{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как отказахте детето от памперса ?  (Прочетена 67242 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 21, 2010, 13:58:56 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде мами на малки и не толкова малки дечица, ваш ред е да споделите опита и методите  си, които вярвам ще са полезни не само за мен.
При мен ситуацията е следната - Малчо е на 1г. и 5м. и още не мога да го науча да казва кога има  да върши работа,била тя малка или голяма Wink. Понякога казва, понякога не. Когато го сложа на гърнето си свършва дейността, но ако не му е зор е едно пищене и рев. Та чудя се има ли подходящ момент и метод за приучаването на детето да не носи памперс.
Отнесох се, простете....
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 14:40:38 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2010, 14:15:30 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се включа в темата момичетата ми аз на 12 и 5 годинки и двете сам ги отказвала постепенно,първо за през деня им махах помперса нощно време сме слагали това на възраст около 2 годишни,често сам ги слагала на гърнето и нищо щом ги махна и готово свършваме работата в гощичките Smiley,аз пък ги оставях да постоят малко мокри съответно им говорех че не е хубаво така и така постепенно се научиха,а за нощния памперс някъде към 3-тата годинка първо трябва да имат усет през деня да не си вършат работата в гащичките и след това се минава към втория етап (нощния памперс) Smiley.Момичета за всичко се иска тарпение и доста усилия от наша страна да ги научим и създадем хигенните им навици Wink
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2010, 14:18:13 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се включа в темата момичетата ми аз на 12 и 5 годинки и двете сам ги отказвала постепенно,първо за през деня им махах помперса нощно време сме слагали това на възраст около 2 годишни,често сам ги слагала на гърнето и нищо щом ги махна и готово свършваме работата в гощичките Smiley,аз пък ги оставях да постоят малко мокри съответно им говорех че не е хубаво така и така постепенно се научиха,а за нощния памперс някъде към 3-тата годинка първо трябва да имат усет през деня да не си вършат работата в гащичките и след това се минава към втория етап (нощния памперс) Smiley.Момичета за всичко се иска тарпение и доста усилия от наша страна да ги научим и създадем хигенните им навици Wink
И както знаем момичетата се развиват по-бързо от момчетата....Така като гледам ще трябва друг свекър да си търся.Някой със склад или най-добре фабрика за памперси Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2010, 14:34:58 »
Раздели ТемаНагоре

Първо-браво Еми,чудна тема Smiley
Имам две момчета на 2.9г и на 1.3г.
Големият от близо 10 месецен започнах да го слагам по малко на гърне-освен да играе друго нищо не правеше Huh?.Така бяхме цяла зима-само играехме. CheesyКато се стопли започнах да махам памперса и да ходи без него-мои приятелки ми казваха,че техните деца като станели мокри и започвали да плачат,не им било хубаво и така лека по лека ги отказали.И аз така,ама моят изобщо не се притесняваше,че е мокър,че се е насрал....А иначе разбираше всичко-но.............инат,не беше си решил той.Няма да ви казвам как след него ставаше река да не казвам и за другото.Купих си Стий моп,понеже два пъти в месеца носех килима от детската на автомивка.Пълен кошмар. Shocked Huh? Shocked.Как ли не го натисках,как ли не го молих,баща му и той,но памперса го отказа когато тои реши.Беше на 2.2г.
Сега малкият като вижда,че баткото ходи /понякога/на гърне-сяда с гащите отгоре свършва си работата,става гледа в гърнето но там няма нищо-има ама на памперса.Ако му сабия гащите,не иска изобщо да сяда на гърне.Абе ужас с две думи. Huh?
Истината е поне за мен,че когато детето е готово,то само се отказва от памперса.Насила нищо не става.
Сори за дългият пост Smiley
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2010, 14:39:58 »
Раздели ТемаНагоре

Първо-браво Еми,чудна тема Smiley
Имам две момчета на 2.9г и на 1.3г.
Големият от близо 10 месецен започнах да го слагам по малко на гърне-освен да играе друго нищо не правеше Huh?.Така бяхме цяла зима-само играехме. CheesyКато се стопли започнах да махам памперса и да ходи без него-мои приятелки ми казваха,че техните деца като станели мокри и започвали да плачат,не им било хубаво и така лека по лека ги отказали.И аз така,ама моят изобщо не се притесняваше,че е мокър,че се е насрал....А иначе разбираше всичко-но.............инат,не беше си решил той.Няма да ви казвам как след него ставаше река да не казвам и за другото.Купих си Стий моп,понеже два пъти в месеца носех килима от детската на автомивка.Пълен кошмар. Shocked Huh? Shocked.Как ли не го натисках,как ли не го молих,баща му и той,но памперса го отказа когато тои реши.Беше на 2.2г.
Сега малкият като вижда,че баткото ходи /понякога/на гърне-сяда с гащите отгоре свършва си работата,става гледа в гърнето но там няма нищо-има ама на памперса.Ако му сабия гащите,не иска изобщо да сяда на гърне.Абе ужас с две думи. Huh?
Истината е поне за мен,че когато детето е готово,то само се отказва от памперса.Насила нищо не става.
Сори за дългият пост Smiley
Ох смях се, макар, че знам, че хич не ти е било леко и смешно. Ами пуснах темата, защото бях чула и двете гледни точки. И да чакам, детето само ще си покаже и другата. Хич не ми се иска посред зима да го държа гол ама ...Имало някакви гащички за отказване от памперса, но така и не разбрах принципа им на действие.

Росина живи и здрави да са мъниците Smiley
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 14:42:04 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 21, 2010, 14:45:57 »
Раздели ТемаНагоре

Моят съвет е да изчакаш да мине зимата, и летните месеци го мяташ.
Голямото ми дете свикна бавно.Първо махнахме на абяд памперса,по-късно и нощния.
За малкото бях започнала работа и накупих памперси за резерва.Да си има майка ми.А то взе,че свикна за 10-15 дни.
Така че,зависи и от детето.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 21, 2010, 14:47:42 »
Раздели ТемаНагоре

Моят съвет е да изчакаш да мине зимата, и летните месеци го мяташ.
Голямото ми дете свикна бавно.Първо махнахме на абяд памперса,по-късно и нощния.
За малкото бях започнала работа и накупих памперси за резерва.Да си има майка ми.А то взе,че свикна за 10-15 дни.
Така че,зависи и от детето.
Като го гледам моя какъв инат е .....жална ми майка. Ще чакам какво да правя. Ама пък и ще го тормозя до последно цяла зима  Cheesy кога е аки кога е пиш и т.н.
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 16:21:00 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 21, 2010, 16:03:06 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм на принципа "Всичко с времето си" а според мен подходящото време детето си го решава само.Няма смисъл да го измъчвам както него, така и себе си.Не се сещам и за причина да го правя.
Големият ми син сам си махна памперса - на 2г6м.Гърне никога не сме използвали-започна да ходи направо в тоалетната на детска седалка.Нощният памперс махна на 3г6м пак сам- сам пожела.
И за всичко сме били така - смукане на пръст, пиене на мляко вечер...Никога не съм давала зор.Така мисля да действам и с малкия.Той сега е на 1г10м и не мога да си представя да го цопна на едно гърне в средата на хола.Ми той даже не знае за какво става дума:)
Активен
fish
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 21, 2010, 16:13:58 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм на принципа "Всичко с времето си"
и аз съм на същото мнение сама си махна вечер памперса на 3 г. 3-4 месеца
Била вече голяма!
Активен

Започва се голямото изнасяне -премесване на обявите!
Другите ми Оценки
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37704
ник fish
ходя в пощата 2пъти седмично
1.Над 12лв първо запис!Нищо лично-набутах се с пари
2. Чакам 4ч.който го иска да пише на лични
ЗАПИСИ-пощата или ПРокредит банк
I BAN: BG54PRCB92301026240216
BIC:PRCBBGSF Милуша Стамова Атанасова
-----
МОЛЯ, НАПОМНЯЙТЕ МИ ЗА ОЦЕНКИ - АКо не съм писала
 тайно влизам от работа и по късно пиша
ето т. при нужда 0878 879 544-
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 21, 2010, 16:22:42 »
Раздели ТемаНагоре

А изниква и друг въпрос. То ясно, че памперса ще го махнем, ама ако (дай Боже и мен да ме огрее) тръгне на ясла ? Там с памперси ли са, лелките ли ги сменят. Хич не ми е ясно
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #10 -: Октомври 21, 2010, 16:29:29 »
Раздели ТемаНагоре

Еми, май в различните градове е различно.Аз мойте диванета не съм и няма да ги давам на ясла, но от други майки знам със сигурност че тук (във Варна) няма условие детето да е без памперс.Момченцето на приятелката ми тръгна на ясла преди 2-3 седмици и си е още с памперс.В разничката му оставя резервни и там го сменят.Моя съседка пък беше махнала памперса през лятото и сега се ядосва, защото момиченцето и се напишкало 1-2 пъти в яслата и те му сложили отново памперс.
Но до колкото знам в София в повечето ясли е условие детето да е без памперс.Другите майчета да кажат.
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 21, 2010, 16:32:08 »
Раздели ТемаНагоре

Еми, май в различните градове е различно.Аз мойте диванета не съм и няма да ги давам на ясла, но от други майки знам със сигурност че тук (във Варна) няма условие детето да е без памперс.Момченцето на приятелката ми тръгна на ясла преди 2-3 седмици и си е още с памперс.В разничката му оставя резервни и там го сменят.Моя съседка пък беше махнала памперса през лятото и сега се ядосва, защото момиченцето и се напишкало 1-2 пъти в яслата и те му сложили отново памперс.
Но до колкото знам в София в повечето ясли е условие детето да е без памперс.Другите майчета да кажат.
Ей сега го закъсах. Аз държа да го дам на ясла, поради две прости причини работа за мен и социализация за него (и за мен отново) Wink
Ще го мъча горкия, пък ако стане
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
fish
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 21, 2010, 16:44:07 »
Раздели ТемаНагоре

Еми, май в различните градове е различно.Аз мойте диванета не съм и няма да ги давам на ясла, но от други майки знам със сигурност че тук (във Варна) няма условие детето да е без памперс.Момченцето на приятелката ми тръгна на ясла преди 2-3 седмици и си е още с памперс.В разничката му оставя резервни и там го сменят.Моя съседка пък беше махнала памперса през лятото и сега се ядосва, защото момиченцето и се напишкало 1-2 пъти в яслата и те му сложили отново памперс.
Но до колкото знам в София в повечето ясли е условие детето да е без памперс.Другите майчета да кажат.
Ей сега го закъсах. Аз държа да го дам на ясла, поради две прости причини работа за мен и социализация за него (и за мен отново) Wink
Ще го мъча горкия, пък ако стане

Не мога да и махна шишето с вода
на 3 г. и половина сме а си търси шишето с биберона Shocked
докато не изпие 1 шише не заспива. Идва ми една люта чушка да и сложа на тази биба
Активен

Започва се голямото изнасяне -премесване на обявите!
Другите ми Оценки
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37704
ник fish
ходя в пощата 2пъти седмично
1.Над 12лв първо запис!Нищо лично-набутах се с пари
2. Чакам 4ч.който го иска да пише на лични
ЗАПИСИ-пощата или ПРокредит банк
I BAN: BG54PRCB92301026240216
BIC:PRCBBGSF Милуша Стамова Атанасова
-----
МОЛЯ, НАПОМНЯЙТЕ МИ ЗА ОЦЕНКИ - АКо не съм писала
 тайно влизам от работа и по късно пиша
ето т. при нужда 0878 879 544-
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 21, 2010, 16:47:12 »
Раздели ТемаНагоре

А изниква и друг въпрос. То ясно, че памперса ще го махнем, ама ако (дай Боже и мен да ме огрее) тръгне на ясла ? Там с памперси ли са, лелките ли ги сменят. Хич не ми е ясно
Ние оня ден ходихме на родителска,за март месец нали.Казаха че не е проблем да ги сменят,нямат изисквания за това,как да стане като има деца които тръгват на 1г и няколко месец.Няма как да те задължът,незнам поне при нас е така Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 21, 2010, 16:53:17 »
Раздели ТемаНагоре

Еми, май в различните градове е различно.Аз мойте диванета не съм и няма да ги давам на ясла, но от други майки знам със сигурност че тук (във Варна) няма условие детето да е без памперс.Момченцето на приятелката ми тръгна на ясла преди 2-3 седмици и си е още с памперс.В разничката му оставя резервни и там го сменят.Моя съседка пък беше махнала памперса през лятото и сега се ядосва, защото момиченцето и се напишкало 1-2 пъти в яслата и те му сложили отново памперс.
Но до колкото знам в София в повечето ясли е условие детето да е без памперс.Другите майчета да кажат.
Ей сега го закъсах. Аз държа да го дам на ясла, поради две прости причини работа за мен и социализация за него (и за мен отново) Wink
Ще го мъча горкия, пък ако стане

Не мога да и махна шишето с вода
на 3 г. и половина сме а си търси шишето с биберона Shocked
докато не изпие 1 шише не заспива. Идва ми една люта чушка да и сложа на тази биба
Еее остави детенцето,като му се иска със шише няма лошо Wink
Ние пък имаме друг проблем,имаме едно одеало,поларено и една биба,ееееейй ако щете ми вярвайте навсякъде сме с него,по цял ден ги мъкне след себе си,навън че и банята иска с тях.Един ден го бях пуснала да се опере,еее казвам ви 30мин е стояла пред пералнята докато не го извадя Cheesy Cheesy Cheesy.Извадих го,а вече беше време за обеден сън,еее не заспа това дете,накрая то изсъхна,додох и го и докато го гушна и заспа.Лято,зима с него сме си и с тази биба.Но на мен не ми пречи.Всички деца си имат нещо любимо Cheesy (children1) (children1)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: