{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отношение:снаха-свекърва ...  (Прочетена 10363 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vanila
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 388

силен характер,но нежна по душа

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Юни 12, 2010, 20:19:38 »
Раздели ТемаНагоре

Angel чак на мен ми стана обидно.При нас е същото само,че в семейството на мъжа ми.И там свекърва ми си дели децата и внуците,но не в наша полза разбира се ;DАз по- рано много се впрягах,но с времето надживях нещата и реших колкото по-далеч,толкова по-добре.Няма да навлизам в подробности,но сме имали сцени...след ,което стигнахме до извода,че сами ще се постараем да се оправяме.Познайте,справяме се.Кураж ти пожелавам и нека фокуса ти бъде насочен кам твоето семейсто.Аз съм на приципа ,че всичко се връща по един или друг начин и тези хора рано или късно ще се осъзнаят Kiss Kiss Kiss
Активен

Изчаквам 12 часа
НЕ изпращам и НЕ получавам с наложен платеж
ВРЪЩАМ стоки неотговарящи на описанието
за непознати и суми над 10 лв.изпращам след предварително плащане
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=59629&ppaction=readfeed ОЦЕНКИТЕ
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #16 -: Юни 12, 2010, 20:57:47 »
Раздели ТемаНагоре

Заради тая работа и твърдо съм решила , само едно дете да имам , мъж ми много иска две , ама от мен няма да го огрее
Активен

mmagy
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Юни 12, 2010, 21:52:30 »
Раздели ТемаНагоре

Недей така, ти със сигутност няма да си такава майка! ВЯРВАЙ ми!
Само човек преминал през такива чуства и страдание може да оцени колко е важно с децата да се подхожда с любов!!!
А решението да имате още деца е само ваше .....но аз като 1 само дете...че това не е по малко тъжно/нямам си никой, не случих и на другарче в живота и БЛАДОДАРЯ НА БОГ за 2те страхотни хлапета които имам...само те са ми /Така че все пак помисли....
Прегръщам те силно и наздраве!
Активен

Пазя ред 6-8 часа!
Пошенските са за Ваша сметка освен ако нямаме др. уговорка!
Пращам САМО след получен запис или банков превод!
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Юни 25, 2010, 11:05:09 »
Раздели ТемаНагоре

Оф, мн позната картинка! >Sad
Аз работя от както завърших гимназия. Студентсвах редовно, но пак работех... А брат ми изкара 2години редовно, но работеше само лятото, че неможеше да работи и да виси по кафенетата, когао уж се водеше на лекции... Тази година беше 3ти курс- задочно, но пак цяла година не си намери работа... чак сега, лятото се хвана пак в Сл.бряг. През цялото време нашите го издържат, парите които изработи харчи по дискотеки и дрешки... а аз със заплата 100лв(преди 10г) и дрехи си купувах и джобни харчех. За капак като се скарам на майка да го остави да се спасява сам, да видим дали няма да си намери целогодишна работа... ми казва, че криза било! А аз дето немога вече 2г да си намеря работа(не защото не ми се работи, както на него) заради детето (трябва да е от 9ч до 17ч, че да я водя и взимам от градината) ми казват, че работа имало мн, само да ми се работело!!! >Sad

При мъжа ми е същото!
Когато беше ерген той плащал кабелната и интернета... Той купил нов телевизор, уредба, компютър, бюро... А брат му също е работел тогава... но квото изкара, си е за неговия г*з! >Sad
Винаги като става въпрос нещо да се свърши( ремонт, селска работа..) винаги мъжо викаха за всичко.
Като се запознахме свекъра ни купи апартамента в който живеем и до днес... двустаен, на 5ет, без асансьор Lips Sealed , а мин. година като почина, тристайния в който те живееха, остана на девер ми, който е още ерген на 28г. >Sad Свекървата товага си купи гарсониера и се изнесе от него, че той 1ст не даваше за сметки и храна... А взима по-голяма заплата от нея, и я доедя да го хрантути и него с 300лв заплата! Shocked

Сега мъжа ми и девер ми се хванаха в общ бизнес... Уж равностойни, но мъжа ми вече 2м не се е прибирал, а ергена през 2-3дни си е вкъщи... сякаш някой го чака!!! >Sad бачка милия като луд, а ония трябва да го ръчкаш, че да стане от леглото!

И двамата с мъжа ми сме първите деца и може би затова сме по-отговорни и самостоятелни! Разчитаме само на себе си и така ни е по-добре!!! :Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Юли 16, 2010, 14:59:07 »
Раздели ТемаНагоре

лелеееее,направо ме смаяхте... Lips Sealed
аз живея при свекърва и свекър.мъжът ми е 1 дете и мога да кажа,че се грижат за него.те плащат тока,водата,храната и т.н.,ние гледаме нуждите на детето и гледаме да спестим за да се отделим живот и здраве след години...живеем в малка къща/затова/. :'(
имаме си разбира се и разногласия понякога,но...без тях не може,но сравнение с вас и вашите свекърви просто съм цвете  Shocked.свекърва ми готви,гледа градина,помага ми с детето,ходи на работа,аз по принцип чистя,пера,гладя и ... пия кафе  ;D ;D ;D.

относно майка ми...имам по-голям брат/когото обожавам,снаха си също обичам страшно много,племенниците си боготворя/,който живее при мама и тате-никога не ни е деляла,нито дели нашите деца/макар че те живеят при тях/.аз живея близко до майка си и когато пазаруват за децата на брат ми,било то дрешки,сладки...има и за моето  Kiss

така че нямам право да се оплача...ама изобщооо Lips Sealed .стискам палци на всички за разбирателство и щастие...всичко рано или късно се оправя  Kiss Kiss Kiss
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
mama na sofia ot sofia
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Юли 22, 2010, 12:16:04 »
Раздели ТемаНагоре

Моята свекърва е най-обичания от мен човек след семейството ми и родителите ми.Невероятен човек!Живее далече от нас,не е в страната.Идва само на гости за кратко.Ще си кажете,че за това се разбираме,но сме живяли преди това заедно 6 години в един дом и никога помежду ни не е имало нещо изказано на висок тон или "под сурдинка" или.....проблем.Самата тя казва,че ме обича като нейна дъщеря и го доказа през всичките тези 10 години.Със нея имаме невероятна емоционална връзка и все се смеем,че предишен живот няма как да не ме е родила ;D
На всяка снаха пожелавам свекърва като моята Wink
Активен

Плащам по банков път и предпочитам такова плащане.
ЦКБ-BG49 CECB 9790 1073 8766 01
Мразя пазърлъци,особено за лев и два!
Не подсещам след "запис".
Пзая ред,в рамките на деня!
Винаги пиша оценки,моля правете го и вие!
Ходя до пощата два пъти седмично.
Не продавам боклуци и връщам такива!
оценките ми:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=54056&profile_type=feedback
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Юли 23, 2010, 00:22:48 »
Раздели ТемаНагоре

Да попиша и аз малко Wink Аз живея сьс свекьра и свекьрвата от 14 год.Ние сме в кьща сровнително голяма.И мога да кажа,че се разбираме отлично.Даже мои приятелки ми казват,че трябва да ми дадат медал Tongue за издьржливост.Какво да ви кажа,нито ми е гледала детето ,нито ми е помагала с нещо,но мисля,че не е и дльжна.Всеки си гледа семейството,тя нейното парче както вика на свекьра и аз моето.Но пьк ако я помоля  за нещо не ми е отказвала жената.Естествено,че ме е дразнила на моменти,но то е неизбежно все пак живеем заедно.Даже като ги няма дьлго време ми липсват.А що се отнася за деленето на децата на мен не ми се е случвало,и се чудя как е вьзможно?Имам едно дете,но дори и друго да имам не бих ги делила,та нали и двете са мои.Ние сме три сестри и такова нещо е нямало,вьпреки че най-малката ми сестра е природена.Но свят като цвят са казали хората!Дано има по-малко такива родители,че е тьжно! Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Август 02, 2010, 16:32:07 »
Раздели ТемаНагоре

Тука определено могат да се изпишат фермани.Аз и моя мъж живеем в къща ,която сами си купихме с много труд.Имаме едно прекрасно бебче на 10 месеца.мъжа ми има и 2 сестри едната живее също в собствено жилище ,а другата на квартира.И двете нямат ангажимента към малко дете ( едната няма деца). Случиха се няколко трагични неща в семейството и се оказа така че свекървата ще живее у нас,като всеки изкарваше предтекста че ще ми помага с бебето като се роди и никой друг не искаше да живее с различното поколение. Никой не ме попита искам ли или не,но както й да е викам си тя е готина ,разбира ме се може и да е за добро ( нали се виждахме 3-4 пъти в година).Свекървата се казва Мария,а детенцето е на нея Мартина. За пръв път свекървата дойде на деня в който ни изписаха с малката от болницата "да ми помага" Вечерта й сервирах масата,оправих й леглото всичко сама,как така не знае след 3 раждания как се чувстваш. Помислих си ,че още и е неудобно и не смее да пипа нали е в друга къща.На другия ден седнахме на обед двете (мъжа ми беше на работа) и тогава разбрах ,че тази жена не я искам в къщата си.На средата на обяда ме погледна с едно странно и злобно изражение и ми каза: "Знаеш ли на нито едно от децата ми не му е сменено името" .Останах потресена ,защото отстъпих и за името ,не исках детето да има нищо общо с никой.Така след 4 месеца тя дойде да живее в нас.... да не ви казвам какъв кошмар беше.Всичко ми се правеше на пук, не се чукаше на спалнята,когато задавах въпрос на мъжа ми тя отговаряше,абе пълен ад.... Търпях,търпях до един момент, в който почна да си крие и парите и ние да я издържаме ,изведнъж от най-марковата козметика взе да ползва.Постоянно ме критикуваше и за бебето ,защо било с памперси ,не с пелени и някакви такива простотии пълни. Все ме изкарваше че не зная нищо за бебето и някой ден "ще го осъкатя".Всеки знае ,че когато си майка за пръв път винаги го има страха от неизвестното и от това дали се справяш добре. ЗА ЩАСТИЕ ВЕЧЕ Я НЯМА !!!! Моя мъж й обясни спокойно че трябва да почне работа и понеже тук никой не се зае да й търси (всички очакваха аз като човек с много познати да я уредя някъде ) и сега е на Слънчев бряг камериерка....Дано като свърши сезона да се прибере в нейната си къща... И въпреки всичко продължавам да й викам "майко" ,защото има един прекрасен син достоен за уважение
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Август 02, 2010, 19:22:31 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте , на всички снахи!
 Wink
   Включвам се само защото моята позиция е различна от тези, които вече прочетох  ;D
Живея със свекър и свекърва вече почти 11г. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Трябва да призная, че никак не беше лесно, поне в началото. Първите две години бяха ад за всички  >Sad >Sad
След което се научих ДА ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ, ДА ВЗИМАМ РЕШЕНИЕ И ДА ОТСТОЯВАМ СОБСТВЕНИТЕ СИ ВЪЗГЛЕДИ  ;D ;D ;D ;D  А тя разбра, че не е сама в лудостта си  Tongue Tongue Tongue Има ефект. Тя си остана все така властна и мърмореща, но както се казва АЗ съм жената в семейството.
Държа да подчертая, че НИКОГА до сега не е отказала да гледа двете си внучета, да чисти и мие съдове ;D ;D ;D ;D ама по никакъв повод! Всичко останало е мой ангажимент-много обичам да готвя например!
За едно съм и много благодарна - научих се да общувам, да правя компромиси и да бъда благодарна!
Имам две момчета- да са ми живи и здрави -ще ставам два пъти свекърва Shocked Shocked Стискайте палци  ;D хубавото е , че до тогава има доста време.......а както всички знаем годинките не прощават на никой......какви ли ще сме и ние?!.........
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Август 02, 2010, 21:30:13 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и аз да се включа в хубавата темичка. Аз мога да кажа с ръка на сърцето,че ОБИЧАМ свекито си Kiss Страхотна жена, с реални възгледи и разбиране. Живеем в една къща, тя готви, ходи на работа, гледа си градината а от мен се иска само да им гледам внучето и тя и свекъра да му се радват. Въпреки,че и мъжо ми ходи на работа, от нас пари не взимат за сметките, всичко те плащат Smiley Гледат ме като своя дъщеря, още като бях бременна ми угаждаха за всичко Smiley сутрин когато може ми прави закуска, помага ми за детето абе общо взето свекърва мечта.Много я обичам и уважавам, имам си я като своя майка( за жалост моята почина преди 7 год.) и и споделям като на приятелка. Пожелавам на всяка една майка такава свекърва като моята.
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: