{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От домакинската работа не ми е приятно.....  (Прочетена 35608 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Декември 15, 2010, 09:16:11 »
Раздели ТемаНагоре

аз мразя всичко свързано с домакинската работа - пране, готвене, чистене, гладене, простиране и прочие...
мразя го и винаги съм го мразела. вкъщи мамам правеше тези неща, сега слава богу свекърва ми ги върши. е чистя само нашата стая, но с голямо нежелание...и от време на време правя някое кремче на бебка.
нз как се оправяте с домакинските задължения и деца гледате...мн е гадно. Sad
Ами според мен е въпрос на свикване.Ние с мъжо живеем сами с децата познай кой чисти,пере,простира и т.н. и т.н.
Мама от малка ме дресира искаш не искаш,харесва ти не харесва ти,ти си жена и трябва да се грижиш за дома си.Аз ,когато съм ядосана тогава ми идва най-голяма муза за чистене  Cheesy
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Декември 15, 2010, 09:20:44 »
Раздели ТемаНагоре

аз мразя всичко свързано с домакинската работа - пране, готвене, чистене, гладене, простиране и прочие...
мразя го и винаги съм го мразела. вкъщи мамам правеше тези неща, сега слава богу свекърва ми ги върши. е чистя само нашата стая, но с голямо нежелание...и от време на време правя някое кремче на бебка.
нз как се оправяте с домакинските задължения и деца гледате...мн е гадно. Sad
Ами според мен е въпрос на свикване.Ние с мъжо живеем сами с децата познай кой чисти,пере,простира и т.н. и т.н.
Мама от малка ме дресира искаш не искаш,харесва ти не харесва ти,ти си жена и трябва да се грижиш за дома си.Аз ,когато съм ядосана тогава ми идва най-голяма муза за чистене  Cheesy
Ей това се опитвам да му втълпя на моя. Може и да съм жена, ама не съм слугиня. Утре като ми падне саксия или буркан на главата и тоя льольо докато си намери нова, в мизерия ли ще тъне Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
aneliq87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 206

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Декември 15, 2010, 09:21:24 »
Раздели ТемаНагоре

аз мразя всичко свързано с домакинската работа - пране, готвене, чистене, гладене, простиране и прочие...
мразя го и винаги съм го мразела. вкъщи мамам правеше тези неща, сега слава богу свекърва ми ги върши. е чистя само нашата стая, но с голямо нежелание...и от време на време правя някое кремче на бебка.
нз как се оправяте с домакинските задължения и деца гледате...мн е гадно. Sad
Ами според мен е въпрос на свикване.Ние с мъжо живеем сами с децата познай кой чисти,пере,простира и т.н. и т.н.
Мама от малка ме дресира искаш не искаш,харесва ти не харесва ти,ти си жена и трябва да се грижиш за дома си.Аз ,когато съм ядосана тогава ми идва най-голяма муза за чистене  Cheesy
просто не ви завиждам. и на мен мама като малка ми викаше, че ако не си почистя стаята ще изхвърли всичко през прозореца, но така и не го правеше... Cheesy
и пак тя си я чистеше...
обичам да ми е чисто и подредено, но да не го правя аз...Smiley
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Декември 15, 2010, 09:23:15 »
Раздели ТемаНагоре

аз мразя всичко свързано с домакинската работа - пране, готвене, чистене, гладене, простиране и прочие...
мразя го и винаги съм го мразела. вкъщи мамам правеше тези неща, сега слава богу свекърва ми ги върши. е чистя само нашата стая, но с голямо нежелание...и от време на време правя някое кремче на бебка.
нз как се оправяте с домакинските задължения и деца гледате...мн е гадно. Sad
Ами според мен е въпрос на свикване.Ние с мъжо живеем сами с децата познай кой чисти,пере,простира и т.н. и т.н.
Мама от малка ме дресира искаш не искаш,харесва ти не харесва ти,ти си жена и трябва да се грижиш за дома си.Аз ,когато съм ядосана тогава ми идва най-голяма муза за чистене  Cheesy
Ей това се опитвам да му втълпя на моя. Може и да съм жена, ама не съм слугиня. Утре като ми падне саксия или буркан на главата и тоя льольо докато си намери нова, в мизерия ли ще тъне Huh?
Виж може би не се изразих правилно,моя мъж ми помага по му се отдава в кухнята,от време на време и на мивката се  засичаме,но не и на чистенето...........
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Декември 15, 2010, 09:24:17 »
Раздели ТемаНагоре

аз мразя всичко свързано с домакинската работа - пране, готвене, чистене, гладене, простиране и прочие...
мразя го и винаги съм го мразела. вкъщи мамам правеше тези неща, сега слава богу свекърва ми ги върши. е чистя само нашата стая, но с голямо нежелание...и от време на време правя някое кремче на бебка.
нз как се оправяте с домакинските задължения и деца гледате...мн е гадно. Sad
Ами според мен е въпрос на свикване.Ние с мъжо живеем сами с децата познай кой чисти,пере,простира и т.н. и т.н.
Мама от малка ме дресира искаш не искаш,харесва ти не харесва ти,ти си жена и трябва да се грижиш за дома си.Аз ,когато съм ядосана тогава ми идва най-голяма муза за чистене  Cheesy
просто не ви завиждам. и на мен мама като малка ми викаше, че ако не си почистя стаята ще изхвърли всичко през прозореца, но така и не го правеше... Cheesy
и пак тя си я чистеше...
обичам да ми е чисто и подредено, но да не го правя аз...Smiley
Ами да ама като няма кой.......се налага  Sad
Активен

aneliq87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 206

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Декември 15, 2010, 09:26:02 »
Раздели ТемаНагоре

аз мразя всичко свързано с домакинската работа - пране, готвене, чистене, гладене, простиране и прочие...
мразя го и винаги съм го мразела. вкъщи мамам правеше тези неща, сега слава богу свекърва ми ги върши. е чистя само нашата стая, но с голямо нежелание...и от време на време правя някое кремче на бебка.
нз как се оправяте с домакинските задължения и деца гледате...мн е гадно. Sad
Ами според мен е въпрос на свикване.Ние с мъжо живеем сами с децата познай кой чисти,пере,простира и т.н. и т.н.
Мама от малка ме дресира искаш не искаш,харесва ти не харесва ти,ти си жена и трябва да се грижиш за дома си.Аз ,когато съм ядосана тогава ми идва най-голяма муза за чистене  Cheesy
за съжаление - да! Е може да доживеем време в което да си наемаме домашни помощници
хахахах  Cheesy
просто не ви завиждам. и на мен мама като малка ми викаше, че ако не си почистя стаята ще изхвърли всичко през прозореца, но така и не го правеше... Cheesy
и пак тя си я чистеше...
обичам да ми е чисто и подредено, но да не го правя аз...Smiley
Ами да ама като няма кой.......се налага  Sad
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Декември 15, 2010, 09:29:00 »
Раздели ТемаНагоре

по-между другото отбий се в другата тема/подписа ти/ да потканиш за гласче и днес   Wink
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 09:38:05 от velkova_1914 » Активен

aneliq87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 206

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Декември 15, 2010, 11:22:01 »
Раздели ТемаНагоре

по-между другото отбий се в другата тема/подписа ти/ да потканиш за гласче и днес   Wink
да права си, ей сега...аз нали гледам да не досаждам... Smiley
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Декември 15, 2010, 11:23:35 »
Раздели ТемаНагоре

по-между другото отбий се в другата тема/подписа ти/ да потканиш за гласче и днес   Wink
да права си, ей сега...аз нали гледам да не досаждам... Smiley
ами там досаждай колкото си искаш тя е за това  Kiss
Активен

desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Декември 16, 2010, 17:50:11 »
Раздели ТемаНагоре

Най-омразната ми домакинска работа е да обирам паяжините-умирам от ужас ,страх и отвръщение от паяците,затова не го и правя това!Харесва ми обаче,да гладя-особено през зимата,така се стоплям още повече Smiley
И да подреждам гардероби не обичам-все не успявам да ги подредя както трябва! Smiley
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
livia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО НИ БОГАТСТВО

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Април 01, 2011, 09:16:08 »
Раздели ТемаНагоре

Аз намерих начин да си направя гладенето по-приятно.
Правя си едно голямо кафе /или биричка/, слагам си дъската пред телевизора тогава, когато има някакво интересно предаване или филм. Сега гладя по време на "Стъклен дом" - 2 часа кеф. и си гладя и си сгъвам и не забелязвам как минава времето. Хем никой не ме закача, защото върша работа, а ако само гледам филм всеки ще се сети нещо да пита, да иска... Wink
Но мразя да чистя с прахосмукачка, защото докато се навра навсякаде... после докато изчистя самата машина... Shocked отврат. И накрая все отнякъде ми намигат разни кончета или мъхчета
Активен
panda7
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #71 -: Юли 18, 2011, 12:40:12 »
Раздели ТемаНагоре

На нас ни подариха малката парочистачка, която продават в Метро и други такива магазини - като една издута тубичка е. Има си приставки и оттогава с нея се родих.
Преди най-омразното ми нещо от домакинстването беше миенето на прозорци- какъто и препарат да ползвах - все се размазваше нещо.Сега с тази парочистачка за 30 минути мога да измия всички прозорци отвън и отвътре, а живеем в къща и са доста. Страхотно си ги чисти.Единственото е, че по-добре да сте сами - нали нагорещява водата и става опасно ако наоколо се мотае детето и реши да я пипне.По  Коледа спокойно си изрисувам огледалата и прозорците вкъщи със спрейовете за сняг- после парочистачката отнася всичко без досадно търкане.
Със същата парочистачка с подходщата приставка чистя готварската печка, газовия котлон, микровълновата и всички други мазнотии - разтваря мазното за секунди,после само забърсвате и препарати не ползвам. Чисти и фуги в банята,плочки, освежава диваните.
Развих преди няколко години кожна алергия на ръцете и оттогава ограничих макксимално "химиите "в къщи. А сега и детето има проблем - астма на алергична основа, та единствените препарати за чистене у дома са за тоалетната и верото за чинии. Поради моята алергия ни подариха за сватбата миялна машина, въпреки че мъжът ми беше казал че  такова чудо в къщата никога няма да има.Само че като направих алергията преди години ръцете ми ставаха на рани,само дланите, кървяха и не можех да пипна нищо.Така една зима бях истинска "принцеса"- той миеше всеки ден чиниите - да видите след това колко бързо каза на роднините че искаме миялна за сватбата. Е, естествено големите и мазни тенджери и тигани пак остават,но все е нещо.
Поради същата алергия често той си реже салатата, че от доматите се активизира. Не ям и не пипам месо- негова грижа е да си го сготви. Е, другото е за мен, че не сме и сами и стават повече хора вкъщи.
Гладенето не ми е любимо,но не и толкова омразно.Не гладя често.И аз изпъвам дрешките на двора на слънце и така.Най-много мразя да гладя мъжките ризи-но често мъжът ми сам си ги глади.Ненавиждам д гладя ленени дрехи ! Wink
Откакто се е родило детето, вече на 4г. и 4 месеца - пералната машина у дома може би не е имала почивен ден. Cheesy Още работи...
Мразя чистенето с прахосмукачката ама не за друго, а защото е стара вече и повече цапа,отколкото чисти. Мечтая за прахосмукачка работеща  с вода, най-вече заради здравните проблеми на  детето,но са много скъпи.
Използвах 3 години и усилено Стийм Моп, много съм доволна, но скоро сдаде багажа. Пари за  нов няма и така стоя с  омразната прахсомукачка, която вече е "баба ".
Сега може би най-много мразя да мия банята от всичко. Другото което ми е неприятно е че често трябва да пера столовете.Моя пакостник много цапа, а ненавижда възглавници и калъфи по столовете и ако сложа,той ги сваля и пак цапа.Често вкарвам столовете направо в банята и се започва едно търкане. Huh?
Не мога да се справя с чистенето на дивана-парочистачката само го освежава,но не вади петна, а сина ми се старае.  Tongue Освен това материята е гадна, твърда за чистене, формата му е раздвижена и няма стандартен калъф за него и го покривам с разни завивки, че изглежда вече ужасно.Мъчих се на ръка да пера  петната,излизат,но като изсъхне излежда ужасно-остават големи кръгове лекета от водата в участъка който съм търкала. 
Мразя да мета двора, че сме в къща и си има работа, паднали листа и още. Обожавам да живея в къща, не съм живяла никога в блок,но на моменти си викам колко щеше да е хубаво да си имам 3 стаички за чистене и нищо повече Smiley. Къщата те съсипва, с много хора които да цапат ( не живеем сами ), с дете постоянно в краката ти , куче и т.н. си е истинска лудница.Не мога да се справя с всичко и си го признавам - не може всеки ден къщата ми и двора да изглеждат подредени,чисти, изрядни така както едно време като бях дете, баба ми я поддържаше. Уж имаме повече удобства от едно време, миялни, перални , парочистачки и т.н.,но въздуха е по-мръсен, прах се събира за час.До нас е склада на хранителен магазин,цял ден влизат камиони и микробуси, не се диша от газове.Да отвориш прозорците,влиза вкъщи, да простреш-прането не се знае какъв цвят ще е. Лудницата е пълна и уморителна.  Cheesy 
Активен

Предварително плащане за непознати потребители или с отриц.оценки.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=21850&ppaction=readfeed
Не приемам НП,без проба,връщам парцали.Приемам размяна ако ме устройва.
Предимство на покупка пред размяна,покупка 2 обяви или на познати.Не плащам предварителн
sonq35
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 512


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Февруари 05, 2015, 19:23:33 »
Раздели ТемаНагоре

Най не ми е приятно да чистя, направо полудявам (devil3) Всеки ден едно и също. дори съм намислила да се свържа с фирмата  Почистване на офис от Кати Сървис, коя идва при нас на работа. Знам, че предлагат почистване и на апартаменти. Поне да се освободя от основното почистване, което правя веднъж в седмицата . Ходиш на работа, чистиш, готвиш, и .......  други работи, МОЖЕ ЛИ МАЛКО ПОЧИВКА!!!  (cleanup6) (cook2) (dew7)
Активен
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1323


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Октомври 27, 2015, 08:07:21 »
Раздели ТемаНагоре

Аз за разлика от повечето домакини обичам да чистя и да ми е чистичко. Всяка година по това време почвам освежаване на къщата. Навън може да е студено и мрачно, но вътре трябва да е свежо и цветно. Вчера смених в спалнята спалния комплект, взех един лилав от brava.bg, магазинът им се намира в София, кв. Хиподрума. Днешната ми цел е освежаване на детската стая, ще я изчистя хубаво и после ще ходя по магазините в търсене на едни лепенки за стена, които са много готини. Нека приемаме работата като нещо забавно, защото така или иначе не можем да избягаме от нея.
Активен

mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1265


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Октомври 29, 2015, 22:41:33 »
Раздели ТемаНагоре

Аз обичам да ми е чисто, но не обичам много да чистя хах
Активен



Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: