{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: някои знае ли нещо за потребителката polincheto88  (Прочетена 15777 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #90 -: Ноември 17, 2010, 22:10:56 »
Раздели ТемаНагоре

С майка боклук, жалко за детето бих казала.
П.П. Има нет- на линия е в скайпа.
Активен

borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Ноември 17, 2010, 22:42:05 »
Раздели ТемаНагоре

безочието и няма краи миличка
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Ноември 17, 2010, 23:42:11 »
Раздели ТемаНагоре

момичета ето какво се е случило с




моето малко момченце


Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
(Без заглавие)
« Изпратени до: borislav -: Днес в 22:58:14 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Здравей ако обичаш спри да ме оплюваш и да ме изкарваш най- долната мошeничка в цяля България.! Както ти казах наистина имах проблеми ! няма за какво за да те лъжа, и да се правя на луда за 10 лв! ЩОМ НЕ СЪМ МОГЛА ДА ТИ ГИ ПЛАТЯ, ЗНАЧИ НАИСТИНА СЪМ ИМАЛА ПРОБЛЕМИ !  Както и да е , каквото и да кажа виждам че вече съм най големия боклук в сайта за всички благодарение на теб, и разбиранията ти  ! моли се само да не ти се случва нещо подобно на това, което се случи на мен !! освен с теб имам проблем и с друга мама, която също не изкара мошеничка... абее какво да кажа нямам думи... все ми е тая ... да си говорят каквото искат ... няма да ти пратя парите нито в средата на другия месец, нито на другата година ... в четвъртък сутрин ти ги пускам с бърз запис и благодаря ти още веднъж за разбирането ! Айде сега давай на клюките там в темата за мен ! КОПИРАЙ МИ ПИСМОТО И БЯГАЙ ДА ОБСЪЖДАШ !  Пак ти казвам,  че имах проблем! не съм искала да става така! И все пак ще кажа извинявай
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Ноември 17, 2010, 23:42:43 »
Раздели ТемаНагоре


Публикации: 104


моето малко момченце


Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: borislav -: Днес в 23:14:50 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
мм да знам че е така.... безкрайно ми е неудобно и знам, че каквото и да кажа няма да се оправдя ... само искам да знаеш, че нито за миг не съм си и помисляла да те завлека ! така или инъче ще си го платя.... няма какво да обяснявам и да се жалвам, защото в крайна сметка теб не те интересуват моите проблеми ! купила съм нещо от теб, не съм го платила и дълго време мълчах, защото незнаех какво да кажа... абе некоректно си постъпих ! и аз на твое място бих реагирала така ! разбирам те ! знаеш ли,че всичките ми отрицателни оценки в продавалник(те са 2-3) не помня точно, са ми били писани точно заради моето мълчание! купувам нещо, нямам възможност да го платя известно време и незнам какво да кажа... и те ми пишат една хубава оценка, и после вече се скарваме и така си и остава ! но ВИНАГИ, си плащам нещата! не съм измамница ! извинявам се наистина.... знам че каквото и да кажа, вече съм те ядосала и си си извадила някакво мнение за мен но....  че и една мама от тук ми пoръча от laredoute , един анцуг за малкия, и на нея не можах да и го платя и тя сега се сър
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #94 -: Ноември 18, 2010, 00:04:26 »
Раздели ТемаНагоре

Как за 20 минути смени тона Smiley
Тия хора кога ще се научат, че АКО ИМАТ ПРОБЛЕМ е по-добре да кажат и да получат разбиране, а не да мълчат като пукели.
Аз помолих една мама да ме чака за 4 лв. !!!, ама още преди да ми прати нещата и жената ме разбра. Не е трудно и срамно.
Дами и господа  ГОВОРЕТЕ. Има кой да ви чуе
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Ноември 18, 2010, 08:47:25 »
Раздели ТемаНагоре

момичета ето какво се е случило с




моето малко момченце


Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
(Без заглавие)
« Изпратени до: borislav -: Днес в 22:58:14 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Здравей ако обичаш спри да ме оплюваш и да ме изкарваш най- долната мошeничка в цяля България.! Както ти казах наистина имах проблеми ! няма за какво за да те лъжа, и да се правя на луда за 10 лв! ЩОМ НЕ СЪМ МОГЛА ДА ТИ ГИ ПЛАТЯ, ЗНАЧИ НАИСТИНА СЪМ ИМАЛА ПРОБЛЕМИ !  Както и да е , каквото и да кажа виждам че вече съм най големия боклук в сайта за всички благодарение на теб, и разбиранията ти  ! моли се само да не ти се случва нещо подобно на това, което се случи на мен !! освен с теб имам проблем и с друга мама, която също не изкара мошеничка... абее какво да кажа нямам думи... все ми е тая ... да си говорят каквото искат ... няма да ти пратя парите нито в средата на другия месец, нито на другата година ... в четвъртък сутрин ти ги пускам с бърз запис и благодаря ти още веднъж за разбирането ! Айде сега давай на клюките там в темата за мен ! КОПИРАЙ МИ ПИСМОТО И БЯГАЙ ДА ОБСЪЖДАШ !  Пак ти казвам,  че имах проблем! не съм искала да става така! И все пак ще кажа извинявай
                                             Нормална ли си ?  (evil7)  Не стига че завлече жената - пък имаш наглоста и на жертва да се правиш- видители всички я оплювали ! То бива ноглост ама твоето минава границите на допустимото ! Като нямаш пари - няма да поръчваш!!!!!! ИМАЛА ПРОБЛЕМИ - АЛОООООООООООО  В ДНЕШНО ВРЕМЕ НЯМА ХОРА БЕЗ ПРОБЛЕМИ!!!!!!!
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #96 -: Ноември 18, 2010, 10:19:36 »
Раздели ТемаНагоре

момичета ето какво се е случило с




моето малко момченце


Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
(Без заглавие)
« Изпратени до: borislav -: Днес в 22:58:14 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Здравей ако обичаш спри да ме оплюваш и да ме изкарваш най- долната мошeничка в цяля България.! Както ти казах наистина имах проблеми ! няма за какво за да те лъжа, и да се правя на луда за 10 лв! ЩОМ НЕ СЪМ МОГЛА ДА ТИ ГИ ПЛАТЯ, ЗНАЧИ НАИСТИНА СЪМ ИМАЛА ПРОБЛЕМИ !  Както и да е , каквото и да кажа виждам че вече съм най големия боклук в сайта за всички благодарение на теб, и разбиранията ти  ! моли се само да не ти се случва нещо подобно на това, което се случи на мен !! освен с теб имам проблем и с друга мама, която също не изкара мошеничка... абее какво да кажа нямам думи... все ми е тая ... да си говорят каквото искат ... няма да ти пратя парите нито в средата на другия месец, нито на другата година ... в четвъртък сутрин ти ги пускам с бърз запис и благодаря ти още веднъж за разбирането ! Айде сега давай на клюките там в темата за мен ! КОПИРАЙ МИ ПИСМОТО И БЯГАЙ ДА ОБСЪЖДАШ !  Пак ти казвам,  че имах проблем! не съм искала да става така! И все пак ще кажа извинявай
                                             Нормална ли си ?  (evil7)  Не стига че завлече жената - пък имаш наглоста и на жертва да се правиш- видители всички я оплювали ! То бива ноглост ама твоето минава границите на допустимото ! Като нямаш пари - няма да поръчваш!!!!!! ИМАЛА ПРОБЛЕМИ - АЛОООООООООООО  В ДНЕШНО ВРЕМЕ НЯМА ХОРА БЕЗ ПРОБЛЕМИ!!!!!!!
Абе права си,ама недейте да съдите толкова чак,нали се разбраха,момичето каза че незнаела какво и как да кажа,ами и на мен ми се случвало имала съм проблеми и ми е било неудобно  да ги споделя.........Та не че я защитам,просто поста ти ми се струва много груп.
Нищо лично......Ама наистина е по добре да кажеш,отколкото да мълчиш
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #97 -: Ноември 18, 2010, 10:49:11 »
Раздели ТемаНагоре

Кое му е грубото в случая ? Поръчва , получава - а кога ще прати парите никои незнае - и понеже има време да кисне във феисбук а няма време да пише на мамата  че ще се забави  !!!!!! Пък на всичко отгоре не знаела как да каже - а може да пише     КОПИРАЙ МИ ПИСМОТО И БЯГАЙ ДА ОБСЪЖДАШ  - това на какво прилича ? Пиши  че ще се забавиш - нито някои ще пуска тема нито ще я обсъждат !!!! Такава беше и Гълабинка - cvete 80- напоръчва и замлъкна ! Иди се сештаи проблем ли има или  те е измамила ?
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #98 -: Ноември 18, 2010, 11:47:02 »
Раздели ТемаНагоре

Кое му е грубото в случая ? Поръчва , получава - а кога ще прати парите никои незнае - и понеже има време да кисне във феисбук а няма време да пише на мамата  че ще се забави  !!!!!! Пък на всичко отгоре не знаела как да каже - а може да пише     КОПИРАЙ МИ ПИСМОТО И БЯГАЙ ДА ОБСЪЖДАШ  - това на какво прилича ? Пиши  че ще се забавиш - нито някои ще пуска тема нито ще я обсъждат !!!! Такава беше и Гълабинка - cvete 80- напоръчва и замлъкна ! Иди се сештаи проблем ли има или  те е измамила ?
Напълно си права ама се пак..... Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #99 -: Ноември 18, 2010, 12:43:59 »
Раздели ТемаНагоре

мила криси09,само искам да се поставиш на мое място,абе мила аз почти месец нямах отговор за какво става въпрос,така че и аз си имам проблеми,ама съм длъжна да си оправям не някои да плаща заради мен,на днешно време за мен 10 лева са мн за вас незнам,и по тона на polinceto88 аз излизам виновна че съм я оплюла и съм я засрамила пред всички тук,аз ако съм искалада направя подарък щях да го напиша ама не
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #100 -: Ноември 18, 2010, 13:10:45 »
Раздели ТемаНагоре

мила криси09,само искам да се поставиш на мое място,абе мила аз почти месец нямах отговор за какво става въпрос,така че и аз си имам проблеми,ама съм длъжна да си оправям не някои да плаща заради мен,на днешно време за мен 10 лева са мн за вас незнам,и по тона на polinceto88 аз излизам виновна че съм я оплюла и съм я засрамила пред всички тук,аз ако съм искалада направя подарък щях да го напиша ама не
Много добре те разбирам,просто някък ми стана кофти.........
Ти нямаш никаква вина и си права Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #101 -: Ноември 18, 2010, 13:15:39 »
Раздели ТемаНагоре

и на мен ми е достатъчно кофти да ме лъжат ама хора всякакви,а да съжалявам някои които не ме уважава няма да стане
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #102 -: Ноември 18, 2010, 13:21:23 »
Раздели ТемаНагоре

мила криси09,само искам да се поставиш на мое място,абе мила аз почти месец нямах отговор за какво става въпрос,така че и аз си имам проблеми,ама съм длъжна да си оправям не някои да плаща заради мен,на днешно време за мен 10 лева са мн за вас незнам,и по тона на polinceto88 аз излизам виновна че съм я оплюла и съм я засрамила пред всички тук,аз ако съм искалада направя подарък щях да го напиша ама не

Естествено,че ще се повдигне темата-мисля,че доста дълго си си мълчала дори. :Smiley
Вярно,пази боже от такива лоши неща-операции,болести и т.н.,но все пак-винаги може да намериш време да драснеш само 2 реда.
Всички сме хора,майки и винаги може да влезем в положение-но просто трябва да се знае.
Тук незнам да има гадатели,които с мълчанието на някой потребител да разбират какво искат да кажат Huh?
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #103 -: Ноември 18, 2010, 13:39:21 »
Раздели ТемаНагоре

Мили майки, от доста време следя форума,пиша и аз..и ми прави силно впечатление едно нещо - цитирането на лични бележки. В някои форуми за такова нещо потребителят се банва завинаги. Личната кореспонденция за това се нарича ЛИЧНА,защото е между двама души.
Разбирам,че е имало проблем,но не може ли нещата да се изясняват без да се изтипосват личните бележки?
Вероятно коректният начин е да се покажат САМО на Админ и да се предприемат мерки.(когато имах притеснения ,лично аз така процедирах).

Другото,което ми прави лошо впечатление са ужасните обидни думи,които се използват.
Някак не отива на една дама да обижда като махленска клюкарка,нали така!
Ще се радвам ако се замислите над думите ми.

Иначе по темата не мога да взема отношение.
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #104 -: Ноември 18, 2010, 13:46:54 »
Раздели ТемаНагоре

Личната кореспонденция всеки може да я ползва както иска -всяка пишеща страна знае че има и този вариант с нея да се доказва нещо и всеки си я пази точно заради такива ситуации.Заключвам темата мисля че нещата вече са ясни.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: