{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Някой знае ли нещо за cvete80  (Прочетена 18906 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ТОРБАЛАН
Не предизвиквай лудия :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Мама на двама...

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 26, 2010, 22:12:00 »
Раздели ТемаНагоре

Миналата седмица в понеделник /18.10.2010/ и изпратих дънки. Трябваше да ми изпрати 9 лв. Но от тогава ни вест ни кост. Влиза но не отговаря. Поставих отрицателна докато не ми отговори, за да се пазят другите.
Активен


emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2010, 22:13:53 »
Раздели ТемаНагоре

Миналата седмица в понеделник /18.10.2010/ и изпратих дънки. Трябваше да ми изпрати 9 лв. Но от тогава ни вест ни кост. Влиза но не отговаря. Поставих отрицателна докато не ми отговори, за да се пазят другите.
ООООО цяла тема с излъгани има .....http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=411.30
« Последна редакция: Октомври 26, 2010, 22:17:10 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2010, 10:38:16 »
Раздели ТемаНагоре

Няма да ти отговори - и аз чакам отговор но такъв НЯМА !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
ТОРБАЛАН
Не предизвиквай лудия :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Мама на двама...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2010, 11:35:47 »
Раздели ТемаНагоре

ТРИ ЛИ СТАНАХМЕ ИЗЛЪГАНИТЕ?!?!?! На теб какво дължи?

Свързах се аз с нея, след като и казах че ще я намеря взе да ме заплашва с РОДНИНИТЕ СИ ПОЛИЦАЙ - 2бр.. Била ми изпратила дънките, и ми изпрати една бележка с едно има МАРИЯ и едно име ГЪЛЪБИНА. Няма Фамилия, няма дата.. ето тази.. Отгоре на всичкото ме заплашва че ще види подписа ми щото съм била ЛЪЖКИНЯ.. А аз нищо нито съм получила нито съм взела


получих и това
Цитат на: cvete80
Знаеш ли,не се опитвай да ме лъжеш и да си измисляш сериалчета,като момичето с часовника,дънките са ти изпратени на 25.10 в 08:51мин. на адрес Варна 9002 Македония*********** Мария ****************** Провери си в пощата ако нямаш известие или не са те намерили у дома,но този път номерата не минават с вашите измишльотини!!Това че някой ме е набедил не ти дава право да се възползваш и ти....А защо не мога да ти отговоря...би трябвало отворени жени като теб да се досетят че нямам достъп до акаунта си,заради куп глупости,но това е друга тема.И те моля като човек по спокойно със заплахите,за да не се занимаваме с органи на реда.
Цитат на: maria koleva
Ами много ще се радвам да се обърнеш към органите на реда та да ми върнеш нещото което ми ПРИНАДЛЕЖИ. Не съм за 5/10 лв ама така ме дразнят такива хрантутеници като теб.. Ейййййййде наглостта край няма..

И иди да си лекуваш параноята, нали се сещаш.. ГУЗЕН НЕ ГОНЕН БЯГА!!!!
И ДНЕС СМЕ 27 И ОТ ТЕБ НЯМАМ НИЩОООООООООООООООООООООООООООООООООО!
Български разбираш ли? ПРОВЕРИХ В 18:30 НЯМА Н И Щ О! И ако не беше така пестелива в думите можеше още като ги получи да ми пишеш, че НЕЩО НЕ Е НАРЕД.. НООО ГАДАЕНЕТО Е ПО ТВОЯТА ЧАСТ.. ПАК КАЗВАМ НЯМАМ ТАКИВА СПОСОБНОСТИ!
Цитат на: cvete80
Ти май четеш м/у редовете,как да ти пиша след като НЯМАМ ДОСТЪП ДО АКАУНТА СИ!!!
За каква параноя говориш не зная,а за органите на реда...имам си ги двама в къщи така че...пък и каквото съм имала съм си го върнала,а аз утре ще проверя за подписа ти в пощата
Цитат на: maria koleva
ЧУДЕСНО! ЗНАЧИ ЩЕ СИ ВОДИМ ПОЛИЦЕЙСКА ВОЙНА Smiley))

Провери каквото искаш, аз нямам интерес да се разправям за едни дънки 80 пъти до пощата, нали се сещаш че не ми е това работата. Имам си две чудесни забавления у дома.. Smiley
Айде КАКТО КАЗАХ УТРЕ ЩЕ ПРОВЕРЯ!!!!
« Последна редакция: Октомври 28, 2010, 12:01:33 от ТОРБАЛАН » Активен


IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 28, 2010, 12:31:04 »
Раздели ТемаНагоре

Да се смееш или да плачеш  (laugh1) Какво ни интересува нас  колко полицаи живеят у вас - ти лъжеш наи безочливо ! Аз те излових в голяма лъжа - нали знаеш прекрасно колко сама се оплиташе? Когато някои присвои нещо мое мен не ме интересува ти с кого живееш- полицаи президент или пожарникар - ТОВА Е КРАЖБА !!!!!! И всеки е в правото да си търси правата - жалко ми е за теб  живееш с хора които работят  в органите на реда а самата ти  прибягваш до лъжи - това се нарича ПОЗОР!!!!!!!! 
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 28, 2010, 12:33:42 »
Раздели ТемаНагоре

ТРИ ЛИ СТАНАХМЕ ИЗЛЪГАНИТЕ?!?!?! На теб какво дължи?

Свързах се аз с нея, след като и казах че ще я намеря взе да ме заплашва с РОДНИНИТЕ СИ ПОЛИЦАЙ - 2бр.. Била ми изпратила дънките, и ми изпрати една бележка с едно има МАРИЯ и едно име ГЪЛЪБИНА. Няма Фамилия, няма дата.. ето тази.. Отгоре на всичкото ме заплашва че ще види подписа ми щото съм била ЛЪЖКИНЯ.. А аз нищо нито съм получила нито съм взела


получих и това
Цитат на: cvete80
Знаеш ли,не се опитвай да ме лъжеш и да си измисляш сериалчета,като момичето с часовника,дънките са ти изпратени на 25.10 в 08:51мин. на адрес Варна 9002 Македония*********** Мария ****************** Провери си в пощата ако нямаш известие или не са те намерили у дома,но този път номерата не минават с вашите измишльотини!!Това че някой ме е набедил не ти дава право да се възползваш и ти....А защо не мога да ти отговоря...би трябвало отворени жени като теб да се досетят че нямам достъп до акаунта си,заради куп глупости,но това е друга тема.И те моля като човек по спокойно със заплахите,за да не се занимаваме с органи на реда.
Цитат на: maria koleva
Ами много ще се радвам да се обърнеш към органите на реда та да ми върнеш нещото което ми ПРИНАДЛЕЖИ. Не съм за 5/10 лв ама така ме дразнят такива хрантутеници като теб.. Ейййййййде наглостта край няма..

И иди да си лекуваш параноята, нали се сещаш.. ГУЗЕН НЕ ГОНЕН БЯГА!!!!
И ДНЕС СМЕ 27 И ОТ ТЕБ НЯМАМ НИЩОООООООООООООООООООООООООООООООООО!
Български разбираш ли? ПРОВЕРИХ В 18:30 НЯМА Н И Щ О! И ако не беше така пестелива в думите можеше още като ги получи да ми пишеш, че НЕЩО НЕ Е НАРЕД.. НООО ГАДАЕНЕТО Е ПО ТВОЯТА ЧАСТ.. ПАК КАЗВАМ НЯМАМ ТАКИВА СПОСОБНОСТИ!
Цитат на: cvete80
Ти май четеш м/у редовете,как да ти пиша след като НЯМАМ ДОСТЪП ДО АКАУНТА СИ!!!
За каква параноя говориш не зная,а за органите на реда...имам си ги двама в къщи така че...пък и каквото съм имала съм си го върнала,а аз утре ще проверя за подписа ти в пощата
Цитат на: maria koleva
ЧУДЕСНО! ЗНАЧИ ЩЕ СИ ВОДИМ ПОЛИЦЕЙСКА ВОЙНА Smiley))

Провери каквото искаш, аз нямам интерес да се разправям за едни дънки 80 пъти до пощата, нали се сещаш че не ми е това работата. Имам си две чудесни забавления у дома.. Smiley
Айде КАКТО КАЗАХ УТРЕ ЩЕ ПРОВЕРЯ!!!!
Мария чия ? Гълъбина чия? Печат къде ? цена - къде и колко ? Варна - пк ? то Варна да не е 2 улици
Аз ли съм идиот, че не мога да разбера нищо от тази бележка ?
« Последна редакция: Октомври 28, 2010, 15:21:49 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 28, 2010, 12:55:52 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,замесете и пощата,т.е. пощенския клон,през който минават пратките,и ще видите как ще се събудят,обвинете ги в измама.Майка и нали работела в пощата.Пишете оплакване до шефа и,че се занимава с измами и уронва престижа на бълг.пощи.
Предупредете я тази личност,че ще изстине работното място на мама,да видим...
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 28, 2010, 13:02:40 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,замесете и пощата,т.е. пощенския клон,през който минават пратките,и ще видите как ще се събудят,обвинете ги в измама.Майка и нали работела в пощата.Пишете оплакване до шефа и,че се занимава с измами и уронва престижа на бълг.пощи.
Предупредете я тази личност,че ще изстине работното място на мама,да видим...
И като изстине край с печелбарството и измамите.....
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 28, 2010, 13:30:16 »
Раздели ТемаНагоре

А-а-а-а,бравос.Но целта е не да изстине мястото,а да си изчисти борчовете!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 28, 2010, 13:33:51 »
Раздели ТемаНагоре

А-а-а-а,бравос.Но целта е не да изстине мястото,а да си изчисти борчовете!
За борчовете съм съгласна, но според мен и майката да си стяга багажа. Все ще се намери някой съвестен служител за нейното място. При тая безработица.....
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 28, 2010, 13:43:05 »
Раздели ТемаНагоре

а за органите на реда...имам си ги двама в къщи така че...пък и каквото съм имала съм си го върнала -  (laugh2) (laugh3) (laugh5) (laugh1) това ми звучи МАГА ДА КРАДА КОЛКО ИСКАМ - неможеш мила !!!! Ще попаднеш на някоя боина мама ще ти се завие свят !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 28, 2010, 13:45:20 »
Раздели ТемаНагоре

ТРИ ЛИ СТАНАХМЕ ИЗЛЪГАНИТЕ?!?!?! На теб какво дължи?

Свързах се аз с нея, след като и казах че ще я намеря взе да ме заплашва с РОДНИНИТЕ СИ ПОЛИЦАЙ - 2бр.. Била ми изпратила дънките, и ми изпрати една бележка с едно има МАРИЯ и едно име ГЪЛЪБИНА. Няма Фамилия, няма дата.. ето тази.. Отгоре на всичкото ме заплашва че ще види подписа ми щото съм била ЛЪЖКИНЯ.. А аз нищо нито съм получила нито съм взела


получих и това
Цитат на: cvete80
Знаеш ли,не се опитвай да ме лъжеш и да си измисляш сериалчета,като момичето с часовника,дънките са ти изпратени на 25.10 в 08:51мин. на адрес Варна 9002 Македония*********** Мария ****************** Провери си в пощата ако нямаш известие или не са те намерили у дома,но този път номерата не минават с вашите измишльотини!!Това че някой ме е набедил не ти дава право да се възползваш и ти....А защо не мога да ти отговоря...би трябвало отворени жени като теб да се досетят че нямам достъп до акаунта си,заради куп глупости,но това е друга тема.И те моля като човек по спокойно със заплахите,за да не се занимаваме с органи на реда.
Цитат на: maria koleva
Ами много ще се радвам да се обърнеш към органите на реда та да ми върнеш нещото което ми ПРИНАДЛЕЖИ. Не съм за 5/10 лв ама така ме дразнят такива хрантутеници като теб.. Ейййййййде наглостта край няма..

И иди да си лекуваш параноята, нали се сещаш.. ГУЗЕН НЕ ГОНЕН БЯГА!!!!
И ДНЕС СМЕ 27 И ОТ ТЕБ НЯМАМ НИЩОООООООООООООООООООООООООООООООООО!
Български разбираш ли? ПРОВЕРИХ В 18:30 НЯМА Н И Щ О! И ако не беше така пестелива в думите можеше още като ги получи да ми пишеш, че НЕЩО НЕ Е НАРЕД.. НООО ГАДАЕНЕТО Е ПО ТВОЯТА ЧАСТ.. ПАК КАЗВАМ НЯМАМ ТАКИВА СПОСОБНОСТИ!
Цитат на: cvete80
Ти май четеш м/у редовете,как да ти пиша след като НЯМАМ ДОСТЪП ДО АКАУНТА СИ!!!
За каква параноя говориш не зная,а за органите на реда...имам си ги двама в къщи така че...пък и каквото съм имала съм си го върнала,а аз утре ще проверя за подписа ти в пощата
Цитат на: maria koleva
ЧУДЕСНО! ЗНАЧИ ЩЕ СИ ВОДИМ ПОЛИЦЕЙСКА ВОЙНА Smiley))

Провери каквото искаш, аз нямам интерес да се разправям за едни дънки 80 пъти до пощата, нали се сещаш че не ми е това работата. Имам си две чудесни забавления у дома.. Smiley
Айде КАКТО КАЗАХ УТРЕ ЩЕ ПРОВЕРЯ!!!!
Мария чия ? Гълъбина чия? Печат къде ? цена - къде и колко ? Варна - пк ? то Варна да не е 2 улици
Аз ли съм идиот, че не мога да разбера нищо от тази бележка ?

Направо се УЗЪБИХХХХХХХХХХ. Shocked Shocked Shocked
Каква бележка само. Huh?
От 3г. ползвам услугите на Бг-пощите за пращане на неща,но такава бележка..........
Та то си плаче за уволнение отвсякъде Shocked
Ама се чудя и на майка и-нали тя уж го раздаваше шефка нещо.
Може ли да е толкова проста като дъщеря си Shocked-ще си излага така репутацията,за някакви си с извинение "прадливи" 2-5-10лв. които дъщеря и ще спечели.
То бива изпращели ,ама чак пък толкова Huh?
Ама щом майка и и войдисва на простиятакъл,тя е по-бетер и от нея.
Хората са казали от круша слива не става.-че и те така.
Майката прави шменти капели и щерката също.
НЯМАМ ДУМИ Shocked
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 28, 2010, 13:47:45 »
Раздели ТемаНагоре

Принципно всяка майка би подкрепила и защитила детето си, но в този случай това е абсурдно.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 28, 2010, 13:57:15 »
Раздели ТемаНагоре

Принципно всяка майка би подкрепила и защитила детето си, но в този случай това е абсурдно.
мИСЛЯ,ЧЕ ТУК МАЙКА И И Е НАПРАВИЛА КАКТО СЕ КАЗВА МЕЧЕШКА УСЛУГА :Smiley
ТЯ ЕДВА ЛИ НЕ Е НАЯСНО,ЧЕ ТАКА УРОНВА НЕ САМО СВОЕТО ИМЕ, НО И ТОВА НА ИНСТИТУЦИЯТА В КОЯТО РАБОТИ.
ТОВА ЗА МЕН СИ Е ЧИСТА ЛУДОСТ Shocked
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 28, 2010, 13:59:10 »
Раздели ТемаНагоре

Принципно всяка майка би подкрепила и защитила детето си, но в този случай това е абсурдно.
мИСЛЯ,ЧЕ ТУК МАЙКА И И Е НАПРАВИЛА КАКТО СЕ КАЗВА МЕЧЕШКА УСЛУГА :Smiley
ТЯ ЕДВА ЛИ НЕ Е НАЯСНО,ЧЕ ТАКА УРОНВА НЕ САМО СВОЕТО ИМЕ, НО И ТОВА НА ИНСТИТУЦИЯТА В КОЯТО РАБОТИ.
ТОВА ЗА МЕН СИ Е ЧИСТА ЛУДОСТ Shocked
Опарените да сигнализират който и където трябва. Ако имат съмнения мисля, че също не е проблем да пуснат сигнал за проверка.
То па аман от крадци и измамници
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: