{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как отказахте детето от памперса ?  (Прочетена 67269 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Януари 26, 2011, 21:20:21 »
Раздели ТемаНагоре

Някой ползвал ли е тези памперси на Памперс-   
Pampers Sleep & Play ето така изглеждат на промоция са в Метро и майка ми ме пита дали да ми вземе ама аз не съм ползвала такива  Undecided
Аз да. Не са лоши. Сториха ми се малко по тънки от нормалните, но въпреки това не пропускаха Smiley
Ако са на далавера да взима
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #61 -: Януари 26, 2011, 21:34:44 »
Раздели ТемаНагоре

Някой ползвал ли е тези памперси на Памперс-   
Pampers Sleep & Play ето така изглеждат на промоция са в Метро и майка ми ме пита дали да ми вземе ама аз не съм ползвала такива  Undecided
Аз да. Не са лоши. Сториха ми се малко по тънки от нормалните, но въпреки това не пропускаха Smiley
Ако са на далавера да взима
А бре не е кой знае каква далавера ама нали нема да давам аз пари  Cheesy Cheesy тея които ги взимам джъмбото са ми на 31ст бройка а тея сега дето питам за тях излизат на 0.28ст  Cheesy Cheesy значи да взима  Wink мерсиииии
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Януари 27, 2011, 14:41:32 »
Раздели ТемаНагоре

Някой ползвал ли е тези памперси на Памперс-   
Pampers Sleep & Play ето така изглеждат на промоция са в Метро и майка ми ме пита дали да ми вземе ама аз не съм ползвала такива  Undecided
Аз да. Не са лоши. Сториха ми се малко по тънки от нормалните, но въпреки това не пропускаха Smiley
Ако са на далавера да взима
А бре не е кой знае каква далавера ама нали нема да давам аз пари  Cheesy Cheesy тея които ги взимам джъмбото са ми на 31ст бройка а тея сега дето питам за тях излизат на 0.28ст  Cheesy Cheesy значи да взима  Wink мерсиииии
мила един път взех на моята и се зачерви от тях ,а и пропускаха доста често ,аз не съм доволна
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Януари 27, 2011, 14:57:13 »
Раздели ТемаНагоре

ние сме на 1г и 4м . заспиваме в люлка през деня, задължително спим с биберон,нямаме намерение да отказваме млякото и памперса  Shocked  Shocked
Започнала съм всичко малко по-малко ,бавно и с много обяснение. За една седмица показване и опити се научихме да мием зъби. Качвам я на стол над мивката и двете изпълняваме процедурата като дори и изплюва. От 2 седмици ходим двете до тоалетна. показвам и пак както при зъбите какво да прави. От 1-2 дни виждам ,че е почнала да схваща. Аз сядам на гърнето тя клеква,давам й хартийка бърши се и после навива ръкавите да си мие ръцете. Още няколко дни ще й слагам и гърнето при мен в тоалетната като й купих от това на фишер прайс най-скъпото ,което наподобява голяма тоалетна. Не я насилвам ,защото виждам ,че едва сега почва да разбира и осмисля нещата ,да прави извод от това ,което направи какво следва. За всичко си има време и децата ни го показват най-добре. От 3-4 вечери сама сочи леглото вечер и вика "пи пи " ,пие около 30гр мляко и заспива. Сутришното мляко ни е задължително било то от шише било то за закуска. За млякото съм решила постепенно да го правя по-водно и накрая да го заместя с вода,която съм сигурна ,че няма да иска преди лягане.
Въпроса с бибата ни е малко по-сложен ,защото като е готова и й се спи намира си бибата слага я в устата и почва да мрънка ,за да ми покаже ,че иска да ляга. Случва се докато заспива да си я извади от устата и да не я търси,но аз ако я взема реве. Чакам да почне още малко да разбира ,че да приложа номера с коте,куче или нещо подобно Smiley Най-големия ми зор е тая пуста люлка...Ако намеря дявола дето ме накара да я купя ще му оскубя рогата  Cheesy Спим в нея през деня и това е .Няма кошара,няма легло при мама нищо не я вълнува. Единия ден реших ,че няма да я слагам в люлката ,то беше рев ,мрънкане ,игра си 7 часа без да заспи и накрая дойде гушна ме за крака и заспа на чехлата ми и пак с думите "лу лу " Но не мисля да я насилвам и стресирам .Както е на вълна "АЗ " сама ще пожелае да си заспива
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Януари 27, 2011, 15:21:12 »
Раздели ТемаНагоре

ние сме на 1г и 4м . заспиваме в люлка през деня, задължително спим с биберон,нямаме намерение да отказваме млякото и памперса  Shocked  Shocked
Започнала съм всичко малко по-малко ,бавно и с много обяснение. За една седмица показване и опити се научихме да мием зъби. Качвам я на стол над мивката и двете изпълняваме процедурата като дори и изплюва. От 2 седмици ходим двете до тоалетна. показвам и пак както при зъбите какво да прави. От 1-2 дни виждам ,че е почнала да схваща. Аз сядам на гърнето тя клеква,давам й хартийка бърши се и после навива ръкавите да си мие ръцете. Още няколко дни ще й слагам и гърнето при мен в тоалетната като й купих от това на фишер прайс най-скъпото ,което наподобява голяма тоалетна. Не я насилвам ,защото виждам ,че едва сега почва да разбира и осмисля нещата ,да прави извод от това ,което направи какво следва. За всичко си има време и децата ни го показват най-добре. От 3-4 вечери сама сочи леглото вечер и вика "пи пи " ,пие около 30гр мляко и заспива. Сутришното мляко ни е задължително било то от шише било то за закуска. За млякото съм решила постепенно да го правя по-водно и накрая да го заместя с вода,която съм сигурна ,че няма да иска преди лягане.
Въпроса с бибата ни е малко по-сложен ,защото като е готова и й се спи намира си бибата слага я в устата и почва да мрънка ,за да ми покаже ,че иска да ляга. Случва се докато заспива да си я извади от устата и да не я търси,но аз ако я взема реве. Чакам да почне още малко да разбира ,че да приложа номера с коте,куче или нещо подобно Smiley Най-големия ми зор е тая пуста люлка...Ако намеря дявола дето ме накара да я купя ще му оскубя рогата  Cheesy Спим в нея през деня и това е .Няма кошара,няма легло при мама нищо не я вълнува. Единия ден реших ,че няма да я слагам в люлката ,то беше рев ,мрънкане ,игра си 7 часа без да заспи и накрая дойде гушна ме за крака и заспа на чехлата ми и пак с думите "лу лу " Но не мисля да я насилвам и стресирам .Както е на вълна "АЗ " сама ще пожелае да си заспива

Какво мляко пиете ?
Защото ако е адаптирано нашата лекарка ми каза ,че е хубаво до 3 години да си изпива млякото вечер преди лягане!
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Януари 27, 2011, 16:41:46 »
Раздели ТемаНагоре

ние сме на 1г и 4м . заспиваме в люлка през деня, задължително спим с биберон,нямаме намерение да отказваме млякото и памперса  Shocked  Shocked
Започнала съм всичко малко по-малко ,бавно и с много обяснение. За една седмица показване и опити се научихме да мием зъби. Качвам я на стол над мивката и двете изпълняваме процедурата като дори и изплюва. От 2 седмици ходим двете до тоалетна. показвам и пак както при зъбите какво да прави. От 1-2 дни виждам ,че е почнала да схваща. Аз сядам на гърнето тя клеква,давам й хартийка бърши се и после навива ръкавите да си мие ръцете. Още няколко дни ще й слагам и гърнето при мен в тоалетната като й купих от това на фишер прайс най-скъпото ,което наподобява голяма тоалетна. Не я насилвам ,защото виждам ,че едва сега почва да разбира и осмисля нещата ,да прави извод от това ,което направи какво следва. За всичко си има време и децата ни го показват най-добре. От 3-4 вечери сама сочи леглото вечер и вика "пи пи " ,пие около 30гр мляко и заспива. Сутришното мляко ни е задължително било то от шише било то за закуска. За млякото съм решила постепенно да го правя по-водно и накрая да го заместя с вода,която съм сигурна ,че няма да иска преди лягане.
Въпроса с бибата ни е малко по-сложен ,защото като е готова и й се спи намира си бибата слага я в устата и почва да мрънка ,за да ми покаже ,че иска да ляга. Случва се докато заспива да си я извади от устата и да не я търси,но аз ако я взема реве. Чакам да почне още малко да разбира ,че да приложа номера с коте,куче или нещо подобно Smiley Най-големия ми зор е тая пуста люлка...Ако намеря дявола дето ме накара да я купя ще му оскубя рогата  Cheesy Спим в нея през деня и това е .Няма кошара,няма легло при мама нищо не я вълнува. Единия ден реших ,че няма да я слагам в люлката ,то беше рев ,мрънкане ,игра си 7 часа без да заспи и накрая дойде гушна ме за крака и заспа на чехлата ми и пак с думите "лу лу " Но не мисля да я насилвам и стресирам .Както е на вълна "АЗ " сама ще пожелае да си заспива

Какво мляко пиете ?
Защото ако е адаптирано нашата лекарка ми каза ,че е хубаво до 3 години да си изпива млякото вечер преди лягане!
Пием Аптамил и нашата каза ,че тя сама ще си го откаже.Аз не искам да я отказвам от млякото било адаптирано,било прясно ,просто не искам това да ни е навика за заспиване-да лапне шишето и тогава да заспи
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Януари 27, 2011, 22:22:07 »
Раздели ТемаНагоре

Някой ползвал ли е тези памперси на Памперс-   
Pampers Sleep & Play ето така изглеждат на промоция са в Метро и майка ми ме пита дали да ми вземе ама аз не съм ползвала такива  Undecided
Skoki, според мен не са подходящи за зимния сезон, а за лятото. По-тънички са и попиват по-малко течност. Не чеса боклуци или пропускат, но пък се налага по-често да ги сменяш и излиза същото общо взето. Аз ги бях взела да пробвам, но по споменатите причини се върнах на другите на Памперс. Според мен нямат грешка.
Между другото да питам какъв е този зор да се отказват децата от вечерното мляко? То се е някакъв мъничък ритуал преди лягане и е полезно на всичкото отгоре. След млякото може да се даде мъничко водичка за изплакване на устичката заради зъбките или ако е по-голямо детенцето и не заспива веднага след млякото да се измият.  Според мен детенцето само ще се откаже от млякото когато пожелае, не съм чувала на 7 годишна възраст някой да пие мляко от биберон, тъй че... Wink
« Последна редакция: Януари 27, 2011, 22:34:06 от springflower » Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Януари 28, 2011, 07:50:40 »
Раздели ТемаНагоре

Skoki,аз съм мн.доволна от тия памперси,никога не са ми пропускали.
Моята бяс от всички други се изрива.
За протокола на почти 2г.нито памперса махаме,нито АМ спираме-като дойде тоят момент ,тя сама ще си каже.Не съм от тия"амбициозни"майки,които свалят пампеса на 1г.
Само смукането на пръстта е проблем,но....вече съм безсилна  там.
Хубав ден Ви желая! Kiss
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Януари 28, 2011, 12:05:38 »
Раздели ТемаНагоре

Skoki,аз съм мн.доволна от тия памперси,никога не са ми пропускали.
Моята бяс от всички други се изрива.
За протокола на почти 2г.нито памперса махаме,нито АМ спираме-като дойде тоят момент ,тя сама ще си каже.Не съм от тия"амбициозни"майки,които свалят пампеса на 1г.
Само смукането на пръстта е проблем,но....вече съм безсилна  там.
Хубав ден Ви желая! Kiss
и аз съм на мнение ,че винаги детето си показва за какво е готово и кога е най-подходящия момент.
далеч съм от мисълта да го принуждавам на сила на каквото й да е. Тя милата не може да казва като е гладна ,какво остава за когато иска да иде до гърнето
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Януари 28, 2011, 13:43:51 »
Раздели ТемаНагоре

Ние махнахме памперса след като дъщеря ми навърши 2 год. и то точно за 1 ден.
Сега е на 2,9г. и вечер обаче без мляко не заспива. До преди няколко месеца купувах адаптирано, сега направо пие прясно мляко ( с нескова Cheesy- нескуик). Кисело мляко в шише не обича.
Поне засега не виждам смисъл да и спирам млякото Roll Eyes
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Януари 28, 2011, 15:12:38 »
Раздели ТемаНагоре

Някой ползвал ли е тези памперси на Памперс-   
Pampers Sleep & Play ето така изглеждат на промоция са в Метро и майка ми ме пита дали да ми вземе ама аз не съм ползвала такива  Undecided
Skoki, според мен не са подходящи за зимния сезон, а за лятото. По-тънички са и попиват по-малко течност. Не чеса боклуци или пропускат, но пък се налага по-често да ги сменяш и излиза същото общо взето. Аз ги бях взела да пробвам, но по споменатите причини се върнах на другите на Памперс. Според мен нямат грешка.
Между другото да питам какъв е този зор да се отказват децата от вечерното мляко? То се е някакъв мъничък ритуал преди лягане и е полезно на всичкото отгоре. След млякото може да се даде мъничко водичка за изплакване на устичката заради зъбките или ако е по-голямо детенцето и не заспива веднага след млякото да се измият.  Според мен детенцето само ще се откаже от млякото когато пожелае, не съм чувала на 7 годишна възраст някой да пие мляко от биберон, тъй че... Wink

В общи линии това ми беше мисдълта !!
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Февруари 03, 2011, 13:20:09 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм писала в тази тема, но пак да си кажа. Покрай мен натиска беше много голям относно памперса и бибероната за големия ми син и аз направо се бях изтормозила "че вече е голям пък с памперси ходи". На 2г и 5 месеца махна памперса напълно сам и за 3 дена започна да си казва когато му се ходи. Със залъгалката същото нещо. Първоначално ан 1година си я изгриза и ние му купихме 2 нови, които също изгриза и му намерих една която трудно би изгризал.И така допреди 2-3 месеца когато сам започна да си я яде и не остана нищо от нея. ьпреболедува я малко- в смисъл по- трудно започна да заспива, но пък всичко мина без излишни драми.
Казваха ми през последната година и половина, че трябва да я махне, ще му се изкривят зъбите и да го оставя да плаче, но честно казано това според мен не е правилния подход.
Сега малкия залъгалка не иска, пък на гърне не съм го и слагала. Издържам го сутрин в едно лигенче, въпреки че е тежичък вече и той пишка. Той пък все още суче доста и това се чуда от известно време как ще го отбива. Отново получавам съвети да го оставя да плаче няколко нощи и той ще отвикне
Моето мнение е че насила нищо не става и децата сами се разделят с "вредните" навици, когато са готови  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Октомври 08, 2015, 08:19:49 »
Раздели ТемаНагоре

Моето дете го отказахме много лесно, лятото бяхме на село, махнахме памперса и го оставихме да си се разхожда, видя, че без памперс е много по-удобно.
Активен

mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1265


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Ноември 25, 2016, 15:48:17 »
Раздели ТемаНагоре

Нашата дъщеря трудно я карахме да носи памперс, все го хвърляше. Така че беше лесно  Cheesy
Активен



Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: