{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да помогнем на мамита в нужда!  (Прочетена 8116 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 20, 2010, 09:20:49 »
Раздели ТемаНагоре

Предлагам ви , тук да се записват всички мамйчета ,който имат нужта от дрешки , обувки или нещо друго ,но нямаат възможност да си го купят..
Знам ,че има отдел "ПОДАРЯВАМ ЗА"... но там може да се записва всеки, който иска и според мен ,не всички който се записват за подаряване там, имат нужда от такова ...А може и да се записват ТУК потребителите ,който имат желажие да дарят нещо ,а самите нуждаещи да се свързват с тях Smiley
 
НАДЯВАМ СЕ ИДЕЯТА ДА ВИ ХАРЕСА ! Smiley
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2010, 09:21:45 »
Раздели ТемаНагоре

Аз първа се записвам  да помогна на някой Smiley
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 10:34:26 от Kleopatra » Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2010, 09:31:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз мисля че е излишна тази тема  Lips Sealed както казваш ти има раздел ,в който всеки решил да подари нещо публикува там  Smiley А и всеки има нужда от нещо ,което не може да си позволи и така май всички трябва да се запишем тук.Аз примерно имам нужда от туника понеже съм бременна и вече нищо не ми става а цените не ме устройват  Sad все не остава за мен ,всичко заминава по малката  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2010, 10:35:15 »
Раздели ТемаНагоре

Аз мисля че е излишна тази тема  Lips Sealed както казваш ти има раздел ,в който всеки решил да подари нещо публикува там  Smiley А и всеки има нужда от нещо ,което не може да си позволи и така май всички трябва да се запишем тук.Аз примерно имам нужда от туника понеже съм бременна и вече нищо не ми става а цените не ме устройват  Sad все не остава за мен ,всичко заминава по малката  Cheesy

Мила аз говоря за хора ,които наистина НЕ могат да си позволят ,нямат никакви средства ,за да си купят нещо . Cheesy
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 20, 2010, 11:12:11 »
Раздели ТемаНагоре

Аз мисля че е излишна тази тема  Lips Sealed както казваш ти има раздел ,в който всеки решил да подари нещо публикува там  Smiley А и всеки има нужда от нещо ,което не може да си позволи и така май всички трябва да се запишем тук.Аз примерно имам нужда от туника понеже съм бременна и вече нищо не ми става а цените не ме устройват  Sad все не остава за мен ,всичко заминава по малката  Cheesy

Мила аз говоря за хора ,които наистина НЕ могат да си позволят ,нямат никакви средства ,за да си купят нещо . Cheesy
И аз бих помогнала имам малко дрешки за голямо детенце,че и за малко,преди 2 седмици,че и по малко,моята стринка ми даде доста дрешки до 5г,ако наистина някой има нужда или пък познава такъв човек,да пише,ама да ти кажа,че тези които нямат никакви средства,едва ли имат интернет в тях.Ако някой познава такива хора да се обади Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
mmagy
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2010, 12:02:21 »
Раздели ТемаНагоре

Аз мисля че е излишна тази тема  Lips Sealed както казваш ти има раздел ,в който всеки решил да подари нещо публикува там  Smiley А и всеки има нужда от нещо ,което не може да си позволи и така май всички трябва да се запишем тук.Аз примерно имам нужда от туника понеже съм бременна и вече нищо не ми става а цените не ме устройват  Sad все не остава за мен ,всичко заминава по малката  Cheesy
Skoki  честито мила! И дано новото бебе не бърза да се ражда като кака си Wink
Активен

Пазя ред 6-8 часа!
Пошенските са за Ваша сметка освен ако нямаме др. уговорка!
Пращам САМО след получен запис или банков превод!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 20, 2010, 12:05:27 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
понеже съм бременна
Честитоооооооо!  (feast15) (whee1) (flowers05)
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 20, 2010, 13:43:15 »
Раздели ТемаНагоре

 Tongue аз пък знам отдавна Tongue
Само хвърлям боб дали ще е Иванчо  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 20, 2010, 13:48:26 »
Раздели ТемаНагоре

Аз мисля че е излишна тази тема  Lips Sealed както казваш ти има раздел ,в който всеки решил да подари нещо публикува там  Smiley А и всеки има нужда от нещо ,което не може да си позволи и така май всички трябва да се запишем тук.Аз примерно имам нужда от туника понеже съм бременна и вече нищо не ми става а цените не ме устройват  Sad все не остава за мен ,всичко заминава по малката  Cheesy
Skoki  честито мила! И дано новото бебе не бърза да се ражда като кака си Wink
Мерси мила  Kiss както се казва "чул те господ и с двете уши"

Цитат
понеже съм бременна
Честитоооооооо!  (feast15) (whee1) (flowers05)
Мерсииии  Kiss Kiss Kiss

Tongue аз пък знам отдавна Tongue
Само хвърлям боб дали ще е Иванчо  Cheesy
Иванчооо неее ,може да е Ивайло  Cheesy Wink
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 20, 2010, 13:49:56 »
Раздели ТемаНагоре

Аз мисля че е излишна тази тема  Lips Sealed както казваш ти има раздел ,в който всеки решил да подари нещо публикува там  Smiley А и всеки има нужда от нещо ,което не може да си позволи и така май всички трябва да се запишем тук.Аз примерно имам нужда от туника понеже съм бременна и вече нищо не ми става а цените не ме устройват  Sad все не остава за мен ,всичко заминава по малката  Cheesy

Мила аз говоря за хора ,които наистина НЕ могат да си позволят ,нямат никакви средства ,за да си купят нещо . Cheesy
Не съм разбрала точния замисъл  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 20, 2010, 14:09:53 »
Раздели ТемаНагоре

и Влади беше за Ивайло,но с 3 Ивайли и 1 Ивайло,и моето....и се отказзах Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 20, 2010, 14:28:26 »
Раздели ТемаНагоре

Аз мисля че е излишна тази тема  Lips Sealed както казваш ти има раздел ,в който всеки решил да подари нещо публикува там  Smiley А и всеки има нужда от нещо ,което не може да си позволи и така май всички трябва да се запишем тук.Аз примерно имам нужда от туника понеже съм бременна и вече нищо не ми става а цените не ме устройват  Sad все не остава за мен ,всичко заминава по малката  Cheesy
С къс или дълъг ръкав. Имам изостанала бременна блуза(по-точно нещо между тениска и туника) и дънки ако ги искаш драсни едно ЛС
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 20, 2010, 15:01:14 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам изостанали дрешки, които не мога да пусна за продажба, защото имат по някое и друго петънце(понякога незабележими на пръв поглед) иначи здрави и качествени като материя, но се чудя дали ще е обидно за някоя мама Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 20, 2010, 15:05:05 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам изостанали дрешки, които не мога да пусна за продажба, защото имат по някое и друго петънце(понякога незабележими на пръв поглед) иначи здрави и качествени като материя, но се чудя дали ще е обидно за някоя мама Huh?
Едва ли Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 20, 2010, 15:07:16 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам изостанали дрешки, които не мога да пусна за продажба, защото имат по някое и друго петънце(понякога незабележими на пръв поглед) иначи здрави и качествени като материя, но се чудя дали ще е обидно за някоя мама Huh?
Едва ли Wink
Е все пак ако някой НАИСТИНА го е закъсал .... за домашни дрехи стават
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: