{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От домакинската работа не ми е приятно.....  (Прочетена 35614 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 01, 2010, 22:48:27 »
Раздели ТемаНагоре

ааа покажете ми тез капаци и чистачки за стъкла... Huh?
Капаците ги има в Джъмбо. Ще ти ги снимам ако искаш. Чистачките за стъкла - хвани нЕкое цигане от кръстовищата и му вземи чистачката Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 01, 2010, 22:51:21 »
Раздели ТемаНагоре

ааа покажете ми тез капаци и чистачки за стъкла... Huh?
Капаците ги има в Джъмбо. Ще ти ги снимам ако искаш. Чистачките за стъкла - хвани нЕкое цигане от кръстовищата и му вземи чистачката Wink
Капака за микровълнова съм си го взела от магазинчета по 1Лев дето ги има навсякъде  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
malcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 06, 2010, 17:36:39 »
Раздели ТемаНагоре

За микровълновата се родих с тези капаци, почти не се налага да се чисти, а капака се мие лесно на мивката.
За гладенето кошмар е. Наши дрехи не гладя почти, но на малката съм се вманиачила и гладя всичко освен чорапите. Не знам до кога ще издържа, но като видя нещо намачкано от пералнята и душа не ми дава да я облека.
За чистенето на ваната обаче след 2 години търкане открих метода за чистене. То малко акъл трябва, ама докато ми дойде. Преди мажех и веднага търках, направо ми се отелваше вола. Сега намазвам с мокра гъба и циф и отивам да си правя каквото си имам. След около час само измивам хубаво и тя лъсва, а преди какво търкане беше ....
За чистенето на прозорци какво да кажа, моят човек си ги чисти. Хич и не ме пита, като е хубаво времето хваща гъбите и почва. Ако питате как го научих, той избра типа прозорец като сменяхме дограмата. Заявих му, че аз не мога да стигам до външния ъгъл ако се отваря само в средата. Отговора беше, че така и така няма да чистя, да не се притеснявам. Вече 5 години си спазва уговорката без изобщо да споменава  Cheesy
Активен

За съжаление поради среща с некоректни потребители, моля за предварително плащане на по-големите от 10 лв. суми. Надявам се, че оценките ми тук и там, ще ви покажат каква личност съм Smiley оценките ми в продавалника: http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=50525&profile_type=feedback
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 06, 2010, 19:59:16 »
Раздели ТемаНагоре

Поли капак за микровълнова върши работа, мия само чинийката.Веднъж сложих да разтопя масло, а то хартията му била с ал. фолио и като започна да святка Huh?, така че вече внимавам, дори под капак.
Иначе мразя да мия фритюрника, особено, когато не съм ползвала фрит. мазнина, а олио, ужас- полепва навсякъде, дори обезмаслител не помага.
А колкото до гладенето-няма начин, омъжена съм за военен.
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 06, 2010, 20:21:39 »
Раздели ТемаНагоре

добре де,дайте снимка на тоз капак как изглежда,че може да съм го виждала,а да не знам,че е за микровълнова... :Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
mamamima
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Истински се вижда само със сърцето. Същественото е

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 07, 2010, 11:37:54 »
Раздели ТемаНагоре

Смърт ми е да чистя микровълновата....намерих малко по- лесен начин за чистенето и,слага се една купичка с вода и се пуска вътре да поври примерно 3-4-5 мин,зависи от микровълновата,вади се водата и с парцалче или гъбичка се обира мръсното,парата отлепва нечистотийте Wink
Пробвай с кърпичките за микровълнова, ако са упорити петна - с обезмаслител.
Аз мразя да гладя и да разтребвам масата.  Shocked
Активен

Коректна съм и очаквам същото.
Старая се да съм бърза в изпращането на пари и пакети.
Моля, изпращайте ми препоръчани пакети, за да си нямаме проблеми за 0.58 лв. Smiley
Изпращам МПП по пощата-с куриер при предварителна уговорка.
Нека бъдем хора преди всичко! Пиша оценки.
malcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 07, 2010, 13:05:10 »
Раздели ТемаНагоре

добре де,дайте снимка на тоз капак как изглежда,че може да съм го виждала,а да не знам,че е за микровълнова... :Smiley

Аз и в Била и в магазин по левче съм виждала, само трябва да съобразиш диаметъра на печката за да влезе капака вътре  Smiley
Активен

За съжаление поради среща с некоректни потребители, моля за предварително плащане на по-големите от 10 лв. суми. Надявам се, че оценките ми тук и там, ще ви покажат каква личност съм Smiley оценките ми в продавалника: http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=50525&profile_type=feedback
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 07, 2010, 19:56:53 »
Раздели ТемаНагоре

добре де,дайте снимка на тоз капак как изглежда,че може да съм го виждала,а да не знам,че е за микровълнова... :Smiley

Аз и в Била и в магазин по левче съм виждала, само трябва да съобразиш диаметъра на печката за да влезе капака вътре  Smiley
Аууу мерси мила,ама този капак съм го виждала,но не ми е правил впечатление,утре съм на левчето там го видях Tongue Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
qgotka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 242


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Ноември 15, 2010, 11:31:48 »
Раздели ТемаНагоре

ААА И АЗ НАУЧИХ НЕЩО ОТ ВАС МАЙЧЕТА ЗА ТОЗИ КАПАК Kiss  ИНАЧЕ ЛЮБИМОТО ЗАНИМАНИЕ МИ Е ДА ГЛАДЯ  НАЙ МРАЗЯ  МАЗНИЯ ФРИТЮРНИК И ДА МЕТА  ИМАМ ТРИ ПРАХОСМУКАЧКИ И ТРИТЕ НЕ СТРУВАТ  И НАКРАЯ ГРАБВАМ МЕТЛАТА И СЕ ЗАПОЧВА МЪКАТА  ПРАХ СЕ ВДИГА  ОТВАРЯМ ПРОЗОРЕЦА ДА СЕ ПРОВЕТРЯВА  И КАТО ДУХНЕ ВЯТЪР МИ ВРЪЩА ВСИЧКО ОБРАТНО  ТОГАВА ИЗПАДАМ (evil1)В ИСТЕРЯ
Активен

НЕ  ИЗПРАЩАМ  ЗА ПРОБА 
НЕ ПРОДАВАМ  БОКЛУЦИ  И НЕ  ЖЕЛАЯ  ТАКИВА
ОЦЕНЯМАМ  ЗАДЪЛЖИТЕЛНО  ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ
ДРЕХА  КОЯТО  НЕ ОТГОВАРЯ  НА  ОПИСАНИЕТО  ВРЪЩАМ  НЕЗАБАВНО
ИГНОРИРАМ  ПО СОБСТВЕНО  УСМОТРЕНИЕ изпращам  на първият  дал адрес на ЛЧ  НЕ ПАЗЯ РЕД!!!
Zolka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Ноември 29, 2010, 13:37:54 »
Раздели ТемаНагоре

Мразя:
 -да пера на ръка
-да мия чинии, тави, тенжери и т.н

Е, и двете неща имат едно общо нещо и то е водата и препаратите.Работих 3 години като готвач, но нямахме миячка, а ни взимаха доста странни препарати.В резултат ръцете ми ставаха целите на рани. Сега малко да помия-и ей, на.Ползвам хирургически ръкавици, ама често ги пренебрегвам ...
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Декември 05, 2010, 15:49:58 »
Раздели ТемаНагоре

Най-много мразя да простирам! Ей, казвам ви, на ръка не ме мързи да пера, колкото да простирам. Че после и да прибирам всичко от простира - ужас!  Shocked
Второто нещо е да бърша прах  (sad1) - толкова джунджурии са наслагани навсякъде, че е доста бавна работа.

Но иначе най-много обичам да мия чинии  Cheesy - любимото ми! Даже като отида в някоя приятелка на гости и като видя чинии в мивката и се примолвам да ми позволи да ги измия.  (grin2) Никаква миялна не ми трябва Smiley
И банята обичам да мия Smiley ... Сигурно "звездите ми го говорят" нещо - понеже съм водна зодия и мнооого обичам водата  (float1)
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Декември 05, 2010, 16:53:05 »
Раздели ТемаНагоре

Най-много мразя да простирам! Ей, казвам ви, на ръка не ме мързи да пера, колкото да простирам. Че после и да прибирам всичко от простира - ужас!  Shocked
Второто нещо е да бърша прах  (sad1) - толкова джунджурии са наслагани навсякъде, че е доста бавна работа.

Но иначе най-много обичам да мия чинии  Cheesy - любимото ми! Даже като отида в някоя приятелка на гости и като видя чинии в мивката и се примолвам да ми позволи да ги измия.  (grin2) Никаква миялна не ми трябва Smiley
И банята обичам да мия Smiley ... Сигурно "звездите ми го говорят" нещо - понеже съм водна зодия и мнооого обичам водата  (float1)

Пиша адрес на лични  Cheesy
Да минаваш през нас Wink Пък аз ще бърша прахта у вас и ще простирам  Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Декември 05, 2010, 17:00:59 »
Раздели ТемаНагоре

МРАЗЯ-Я-Я-Я да бърша прах.Всичко друго,особено готвенето,е добре дошло!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #43 -: Декември 05, 2010, 17:40:48 »
Раздели ТемаНагоре

Относно праха да ви кажа и на мен ми писва постоянно да го бърша, но няма как,  особено хоризонталните бели щори  Huh?  една по една ... ужас ... Но, днес прибегнах до нещо ново и ще видим ще има ли резултат, купих си някакъв нов спрей на Пронто - антистатик за всякакви повърхности, обърсах всичко с него, включително и щорите. Ще видя дали ще има някакъв ефект и ще ви споделя.
« Последна редакция: Декември 05, 2010, 17:42:58 от everything » Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Декември 05, 2010, 18:07:19 »
Раздели ТемаНагоре

Ще чакаме!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!


Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: