{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Снимки  (Прочетена 22662 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 24, 2010, 11:00:33 »
Раздели ТемаНагоре

Незная дали тук е точното място ,но не видях др. къде мога да пиша. Търся си някъде къде мога да изкарам евтини и качествени снимки. Ако някой може да ми помогне ,ще бъда безкрайно благодарна. Wink
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2010, 11:06:22 »
Раздели ТемаНагоре

Незная дали тук е точното място ,но не видях др. къде мога да пиша. Търся си някъде къде мога да изкарам евтини и качествени снимки. Ако някой може да ми помогне ,ще бъда безкрайно благодарна. Wink

Какво означава да изкарам?
Активен

iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2010, 11:10:07 »
Раздели ТемаНагоре

Ами искам да извадя на хартия снимки . От както са се родили децата всичко е в компа и на дискове ,но искам да изкарам на бабите албумчета и за нас де.Доста снимки са и за това ми трябва най - ниската цена. Wink
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2010, 14:23:33 »
Раздели ТемаНагоре

Аз вадя снимките си по интернет- www.snimkiteVi.com много добър сайт, ти им пращаш снимкиите а те ти ги доставят на адрес чрес куриер. 9/13 и 10/15 са по 0.14ст, и има 10% отстъпка за снимки над 30лв. Работят със Speedy и имат безплатна доставка, при поръчка на над 100 снимки, до поискване от офисите на Speedy(но само на снимки) а понеже в нашият град нямаме офис на спиди и се комбинираме няколко мамчета и пускаме обща поръчка и си делим таксата за куриера Cheesy освен това и имат интересни подаръчета, аз бях поръчвала за мъжо ми ключодържател със снимка на сина ни и мога да ти кажа,че е много добре изработен и мисля,че струваше 5лв.
Дано съм ти била полезна Wink
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2010, 15:04:34 »
Раздели ТемаНагоре

Аз вадя снимките си по интернет- www.snimkiteVi.com много добър сайт, ти им пращаш снимкиите а те ти ги доставят на адрес чрес куриер. 9/13 и 10/15 са по 0.14ст, и има 10% отстъпка за снимки над 30лв. Работят със Speedy и имат безплатна доставка, при поръчка на над 100 снимки, до поискване от офисите на Speedy(но само на снимки) а понеже в нашият град нямаме офис на спиди и се комбинираме няколко мамчета и пускаме обща поръчка и си делим таксата за куриера Cheesy освен това и имат интересни подаръчета, аз бях поръчвала за мъжо ми ключодържател със снимка на сина ни и мога да ти кажа,че е много добре изработен и мисля,че струваше 5лв.
Дано съм ти била полезна Wink
Лелее браво на теб,чак не ми се вярва че са по 14ст.На Силвена фото са по 25ст. по интернет.Ще се възползвам.Супер. Tongue Tongue Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2010, 18:26:35 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря много ,ще го погледна. Wink
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 24, 2010, 19:13:09 »
Раздели ТемаНагоре

Лелее браво на теб,чак не ми се вярва че са по 14ст.На Силвена фото са по 25ст. по интернет.Ще се възползвам.Супер. Tongue Tongue Tongue
Ама то в това Силвена фото много скъпо бе Shocked то излиза все едно да си ги извадя в нашето фото в града. Wink
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 25, 2010, 12:13:04 »
Раздели ТемаНагоре

Лелее браво на теб,чак не ми се вярва че са по 14ст.На Силвена фото са по 25ст. по интернет.Ще се възползвам.Супер. Tongue Tongue Tongue
Ама то в това Силвена фото много скъпо бе Shocked то излиза все едно да си ги извадя в нашето фото в града. Wink
Ами да като си представиш че 25ст.е по интернет,а 30ст.е ако на място си дадеш поръчката.Аз като гледам 100 снимки за 14лв.а аз оня ден за 16 снимки дадохме 5лв ли нещо от този сорт беше.
А ако трябва да поръчаш 100 снимки по 25ст.е смятайте  (evil2)
 (love26)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 31, 2010, 16:24:26 »
Раздели ТемаНагоре

Ееех, че не съм видяла темичката по-рано, за да ви кажа навреме за промоциите на Artscow. Поръчах си 50 снимки за 99 цента с вкл. доставка. Излиза по по-малко от 3 стотинки на снимка. Фотокнига си направих с над 35 снимки вътре, отново за 99 цента.  Като изскочи нещо по-така, ще ви пиша тук.
« Последна редакция: Октомври 31, 2010, 16:26:10 от ivelinajk » Активен

mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 31, 2010, 17:38:07 »
Раздели ТемаНагоре

Ееех, че не съм видяла темичката по-рано, за да ви кажа навреме за промоциите на Artscow. Поръчах си 50 снимки за 99 цента с вкл. доставка. Излиза по по-малко от 3 стотинки на снимка. Фотокнига си направих с над 35 снимки вътре, отново за 99 цента.  Като изскочи нещо по-така, ще ви пиша тук.
мила непременно пиши,вече разгледах сайта им.
« Последна редакция: Октомври 31, 2010, 17:40:33 от mi_ma » Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 05, 2010, 20:55:54 »
Раздели ТемаНагоре

Ееех, че не съм видяла темичката по-рано, за да ви кажа навреме за промоциите на Artscow. Поръчах си 50 снимки за 99 цента с вкл. доставка. Излиза по по-малко от 3 стотинки на снимка. Фотокнига си направих с над 35 снимки вътре, отново за 99 цента.  Като изскочи нещо по-така, ще ви пиша тук.
ооо да непременно пише,че имам толкова снимки да вадя Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2010, 22:07:22 »
Раздели ТемаНагоре

Има оферта за джобни календарчета, вече ги получих даже и раздадох. Промоцията е за 2,99 долара с вкл. доставка.
http://www.artscow.com/share-coupon/299-playcards?ref=fbcw1121814160
От тук се генерира код, след шерване на стената във Фейсбук на офертата им.
После се регистрирате и избирате този вид карти: http://www.artscow.com/photo-gifts/Card/Playing-Cards-54-Designs-313
Може да иска да си инсталирате тяхната програма за обработка, ако я нямате. След това на всяка карта махате отметката "Poker Text", слагате за лице каквито снимки пожелаете, а за гръб- календарче. Пишете ми на лични мейл, за да ви пратя готово календарче за гръб, за да не търсите.
Това е, надявам се да съм била полезна!
 Wink
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2010, 23:02:32 »
Раздели ТемаНагоре

Има оферта за джобни календарчета, вече ги получих даже и раздадох. Промоцията е за 2,99 долара с вкл. доставка.
http://www.artscow.com/share-coupon/299-playcards?ref=fbcw1121814160
От тук се генерира код, след шерване на стената във Фейсбук на офертата им.
После се регистрирате и избирате този вид карти: http://www.artscow.com/photo-gifts/Card/Playing-Cards-54-Designs-313
Може да иска да си инсталирате тяхната програма за обработка, ако я нямате. След това на всяка карта махате отметката "Poker Text", слагате за лице каквито снимки пожелаете, а за гръб- календарче. Пишете ми на лични мейл, за да ви пратя готово календарче за гръб, за да не търсите.
Това е, надявам се да съм била полезна!
 Wink

Малко помощ може ли?Когато съм отворила картата къде трябва да влеза за да избера снимка или предварително трябва да съм качила албумче ,от самия компютър как да избера че гледам пък нищо не виждам  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2010, 23:56:39 »
Раздели ТемаНагоре

Аз вадя снимките си по интернет- www.snimkiteVi.com много добър сайт, ти им пращаш снимкиите а те ти ги доставят на адрес чрес куриер. 9/13 и 10/15 са по 0.14ст, и има 10% отстъпка за снимки над 30лв. Работят със Speedy и имат безплатна доставка, при поръчка на над 100 снимки, до поискване от офисите на Speedy(но само на снимки) а понеже в нашият град нямаме офис на спиди и се комбинираме няколко мамчета и пускаме обща поръчка и си делим таксата за куриера Cheesy освен това и имат интересни подаръчета, аз бях поръчвала за мъжо ми ключодържател със снимка на сина ни и мога да ти кажа,че е много добре изработен и мисля,че струваше 5лв.
Дано съм ти била полезна Wink
ооо браво на теб,май си полезна за всички ни.Благодаря  Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 12, 2010, 10:16:16 »
Раздели ТемаНагоре

Снимките могат да се качат в сайта предварително или след като се отвори програмата за обработка- има вдясно къде да се ъплоуднe- upload photos.
Активен



Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: