{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отношение:снаха-свекърва ...  (Прочетена 10365 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Май 01, 2010, 09:41:42 »
Раздели ТемаНагоре

пускам тази тема,за да може всички жени да споделим една,на друга какви са отношенията между вас,и вашата свекърва... разбирате ли се ? помага ли ви в отглеждането на детето ... както знаем 90% от жените не се разбират със своите свекърви,но например аз не съм една от тях. моята свекърва е страхотна жена , помага ми във всичко. гледа малкия,когато и го оставя,без да се пазари   Smiley  но знам че има и свекърви,които освен да пречат и да дразнят друго не могат.    Smiley
« Последна редакция: Май 01, 2010, 10:02:53 от administrator » Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 01, 2010, 17:59:55 »
Раздели ТемаНагоре

Аз да си кажа , истинска свекърва си нямам , бабата на мъж ми го е отгледала и бих казала че тя е тази която заема тази позиция , не съм близка с нея , главно защото сме се виждали десетина пъти , понеже живеем на 200 километра разтояние , но и за тези десет срещи , винаги е успявала да ме вбеси , чесно да си кажа радвам се че в безост нямам свекърва , опазил бог пък да живеем под един покрив , аз съм много горделива , и мразя някой да ми се бърка и да ми дава тон в живота , и предполагам , че ако имам белзки отношения и почти ежадневни срещи с баба му , то сигурно щяхме да сме в много конфликтни отношения!
Активен

mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Май 04, 2010, 20:50:06 »
Раздели ТемаНагоре

аз съм от клуба на разведените  Cheesy
имали и други свободни мами  :Smiley
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Май 04, 2010, 23:57:39 »
Раздели ТемаНагоре

Нямма такава, почина преди да се съберем с моя, не че не я познавах, но не мисля че щяхме да се обичаме и разбираме! И тяси беше зрънце, а аз дваж - тежко ако един ден аз бъда свекърва, жална ймайка..........Много съм строга! Абе кошмар!
Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Май 07, 2010, 16:35:15 »
Раздели ТемаНагоре

Моята е от тихите води... но както знаем, те са най-дълбоки.
Мълчи, мълчи... не ми се бърка, не ми пречи... ама и не ми помага. Добре, че не живеем заедно, че това безразличие нямаше да мога да търпя ежедневно.
Иначе не ми е отказала, когато искам да гледа детето... но всеки път щом й го оставя, после взимайки си го вече съжалявам. Разглезва я, позволява забранени от мен неща и това са ни кофликтите с нея.
Не ми е казала в лицето лоша дума, но и не ме е похвалила. Абе мн особен човек е. Никак не говори и незнаеш кво се пъкли в главата й. Huh?
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #5 -: Май 11, 2010, 05:57:39 »
Раздели ТемаНагоре

Аз нямам мнение по въпроса Smiley
Активен

skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #6 -: Май 20, 2010, 14:57:41 »
Раздели ТемаНагоре

живея в един град с моята свекиш но в различни квартали идва само в неделя а ако можеше и тогава да не идва щеше да е най-добре има още едно внуче което е на сестра му на мъж ми и видимо я виждам как дели децата си а и също внучетата си и хич не искам да я виждам ,че като я видя ми иде няма такава злобна жена или поне не съм срещала
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
vanila
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 388

силен характер,но нежна по душа

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Май 20, 2010, 21:53:29 »
Раздели ТемаНагоре

има,имаааааааа ;D ;D ;D ;D
Активен

Изчаквам 12 часа
НЕ изпращам и НЕ получавам с наложен платеж
ВРЪЩАМ стоки неотговарящи на описанието
за непознати и суми над 10 лв.изпращам след предварително плащане
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=59629&ppaction=readfeed ОЦЕНКИТЕ
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #8 -: Май 20, 2010, 22:07:20 »
Раздели ТемаНагоре

има,имаааааааа ;D ;D ;D ;D
  нека има ама да не ти е в къщата
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Май 20, 2010, 22:21:22 »
Раздели ТемаНагоре

\\само аз ли съм хахава,та живеем заедно?!? ;D Закоравях яко откъм нерви...100 пъти търсих успокоителни,добре,че в аптеката все ме лъжат,че нямат  Cheesy

Иначе съм пич,връчвам им децата и по цял ден се правя на луда  :Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
vanila
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 388

силен характер,но нежна по душа

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Май 21, 2010, 07:13:49 »
Раздели ТемаНагоре

аз си ги гледам сама,много рядко ги давам на бабите и при това само каката,малкиат никога не са го гледали,та дори само за един ден.трудно ми е спор няма,но се успокоявам,4е още малко и ще пораснат поне толкова,че да се разбираме с думи и ще ми е малко по-лесно Wink.
Активен

Изчаквам 12 часа
НЕ изпращам и НЕ получавам с наложен платеж
ВРЪЩАМ стоки неотговарящи на описанието
за непознати и суми над 10 лв.изпращам след предварително плащане
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=59629&ppaction=readfeed ОЦЕНКИТЕ
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Май 24, 2010, 15:46:36 »
Раздели ТемаНагоре

oxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
и аз живея със свекито,тя е на долния етаж,всеки ден кръвното ми се вдига до небето,все намира нещо дето не е наред,така трябвало да е,не както аз съм го направила.Абе няма хубава свекърва,това е,колкото по далечтолкова по добре
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Юни 12, 2010, 12:47:28 »
Раздели ТемаНагоре

Добре, че живеем отделно, макар и в един град.
Като забременях - радост голяма. Като родих - еуфория и обещания - ще го гледам, ще помагам, няма сама да те оставя / майка е в чежбина/.Дъщеря й роди 5 месеца след мен и това беше...... Изразява ясни предпочитания, кога да взима детето и за колко време. Не иска да го гледа, когато на мен ми трябва, а когато не е с другото. На всичкото отгоре като казах, че търся ясла, за да се върна на работа, защото синът й доооооооооста го помързява да бачка здраво ;D - скандал и въпоси що не си го гледам, как така ще го оставя малко било /на година и половина ще стане като го дам /. Ама пък на дъщеря й - айде маме връщай се, че ти е голяма заплатата, аз малката ще я гледам.
Раждайки малкия станах доста по-търпелива иначе София тясна щеше д й се види.......
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #13 -: Юни 12, 2010, 13:19:54 »
Раздели ТемаНагоре

бе като прочетох последния пост , нямаше как да не споделя , макар и не по темата ,
Моята майка , е доста като твоето свеки мила еми
Сестра ми има дъщеря на 4 годинки почти , като роди тя една еуфория , едно помагане , те живееха при нас , абеее чудо , шумка да не шумне че детето да не се стресне , да не ме разберете погрешно , аз много си обичам племенничката , макар и да ни ми харесва характера който почва да заформя , но както и да е , та сега малко ще се върна за да добиете пълна представа над картинката
Аз бачкам от 12 годишна , щото дневните дето майка ми ми ги даваще , дето бяха една трета от тези на сестра ми , която е с 4 години над мен , не ми стигаха - оправдание , тя учи в центъра там е по скъпо - дръшки в лафката цените са еднакви , ама не мое да се ходи по тузарските кафета с левче нали
сестра ми като се хвана с нейния , на втората седмица захивяха заедно , след два месеца забременя , докато не се изнесоха , майка ми един лев не им потърси нещо за вода , за ток , за нищоооо , а аз от 17 годишна по 100 лева на месец давах , отделно и 120 издръжка от бащата който даваше пак толкова и за сестра ми , позицията му е , че ще дава издръжка докато учим
И така до 2008 година , аз на 4 януари се хванах с моя , сестра ми още си живееше на аванта в къщи , след 10-на дни , реших че искам да живея с него , ама ако и той дойдеше вкъше , щеше да стане тясно , апартамента е голям , ама трудно побира толкова характери , а и бяхме в доста конфликтни отношения , и правичката да си кажа , се опасявах че ако види за кво иде реч дома , ще избяга с 300 от мен хи хи хи и така хайде на квартира , юли месец се преместихме временна за лятото в къщата на прадядо ми който почина лека му пръст , за да я оправим , да изхвърлим ненужното и т.н. , с презумцията че баба ми и дядоми като се преместят в апартамента от къщата  в която живееха , ние ще отидем там , за да сме самостоятелни , между временно сестра ми , също нае квартира РАЗГЕЛЕ , ама така нагласи нещата  че в момента в който къщата в която баба и дядо живееха се оваканти , тя го изкара че ще останат на улицата и се наби там , и ам и мъж ми от няма на къде , айде в апартамента при майка ми , щото къщата на прадядо не става за малко дете , едно че е тясно там второ че е много стара , в момента в който казахме че ще идем в апартамента , майка ми ми заяви , добре но да знаеш сметките ще ги делим на три , една трета на мен , една трета на тел и една трета на Цецци , как не сложи и детето , чак ми става чудно , и така до ден днешен милички  , сестар ми има общо 2 месеца трудов стаж мъж и не повече от общо година , докато аз съм в работническата клласа от 9 години вече , всеки я привелигирова и глези , как ли не я подпомагат , а аз съм черната овца , и това що , щото не  уча висше , еми няма как да стане , нямам време , нямам и сили , цял живот съм гледала как бивам пренебрегната , но аз смятам че е за добро , защото и аз и мъжът ми знаем че сме сами на фронта , и разчетаме само на себе си , докато тя не знае как да се справя сама , и до преди време ми беше криво , но вече не !
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Юни 12, 2010, 13:27:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ангелче, останах без думи. От свекърва - разбирам, ама майка да дели децата си .....Ти си знаеш какво ти е.
От друга гледна точка пък израстваш като силен човек.
Колкото до образованието и аз работех - не от нужда от скука, после приоритетите ми се промениха и в крайна сметка омъжена и бременна взех, че завърших.Успех ти желая.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: