{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Някой знае ли нещо за cvete80  (Прочетена 18910 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #90 -: Ноември 03, 2010, 18:01:40 »
Раздели ТемаНагоре

Няма ли мама от Димитровград?
Оф незнам бе ,никой не писа,че е от там.И аз на това се надявах,но уви Sad
Днес звъннях в пощата в Димитровград,но началника го нямаше,аз незнам с кого разговарях,но обясних на бързо и те  като чуха се учудиха страшно много на бележките,които им казах че имам(фалшивите).Казаха ми утре да звънна пак,като е там началника и така.Споменах им,че е възможно на cvete80 майка й да работи там.Утре ще я оправя аз,смао се моля да ми съдействат
  Стискам ти палци - пиши
да ще пиша,ако има развитие.Мерси
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Ноември 09, 2010, 21:31:28 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета и в тая тема за Гълъбина да питам-има ли мами или татковци(още по-добре  Wink ) от Димитровград?Ако има да помоля за съдействие да намери това момиче,което все още не ми се е издължила  Sad
Не ми се разкарва за 11лв до Димитроввград,за сега поне де!
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Ноември 09, 2010, 21:36:34 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета и в тая тема за Гълъбина да питам-има ли мами или татковци(още по-добре  Wink ) от Димитровград?Ако има да помоля за съдействие да намери това момиче,което все още не ми се е издължила  Sad
Не ми се разкарва за 11лв до Димитроввград,за сега поне де!
подай жалба в полицията мила,защо ти е да се разкарваш-интернет измами,и ще я посетят на адрес! Wink
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Ноември 09, 2010, 21:47:16 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета и в тая тема за Гълъбина да питам-има ли мами или татковци(още по-добре  Wink ) от Димитровград?Ако има да помоля за съдействие да намери това момиче,което все още не ми се е издължила  Sad
Не ми се разкарва за 11лв до Димитроввград,за сега поне де!
подай жалба в полицията мила,защо ти е да се разкарваш-интернет измами,и ще я посетят на адрес! Wink
оф  накрая май така ще  направя,но не ми се иска до там да стигаме
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #94 -: Ноември 09, 2010, 22:17:46 »
Раздели ТемаНагоре

Мила ти звъня ли в работата й? :Smiley
Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Ноември 10, 2010, 08:38:06 »
Раздели ТемаНагоре

Мила ти звъня ли в работата й? :Smiley
не не съм,,трябва да прегледам назад и да го видя,но си мисля , че й това няма как да ми помогне.Тя ако имаше желание щеше да ми върне парите до сега и поне да си изчисти името,но явно не й пука
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #96 -: Ноември 10, 2010, 17:58:11 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bestjobs.bg/gylybina.rasheva
http://din-dan.com/component/option,com_contact/Itemid,2/
Действай мила,че аз вече толкова се вбесявам на такива,че ще взема аз да звънна  (evil14) (evil14) (evil14)
Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #97 -: Ноември 10, 2010, 18:19:13 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bestjobs.bg/gylybina.rasheva
http://din-dan.com/component/option,com_contact/Itemid,2/
Действай мила,че аз вече толкова се вбесявам на такива,че ще взема аз да звънна  (evil14) (evil14) (evil14)
мерси мила
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #98 -: Ноември 10, 2010, 20:21:24 »
Раздели ТемаНагоре

За тази Гълабина - оправия само на место   (evil3) Да отиде  човек на место да и покаже как се краде !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #99 -: Ноември 10, 2010, 20:58:47 »
Раздели ТемаНагоре

За тази Гълабина - оправия само на место   (evil3) Да отиде  човек на место да и покаже как се краде !
и аз така си мисля вече,не ми се знаимава,писна ми да звъня по пощи и къде ли не, да се излагам аз ,заради нея  Lips Sealed,ще се наканя и ще ида направо незнам само как ще ме погледне в очитеи незнам не мисли ли за това ,че много ще я изложа като ида  Cheesy.Какви хора има Huh?Ужас!!
Гълъбинче,ако четеш да знаеш,че наистина ще ти дойда на гости,защото ми писна от теб -Димитровград не ми е толкова далеч.Не го приемай като заплаха,ами като търсене на правата ми!
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #100 -: Ноември 10, 2010, 21:27:39 »
Раздели ТемаНагоре

За тази Гълабина - оправия само на место   (evil3) Да отиде  човек на место да и покаже как се краде !
и аз така си мисля вече,не ми се знаимава,писна ми да звъня по пощи и къде ли не, да се излагам аз ,заради нея  Lips Sealed,ще се наканя и ще ида направо незнам само как ще ме погледне в очитеи незнам не мисли ли за това ,че много ще я изложа като ида  Cheesy.Какви хора има Huh?Ужас!!
Гълъбинче,ако четеш да знаеш,че наистина ще ти дойда на гости,защото ми писна от теб -Димитровград не ми е толкова далеч.Не го приемай като заплаха,ами като търсене на правата ми!
         Да чете добре- защото с такива само така се процедира !!!!!
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
ТОРБАЛАН
Не предизвиквай лудия :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Мама на двама...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #101 -: Ноември 10, 2010, 22:40:10 »
Раздели ТемаНагоре

Ти на тая куха лейка на мейла писа ли и.. защото на мен тя само там ми отговори... И то след като пратих поздрави на сестра и Лили и на мъжа и Борислав  Cheesy Каза ми да съм спряла да я заплашвам.. Аз поздрави пращам, тя казва, че я заплашвам.. тцтцтц .. Пробвай и ти, ако не си... То.. за тез 11 лв дали ще можеш да си върнеш нервите след това.. ейй пак се набрах..  Tongue Може да пратиш поздрави на дъщеря и Цвети Smiley) аз до там не стигнах.... върна ми дънките..
Активен


Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #102 -: Ноември 10, 2010, 22:51:35 »
Раздели ТемаНагоре

Мали мале, какви чудеса чета. Shocked
Какви хора, как спят нощем?Huh?  (evil7)
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #103 -: Ноември 11, 2010, 18:26:41 »
Раздели ТемаНагоре

Ти на тая куха лейка на мейла писа ли и.. защото на мен тя само там ми отговори... И то след като пратих поздрави на сестра и Лили и на мъжа и Борислав  Cheesy Каза ми да съм спряла да я заплашвам.. Аз поздрави пращам, тя казва, че я заплашвам.. тцтцтц .. Пробвай и ти, ако не си... То.. за тез 11 лв дали ще можеш да си върнеш нервите след това.. ейй пак се набрах..  Tongue Може да пратиш поздрави на дъщеря и Цвети Smiley) аз до там не стигнах.... върна ми дънките..
ох наистина нервите никой няма да ми  ги върне  Sad,какво да й пиша ще пробвам,ама ще пиша ако има нещо
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #104 -: Ноември 11, 2010, 18:27:25 »
Раздели ТемаНагоре

Мали мале, какви чудеса чета. Shocked
Какви хора, как спят нощем?Huh?  (evil7)
спи си тя и не й пука,ама аз още малко ще я потърпя
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!


Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: