{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВНИМАНИЕ!!!Стела от Априлци - пазете се  (Прочетена 13754 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 27, 2010, 12:57:42 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy"мяса"-мяза-прилича Cheesy
Активен

rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 27, 2010, 13:14:21 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy"мяса"-мяза-прилича Cheesy

 Winkразбрах
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 27, 2010, 13:26:50 »
Раздели ТемаНагоре

Че защо си плащате целия наложен платеж-ако например е 4лв,купувача плаща 2лв,все едно си е платил пакета,а вие другите 2лв-по просто казано ако стоката е 20лв,пускате наложен 22лв и плащате остатъка!Ако пакета не е потърсен 20 дни се връща на подателя,през това време би трябвало да имате координата на купувача и да си плати поръчаното!Има начини да си плати пазете бележките!Колкото и да ни се иска атмосферата да е прекрасна в днешно време не може да се кара на доверие :Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

bebelinka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 27, 2010, 13:29:53 »
Раздели ТемаНагоре

Стела от Априлци известно време се подвизаваше в др.сайт и като аktiviq,но след като завлече мен и още едно майче отново е сменила регистрацията.За сега това е единстеният потребител с отрицателна оценка от мен,дано е и последен :Smiley
Активен

Не ми изпращайте боклуци!
Предварително заплащам единствено нови неща с етикет!
Всичко друго първо виждам и после плащам!
Размени правя!
Игнорирам по лична преценка!
VELIKOVA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 27, 2010, 14:13:59 »
Раздели ТемаНагоре

чета доста за нея, доста са пострадали, с много вещи се е сдобила
Активен
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 27, 2010, 14:39:54 »
Раздели ТемаНагоре

Че защо си плащате целия наложен платеж-ако например е 4лв,купувача плаща 2лв,все едно си е платил пакета,а вие другите 2лв-по просто казано ако стоката е 20лв,пускате наложен 22лв и плащате остатъка!Ако пакета не е потърсен 20 дни се връща на подателя,през това време би трябвало да имате координата на купувача и да си плати поръчаното!Има начини да си плати пазете бележките!Колкото и да ни се иска атмосферата да е прекрасна в днешно време не може да се кара на доверие :Smiley

ще плати 2лв.ако отиде да вземе пакета. :Smileyама той не ходи.минават 20 дни и .......пак се връща при мен-само че плащам за да го взема Sad.и да му пазя координатите все тая-той като не отговаря и живее на другия край на България къде да го диря.
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 27, 2010, 15:28:00 »
Раздели ТемаНагоре

Че защо си плащате целия наложен платеж-ако например е 4лв,купувача плаща 2лв,все едно си е платил пакета,а вие другите 2лв-по просто казано ако стоката е 20лв,пускате наложен 22лв и плащате остатъка!Ако пакета не е потърсен 20 дни се връща на подателя,през това време би трябвало да имате координата на купувача и да си плати поръчаното!Има начини да си плати пазете бележките!Колкото и да ни се иска атмосферата да е прекрасна в днешно време не може да се кара на доверие :Smiley

ще плати 2лв.ако отиде да вземе пакета. :Smileyама той не ходи.минават 20 дни и .......пак се връща при мен-само че плащам за да го взема Sad.и да му пазя координатите все тая-той като не отговаря и живее на другия край на България къде да го диря.
така е мила, трудно е да се разправяш с некоректни,но ако ти се занимава има начини,въпроса е ,че в днешно време нямаме никакво време,а и само тия емоции ни липсват...Иначе може да се занимаваш  жалби и тн ,аз лично не ги оставям намира,ако пиша конкретния случай трябва да отворя нова тема,но успях да получа наложен платеж от една дама,която е завлякла сума народ и е с вечен бан тук!Така че има начин,но ти трябва търпение,а аз съм теле и не ми липсва такова Tongue
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 27, 2010, 15:42:46 »
Раздели ТемаНагоре

Че защо си плащате целия наложен платеж-ако например е 4лв,купувача плаща 2лв,все едно си е платил пакета,а вие другите 2лв-по просто казано ако стоката е 20лв,пускате наложен 22лв и плащате остатъка!Ако пакета не е потърсен 20 дни се връща на подателя,през това време би трябвало да имате координата на купувача и да си плати поръчаното!Има начини да си плати пазете бележките!Колкото и да ни се иска атмосферата да е прекрасна в днешно време не може да се кара на доверие :Smiley

ще плати 2лв.ако отиде да вземе пакета. :Smileyама той не ходи.минават 20 дни и .......пак се връща при мен-само че плащам за да го взема Sad.и да му пазя координатите все тая-той като не отговаря и живее на другия край на България къде да го диря.
така е мила, трудно е да се разправяш с некоректни,но ако ти се занимава има начини,въпроса е ,че в днешно време нямаме никакво време,а и само тия емоции ни липсват...Иначе може да се занимаваш  жалби и тн ,аз лично не ги оставям намира,ако пиша конкретния случай трябва да отворя нова тема,но успях да получа наложен платеж от една дама,която е завлякла сума народ и е с вечен бан тук!Така че има начин,но ти трябва търпение,а аз съм теле и не ми липсва такова Tongue
ЕВАЛА ТОГАВА Tongue
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 27, 2010, 18:56:47 »
Раздели ТемаНагоре

Само гонене с полиция !!!Бъдете внимателни,не се доверявайте!!! Smiley Smiley Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 27, 2010, 23:01:14 »
Раздели ТемаНагоре

Написах си отрицателната оценка и по обявите и отбелязах-дано се стресне  Lips Sealed
Аз лично не се надявам -като чета какви ги е вършила и в продавалник Huh? Shocked
То това май нейното е сърце обвито в лайна :- :Smiley
Надали ще и трепне нещо-така като гледам при нея си е непрекъснат начин на пазаруване- ПРИСВОЯВАНЕ Huh? :Smiley
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 27, 2010, 23:05:21 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ОБЩИНСКИ  СЪВЕТ – АПРИЛЦИ

ПРЕПИС-ИЗВЛЕЧЕНИЕ
ОТ
ПРОТОКОЛ  № 38
ДАТА 26. 11. 2009 г.


РЕШЕНИЕ № 284

ОТНОСНО: Писмо с вх. №227/ 27.10.2009г. от д-р Младен Пелов – кмет на Община Априлци за еднократна финансова помощ за новородено.
На основание чл. 21, ал. 1, т. 23 от ЗМСМА , решение № 74/24.04.2008 г и решение № 216/30.04.2009 г. на ОбС Априлци, Общински съвет
РЕШИ:
   Да се отпусне еднократна финансова помощ за новородено на Стела Тотева Иванова – Йонкова в размер на 500 лв.


Кворум  11   общински съветника
                        11 “за”
                  0“против”
                  0 “въздържали се”









ПЕПА КОЛЕВА
Председател ОбС Априлци
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 28, 2010, 08:24:12 »
Раздели ТемаНагоре

Ехеееее какви са тия помощи ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Октомври 28, 2010, 16:09:16 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да попитам всички завлечени от Стела дали са се опитвали да се свържат с нея по телефон?"Изкопах си" малко информация за нея  Wink
Активен

VELIKOVA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 28, 2010, 20:18:47 »
Раздели ТемаНагоре

Тощу -що говорих със Стела по телефона...........
Обясних й , че е абсурдно да постъпва така, така ли ще възпитава детето си??? Тя ме увери, че е изпартила записите, но аз й казах, че нито аз нито другата мама си е получила парите, казах й да не лъже, че в това ли ще възпита детето си, мисля, че я трогнах, помолих я да не постъпва така, че краде от моето дете, от децата на други майки
Казах й, че има тема за нея в продавалника, че е злоупотребила с много мами в саййта, че не бива да постъпва така занапред!
Прави добро, че да видиш добро! - казали са  стрите хора, мисля, че думите ще свършат работа, дано се вразуми!
Знам, че ще прочете темата, защото й казах, че сме писали за нея!
Стела, не знам какво те подтиква да правиш така, бедност ли или друга причина??? Но дори бедност да е причината, не е редно да присвояваш от майка на деца, ти  също си майка! Надали искаш с теб или детето ти някой да направи подобно нещо!
Помолих я , ако не може да плаща  - да не поръчва или да върне поне нещата, за които не е  платила.....
Разчитам съвестта й да проговори!
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Октомври 28, 2010, 20:23:00 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Тощу -що говорих със Стела по телефона...........
Обясних й , че е абсурдно да постъпва така, така ли ще възпитава детето си??? Тя ме увери, че е изпартила записите, но аз й казах, че нито аз нито другата мама си е получила парите, казах й да не лъже, че в това ли ще възпита детето си, мисля, че я трогнах, помолих я да не постъпва така, че краде от моето дете, от децата на други майки
Казах й, че има тема за нея в продавалника, че е злоупотребила с много мами в саййта, че не бива да постъпва така занапред!
Прави добро, че да видиш добро! - казали са  стрите хора, мисля, че думите ще свършат работа, дано се вразуми!
Знам, че ще прочете темата, защото й казах, че сме писали за нея!
Стела, не знам какво те подтиква да правиш така, бедност ли или друга причина??? Но дори бедност да е причината, не е редно да присвояваш от майка на деца, ти  също си майка! Надали искаш с теб или детето ти някой да направи подобно нещо!
Помолих я , ако не може да плаща  - да не поръчва или да върне поне нещата, за които не е  платила.....
Разчитам съвестта й да проговори!
Мила,ти си прекалено добра KissАко някоя друга по-бойна мама има желание да се чуе със Стела нека пише на мен или Великова!
Активен



Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: