 52 килца - малко в повече ми идват , но само на гърди имам кило поне  Cheesy  Tongue
Активен


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: