{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как отказахте детето от памперса ?  (Прочетена 67243 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 25, 2010, 15:10:02 »
Раздели ТемаНагоре

Пробвай при обедния сън,че там по-лесно се издържат.И нека детето знае,че бибата я няма вече-изядена,изгорена,открадната от коте или нещо такова.
Аз с баткото пуснах една стара биба през терасата/ние сме на 2-я етаж в къща/и му показах едно коте в двора.Слязох да я взема и се върнах УЖ без нея.Котето я изяде.Порева си и забрави!
Труден за отучване навик е бибата.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Октомври 25, 2010, 16:12:07 »
Раздели ТемаНагоре

Пак аз ще дам акъл,въпреки че честичко и за себе си нямам.
Много се бях ядосала заради тази биба преди известно време.Малкото спеше в кошарка при нас,голямото-в детската.И двете искаха една и съща играчка да спи при тях-един плюшен грозничък мишок.Най-накрая голямото ми дете отстъпи и го "подари" на малкия.
Една вечер рев за бибата-тя завряна през два чаршафа в калъвката и натикана в плика.Как ги правеше тези омотавания,само той си знае.Едва я намерих и му я дадох.
Ставаме сутринта и аз му заявявам,че след него и мишката е плакала за бибата.Ей толкави очища отвори.Закачих я на носа на мишката и я забравихме.Аз я скрих.Ляга на обяд и търси биба.Казах му,че мишката я глътнала.Приплака,приплака и се унесе.
После вечерта пита дали мишо не му е върнал бибата.Казах,че не е.Обаче не я хвърлям,щото ако ревне-ужас.
Като хвана мишката,изхвърли я от кошарата,защото му изяла бибата,после стана,извини и се и я занесе на батко си.
Това беше с нашата биба.Обаче още я пазя!
Две-три вечери след това примляскваше на сън,но не я потърси!

ДАААА ама ние без нея не заспиваме- пробвала съм една нощ до 3 часа рев и накрая аз не издържах и я дадох пак Huh?
След известно време пак така- НЕЗНАЯ  :Smiley
И ние сме с биба за сън Wink Мисля, че само ще се откаже. Ако го пришпориш може да налапа пръста. Пък за твое успокоение мога да ти кажа, че немчетата ги возят с колички и налапали биберони до 5 - 6 годишна възраст !!! Споко, като спука първата със зъбките и ще я хвърли.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Октомври 25, 2010, 16:27:29 »
Раздели ТемаНагоре

 Малеееее, и ние с бибата бяхме голяма история  Tongue Не можел без биба, постоянно си я търсеше когато дойде време за лягане и без нея не ще и не ще да заспи. Барабар с нея и едно плюшено кученце подарък от батко му (племенникът ми).
Тръгнахме на ясла и естествено и там занесох една, въпреки че било забранено от ХЕИ. Лелките я взеха и сложиха заедно с пижамката и едно друго кученце, което ще гушка докато спинка. На следващият ден лелките ми връщат бибата  Shocked и казват, че той много добре спи и без биба, без проблеми. Да, обаче вкъщи-НЕ! Иска си бибата и това си е.
Всеки уикент той гостува на родителите ми. Там също спеше с биба и друго куче за гушкане. Но след случаят и отказа от биба в детската, ги помолих и тях да пробват да не му я дават. Първо на обедният сън, спало си човечето без проблем. Вечерта пак. Всичко ОК! Да, обаче вкъщи-пак НЕ!
Викаме си с татко му- така ли, значи само нас ни разиграва дребосъчко. Могло значи и без биба. Пробвахме първо да говорим, че е голямо момче вече, голям батко, че бибите са за много малките бебчета, че ще развали зъбките и т.н. и той уж добре, съгласен, но след малко пак рев за бибата. Пробвахме да я крием и уж някой я бил взел- кучето, вълкът и тем подобни. И това не минаваше.
И една вечер баща му, след като се разбаха, че бил голямо момче и няма нужда от нея, я носи заедно с една ножица и пита: "Ще я режем ли да я махаме вече тая бебешка биба?" И малкия се съгласи. Срязаха я. И я хвърлиха двамата в кофата. Доста вечери след това все подпитваше за бибата, но смея да кажа, че  бързо я преодоля. А бях почнала вече да се притеснявам.
Обаче с кучето все още спим( пак само вкъщи) и с по някоя и друга кола  Tongue
Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Октомври 25, 2010, 16:37:25 »
Раздели ТемаНагоре

Пак аз ще дам акъл,въпреки че честичко и за себе си нямам.
Много се бях ядосала заради тази биба преди известно време.Малкото спеше в кошарка при нас,голямото-в детската.И двете искаха една и съща играчка да спи при тях-един плюшен грозничък мишок.Най-накрая голямото ми дете отстъпи и го "подари" на малкия.
Една вечер рев за бибата-тя завряна през два чаршафа в калъвката и натикана в плика.Как ги правеше тези омотавания,само той си знае.Едва я намерих и му я дадох.
Ставаме сутринта и аз му заявявам,че след него и мишката е плакала за бибата.Ей толкави очища отвори.Закачих я на носа на мишката и я забравихме.Аз я скрих.Ляга на обяд и търси биба.Казах му,че мишката я глътнала.Приплака,приплака и се унесе.
После вечерта пита дали мишо не му е върнал бибата.Казах,че не е.Обаче не я хвърлям,щото ако ревне-ужас.
Като хвана мишката,изхвърли я от кошарата,защото му изяла бибата,после стана,извини и се и я занесе на батко си.
Това беше с нашата биба.Обаче още я пазя!
Две-три вечери след това примляскваше на сън,но не я потърси!

ДАААА ама ние без нея не заспиваме- пробвала съм една нощ до 3 часа рев и накрая аз не издържах и я дадох пак Huh?
След известно време пак така- НЕЗНАЯ  :Smiley
И ние сме с биба за сън Wink Мисля, че само ще се откаже. Ако го пришпориш може да налапа пръста. Пък за твое успокоение мога да ти кажа, че немчетата ги возят с колички и налапали биберони до 5 - 6 годишна възраст !!! Споко, като спука първата със зъбките и ще я хвърли.


 
  ОХ СПУКАХМЕ ВЕЧЕ 2 И ПОСЛЕ НОВИ
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Октомври 25, 2010, 16:42:19 »
Раздели ТемаНагоре


  ОХ СПУКАХМЕ ВЕЧЕ 2 И ПОСЛЕ НОВИ
Май тук ти е грешката. Я си остави на дечко спуканата биба, пък да видим Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Октомври 25, 2010, 18:00:57 »
Раздели ТемаНагоре

Охххххх,а за смукането на пръстта да кажете....
Мазах,лакирах,олепвах,не става и не става.Преди го смучеше преди да заспи,сега с никненето на кътниците е все в устата+и другите 3 пръстта.
А за гърнето не ми се говори-ползваме го за шапка.Явно и аз съм мързелива пробвах я лятото 1 седмица,е,не става и се отказах.За протокола на 1г8мес.е.
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Октомври 25, 2010, 18:17:46 »
Раздели ТемаНагоре

Охххххх,а за смукането на пръстта да кажете....
Мазах,лакирах,олепвах,не става и не става.Преди го смучеше преди да заспи,сега с никненето на кътниците е все в устата+и другите 3 пръстта.
А за гърнето не ми се говори-ползваме го за шапка.Явно и аз съм мързелива пробвах я лятото 1 седмица,е,не става и се отказах.За протокола на 1г8мес.е.
Това с шапката ме разсмя искрено Wink Ние освен по предназначение, което се случва рядко го ползвме и за склад - кубчета, топки .....
За пръста - аз си смуках палеца. Майка ме бинтоваше, мажеше с люто и горчиво....какво ли не. Е изсмуквах си го и продължавах. Израстнах го Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
evoto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Декември 08, 2010, 01:38:38 »
Раздели ТемаНагоре

Моята дъщеряе на 2,1г, не само спи с бубута/както тя й вика/ ми и през деня все в устата и навряна. Преди близо четири месеца ми писна и като ми причерня, скочих дръпнах и я от устата и я отрязах до дъно с ножицата. Еми няма да ви казвам как съм се смяла със сълзи, когато се опита да я засмуче. Такива физиономии и мистър Бийн не може да докара. Направи няколко опита и сама отиде и я хвърли в торбичката за боклук. Вечерта си лягаме и кошмара почна, рев, рев, поиска да я извадя от кошарата и като хукна, докъто я хвана беше изсипала торбата с боклука и рови вътре да търси. Да се чудиш да се смееш ли да плачеш ли. Три дена беше големия зор и после посвикна, но на петия ден почина баба ми, и вечерта тя като реши, че ще мрънка и аз извадих резервната буба, просто не ми беше до това. И така до миналата седмица, когато вечерта при слагането да спи, не знам какво ми щукна и скрих бубата. Търси я, търси я и ми вика: мамо, дей буба. Аз мигам на парцали и обеснявам, че едно куче минало и я взело, за да я даде на едно малко бебе, което си нямало. Каза ми добееее, взе си книжката да си я "чете" и си легна. Направо ме застреля, при почти целодневно смучене, просто каза добеее и това беше. Вече цяла седмица сме без биба, една сълза не е проляла, но заспива по трудно. Преди на петата минута беше глътнала плувката, а сега и трябва поне час за да заспи. Вчера направо ме разби, ляга и казва, дай буба, при което без да дочака отговор, се пресяга взема от масата въображаема буба и я слага най-демонстративно в устата си.  Wink
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Декември 08, 2010, 08:55:09 »
Раздели ТемаНагоре

Ами баткото го отказахме на 1г. и 10м. гол само по слипче и цокалото в стаята.В началото си го слага на главата,слагаше играчки ама аз като го слагах там и виках айде пиш и той постепенно почна да си сяда сам.За около месец и свикна слагах памперси само за сън.С бибата имаше зор ама се разболя и не можеше да диша през нослето и аз я махнах пита за нея пита па спря.Ама най големия зор беше за МА(шишето със сока).Ами срам не срам ще си кажа до 2г.и 6м. заспиваше с него.Аз постепенно започнах да го подгатвям за бебето и той един ден сам си даде шишето и каза-"мамо дай го на бебето аз вече него искам".А малката е уникат биба не ползва.На цокалото си сяда де върши работа де не ама задължително стане ли рови вътре или си го слага на главата.Заспива с мляко,но не винаги.
Активен

plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Декември 08, 2010, 15:14:59 »
Раздели ТемаНагоре

и аз да се включа в хубавата тема.И двете деца са ми зимни бебета-при каката(сега на 11г) стана на 2г. и нощният памперс махнах, но преди това цяло лято бяхме без. Сега обаче с малкия виждам зор-голям инат, не ще кукото(иначе голямата работа я свършва в куко), но чишкане не ще(инати се ,опъва се и не ще да сяда).Сега стана на 2г. и не виждам да спрем памперса , както при каката. Според мен си е до дете, не насилвай нещата.Например при каката до 2г. не можах да махна бибата(лъгахме се три нощи,че котенцата са я взели), а синът ми даже не искаше биберон, така при него поне този зор нямам. (baby3)
Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Декември 08, 2010, 15:20:23 »
Раздели ТемаНагоре

За нас бибито си е още голям проблем на 2г и 1 месец. Е няма махане не възприема никакви лъжи и обяснения и НЯМА ЗАСПИВАНЕ докато не я получи. Иде ми да изляза на центъра и да викам за ПОМОЩ......... Сега си мисля онази горчилка за пръста за биба дали става Roll Eyes
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Radistar
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 585


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Декември 08, 2010, 15:31:02 »
Раздели ТемаНагоре

Мами,ние имаме друг проблем..."малката" е вече голяма почти на 5 г.,а все още си смуче пръста...отказване няма!!! Не помагат нито обещания,нито уговорки,нито заплахи,нито мазила(отива и сама си измива ръцете като усети друг вкус).На градина ходи,подиграват и се,правят и забележка...не я вълнува.Изкривиха и се зъбките...пръста и е леко деформиран и кожата му е много по-тънка от непрекъснатото сучене... (what2) Ако някой има подобен проблем,ще се радвам да сподели...съвети приемам всякакви и веднага преминавам към изпълнението им!!! Толкова съм вече.....(christmas17)
Активен

1.Пощенските разходи са за сметка на купувача.
2.Стоки изпращам и получавам по пощата или Еконт-пощенска пратка.
3.Предпочитам пари да изпращам и получавам с ЕКОНТ(по-евтино и по-бързо е от Български пощи),но все пак това е въпрос на договорка.
4.След "запис" в моя обява очаквам подвърждение на ЛС
5.Оценявам и настоявам да бъда оценена.
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Декември 08, 2010, 16:31:57 »
Раздели ТемаНагоре

За нас бибито си е още голям проблем на 2г и 1 месец. Е няма махане не възприема никакви лъжи и обяснения и НЯМА ЗАСПИВАНЕ докато не я получи. Иде ми да изляза на центъра и да викам за ПОМОЩ......... Сега си мисля онази горчилка за пръста за биба дали става Roll Eyes
ох, нашата се бе разпаднала на части и ме бе страх да не глътне някоя, ама се излъга за три нощи и край
Активен
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Декември 08, 2010, 16:35:13 »
Раздели ТемаНагоре

Мами,ние имаме друг проблем..."малката" е вече голяма почти на 5 г.,а все още си смуче пръста...отказване няма!!! Не помагат нито обещания,нито уговорки,нито заплахи,нито мазила(отива и сама си измива ръцете като усети друг вкус).На градина ходи,подиграват и се,правят и забележка...не я вълнува.Изкривиха и се зъбките...пръста и е леко деформиран и кожата му е много по-тънка от непрекъснатото сучене... (what2) Ако някой има подобен проблем,ще се радвам да сподели...съвети приемам всякакви и веднага преминавам към изпълнението им!!! Толкова съм вече.....(christmas17)
извинявам се, потърсила ли си мнение на детски психолог, причините може да са много Smiley
Активен
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Декември 08, 2010, 16:38:06 »
Раздели ТемаНагоре

Мами,ние имаме друг проблем..."малката" е вече голяма почти на 5 г.,а все още си смуче пръста...отказване няма!!! Не помагат нито обещания,нито уговорки,нито заплахи,нито мазила(отива и сама си измива ръцете като усети друг вкус).На градина ходи,подиграват и се,правят и забележка...не я вълнува.Изкривиха и се зъбките...пръста и е леко деформиран и кожата му е много по-тънка от непрекъснатото сучене... (what2) Ако някой има подобен проблем,ще се радвам да сподели...съвети приемам всякакви и веднага преминавам към изпълнението им!!! Толкова съм вече.....(christmas17)
извинявам се, потърсила ли си мнение на детски психолог, причините може да са много Smiley
една позната слагаше ръкавици на детето, но за мен това не е решение, защото може нещо да го притеснява, а те са деца и не могат да го покажат по др. начин
Активен


Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: