{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От домакинската работа не ми е приятно.....  (Прочетена 35602 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 31, 2010, 09:31:46 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,аз моите си ги купувам от Баумакс или Практикер,но има по принцип в повечето магазини за домашни потреби.Само да обръщате внимание на гумичката да е равна.НАправо се родих,за отрицателно време изчиствам всичко и не се тровя с препарати.Това са чистачки-бърсалки,с които мият стъклата по бензиностанциите,виждали сте ги.
Активен

Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 31, 2010, 09:40:58 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ще взаимствам от всички, понеже не обичам да домакинствам нищо!@
-за чиниите си имам миялна.
-не съм гладила от както Деби беше бебе Wink пералнята  ми ги вади почти сухи и като ги опъна хубаво на простора, не се налага да ги гладя Smiley а ако имаме някакъв повод за офиц. облекло, мъжо сам си глади ризата/панталона Smiley
-прозорците ме е страх да ги мия Smiley бях бременна последно като ги бърсах и сега като се сетя как съм сядал на перваза, за да достигна външните... направо ми премалява и се отказвам Smiley за капак, тогава си докарах и алергична реакция от някой препарат, и повече не съм повторила Smiley за щастие мама идва 2 пъти в годината да ме отмени Smiley
-за праха съм си взела една въртяща четка и мн лесно се справям и с това, само да ми дойде музата... а тя все я няма Smiley
-микровелето ми гръмна преди няколко дни и сега няма нужда да я чистя Cheesy а ден преди инцидента бях задушавала риба, и беше бомба гръмнала вътре! Huh?
-фритюрника пълня с палмова мазнина и по-рядко го чистя, отколкото ако беше с олио.... но пак си е омразна работа. Lips Sealed
-хич не обичам да готвя! добре, че минимум веднъж седмично ходим на гости на нашите, та мама ни изпраща после с куп съдинки с манджа за поне още 2 дни. Cheesy и така ми се събира в седмица да сготвя 2 пъти. Wink
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 31, 2010, 09:47:19 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,аз моите си ги купувам от Баумакс или Практикер,но има по принцип в повечето магазини за домашни потреби.Само да обръщате внимание на гумичката да е равна.НАправо се родих,за отрицателно време изчиствам всичко и не се тровя с препарати.Това са чистачки-бърсалки,с които мият стъклата по бензиностанциите,виждали сте ги.
мацо ако е таз чистачка дет си мисля,от едната страна с гъбка от другата с едно гумено такова,ааа как с тва да я чистя вътре,та тя е със сума ти ръбчета и ъгълчета,а за тоя капак ще се огледам в Баумакса,че ми е близо Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 31, 2010, 09:58:27 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ще взаимствам от всички, понеже не обичам да домакинствам нищо!@
-за чиниите си имам миялна.
-не съм гладила от както Деби беше бебе Wink пералнята  ми ги вади почти сухи и като ги опъна хубаво на простора, не се налага да ги гладя Smiley а ако имаме някакъв повод за офиц. облекло, мъжо сам си глади ризата/панталона Smiley
-прозорците ме е страх да ги мия Smiley бях бременна последно като ги бърсах и сега като се сетя как съм сядал на перваза, за да достигна външните... направо ми премалява и се отказвам Smiley за капак, тогава си докарах и алергична реакция от някой препарат, и повече не съм повторила Smiley за щастие мама идва 2 пъти в годината да ме отмени Smiley
-за праха съм си взела една въртяща четка и мн лесно се справям и с това, само да ми дойде музата... а тя все я няма Smiley
-микровелето ми гръмна преди няколко дни и сега няма нужда да я чистя Cheesy а ден преди инцидента бях задушавала риба, и беше бомба гръмнала вътре! Huh?
-фритюрника пълня с палмова мазнина и по-рядко го чистя, отколкото ако беше с олио.... но пак си е омразна работа. Lips Sealed
-хич не обичам да готвя! добре, че минимум веднъж седмично ходим на гости на нашите, та мама ни изпраща после с куп съдинки с манджа за поне още 2 дни. Cheesy и така ми се събира в седмица да сготвя 2 пъти. Wink
Ама ти си жена мечта Wink Как го научи твоя сам да си глади
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 31, 2010, 10:13:59 »
Раздели ТемаНагоре

Моля Ви никоя от вас да не ми се сърди,но се чудя какво толкова трудно има в домакинската работа.Всеки ден чистя пода,после минавам със стирка,бърша прах,мия съдове,пред ден или два пералнята работи,почти всеки ден мия банята и тоалетната,освен това чистя двора,градината,на кучето храна и т.н.Мои приятелки ми се чудят на акъла.Истината е,че всичко свършвам за отрицателно време,включително това се отнася и за готвенето.Цялата домакинска работа е въпрос единствено и само на добра организация и съм благодарна на моята майка,че ме е научила на това! SmileyНяма баби и дядовци,никой не ми е помагал и ми е било по-добре така!
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 31, 2010, 10:19:25 »
Раздели ТемаНагоре

Моля Ви никоя от вас да не ми се сърди,но се чудя какво толкова трудно има в домакинската работа.Всеки ден чистя пода,после минавам със стирка,бърша прах,мия съдове,пред ден или два пералнята работи,почти всеки ден мия банята и тоалетната,освен това чистя двора,градината,на кучето храна и т.н.Мои приятелки ми се чудят на акъла.Истината е,че всичко свършвам за отрицателно време,включително това се отнася и за готвенето.Цялата домакинска работа е въпрос единствено и само на добра организация и съм благодарна на моята майка,че ме е научила на това! SmileyНяма баби и дядовци,никой не ми е помагал и ми е било по-добре така!
То никой не е казъл че е трудно  Cheesy Cheesy просто някои от нещата не ги правим с кеф.Не чети между редовете  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 31, 2010, 11:00:34 »
Раздели ТемаНагоре

Моля Ви никоя от вас да не ми се сърди,но се чудя какво толкова трудно има в домакинската работа.Всеки ден чистя пода,после минавам със стирка,бърша прах,мия съдове,пред ден или два пералнята работи,почти всеки ден мия банята и тоалетната,освен това чистя двора,градината,на кучето храна и т.н.Мои приятелки ми се чудят на акъла.Истината е,че всичко свършвам за отрицателно време,включително това се отнася и за готвенето.Цялата домакинска работа е въпрос единствено и само на добра организация и съм благодарна на моята майка,че ме е научила на това! SmileyНяма баби и дядовци,никой не ми е помагал и ми е било по-добре така!
Ще направиш пачка ако работиш като домашна помощница Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 01, 2010, 08:49:11 »
Раздели ТемаНагоре


-микровелето ми гръмна преди няколко дни и сега няма нужда да я чистя Cheesy а ден преди инцидента бях задушавала риба, и беше бомба гръмнала вътре! Huh?

Това звучи ужасяващо!  Shocked Как точно гръмна? Знам, че не бива да се слагат метални съдове вътре, защото гърмяли като бомба, затова затоплям храна само в меламинови или порцеланови/стъклени съдове.
Никога не съм пробвала да сготвя нещо вътре. Ползвам я само за затопляне на храна/напитки и за пуканки.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 01, 2010, 08:53:45 »
Раздели ТемаНагоре

Моля Ви никоя от вас да не ми се сърди,но се чудя какво толкова трудно има в домакинската работа.Всеки ден чистя пода,после минавам със стирка,бърша прах,мия съдове,пред ден или два пералнята работи,почти всеки ден мия банята и тоалетната,освен това чистя двора,градината,на кучето храна и т.н.Мои приятелки ми се чудят на акъла.Истината е,че всичко свършвам за отрицателно време,включително това се отнася и за готвенето.Цялата домакинска работа е въпрос единствено и само на добра организация и съм благодарна на моята майка,че ме е научила на това! SmileyНяма баби и дядовци,никой не ми е помагал и ми е било по-добре така!
То никой не е казъл че е трудно  Cheesy Cheesy просто някои от нещата не ги правим с кеф.Не чети между редовете  Cheesy Cheesy
Правилно Smiley И аз си върша задълженията, но има неща, които правя с кеф и други, за които ми трябва настройка Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 01, 2010, 09:16:04 »
Раздели ТемаНагоре


-микровелето ми гръмна преди няколко дни и сега няма нужда да я чистя Cheesy а ден преди инцидента бях задушавала риба, и беше бомба гръмнала вътре! Huh?

Това звучи ужасяващо!  Shocked Как точно гръмна? Знам, че не бива да се слагат метални съдове вътре, защото гърмяли като бомба, затова затоплям храна само в меламинови или порцеланови/стъклени съдове.
Никога не съм пробвала да сготвя нещо вътре. Ползвам я само за затопляне на храна/напитки и за пуканки.

и аз само такива слагах, ама един ден щерката без да иска я пусна празна, а отгоре беше наредила магнитчета по нея... незнам дали има нещо общо, но печката взе да святка, да пука, и леко пламна пластинката, която е отвътре вдясно.
незнам откъде ми дойдоха сили, но безстрашно я изкл. от копчето и после от контакта... и така стоя до вечерта, като я видя мъжо... пусна  и отново си тръгна без проблем Smiley
до онзи ден, когато сложихме да пукаме пуканки, и за секунди видях как хартията се допря до пластината и пламна... изтръпнах от страх. пукаше и святкаше пак... и пак я изкл. от контакта.
та вече за нищо не става Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 01, 2010, 16:41:57 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не обичам да чистя фурна и фритюрник - Ужасна работа   Smiley  Другата домакинска работа е поносима  Smiley
И аз така Wink
и аз най много мразя да гладя особено ризите на мъжа ми гладя гладя а то все гънки някъде  :Smiley и на 2 ро място да търкам мазни загорели истории
И това също Cheesy

А пък за миенето на прозорци да не говорим  Tongue

Еми, я ни светни и нас как простираш? Според мен дрехите се мачкат по-скоро в пералнята  :Smiley.
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 01, 2010, 20:46:28 »
Раздели ТемаНагоре


-микровелето ми гръмна преди няколко дни и сега няма нужда да я чистя Cheesy а ден преди инцидента бях задушавала риба, и беше бомба гръмнала вътре! Huh?

Това звучи ужасяващо!  Shocked Как точно гръмна? Знам, че не бива да се слагат метални съдове вътре, защото гърмяли като бомба, затова затоплям храна само в меламинови или порцеланови/стъклени съдове.
Никога не съм пробвала да сготвя нещо вътре. Ползвам я само за затопляне на храна/напитки и за пуканки.

и аз само такива слагах, ама един ден щерката без да иска я пусна празна, а отгоре беше наредила магнитчета по нея... незнам дали има нещо общо, но печката взе да святка, да пука, и леко пламна пластинката, която е отвътре вдясно.
незнам откъде ми дойдоха сили, но безстрашно я изкл. от копчето и после от контакта... и така стоя до вечерта, като я видя мъжо... пусна  и отново си тръгна без проблем Smiley
до онзи ден, когато сложихме да пукаме пуканки, и за секунди видях как хартията се допря до пластината и пламна... изтръпнах от страх. пукаше и святкаше пак... и пак я изкл. от контакта.
та вече за нищо не става Smiley

Не разбирам много от микровелета, но според мен е възможно да е от магнитчетата.
Аз не обичам да чистя фурна и фритюрник - Ужасна работа   Smiley  Другата домакинска работа е поносима  Smiley
И аз така Wink
и аз най много мразя да гладя особено ризите на мъжа ми гладя гладя а то все гънки някъде  :Smiley и на 2 ро място да търкам мазни загорели истории
И това също Cheesy

А пък за миенето на прозорци да не говорим  Tongue

Еми, я ни светни и нас как простираш? Според мен дрехите се мачкат по-скоро в пералнята  :Smiley.

Не съм Емито, но ... мачкат се най-вече от центрофугирането.  Wink Пробвай на по-ниски обороти и да не са чак полу-сухи като ги вадиш. При мен лично действа.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 01, 2010, 21:48:17 »
Раздели ТемаНагоре

Sweet аз мойте ги въртим на 800 оборота и излизат на баници  Cheesy Cheesy Cheesy ама така ми съхнат по бързо  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 01, 2010, 22:10:45 »
Раздели ТемаНагоре

Да, вярно е, че съхнат по-бързо, но после трябва да ги гладиш. И спестеното от съхнене време го влагаш в гладене. Танту за тунту става.  Wink Cheesy
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 01, 2010, 22:45:09 »
Раздели ТемаНагоре


И това също Cheesy

А пък за миенето на прозорци да не говорим  Tongue

Еми, я ни светни и нас как простираш? Според мен дрехите се мачкат по-скоро в пералнята  :Smiley.
[/quote]

Курсове провеждам 3 пъти седмично Wink
Общо взето хубаво изтръскаш дрехата от водата и като я сложиш на простора или сушилката я приглаждаш. И никога не ги оставям да пресъхнат. Май не е много ясно. Мен ме научи едно гадже Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: