{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Някой знае ли нещо за cvete80  (Прочетена 18909 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 28, 2010, 14:03:12 »
Раздели ТемаНагоре

ако питате мен, не й е чиста работата, аз пускам често колети, върху бележката има и печат с дата от пощата, дават и касова бележка, тази бележка може и сама да си я попълнила.
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 28, 2010, 14:27:12 »
Раздели ТемаНагоре

Все отлагах,но вече не мога...Ето ви бележка от преди 1 час от нашата поща.Сега ще гадая,но утре ще помоля от пощата да ми обяснят всяка една буква,цифра от бележките.Шефката я познавам и няма да ми откаже!










На пръв поглед разликите-небрежно написано,цена- с букви и цифри,фамилия,скъсано в началото,дупки в края,печат,цена и номер при името на подателя.Понякога и ЕГН
На номера отгоре виждам ПК на нашата станция. на тази бележка пише 6400,което отговаря
Номера проверен ли е?
« Последна редакция: Октомври 28, 2010, 14:29:13 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 28, 2010, 14:44:29 »
Раздели ТемаНагоре

Извинете ме за невежеството,но тази разписка каква се явява???
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 28, 2010, 15:04:52 »
Раздели ТемаНагоре

Извинете ме за невежеството,но тази разписка каква се явява???
Доказателства КАК би следвало да изглежда оригинална такава, а не представената от измамничката Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 28, 2010, 15:05:20 »
Раздели ТемаНагоре

Откриите разликите   Smiley Като има връзки в пощата поне печат да беше сложила Гълабинчето  Smiley
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 28, 2010, 15:07:02 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам оригинални,но не изглеждат ТОЧНО така.За това питам!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #21 -: Октомври 28, 2010, 15:07:29 »
Раздели ТемаНагоре

И аз такава бележка не съм получавала никога и за нищо.
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 28, 2010, 15:09:01 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам оригинални,но не изглеждат ТОЧНО така.За това питам!
Е моите пък са машинно обработени Wink май във всеки клон е различно. Но съм убедена, че всички имат поне печат. Нали ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 28, 2010, 15:13:46 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам оригинални,но не изглеждат ТОЧНО така.За това питам!
Е моите пък са машинно обработени Wink май във всеки клон е различно. Но съм убедена, че всички имат поне печат. Нали ?
Навсякъде е различно и моите са като на отнесена от вихъра, ръчно написани,ноооо вскички имат печат.
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 28, 2010, 15:58:19 »
Раздели ТемаНагоре

Все отлагах,но вече не мога...Ето ви бележка от преди 1 час от нашата поща.Сега ще гадая,но утре ще помоля от пощата да ми обяснят всяка една буква,цифра от бележките.Шефката я познавам и няма да ми откаже!










На пръв поглед разликите-небрежно написано,цена- с букви и цифри,фамилия,скъсано в началото,дупки в края,печат,цена и номер при името на подателя.Понякога и ЕГН
На номера отгоре виждам ПК на нашата станция. на тази бележка пише 6400,което отговаря
Номера проверен ли е?

Е, и при нас в Търново бележките са едно към едно като тази на Отнесена.
Мисля,че нямат място за сравнение изобщо с тази на Гълабинчето...... :Smiley
Измамата си личи от километри.............ужас Shocked Shocked Shocked
И все един сценарий се разиграва-пратено пък неполучено и все едни такива хвърчащи бележки.
Абе на нея дори и липсва изобретателност при лъжите и.
Елементарна от класа Huh?
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 28, 2010, 16:03:19 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Миналата седмица в понеделник /18.10.2010/ и изпратих дънки. Трябваше да ми изпрати 9 лв. Но от тогава ни вест ни кост. Влиза но не отговаря. Поставих отрицателна докато не ми отговори, за да се пазят другите.
Както писах и на Вив от другата тема,свържете се с началника на пощата.Аз му издирих тел.,даже го изпратих на Вив.По същият начин имах проблем с една от П......ка,която работеше в пощата в Пазаржик.Изслушаха ме,взеха мерки и сега онази е уволнена,но първо ми върна парите.Най важното е да изтъкнете ,че има злоупотреба със служебно положение(в случая майката на тази Цвети).
Аман вече от тарикатки.Да не мислят ,че са открили топлата вода.Ох направо откачам от такива малки........... (evil1) (evil2) (evil14)
Активен

kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 28, 2010, 16:08:02 »
Раздели ТемаНагоре

В НАШАТА ПОЩА СЪЩО СА ТАКИВА БЕЛЕЖКИТЕ,КАТО НА ОТНЕСЕНА ОТ ВИХЪРА И ВИНАГИ КЪМ ТАЗИ БЕЛЕЖКА С ТЕЛБОД МИ ПРИКРЕПЯТ И КАСОВАТА БЕЛЕЖКА
Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Октомври 28, 2010, 16:10:11 »
Раздели ТемаНагоре

И аз това ги посъветвах по-горе.Може за не е съвсем честно,но пък каквото повикало-такова се обадило!
А ужилените от този търтей,да и пратят пак линк към темата,пък дано се стреснат с майка си.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 28, 2010, 16:45:38 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Както писах и на Вив от другата тема,свържете се с началника на пощата.Аз му издирих тел.,даже го изпратих на Вив.По същият начин имах проблем с една от П......ка,която работеше в пощата в Пазаржик.Изслушаха ме,взеха мерки и сега онази е уволнена,но първо ми върна парите.Най важното е да изтъкнете ,че има злоупотреба със служебно положение(в случая майката на тази Цвети).
Аман вече от тарикатки.Да не мислят ,че са открили топлата вода.Ох направо откачам от такива малки...........
Да допълня.Уведомете началника на пощата,че разполагате с фалшифицирани бележки за изпратен пакет.Една съседка адвокатка е до мен и ми каза,че това е 100% доказателство даже и за пред съда.
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Октомври 28, 2010, 17:12:19 »
Раздели ТемаНагоре

а дали не става въпрос за малко 16г. момиче,което ходи в работата на майка си и е откраднало празни бланки?
Дали изобщо ИМА родител в пощенския клон,а не разсеяна леля или баба?
Тъпо е да казва,че майка й и началник.Замислете се малко....Според мен има огромна лъжа  Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: