{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Раждане и майчинство!  (Прочетена 21283 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Октомври 23, 2010, 12:57:49 »
Раздели ТемаНагоре

ОООоо да  Cheesy Cheesy Cheesy едно ще гушим ,другото ще ме дърпа за крака а няма кой да ми помага  Huh? Huh?

Хаха,така е ,мила Cheesy Аз съм с близнаци,ама не е по-различно.И на мен няма кой да ми помага.Сама си ги гледам откакто са се родили.Но не се оплаквам.Много ми е гот Cheesy Калявам яко нерви  и мога да се вдетинявам и да се правя на кукуригу по 24 часа в денонощието,без някой да ми държи сметка за това Tongue
Таткото ми помага,не отричам,но най-вече вечер като се прибере от работа.И най-интересното е,че ден след като родих вече исках да забременявам с трето дете...и досега продължавам да искам...Явно съм мазохист Cheesy

Скоки,всичко ще е наред,ще видиш.Много е хубаво да си имаш две,че и повече деца Wink

Браво за куража и смелостта ви. Породени, близнаци - не е за мен. Таткото си прави устата за второ, пък аз се правя на  (gesture2). Как да му обясна, че с едно едвам с оправям ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Октомври 23, 2010, 15:25:45 »
Раздели ТемаНагоре

ОООоо да  Cheesy Cheesy Cheesy едно ще гушим ,другото ще ме дърпа за крака а няма кой да ми помага  Huh? Huh?

Хаха,така е ,мила Cheesy Аз съм с близнаци,ама не е по-различно.И на мен няма кой да ми помага.Сама си ги гледам откакто са се родили.Но не се оплаквам.Много ми е гот Cheesy Калявам яко нерви  и мога да се вдетинявам и да се правя на кукуригу по 24 часа в денонощието,без някой да ми държи сметка за това Tongue
Таткото ми помага,не отричам,но най-вече вечер като се прибере от работа.И най-интересното е,че ден след като родих вече исках да забременявам с трето дете...и досега продължавам да искам...Явно съм мазохист Cheesy

Скоки,всичко ще е наред,ще видиш.Много е хубаво да си имаш две,че и повече деца Wink

Браво за куража и смелостта ви. Породени, близнаци - не е за мен. Таткото си прави устата за второ, пък аз се правя на  (gesture2). Как да му обясна, че с едно едвам с оправям ?
Моят мъж иска близнаци сега. Shocked  Cheesy Но мисля,че всяка една жена може да се оправи с две или повече деца.Че нали сме затова ние.Ще справш еми,няма къде да ходиш Tongue Tongue Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Октомври 23, 2010, 16:40:20 »
Раздели ТемаНагоре

АААААААА не, мерси. По-добре да имат разлика поне 2 години. Може и 4 Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Октомври 23, 2010, 17:03:16 »
Раздели ТемаНагоре

Няма по-хубаво нещо от пълна къща с пиленца. Аз самата съм дете на многодетно семейство. Мечтала съм да имам повече от едно, но поради причини, които ще оставя за себе си, оставаме с принцесата ни.
Скоки, този път бебо да си стои до поне 38г.с. в утробата на мама.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Октомври 23, 2010, 17:21:09 »
Раздели ТемаНагоре

Няма по-хубаво нещо от пълна къща с пиленца. Аз самата съм дете на многодетно семейство. Мечтала съм да имам повече от едно, но поради причини, които ще оставя за себе си, оставаме с принцесата ни.
Скоки, този път бебо да си стои до поне 38г.с. в утробата на мама.
Съгласна съм, но кучето скача според тоягата.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #50 -: Октомври 24, 2010, 08:36:10 »
Раздели ТемаНагоре

Няма по-хубаво нещо от пълна къща с пиленца. Аз самата съм дете на многодетно семейство. Мечтала съм да имам повече от едно, но поради причини, които ще оставя за себе си, оставаме с принцесата ни.
Скоки, този път бебо да си стои до поне 38г.с. в утробата на мама.
(flowers010) мерси за пожеланието  Smiley

Няма по-хубаво нещо от пълна къща с пиленца. Аз самата съм дете на многодетно семейство. Мечтала съм да имам повече от едно, но поради причини, които ще оставя за себе си, оставаме с принцесата ни.
Скоки, този път бебо да си стои до поне 38г.с. в утробата на мама.
Съгласна съм, но кучето скача според тоягата.
А това как да го разбирам?  :Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Октомври 24, 2010, 09:00:33 »
Раздели ТемаНагоре

Разбирай го така : Наистина няма по-хубаво нещо от пълна къща, но човек си знае възможностите.
Кучето скача според тоягата се използва в случаи, когато искаш да изразиш невъзможността да се справиш с нещо.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Октомври 24, 2010, 11:45:19 »
Раздели ТемаНагоре

Разбирай го така : Наистина няма по-хубаво нещо от пълна къща, но човек си знае възможностите.
Кучето скача според тоягата се използва в случаи, когато искаш да изразиш невъзможността да се справиш с нещо.

Само да допълня, че не това е проблема при мен. Мисля, че където едно, там и две. Особено с минимална разлика. Принципно, наистина всеки си знае и преценява, според социалния си статус (макар да мога да дам примери и за обратното)

С пожелание за лека и безпроблемна бременност Smiley
« Последна редакция: Октомври 24, 2010, 11:55:27 от Shu-shi » Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Октомври 24, 2010, 13:27:57 »
Раздели ТемаНагоре

Примери за обратното,колкото щете!
Аз бих се съгласила и на 3-то,но да имам нужното здраве и финанси.Да му дам ,на това човече,поне елементарни условия и старт.
Иначе си е цигания./С извинение към тази раса/.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Октомври 24, 2010, 14:20:09 »
Раздели ТемаНагоре

Разбирай го така : Наистина няма по-хубаво нещо от пълна къща, но човек си знае възможностите.
Кучето скача според тоягата се използва в случаи, когато искаш да изразиш невъзможността да се справиш с нещо.

Само да допълня, че не това е проблема при мен. Мисля, че където едно, там и две. Особено с минимална разлика. Принципно, наистина всеки си знае и преценява, според социалния си статус (макар да мога да дам примери и за обратното)

С пожелание за лека и безпроблемна бременност Smiley
Ти хубаво ме цитираш мен, ама пък ме и забремени  Cheesy Знам,че се отнася за Скоки.
При мен страхът е, че няма да ми издържат нервите. Иначе не се оплаквам от статуса си. Можеше и по-зле да е. Просто силиците ми вече ме напускат. А с две с малка разлика ще лудна..... Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Октомври 24, 2010, 17:24:23 »
Раздели ТемаНагоре

Ха-ха-ха да ти е честита  Tongue
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #56 -: Октомври 24, 2010, 18:05:24 »
Раздели ТемаНагоре

И аз мисля че ще лудна  Cheesy ама ще се пробвам нема начин хихихих като спим без гащи как има една приказка хихихих
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Октомври 24, 2010, 18:05:51 »
Раздели ТемаНагоре

Ха-ха-ха да ти е честита  Tongue
Мерси, мерси  Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
moniandiali
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Ноември 03, 2010, 13:25:37 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже при мен раждането със секцио ще е задължително -трябва ли да си платя за операцията или чух нещо че се взимало направление от гинеколога и с него мога да родя във всяка болница която има сключен договор със здравната каса?
Сега взимам майчинство ,при раждането на 2-рото няма да са изтекли 2-те години в такъв случай ще взимам ли две майчинства или Huh?И подават ли се някакви документи предварително?

При задължително секцио не би трябвало да се плаща.Заплаща се само при избор на лекар или екип- поне при нас е така.
Относно майчинството: след раждането на второто детенце се взимат 90% от заплатата за второто дете и 120лв. за първото до навършване на 2г.
Нямам породени дечица, а близнаци за които след навършване на 1г. ми дават само 240лв. - та по този повод се поинтересувах  и ми обясниха как стоят нещата с породените.
А относно близнаците, раждането било едно=240лв. Shocked

Лека бременност, успешно раждане и много усмивки! Smiley
Активен
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Януари 14, 2011, 23:21:20 »
Раздели ТемаНагоре

Аз родих със секцио, за самата операция нищо не съм платила, защото здравната каса е поема операцията по клинична пътека, единственото, което съм направила е, че дадох пари на ръка на лекарката при изписването, но това е по-скоро знак на благодарност.Раждах със спинална упойка, което е определено по-добре от пълната, защото след раждането изобщо не ме болеше, а тези момичета, които раждаха с пълна, направо виеха от болка милите.
Колкото до второ, ако финансите ни позволят може и да пробваме, но на този етап не.
Активен


Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: