{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Войната по пътищата!  (Прочетена 17841 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
darma
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Декември 10, 2010, 23:47:30 »
Раздели ТемаНагоре

Ами  откъде да запо4на ...
 дали с това , 4е аз самата съм жертва на тежко ПТП  , или с това , 4е винаги съм се молила да не съм аз на мястото на другата , която ме блъсна , защото  шофираМ/Х интензивно ... , а и винаги съм си била търса4 на силни усещания ...
карам и кола, и мотори от 13 годишна , у4ена съм от професионалисти
та ,  от вси4ко написано , мисля , 4е е по -добре АЗ да  ги
нау4а на това , което мога и знам  и то в подходяща възраст , а не когато най -много ще им
се иска да се правят на някакви си.
 и да , както са писали по-горе -забраненият плод е най -вкусен . нека го опитат , но  и аз да съм до и с тях!така и по-лесно ще ги нау4а и на това кое НЕможе и НЕбива .
На 2 г. дядо ни подари акумулаторен мотор , а сега на 5 г скутер , с моята благословия и вси4ки май4ини страхове. Но знам ,4е както нау4и мен да оцелявам ,да  пазя и ценя живота на другите , ще възпита и тях .
 а факта , 4е мога да напиша кратък наръ4ник за майки :" да отглеждаш камикадзе " си остава за моя сметка ... и на вси4ки ,които ме разбират за какво говоря .
Бог да пази децата ни !И ние !
« Последна редакция: Декември 11, 2010, 15:56:38 от darma » Активен

предпочитам банков превод:
BG75STSA93000016963264
клон 1701 ДСК
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Октомври 27, 2015, 08:11:07 »
Раздели ТемаНагоре

Всеки ден  чувам за инциденти и всеки ден се моля дано това не се случи на моето дете, но "имунизирани към тази болест няма" , така че това, което може да правим е да се надяваме да не ни застигне и нас.
Активен



Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: