{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да помогнем на мамита в нужда!  (Прочетена 8115 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 20, 2010, 15:24:53 »
Раздели ТемаНагоре

Аз мисля че е излишна тази тема  Lips Sealed както казваш ти има раздел ,в който всеки решил да подари нещо публикува там  Smiley А и всеки има нужда от нещо ,което не може да си позволи и така май всички трябва да се запишем тук.Аз примерно имам нужда от туника понеже съм бременна и вече нищо не ми става а цените не ме устройват  Sad все не остава за мен ,всичко заминава по малката  Cheesy
С къс или дълъг ръкав. Имам изостанала бременна блуза(по-точно нещо между тениска и туника) и дънки ако ги искаш драсни едно ЛС
Мерси мила драснах едно ЛС  Tongue
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 14, 2010, 18:05:58 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите мили дами аз също ще се запиша,но в никакъв случаи за себе си,от 1 година помагам с каквото мога на 2 семеиства,едното е с момиченце на 1.9месеца на име ели,семеиството е с интелектуални затруднения,което ще рече ,момчето е инвалид 2ра група,момичето има проблеми с говора,но това не им пречи да имат 1 прекрасно момиченце,живеят с пенсията на момчето(пенсия по болест)или социална помощ.
Другото семеиство е с 3 дечица,маиката не издържала"на напрежението"и избягала,социалните веднага прибраха дечицата в дом,таткото ги взема само събота и неделя,2 момиченца са в домът,а малкото им братче в приемно семеиство
разказвам всичко това не за да моля за помощ,аз им помагам с каквото мога,а за да кажа че тук немогат да се запишат наистина нуждаещите се,те нямат достъп до интернет,разбира се ако някои има желание нека да ми помогне да зарадваме тези деца,благодаря ви предварително
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 14, 2010, 20:49:13 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите мили дами аз също ще се запиша,но в никакъв случаи за себе си,от 1 година помагам с каквото мога на 2 семеиства,едното е с момиченце на 1.9месеца на име ели,семеиството е с интелектуални затруднения,което ще рече ,момчето е инвалид 2ра група,момичето има проблеми с говора,но това не им пречи да имат 1 прекрасно момиченце,живеят с пенсията на момчето(пенсия по болест)или социална помощ.
Другото семеиство е с 3 дечица,маиката не издържала"на напрежението"и избягала,социалните веднага прибраха дечицата в дом,таткото ги взема само събота и неделя,2 момиченца са в домът,а малкото им братче в приемно семеиство
разказвам всичко това не за да моля за помощ,аз им помагам с каквото мога,а за да кажа че тук немогат да се запишат наистина нуждаещите се,те нямат достъп до интернет,разбира се ако някои има желание нека да ми помогне да зарадваме тези деца,благодаря ви предварително
Моля дай повече инфо с какво конкретно може да се помогне. Ако искаш на ЛС, ако искаш тук.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 14, 2010, 21:14:42 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите мили дами аз също ще се запиша,но в никакъв случаи за себе си,от 1 година помагам с каквото мога на 2 семеиства,едното е с момиченце на 1.9месеца на име ели,семеиството е с интелектуални затруднения,което ще рече ,момчето е инвалид 2ра група,момичето има проблеми с говора,но това не им пречи да имат 1 прекрасно момиченце,живеят с пенсията на момчето(пенсия по болест)или социална помощ.
Другото семеиство е с 3 дечица,маиката не издържала"на напрежението"и избягала,социалните веднага прибраха дечицата в дом,таткото ги взема само събота и неделя,2 момиченца са в домът,а малкото им братче в приемно семеиство
разказвам всичко това не за да моля за помощ,аз им помагам с каквото мога,а за да кажа че тук немогат да се запишат наистина нуждаещите се,те нямат достъп до интернет,разбира се ако някои има желание нека да ми помогне да зарадваме тези деца,благодаря ви предварително
Моля дай повече инфо с какво конкретно може да се помогне. Ако искаш на ЛС, ако искаш тук.
по добре тук и на каква възраст са другите деца
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
katrin7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 14, 2010, 22:48:37 »
Раздели ТемаНагоре

Скоки честито!!!, То щом ще е Ивайло, значи новината е остаряла, но ние не сме разбрали. Лека бременост до края!
Активен

С БЕБЕ СЪМ ходя до пощата или еконт 2-3 седмично, не всеки ден.
1. Коректна и бърза съм и очаквам същото и от другите.
2. Изпращам след предварително заплащане като МПП за хора с малко оценки или отрицателни, както и за суми над 10 лв. С еконт като пощенска пратка с наложен платеж.
3. Спазвам реда на записалите се в обявата.
4. Пощенските са за сметка на купувача.
5. Разменям САМО за нови неща за бебе!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 14, 2010, 23:23:32 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите мили дами аз също ще се запиша,но в никакъв случаи за себе си,от 1 година помагам с каквото мога на 2 семеиства,едното е с момиченце на 1.9месеца на име ели,семеиството е с интелектуални затруднения,което ще рече ,момчето е инвалид 2ра група,момичето има проблеми с говора,но това не им пречи да имат 1 прекрасно момиченце,живеят с пенсията на момчето(пенсия по болест)или социална помощ.
Другото семеиство е с 3 дечица,маиката не издържала"на напрежението"и избягала,социалните веднага прибраха дечицата в дом,таткото ги взема само събота и неделя,2 момиченца са в домът,а малкото им братче в приемно семеиство
разказвам всичко това не за да моля за помощ,аз им помагам с каквото мога,а за да кажа че тук немогат да се запишат наистина нуждаещите се,те нямат достъп до интернет,разбира се ако някои има желание нека да ми помогне да зарадваме тези деца,благодаря ви предварително
наистина напиши на каква възраст са.Направо сърцето ми се къса ,като чета такива неща.Много ми е жал за малките дечица....спирам да пиша,че ще се... Sad
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 15, 2010, 08:14:18 »
Раздели ТемаНагоре

добро утро дами,не го написах за да се помогне само на тези дечица,а с надеждата да разберем колко много такива семеиства,отчаяни и нуждаещи се има,и да подаряваме на тях,защото те нямат достъп до интернет  до други съвременни технологии, аз помагам с каквото мога на тези дечица,целта ми не беше да искам и някой друг да помогне,а да си отворим очите какво означава истинска нужда,а в България повярваите ми има доста
Ако не ме лъже паметта,миналата седмица във предаването великолепната шесторка,даваха репортаж за това семеиство с 3те деца,и по-точно кадри от жилището ,понеже там е нямало никой............
Дечицата са Михаела на 3годинки и Ивана на 5,момченцето е в приемно семеиство то е на 1.10месеца,таткото не говори много за него,веднага бликват сълзи от очите му..................
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 15, 2010, 09:22:00 »
Раздели ТемаНагоре

добро утро дами,не го написах за да се помогне само на тези дечица,а с надеждата да разберем колко много такива семеиства,отчаяни и нуждаещи се има,и да подаряваме на тях,защото те нямат достъп до интернет  до други съвременни технологии, аз помагам с каквото мога на тези дечица,целта ми не беше да искам и някой друг да помогне,а да си отворим очите какво означава истинска нужда,а в България повярваите ми има доста
Ако не ме лъже паметта,миналата седмица във предаването великолепната шесторка,даваха репортаж за това семеиство с 3те деца,и по-точно кадри от жилището ,понеже там е нямало никой............
Дечицата са Михаела на 3годинки и Ивана на 5,момченцето е в приемно семеиство то е на 1.10месеца,таткото не говори много за него,веднага бликват сълзи от очите му..................
аз за съжеление нямам с такава големина дрешки,но ще попитам приятелките ми,а играчки или нещо др.? Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 15, 2010, 09:47:27 »
Раздели ТемаНагоре

добро утро дами,не го написах за да се помогне само на тези дечица,а с надеждата да разберем колко много такива семеиства,отчаяни и нуждаещи се има,и да подаряваме на тях,защото те нямат достъп до интернет  до други съвременни технологии, аз помагам с каквото мога на тези дечица,целта ми не беше да искам и някой друг да помогне,а да си отворим очите какво означава истинска нужда,а в България повярваите ми има доста
Ако не ме лъже паметта,миналата седмица във предаването великолепната шесторка,даваха репортаж за това семеиство с 3те деца,и по-точно кадри от жилището ,понеже там е нямало никой............
Дечицата са Михаела на 3годинки и Ивана на 5,момченцето е в приемно семеиство то е на 1.10месеца,таткото не говори много за него,веднага бликват сълзи от очите му..................
Хубаво е, че го написа. Аз лично не познавам  семейства в нужда.
Помагам на дома на отец Иван в Нови хан и съм доброволец към една фондация, но това е единственият ми досег с онеправдани дечица.
« Последна редакция: Ноември 15, 2010, 10:13:42 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 15, 2010, 12:55:38 »
Раздели ТемаНагоре

добро утро дами,не го написах за да се помогне само на тези дечица,а с надеждата да разберем колко много такива семеиства,отчаяни и нуждаещи се има,и да подаряваме на тях,защото те нямат достъп до интернет  до други съвременни технологии, аз помагам с каквото мога на тези дечица,целта ми не беше да искам и някой друг да помогне,а да си отворим очите какво означава истинска нужда,а в България повярваите ми има доста
Ако не ме лъже паметта,миналата седмица във предаването великолепната шесторка,даваха репортаж за това семеиство с 3те деца,и по-точно кадри от жилището ,понеже там е нямало никой............
Дечицата са Михаела на 3годинки и Ивана на 5,момченцето е в приемно семеиство то е на 1.10месеца,таткото не говори много за него,веднага бликват сълзи от очите му..................
Хубаво е, че го написа. Аз лично не познавам  семейства в нужда.
Помагам на дома на отец Иван в Нови хан и съм доброволец към една фондация, но това е единственият ми досег с онеправдани дечица.




няма значение ,даже по хубаво че помагаш на повече деца,аз съм по професия социален работник,но за съжаление с лични средства мога да помагам само на тези дечица,много ви благодаря на всички за всеотдаиността,която проявявате,аз съм от много малък град и тук всички се познаваме,но има много малко хора които помагат безвъзмезно........
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
sunny_777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 30, 2010, 20:17:48 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте
От известно време пращам дрешки на една мама от Велико Търново която живее сама с двете си момчета и е доста зле финансово. Момченцата са на около 2 и 5 г. Няколко пъти съм им пращала дрехи и обувки. Адрес може по късно да дам защото ми е в личните ми в "съседният" сайт а там знаете как е сега с личните  Undecided
Пиша това само за да знаете, че има такава нуждаеща се майка във Велико Търново.
Активен

Усмихни се това ще те направи още по щастлив Smiley


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: