{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВНИМАНИЕ!!!Стела от Априлци - пазете се  (Прочетена 13753 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
VELIKOVA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 26, 2010, 23:04:07 »
Раздели ТемаНагоре

ето и темата в продавалника
http://www.http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/forum/index.php?topic=13154.0
откраднала е от много хора, от мен в това число, както разбирам и още една мама  В ДОМАКИНЯТАми писа в другата тема за нея
Моля и модераторите, ако могат да ограничат създаването й на други профили, тук е - nati_todor, но може вече да си има друг профил, защото в този не  влиза, ако можете - помогнете да спрем кражбите й. Има навика да дава като получател и други членове от семейството си, така, че като видите Априлци - ПАЗЕТЕ СЕ!!!
линк към профила и тук
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?action=profile;u=1212
Крадло, ако четеш темата /в което се съмнявам/ - спри да правиш толкова лоши неща, тук сме, за да си помагаме, не да крадем!!!Не те е срам, откардана от детето ми, откраднала си и от други деца на мили мами тук!
Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2010, 23:41:09 »
Раздели ТемаНагоре

Прочетох - УЖАС но това с обявите да се пише на нейни обяви е добра идея-аз пък не съм поглеждала има ли обяви тук
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2010, 00:32:17 »
Раздели ТемаНагоре

За сега няма друга регистрация от това IP
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2010, 00:52:06 »
Раздели ТемаНагоре

Леле,все се чудя как е възможно да съществуват такива хора,които да печелят от хорското нешастие и нищета!!Та нали сме в този сайт ,за да си помагаме,а не да се предаваме!!Много жалко за изгорелите мами!ДАно има начин да си получат паричките!
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 00:56:40 от nmomchilova » Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 27, 2010, 01:01:28 »
Раздели ТемаНагоре

Сега и разгледах и прфила.Учудвам се че все пак има и доста полжителни оценки :Smiley
Активен

rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2010, 06:32:24 »
Раздели ТемаНагоре

ето и темата в продавалника
http://www.http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/forum/index.php?topic=13154.0
откраднала е от много хора, от мен в това число, както разбирам и още една мама  В ДОМАКИНЯТАми писа в другата тема за нея
Моля и модераторите, ако могат да ограничат създаването й на други профили, тук е - nati_todor, но може вече да си има друг профил, защото в този не  влиза, ако можете - помогнете да спрем кражбите й. Има навика да дава като получател и други членове от семейството си, така, че като видите Априлци - ПАЗЕТЕ СЕ!!!
линк към профила и тук
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?action=profile;u=1212
Крадло, ако четеш темата /в което се съмнявам/ - спри да правиш толкова лоши неща, тук сме, за да си помагаме, не да крадем!!!Не те е срам, откардана от детето ми, откраднала си и от други деца на мили мами тук!
Жалко-заради такива "зрънца" :Smiley,става така ,че се опорочава идеята на сайтове от подобен вид.Кражби, измами......нямам думи. Shocked Shocked Shocked
Защо има майки,способни да откраднат от други.Та нали всички сме тук да си помагаме, а не да се цакаме на дребно Sad
Успех.Дано всичко приключи добре. Smiley
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 27, 2010, 06:38:42 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина е много жалко. Такива хора са жалки и много малки. Ще търся всевъзможни начини за ограничаването им!
Активен

rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 27, 2010, 07:00:54 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина е много жалко. Такива хора са жалки и много малки. Ще търся всевъзможни начини за ограничаването им!

ДАНО УСПЕЕТЕ Smiley
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 27, 2010, 08:27:58 »
Раздели ТемаНагоре

Аз и тук ще го напиша:"Научете се да боравите с наложен платеж!"НЯма смисъл да се надявате,колко трябва да Ви лъжат,за да се научите.Това,че Вие сте добронамерени не е гаранция и за другите.Погрешно е да съдите за хората по себе си!Пускайте стока или пари с наложен платеж и ще ограничите до минимум злоупотребите!Някои хора просто са си дребни душици за съжаление! Sad
Активен

VELIKOVA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 27, 2010, 11:35:23 »
Раздели ТемаНагоре

ето едно от писмата ми на и-мейла, изпратих и няколко, дано пробудя съвестта й, но не мисля, че такива хора има съвест

"как може да постъпваш така? нямаш ли съвест, да крадеш от мами и от техните деца, ще те настигне нещастие, много ще страдаш, такива постъпки не остават ненаказани, видях, че има тема за теб - откраднала си от много хора, не изпитваш ли грам чувство за вина, как ще закачиш мартеничките ни - та нали те са за здраве, така ще пренесеш лошата ти енергия и върху децата на който ги закачаш, те са КРАДЕНИ, не мога да разбера хора като теб, сайтовете са за помощ на мами, а ти си крадла, публикувала си дрехи на дъщеря си, носила си в утробата дете, как ще възпиташ детето си, да краде като теб, от невинни мами и техните деца, ако аз открадна дрехи и вещи на детето ти, как ще се почувстваш? няма ли да си кажеш, че съм лош човек и трябва да бъда наказана, замисли се какво правиш??? всичко лошо се връща десетократно в живота - не ми е за 5 лв за мартеничките, но се  чудя как спиш, как ядеш, как живееш с тази съвест??? а детето ти - то  как ще живее??? жал ми е за него, че има майка като теб!!!"
Активен
VELIKOVA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 27, 2010, 11:38:09 »
Раздели ТемаНагоре

zorniza , моля те, постави и ти отрицателна оценка
добре, че сме само двете засега пострадали, в продавалника са посрадали много мами
Активен
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 27, 2010, 11:46:23 »
Раздели ТемаНагоре

Аз и тук ще го напиша:"Научете се да боравите с наложен платеж!"НЯма смисъл да се надявате,колко трябва да Ви лъжат,за да се научите.Това,че Вие сте добронамерени не е гаранция и за другите.Погрешно е да съдите за хората по себе си!Пускайте стока или пари с наложен платеж и ще ограничите до минимум злоупотребите!Някои хора просто са си дребни душици за съжаление! Sad
                                           Абсолютно съм съгласна с теб,бъдете строги в профила си и подавайте жалби, ако ви се случи да сте измамена,не ги оставяйте намира,не го заслужават подобни създания!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 27, 2010, 12:28:03 »
Раздели ТемаНагоре

Аз и тук ще го напиша:"Научете се да боравите с наложен платеж!"НЯма смисъл да се надявате,колко трябва да Ви лъжат,за да се научите.Това,че Вие сте добронамерени не е гаранция и за другите.Погрешно е да съдите за хората по себе си!Пускайте стока или пари с наложен платеж и ще ограничите до минимум злоупотребите!Някои хора просто са си дребни душици за съжаление! Sad

Отровна целувка,извинявай ,но и НП изобщо не е решение на проблема с измамите Huh?
Аз лично 2 пъти съм го ползвала и съм се зарекла вече никога-ще ти кажа защо.
Оказах се заложник  и трябваше да си платя за да си взема нещата,понеже куповаче така и не ги потърсиХА.Нали разбираш,че се оказва,че дрешки които продаваш на символични цени,като отидеш да си платиш за да ти ги върнат стават.......като цени на нови от магазина.Да не говорим,че НП е 2-3 пъти по скъп като стойност по изпращане от това да се пусне по БГ-пощите като МПП.
Така,че според мен,това изобщо не ти гарантира,че няма да се окажеш прецакана.С НП или МПП-който е решил да не плаща няма да плати.Това е жестоката истина. Sad
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 27, 2010, 12:45:45 »
Раздели ТемаНагоре

Аз и тук ще го напиша:"Научете се да боравите с наложен платеж!"НЯма смисъл да се надявате,колко трябва да Ви лъжат,за да се научите.Това,че Вие сте добронамерени не е гаранция и за другите.Погрешно е да съдите за хората по себе си!Пускайте стока или пари с наложен платеж и ще ограничите до минимум злоупотребите!Някои хора просто са си дребни душици за съжаление! Sad

Отровна целувка,извинявай ,но и НП изобщо не е решение на проблема с измамите Huh?
Аз лично 2 пъти съм го ползвала и съм се зарекла вече никога-ще ти кажа защо.
Оказах се заложник  и трябваше да си платя за да си взема нещата,понеже куповаче така и не ги потърсиХА.Нали разбираш,че се оказва,че дрешки които продаваш на символични цени,като отидеш да си платиш за да ти ги върнат стават.......като цени на нови от магазина.Да не говорим,че НП е 2-3 пъти по скъп като стойност по изпращане от това да се пусне по БГ-пощите като МПП.
Така,че според мен,това изобщо не ти гарантира,че няма да се окажеш прецакана.С НП или МПП-който е решил да не плаща няма да плати.Това е жестоката истина. Sad

Да,така е,знам!И все пак поне едната страна няма да е губеща.Ето аз ще дам 50 лв за нещо и ще ги изпратя,а насреща дренки...то е ясно,че 100% сигурност няма,ама поне малко от малко да му "мяса"!
Активен

rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 27, 2010, 12:54:00 »
Раздели ТемаНагоре

Аз и тук ще го напиша:"Научете се да боравите с наложен платеж!"НЯма смисъл да се надявате,колко трябва да Ви лъжат,за да се научите.Това,че Вие сте добронамерени не е гаранция и за другите.Погрешно е да съдите за хората по себе си!Пускайте стока или пари с наложен платеж и ще ограничите до минимум злоупотребите!Някои хора просто са си дребни душици за съжаление! Sad

Отровна целувка,извинявай ,но и НП изобщо не е решение на проблема с измамите Huh?
Аз лично 2 пъти съм го ползвала и съм се зарекла вече никога-ще ти кажа защо.
Оказах се заложник  и трябваше да си платя за да си взема нещата,понеже куповаче така и не ги потърсиХА.Нали разбираш,че се оказва,че дрешки които продаваш на символични цени,като отидеш да си платиш за да ти ги върнат стават.......като цени на нови от магазина.Да не говорим,че НП е 2-3 пъти по скъп като стойност по изпращане от това да се пусне по БГ-пощите като МПП.
Така,че според мен,това изобщо не ти гарантира,че няма да се окажеш прецакана.С НП или МПП-който е решил да не плаща няма да плати.Това е жестоката истина. Sad

Да,така е,знам!И все пак поне едната страна няма да е губеща.Ето аз ще дам 50 лв за нещо и ще ги изпратя,а насреща дренки...то е ясно,че 100% сигурност няма,ама поне малко от малко да му "мяса"!

Ако реши да не го потърси-ти ще си губеща пак.Като платиш 2 пъти НП егати печалбата става :Smiley
На мен единият път беше че платих близо 1лв. отгоре,колкото беше стойноста на продадената от мен стока.И какво -дрешката остана при мен,ама на цена по-голяма и от магазина, а тя все пак бе носена........Абе ужас с две думи.
п.п. какво знами "мяса"
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: