{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля за помощ мами от РАЗГРАД!  (Прочетена 2955 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 28, 2010, 11:16:18 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=421.0 ето причината. Sad
ще дам адреса й на ЛС, ако има желаещи да помогнат. Sad
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2010, 12:38:30 »
Раздели ТемаНагоре

няма ли мами от Разград? Sad
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Kremi84
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 847


Коректна съм! Бъдете и Вие!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2010, 12:57:21 »
Раздели ТемаНагоре

Теди, нали щеше да й звъниш по телефона, какво стана?
Аз не можах нищо да разбера за нея, но, ако искаш мога да я посетя  Wink
Активен
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2010, 13:13:06 »
Раздели ТемаНагоре

Оф, ми звънях й... Първо ми вдигна свекърва й, каза, че била при родителите си, да съм звъннела на другия ден.
Звъннах й на др ден, тя ми вдигна и каза, че мн харесали шапчиците, че не била в града, да съм си дала пак адреса и ще ми пратела парите. това беше преди почти 2седмици.
От тогава не съм й звъняла, но й пратих 2 СМСа... в последния й писах, че ще пусна жалба в полицията. Имам й ЕГНто, адреса, имената и ,че мога да ги ползвам недобронамерено... но хич не се уплаши скрипята! Lips Sealed
Влизала е на 30.10. но не ми е писала нищо! Това максимално ме вбеси и няма да я оставя да ми се друса на главата!
Затова търся помощ от нейна съгражданка, да се разберем по мирен път...
Ако не стане, ще пусна жалба... пък ако ще да ми се смеят в РПУто, че се разкарвам за някакви 10лв! Cool
Не ми пука толкова за парите, колкото за яда който чувствам!
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 02, 2010, 13:28:01 »
Раздели ТемаНагоре

Оф, ми звънях й... Първо ми вдигна свекърва й, каза, че била при родителите си, да съм звъннела на другия ден.
Звъннах й на др ден, тя ми вдигна и каза, че мн харесали шапчиците, че не била в града, да съм си дала пак адреса и ще ми пратела парите. това беше преди почти 2седмици.
От тогава не съм й звъняла, но й пратих 2 СМСа... в последния й писах, че ще пусна жалба в полицията. Имам й ЕГНто, адреса, имената и ,че мога да ги ползвам недобронамерено... но хич не се уплаши скрипята! Lips Sealed
Влизала е на 30.10. но не ми е писала нищо! Това максимално ме вбеси и няма да я оставя да ми се друса на главата!
Затова търся помощ от нейна съгражданка, да се разберем по мирен път...
Ако не стане, ще пусна жалба... пък ако ще да ми се смеят в РПУто, че се разкарвам за някакви 10лв! Cool
Не ми пука толкова за парите, колкото за яда който чувствам!
   Как спят - ето това се чудя  (evil7) откъде тази сигурност че ще присвоиш нешто чуждо и никои няма да те безпокои (pother8)
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Ноември 02, 2010, 13:47:32 »
Раздели ТемаНагоре


Как спят - ето това се чудя  (evil7) откъде тази сигурност че ще присвоиш нешто чуждо и никои няма да те безпокои (pother8)

Аа,да не мислиш,че много им дреме..Сигурно си мислят,че на никой няма да му се занимава да се разправя..
Ейй,чак мен ме хваща яд..казвам ви..Ако беше от Пловдив,където живея аз, щях у тях да отида и без излишни приказки да я оплюя в лицето.Иска ми се да я хвана за косите и да я спукам от бой,ама тогава тя ще пусне жалба до полицията....Ехх,колко ме е яд на такива....
Активен


Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 03, 2010, 17:50:28 »
Раздели ТемаНагоре

« Изпратени до: Sky_Angel -: Днес в 16:43:14 »

не се ли замисли че някак си не съм омряла за 10 лв и за съжаление не ти пожелавам това което се случи на мен да се случва с теб .Подхода ти беше ужасен знам имоя е вината но не се опита да бъдеш по тактична и търпелива никого досега не съм лъгала камо ли за някакви си шапки .Утре ти пускам парите .Но адски ме ядоса поведението ти .А за заплахите  ти няма проблем  ще ги преглътна не бих се принизила до там да започна и аз защото всеки го може.помолих те за извинение и ти обещах да ги изпратя това не значи че няма да го направя или че избягвам комуникация просто главата ми пушеше от проблеми но не мисля да ги споделям на теб



ето какво получих днес! аман от неграмотни майки! за капак и нагли!
чакам я 25дни, и съм обвинена, че съм нетактична и нетърпелива! егати наглостта! (evil1) (evil7) (evil14)
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 03, 2010, 18:08:22 »
Раздели ТемаНагоре

Мдааа, и аз чакам запис от една вече 2 седмици...последното обяснение беше, че детето и имало рожден ден и затова не го била пуснала още.  Shocked Нямам думи просто.
Теди, аз имам позната в Разград, изчакай 2 дни и ако нямаш запис, ми пиша да измислим нещо. Сигурна съм, че ще съдейства.  Wink
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #8 -: Ноември 03, 2010, 19:56:25 »
Раздели ТемаНагоре

И аз чакам от една ДАМА вече 3 седмици запис, който уж е пратен, ама уви не пристига при мен. Как не им пука не мога да го проумея.....
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
teodopa
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Щастливка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 03, 2010, 20:40:16 »
Раздели ТемаНагоре

Не се нервирайте, не мога да си съкращавам живота заради такива същества....хич не ми се занимава за 7 лв, Господ отгоре ги нарежда нещата, аз няма да я превъзпитавам Smiley. А модераторите не могат ли да й забранят достъпа, поне да не завлича други хора....
Активен

Коректност: Коректен и честен потребител съм Smiley
    Качество: В обявите се публикуват само качествени дрехи, състоянието е отлично или много добро, всяка забележка, ако има такава, се описва. Винаги публикувам дрехи, които имат живот и бих се радвала да получа. Всички дрехи се изпращат в чист и изпран вид (гладенето не е моята стихия). Ако все пак се случи да допусна грешка, моля пишете ми, ще решим проблема заедно Smiley
    Начин на плащане: Еконт/наложен платеж на пощенска пратка/, банков превод (сметката е в Банка ДСК) или пощенски запис;
    С предимство за писалите на ЛС или с изпратена оферта; Моля след като отправите Вашата оферта, да потвърдите желанието си на ЛС, така ще установим по-бърз контакт;
    Номерация: Всички дадени номера са по европейска/английска номерация;
    Доставка: Предпочитам пощенска пратка на Еконт с НП, цената, която включвам за доставка е възможно най-ниската = 2,50 лв;  мога да ви предложа и БГ пощи (за съжаление не мога да ви предложа лично предаване, тъй като съм ангажирана 7 дни в седмицата...)
    Отстъпки: За суми над 20 лв, поемам доставката на пощенска пратка по Еконт, при по-големи суми има допълнителни отстъпки.
    Ако желаете да ме "следвате", всяка седмица публикувам нови обяви за бебешки, детски и дамски дрехи и обувки

ПРИЯТНИ ЧАСОВЕ В БГДОМАКИНЯ! БЛАГОДАРЯ ВИ!
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 09, 2010, 20:31:06 »
Раздели ТемаНагоре

Днес си получих парите с телеграфен запис...
разгиле Smiley
на 03.11. ми писа, че ги праща УТРЕ... та това утре се оказа днес- 09.11. Lips Sealed
сложила съм й отриц. оценка... макар, че си получих парите, мисля, че си я заслужава!
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 09, 2010, 20:33:30 »
Раздели ТемаНагоре

Днес си получих парите с телеграфен запис...
разгиле Smiley
на 03.11. ми писа, че ги праща УТРЕ... та това утре се оказа днес- 09.11. Lips Sealed
сложила съм й отриц. оценка... макар, че си получих парите, мисля, че си я заслужава!
(gesture7) еее то оставаше и да не и пишеш Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: