{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как отказахте детето от памперса ?  (Прочетена 67292 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
денито
щастлива
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Декември 08, 2010, 20:34:02 »
Раздели ТемаНагоре

Всяко дете си е индивидуално, но няма как да се разбере дали е готово, ако не се опита.Иска се и усилие от родителя, а и много търпение.Моята теория е, че майката трябва да е готова да махне памперса на детето и да му покаже, че това е нормално да е така.Пак казвам това си е моята теория и тя важи и за двете ми деца.В началото са се начишквали, но това е нещо нормално.Няма как да се махне памрепса и от раз да спрат.Просто в продължение на месец някъде се научиха, но трябва много търпение, спокойствие и много катове дрехи.
На баткото го махнах на 1г и 4м а на малката на 1г.Най-подходящо е лятото, но може да се опита по всяко време, просто не трябва нещата да се случват на всяка цена, а като на игра.
Бибероните махнахме на 1г. и на 1г. и 5м.-от раз махам и търпя няколко дни -търпение и много гушкане, това е.
Активен

Пазя ред и съм коректна!
Нямам специални изисквания!
Всичко е по лична преценка!
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Декември 08, 2010, 20:51:17 »
Раздели ТемаНагоре

моят сладур минираше навсякъде, особенно като седне на дивана, иначе инати се "не иска куко, няма чиш" и хоп след малко мокра бомба, затова пак сложих памперса(зима е), но май сгреших. 
Активен
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Декември 08, 2010, 21:06:43 »
Раздели ТемаНагоре

На дъщеря ми го махнах на 2г.5м. Сама исках да е готова и тя беше. Гърне не сме ползвали, направо на клекалото. Сама си поиска. С нощния памперс бяхме още седмица след това, но беше сух и го махнахме. Равносметка- 2-3 напикавания нощни в леглото. Напикани гащички- 1 -2 сдмици. Насрани-1 път. Cheesy
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Декември 09, 2010, 08:10:43 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,мами мойта си сяда на цокало де свършила работа де не ама има желание и седи даже не иска да става,ама всяка сутрин е мокра на мишка еб... памперсите еб... чудото.Какви ли не взимам и пробвам и е мокра ужас Huh? Huh? Huh?
Вие какви сте ползвали дайте ми съвет.Значи в момента сме на пуфис били сме и на памперс,молфикс,хъджис,ева бейби,едни измислени дето май нямаха и име  Roll Eyes.Всяка сутрин всичко е мокро Sad Sad Sad
Активен

plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Декември 09, 2010, 09:21:32 »
Раздели ТемаНагоре

пиете ли течности преди лягане много? И моят сладур все бе напикан и памперсите не помагаха( с каката нямах такъв приблем), пробвах всички изброени памперси и все мокър, обаче като намалих течностите, не се мокри-първо мислех , че няма спасение заради "чурката", сега ползвам на Хъджис, защото имат хубав ластик на кръста.Пуфис и памперс не помогнаха при мен.А едно време за дъщеря ми само Памперс ползвах, ама нямаше "чурка".
Активен
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Декември 09, 2010, 09:34:29 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,мами мойта си сяда на цокало де свършила работа де не ама има желание и седи даже не иска да става,ама всяка сутрин е мокра на мишка еб... памперсите еб... чудото.Какви ли не взимам и пробвам и е мокра ужас Huh? Huh? Huh?
Вие какви сте ползвали дайте ми съвет.Значи в момента сме на пуфис били сме и на памперс,молфикс,хъджис,ева бейби,едни измислени дето май нямаха и име  Roll Eyes.Всяка сутрин всичко е мокро Sad Sad Sad

В момента купувам само Пуфис за през нощта( през деня отдавна сме без памперс). Много съм доволна, с Памперс беше почти всяка сутрин мокра.
Хъджис също са добри според мен.
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 09:36:16 от Galina Lovecheva » Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Декември 09, 2010, 10:22:15 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,мами мойта си сяда на цокало де свършила работа де не ама има желание и седи даже не иска да става,ама всяка сутрин е мокра на мишка еб... памперсите еб... чудото.Какви ли не взимам и пробвам и е мокра ужас Huh? Huh? Huh?
Вие какви сте ползвали дайте ми съвет.Значи в момента сме на пуфис били сме и на памперс,молфикс,хъджис,ева бейби,едни измислени дето май нямаха и име  Roll Eyes.Всяка сутрин всичко е мокро Sad Sad Sad

Пробвай с Мамиа, има ги в магазините за детски дрешки, нелегално се внасят и ги няма по големите супери. Аз си ги поръчвам от едно такова магазинче, немски са- страхотни. И наистина попиват до последно. А от пуфис съм страшно недоволна, през 2 часа я преобувам, памперса почти сух, а дрехите й мокри.
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Декември 09, 2010, 10:24:41 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,мами мойта си сяда на цокало де свършила работа де не ама има желание и седи даже не иска да става,ама всяка сутрин е мокра на мишка еб... памперсите еб... чудото.Какви ли не взимам и пробвам и е мокра ужас Huh? Huh? Huh?
Вие какви сте ползвали дайте ми съвет.Значи в момента сме на пуфис били сме и на памперс,молфикс,хъджис,ева бейби,едни измислени дето май нямаха и име  Roll Eyes.Всяка сутрин всичко е мокро Sad Sad Sad

Пробвай с Мамиа, има ги в магазините за детски дрешки, нелегално се внасят и ги няма по големите супери. Аз си ги поръчвам от едно такова магазинче, немски са- страхотни. И наистина попиват до последно. А от пуфис съм страшно недоволна, през 2 часа я преобувам, памперса почти сух, а дрехите й мокри.
.

Точно и при мен става така.Дано ги намеря тук.Мале дрехи не ми останаха на ден минимум по 3-4 пъти я преобличам основно,а да не говорим за сутрин направо ужассссссссссс
Активен

ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Декември 09, 2010, 11:00:21 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ставах и през нощта я преобувах и пак мокра до кости, но с мамиа сме ок вече. наистина памперса тежи 1 кг на сутринта, но малката е суха  Wink
Активен
sladko_bebche
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Джесика(9г) и Райън(1,5г)-най-голямото ми щастие

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #54 -: Декември 09, 2010, 17:13:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,мами мойта си сяда на цокало де свършила работа де не ама има желание и седи даже не иска да става,ама всяка сутрин е мокра на мишка еб... памперсите еб... чудото.Какви ли не взимам и пробвам и е мокра ужас Huh? Huh? Huh?
Вие какви сте ползвали дайте ми съвет.Значи в момента сме на пуфис били сме и на памперс,молфикс,хъджис,ева бейби,едни измислени дето май нямаха и име  Roll Eyes.Всяка сутрин всичко е мокро Sad Sad Sad
имах такъв проблем с малкия още като ни изписаха от родилния . Минах почти всички марки докато попаднах на "Либеро" . Никога повече не си намокри дрешките  (pother5).Веднъж  не бях го сменяла  6-7 часа и като го свалих нарочно го измерих :беше 1,200кг  (wow1) , а малкия сух .Имат много добра попивателност и хубав ластик на гръбчето , който позволява да прилепват на талийката добре,без да сечувства детето  некомфортно.
 
Активен

коректна съм , очаквам същото !
винаги съм готова да коментирам цени и предложения за размяна !
след запис,  пишете на лични!
с предимство потребител дал адрес или пожелал поне две обяви !
разменям за стоки подходящи за момче -ръст 92 и момиче - ръст 156 Smiley
за тези , които не са контактували с мен ,в "съседите" съм със същия ник Smiley
хоби, което си заслужава да бъде видяно
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Декември 10, 2010, 09:02:35 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,мами мойта си сяда на цокало де свършила работа де не ама има желание и седи даже не иска да става,ама всяка сутрин е мокра на мишка еб... памперсите еб... чудото.Какви ли не взимам и пробвам и е мокра ужас Huh? Huh? Huh?
Вие какви сте ползвали дайте ми съвет.Значи в момента сме на пуфис били сме и на памперс,молфикс,хъджис,ева бейби,едни измислени дето май нямаха и име  Roll Eyes.Всяка сутрин всичко е мокро Sad Sad Sad
имах такъв проблем с малкия още като ни изписаха от родилния . Минах почти всички марки докато попаднах на "Либеро" . Никога повече не си намокри дрешките  (pother5).Веднъж  не бях го сменяла  6-7 часа и като го свалих нарочно го измерих :беше 1,200кг  (wow1) , а малкия сух .Имат много добра попивателност и хубав ластик на гръбчето , който позволява да прилепват на талийката добре,без да сечувства детето  некомфортно.
 
Ами често да си кажа тях не съм пробвала и ще опитам.Вчера една мама ми каза   и едни други Мамиа,но както и предполагах в нашия "супер"град ги няма
Активен

anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Декември 10, 2010, 12:45:03 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите мила дами,моята кукла на 1.и 3 месеца запо4на сама да казва,но все о6те нощно време и слагам памперс,сега е на 1.9,но при нас проблема е в бибата неможем без нея,някави съвети
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Декември 10, 2010, 13:13:22 »
Раздели ТемаНагоре

Оффф,моето нито казва,нито ползва гърнето по предназначение,нито спира смученето на пръстта/те
 (evil4),....(за тук търся емотикон,който си скубе косата)
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Декември 10, 2010, 15:10:08 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите мила дами,моята кукла на 1.и 3 месеца запо4на сама да казва,но все о6те нощно време и слагам памперс,сега е на 1.9,но при нас проблема е в бибата неможем без нея,някави съвети
за бибата с 1-то дете аз казах(по-напред), че котенцата долу са я взели и така се лъгахме 3 нощи с рев, но имаше ефект. А синът ми въобще не я искаше.
сега се лъжем с него за памперса, защото е на 2г. и разбира , ама ми върти номера!Някой, който се е справил с тръшкане,опъване, думи като "не иска куко, няма чиш" и др. такива ,за да не седне на кукото да свърши работата, да казва.
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 15:14:55 от plamcho » Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #59 -: Януари 26, 2011, 21:18:36 »
Раздели ТемаНагоре

Някой ползвал ли е тези памперси на Памперс-   
Pampers Sleep & Play ето така изглеждат на промоция са в Метро и майка ми ме пита дали да ми вземе ама аз не съм ползвала такива  Undecided
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: