{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как отказахте детето от памперса ?  (Прочетена 67279 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 21, 2010, 21:11:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм на принципа "Всичко с времето си" а според мен подходящото време детето си го решава само.Няма смисъл да го измъчвам както него, така и себе си.Не се сещам и за причина да го правя.
Големият ми син сам си махна памперса - на 2г6м.Гърне никога не сме използвали-започна да ходи направо в тоалетната на детска седалка.Нощният памперс махна на 3г6м пак сам- сам пожела.
И за всичко сме били така - смукане на пръст, пиене на мляко вечер...Никога не съм давала зор.Така мисля да действам и с малкия.Той сега е на 1г10м и не мога да си представя да го цопна на едно гърне в средата на хола.Ми той даже не знае за какво става дума:)
почти съм на същото мнение.Памперс махнах на 1г7м.,на малкия също тогава-когато се затопли навън
млякото-на 2г6м. му спрях нощното хранене,на малкия също
нощен памперс-2г.10м.,като 2м. беше със сух памперс
биберон-1г3м.,на малкия също-днес му е втори ден без биба,няма оплаквания
напикаване-5 дни
наакване-2-3 дни
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 21, 2010, 22:21:17 »
Раздели ТемаНагоре

И моето мнение е че децата сами си показват. Големия ми син като стана на 1 година и започна лек натиск от роднини, че трябва да започвам да го слагам на гърне. Аз реших че е малък още, но свеки го слагаше всеки път като беше при нея. Постепенно към година и половина започнах да го слагам като се събуди и преди сън и в повечето случаи вършеше работа. Давах му разни играчки и така стоеше. Никога обаче не е плакал и не се е дърпал като е сядал. Така по голяма нужда започна да ходи само в гърнето, а памперса само за пишкането. Окончателно памперса го махна на 2г и 5м когато той реши. Просто един ден бяхме забравили памперси и около 3-4 часа изкара без. След това аз си казах, че повече няма да му слагам и той също започна да сяда на гърнето сам. За три дни махна и дневния и нощния памперс Shocked Не е имало фалове от тогава.
С малкия процедирам по различен начин- издържам го още от бебе, защото се случваше нощем да не пишка изобщо и да задържа. Сега го слагам и на гърне. Ако видя, че не иска да седи ще го оставя за известно време и  пак ще го запозная с гърнето  Wink

Съветът ми е ако детето плаче и не иска да сяда, да не се насилва, защото е много вероятно да откаже за доста дълго да сяда на гърнето. Според псифолозите емоционално е готова след година и половина  Smiley

Успех на всички майки и дечица в това начинание  Kiss
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #17 -: Октомври 21, 2010, 23:48:39 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,това гърне..Ние сме много зле...Имам близнаци,гърнето ни е едно.Обожавата да си играят с гърнето,не ги е страх,не плачат,но накарам ли ги да седнат в повечето случаи единия бута другия или го закача.Иначе си казваме,когато ще вършим голямата работа и посочваме гърнето,но седнем ли ,всички мераци секват.Просто се стискат и нищо не правят.Държала съм ги по един час и съм ги занимавала с какво ли не,само и само да си свършат работата спокойно..обаче НЕ.Лятото ги държах за по два-три часа без памперс и отново същата работа.Като махнем памперса се стискаме,като го сложим доволно си вършим работата.
Но все пак мисля,че скоро ще имаме някакъв успех.На година и осем месеца сме и вече ги усещам,че от ден на ден все повече разбират какво се иска от тях като седнат на гърнето.Имаме лек успех само с пишкането.Случи се два пъти в гърнето,но явно е било неусетно..Иначе им е интересно,когато аз или баща им отидем в тоалетната.Знаят какво се случва и казват чиш.Пробвала съм да ги сложа на тоалетната чиния,но от нея явно ги е страх,защото започват да се  дърпат.

Иначе едното ми бебе никога не е ползвало биберон.Другия го отказах абсолютно без да искам на  2 или 3 месеца.Просто в един момент правех нещата прекалено машинално и от недоспиване ли,от умора ли,един ден просто забравих да му дам биберона.А то детето си мрънкаше,но те и двамата и поради други причини са си мрънкали,така че не съм се усетила ако е било заради биберона.На следващия ден се усетих,но реших,че щом изкарахме цяло денонощие без биба,значи можем и изобщо без нея Wink
Пръстите също никога не са си смукали.Така че остава само гърнето Wink Дано не е мисия невъзможна Cheesy
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 23:50:14 от doublemama » Активен


denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 22, 2010, 08:00:42 »
Раздели ТемаНагоре

ние махнахме памперса на 1.6г,като за два дена всичко беше готово  Cheesy
купихме на малката гащите на "ПАМПЕРС" и на нея й беше интересно че се събува и пишка сама ... и така за 2 дена беше вече без "ПАПИ"  Cheesy
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 22, 2010, 08:13:36 »
Раздели ТемаНагоре

ние махнахме памперса на 1.6г,като за два дена всичко беше готово  Cheesy
купихме на малката гащите на "ПАМПЕРС" и на нея й беше интересно че се събува и пишка сама ... и така за 2 дена беше вече без "ПАПИ"  Cheesy
Какви са тия гащи ? Ей, че съм непросветена Wink
Иначе не го насилвам моят малък мъж Smiley Просто ако не му се пишка тогава малко мрънка, докато е на гърнето. Иначе е имало случаи буквално да се е изнизал от леглото, да си държи гърнето и да го размахва над главата ми за да го събуя Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 22, 2010, 08:18:15 »
Раздели ТемаНагоре

ние махнахме памперса на 1.6г,като за два дена всичко беше готово  Cheesy
купихме на малката гащите на "ПАМПЕРС" и на нея й беше интересно че се събува и пишка сама ... и така за 2 дена беше вече без "ПАПИ"  Cheesy
Какви са тия гащи ? Ей, че съм непросветена Wink
Иначе не го насилвам моят малък мъж Smiley Просто ако не му се пишка тогава малко мрънка, докато е на гърнето. Иначе е имало случаи буквално да се е изнизал от леглото, да си държи гърнето и да го размахва над главата ми за да го събуя Cheesy

ето ги мила такива позввах ме  Kiss
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 22, 2010, 09:09:45 »
Раздели ТемаНагоре

ние махнахме памперса на 1.6г,като за два дена всичко беше готово  Cheesy
купихме на малката гащите на "ПАМПЕРС" и на нея й беше интересно че се събува и пишка сама ... и така за 2 дена беше вече без "ПАПИ"  Cheesy
Какви са тия гащи ? Ей, че съм непросветена Wink
Иначе не го насилвам моят малък мъж Smiley Просто ако не му се пишка тогава малко мрънка, докато е на гърнето. Иначе е имало случаи буквално да се е изнизал от леглото, да си държи гърнето и да го размахва над главата ми за да го събуя Cheesy

ето ги мила такива позввах ме  Kiss

Благодаря Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
desislava69
desislava69 = desi13
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1262


ЧЕТЕТЕ ПОДПИСА!!!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #22 -: Октомври 22, 2010, 18:27:08 »
Раздели ТемаНагоре

всичко зависи от детето Wink
малката навърши 2г6м махнах памперса(казах й че един чичко нямал парички да купи за бебето си и ги взел, а магазина е затворен и няма откъде да купим), така поддържахме версията дни наред. детето е инат и все питаше няма ли да отворят магазина. държеше на своето си, и с мъка споделям че 2 месеца прах като луда... добре че бе лято и съхнеше бързо. махна го за 2/3 месеца, но се инатеше и то защото брат й имаше(разликата им е 1г3м и това бе водещо в начинанието) а пък тя не. обяснявах че неговите са бебешки а тя е голяма вече... септември чудото стана-застудя, ние бяхме без памперс и винаги сухи(не се изпускаше :Smiley). държа да спомена че го махнах едновременно- нямаше през деня, както и през нощта Kiss. от сваления памперс тръгна направо на тоалетната, гърнето бе за през нощта, ако й се допишка.
на следващата година време бе на малкият бе на 2г3м. казах му същата история...махнах памперса от раз, той гледаше кака му че ходи до тоалетната, че е голяма, мие си ръчичките след тоалетна и той я последва... за 1 седмица се изпускаше, после свикна и бягаше към тоалетната. и двамата бяха на мнение че с гърнето се играе(бабата се опитваше да ги учи, ама не...), направо си ползваха тоалетната(и за мен бе по-добре). от 3 годишни самички се забърсват(искам да подчертая учудващо добре с тоал. хартия Wink), мият си ръчичките и се радват че самички са се справили, вече са големи като мама и тати...

Активен

denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 23, 2010, 11:02:47 »
Раздели ТемаНагоре

всичко зависи от детето Wink
малката навърши 2г6м махнах памперса(казах й че един чичко нямал парички да купи за бебето си и ги взел, а магазина е затворен и няма откъде да купим), така поддържахме версията дни наред. детето е инат и все питаше няма ли да отворят магазина. държеше на своето си, и с мъка споделям че 2 месеца прах като луда... добре че бе лято и съхнеше бързо. махна го за 2/3 месеца, но се инатеше и то защото брат й имаше(разликата им е 1г3м и това бе водещо в начинанието) а пък тя не. обяснявах че неговите са бебешки а тя е голяма вече... септември чудото стана-застудя, ние бяхме без памперс и винаги сухи(не се изпускаше :Smiley). държа да спомена че го махнах едновременно- нямаше през деня, както и през нощта Kiss. от сваления памперс тръгна направо на тоалетната, гърнето бе за през нощта, ако й се допишка.
на следващата година време бе на малкият бе на 2г3м. казах му същата история...махнах памперса от раз, той гледаше кака му че ходи до тоалетната, че е голяма, мие си ръчичките след тоалетна и той я последва... за 1 седмица се изпускаше, после свикна и бягаше към тоалетната. и двамата бяха на мнение че с гърнето се играе(бабата се опитваше да ги учи, ама не...), направо си ползваха тоалетната(и за мен бе по-добре). от 3 годишни самички се забърсват(искам да подчертая учудващо добре с тоал. хартия Wink), мият си ръчичките и се радват че самички са се справили, вече са големи като мама и тати...

 (super1)
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 23, 2010, 11:12:56 »
Раздели ТемаНагоре

Е ще чакам. Моят ще направи 2 годинки през Април. Тамън ще се затопли и го почвам
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #25 -: Октомври 25, 2010, 01:29:30 »
Раздели ТемаНагоре

Аз да ви гажа момичета , относно гърнето сама си осрах работата , през април тази година , малката беше на 1,2 г. и акаше като часовник , сутрин като се събуди , изпива си млякото и си върши работата , и така , почнах да я слагам , и всяка сутрин вършеше в гърнето , после преди сън пишкаше , и преди лягане пак , ама тогава татко и беше по цял ден на работа , дойде годишната отпуска , и тати остана вкъщи , и тя понеже е много привързана , и само по него , та изумихме за гърнето , и сега , не ще да припари ви казвам , много ме е яд , така хубаво си я бях научила , сега като се преместиме ,съм казала , зима не зима край , стига толкова , малката е с много нежна кожа , и ако малко и се задържи ползван памперс става червена , на пришки , ужас . В новата къща ще сме на плочки , така че може да си се подмокря на воля , печката на 6 , и ще си седи така докато сама не се съблече !
Относно бибата аз съм безсилна , без нея не заспива , ама и нея мисля да леквидирам в новата къща !

Отнесена , това не го разбрах
млякото-на 2г6м. му спрях нощното хранене,на малкия също
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 25, 2010, 08:38:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз да ви гажа момичета , относно гърнето сама си осрах работата , през април тази година , малката беше на 1,2 г. и акаше като часовник , сутрин като се събуди , изпива си млякото и си върши работата , и така , почнах да я слагам , и всяка сутрин вършеше в гърнето , после преди сън пишкаше , и преди лягане пак , ама тогава татко и беше по цял ден на работа , дойде годишната отпуска , и тати остана вкъщи , и тя понеже е много привързана , и само по него , та изумихме за гърнето , и сега , не ще да припари ви казвам , много ме е яд , така хубаво си я бях научила , сега като се преместиме ,съм казала , зима не зима край , стига толкова , малката е с много нежна кожа , и ако малко и се задържи ползван памперс става червена , на пришки , ужас . В новата къща ще сме на плочки , така че може да си се подмокря на воля , печката на 6 , и ще си седи така докато сама не се съблече !
Относно бибата аз съм безсилна , без нея не заспива , ама и нея мисля да леквидирам в новата къща !

Отнесена , това не го разбрах
млякото-на 2г6м. му спрях нощното хранене,на малкия също

Айде честит ви нов дом Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Октомври 25, 2010, 14:10:08 »
Раздели ТемаНагоре

То за памперсите си е ясно все някога ще стане- НЯМА НЕНАУЧЕНО кое по-рано, кое-по - късно в един момент се научават. Това не е толкова притеснително ,защото памперса не вреди на здравето ,не изкривява зъбките или челюста и каквото и да си говорим не е толкова вреден.   ДА някои деца свикват много трудно и бавно ,но в един щастлив момент СВИКВАТ НАЛИ Huh?Huh??
Обаче ми кажете с БИБАТА какво да правя Shocked Shocked Sad
Ние сега направихме 2 годинки и разберете не заспиваме без нея- В ЧУДО СЪМ СЕ ВИДЯЛА  Sad Sad Sad
А миналата седмица бяхме с пневмония в болницата - откакто сме се върнали и през деня я търси- вика си БИБИ БИБИ и така. КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ - НАПРАВО................
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 25, 2010, 14:55:39 »
Раздели ТемаНагоре

Пак аз ще дам акъл,въпреки че честичко и за себе си нямам.
Много се бях ядосала заради тази биба преди известно време.Малкото спеше в кошарка при нас,голямото-в детската.И двете искаха една и съща играчка да спи при тях-един плюшен грозничък мишок.Най-накрая голямото ми дете отстъпи и го "подари" на малкия.
Една вечер рев за бибата-тя завряна през два чаршафа в калъфката и натикана в плика.Как ги правеше тези омотавания,само той си знае.Едва я намерих и му я дадох.
Ставаме сутринта и аз му заявявам,че след него и мишката е плакала за бибата.Ей толкави очища отвори.Закачих я на носа на мишката и я забравихме.Аз я скрих.Ляга на обяд и търси биба.Казах му,че мишката я глътнала.Приплака,приплака и се унесе.
После вечерта пита дали мишо не му е върнал бибата.Казах,че не е.Обаче не я хвърлям,щото ако ревне-ужас.
Като хвана мишката,изхвърли я от кошарата,защото му изяла бибата,после стана,извини и се и я занесе на батко си.
Това беше с нашата биба.Обаче още я пазя!
Две-три вечери след това примляскваше на сън,но не я потърси!
« Последна редакция: Октомври 25, 2010, 18:26:27 от taniaisie » Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Октомври 25, 2010, 14:59:09 »
Раздели ТемаНагоре

Пак аз ще дам акъл,въпреки че честичко и за себе си нямам.
Много се бях ядосала заради тази биба преди известно време.Малкото спеше в кошарка при нас,голямото-в детската.И двете искаха една и съща играчка да спи при тях-един плюшен грозничък мишок.Най-накрая голямото ми дете отстъпи и го "подари" на малкия.
Една вечер рев за бибата-тя завряна през два чаршафа в калъвката и натикана в плика.Как ги правеше тези омотавания,само той си знае.Едва я намерих и му я дадох.
Ставаме сутринта и аз му заявявам,че след него и мишката е плакала за бибата.Ей толкави очища отвори.Закачих я на носа на мишката и я забравихме.Аз я скрих.Ляга на обяд и търси биба.Казах му,че мишката я глътнала.Приплака,приплака и се унесе.
После вечерта пита дали мишо не му е върнал бибата.Казах,че не е.Обаче не я хвърлям,щото ако ревне-ужас.
Като хвана мишката,изхвърли я от кошарата,защото му изяла бибата,после стана,извини и се и я занесе на батко си.
Това беше с нашата биба.Обаче още я пазя!
Две-три вечери след това примляскваше на сън,но не я потърси!

ДАААА ама ние без нея не заспиваме- пробвала съм една нощ до 3 часа рев и накрая аз не издържах и я дадох пак Huh?
След известно време пак така- НЕЗНАЯ  :Smiley
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год


Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: