{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За насилието, арогантното държание и липсата на възпитание при децата ни!  (Прочетена 25565 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 27, 2010, 10:19:39 »
Раздели ТемаНагоре

Ами последният ми случай е следния...прибираме се с малката и насреща ми две "госпожици" и един младеж на видима възраст 13-14.Вървим си ние ,едната "мацка"-мъжкарана почти мой ръст,ама с 20 кила отгоре ме блъсна и дори не каза "Извинете".Останах учудена,обърнах се и и направих забележка ,а тя ми се изхили и нещо изкоментира под носа си,ама....не разбрах точно какво.НЕ са виновни децата в случая,далеч съм от мисълта,че родителите не знаят....това възпитание го получават именно от тях.Имам съседка,която на 3 годишното си дете му казва:"Мухло,влизай в пътя,докато е време!",един път не съм я видяла да го приласкае това дете,да го гушне,да го целуне,една мила дума да му каже... Lips Sealed
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 27, 2010, 10:22:21 »
Раздели ТемаНагоре

Мухло,влизай в пътя,докато е време!",един път не съм я видяла да го приласкае това дете,да го гушне,да го целуне,една мила дума да му каже... Lips Sealed
Е как да очакваме нормално общество после Huh? Това дете или ще порастне травмирано, или ще се обърне в агресор над по-слабите. Sad
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 28, 2010, 07:56:17 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм го минала това по парковете...страшно е и е много жалко и съм се убедила,че родителите са отговорни!Ама то сульо и пульо отишло,изръсило по едно дЯти ,видите ли го станало "майка" и айде....свършиха ни задълженията!

Целувче, извади ми думите от устата. Просто ми беше неудобно да го спомена, но си на 100% права просто!!!
И с Еми съм съгласна ... просто ние  такъв манталитета. Абсолютно нехайство по отношение на възпитанието!
Наистина ги съжалявам учителите. Представям си под какво напрежение работят!
В гимназията имахме прекрасен учител по литература. Много мил, много внимателен. Завърших, сестра ми ( с 9 г. по-малка) постъпи там ... след 2 години починал човека. Удар получил !!!! Но и учениците в днешно време са с пъти по-аргантни, невъзпитани и тъпи от нашето време, а да не говорим от времето на родителите ни!
На къде отиваме?!?!?
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 28, 2010, 08:34:08 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм го минала това по парковете...страшно е и е много жалко и съм се убедила,че родителите са отговорни!Ама то сульо и пульо отишло,изръсило по едно дЯти ,видите ли го станало "майка" и айде....свършиха ни задълженията!

Целувче, извади ми думите от устата. Просто ми беше неудобно да го спомена, но си на 100% права просто!!!
И с Еми съм съгласна ... просто ние  такъв манталитета. Абсолютно нехайство по отношение на възпитанието!
Наистина ги съжалявам учителите. Представям си под какво напрежение работят!
В гимназията имахме прекрасен учител по литература. Много мил, много внимателен. Завърших, сестра ми ( с 9 г. по-малка) постъпи там ... след 2 години починал човека. Удар получил !!!! Но и учениците в днешно време са с пъти по-аргантни, невъзпитани и тъпи от нашето време, а да не говорим от времето на родителите ни!
На къде отиваме?!?!?
Не знам за манталитета, но съм убедена, че половината от българите не са идиоти и се стараят да възпитават децата, пък и себе си . Вече не живеем под похлупак. Пътуваме, виждаме - а защо не взимаме добрите практики Huh?
Относно учителите - аз съм научена да ги уважавам. Не ми е чак толкова далече завършването на гимназия, т.е. и аз се водя към поколението от гаменчета, но учителите си винаги ще помня с добро. Даже онзи ден се засякохме с учителката по история, която ни преподаваше само 1 година. Сигурна съм, че не ме помни, но не се направих, че не я виждам, а я поздравих, спряхме, поговорихме, порадва се на детето - е стана и мило на жената.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 28, 2010, 08:55:43 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,аз не съм песимист,но и не бива да се заблуждаваме,защото една лястовичка пролет не прави,а само създава добро настроение.Отдавна се разделих с идеализма си,затова се научих да живея така,че хем другите на мен да не ми пречат,хем и аз тях да не притеснявам.Кръгът от хора около мен е много малък и така ми е по-добре.дъщеря ми контактува само с децата от градината,в която я записах тази година,мой си беше избора едва сега да я пусна и не сбърках ,както сама се убедих.От всичко,което се случва стигам до извода,че децата ни просто ще живеят в един по-затворен кръг,ама пък и не мисля,че е лошо това.Все пак е много по-добре да сме сами индивидуалисти,отколкото част от масата!Моля никой д ане ми се сърди!
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 28, 2010, 11:50:34 »
Раздели ТемаНагоре

Само прочетете това:
За фрапираща случка на учителска отмъстителност алармира родител
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 28, 2010, 12:02:46 »
Раздели ТемаНагоре

НЕ Е ИСТИНА  Shocked Shocked Shocked
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #22 -: Октомври 28, 2010, 12:04:59 »
Раздели ТемаНагоре


Вчера я четох и абсолютно всичко в нея ме отвръщава.
Децата, учителките и дори бащата, за който съм сигурна, че не е бил толкова любезен и деликатен както се представя.
Активен
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 28, 2010, 13:08:25 »
Раздели ТемаНагоре

 (evil7)
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 28, 2010, 13:44:50 »
Раздели ТемаНагоре


Вчера я четох и абсолютно всичко в нея ме отвръщава.
Децата, учителките и дори бащата, за който съм сигурна, че не е бил толкова любезен и деликатен както се представя.
Амбър,ти ако пред твоето дете се случва това,ще си диликатна и любезна ли мила?
Според мен тази учителка и директорка  не е причаквана инкогнито....пък после доказвай ,че имаш сестра Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 28, 2010, 14:03:53 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм потресена,а съм погнусена от това,което прочетох!
Не ми се пишат тиради.Само 2 изречения:
1.С цел да запазят кожата и работното си място,някои учители толкова са деградирали,че слизат 100 идеи под нивото на убиец.Защото убиват бъдещето!
И нещо,което вече съм споделяла по-горе:Погледнете какви изроди са някои от родителите на днешните деца.Бидейки ИЗРОДИ,те създават и оформят такива.И когато себеподобните им наследници пораснат,трето поколение КАЧЕСТВЕНИ ИЗРОДИ ще се гаврят с това,което е останало от доброто у хората.Извинете ме за апокалиптичната картина.Държа да отбележа,че не съм песимист,а реалист.И,че няма да бъда по-щастлива,АКО СЕ ОКАЖЕ,ЧЕ СЪМ СГРЕШИЛА!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 28, 2010, 14:13:37 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм потресена,а съм погнусена от това,което прочетох!
Не ми се пишат тиради.Само 2 изречения:
1.С цел да запазят кожата и работното си място,някои учители толкова са деградирали,че слизат 100 идеи под нивото на убиец.Защото убиват бъдещето!
И нещо,което вече съм споделяла по-горе:Погледнете какви изроди са някои от родителите на днешните деца.Бидейки ИЗРОДИ,те създават и оформят такива.И когато себеподобните им наследници пораснат,трето поколение КАЧЕСТВЕНИ ИЗРОДИ ще се гаврят с това,което е останало от доброто у хората.Извинете ме за апокалиптичната картина.Държа да отбележа,че не съм песимист,а реалист.И,че няма да бъда по-щастлива,АКО СЕ ОКАЖЕ,ЧЕ СЪМ СГРЕШИЛА!

Лошото е,че не грешиш! Lips Sealed
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #27 -: Октомври 28, 2010, 14:16:56 »
Раздели ТемаНагоре

Амбър,ти ако пред твоето дете се случва това,ще си диликатна и любезна ли мила?

Не съм казала такова нещо.
Казах, че бащата се представя като такъв, а в действителност съм почти сигурна, че по нищо не се е различавал от онова хлапе там.
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 28, 2010, 15:54:57 »
Раздели ТемаНагоре

Амбър,ти ако пред твоето дете се случва това,ще си диликатна и любезна ли мила?

Не съм казала такова нещо.
Казах, че бащата се представя като такъв, а в действителност съм почти сигурна, че по нищо не се е различавал от онова хлапе там.
нещо не ти схванах ама карай,за едно и също говорим,та бащата мила е голям пълнолетен човек,който не е псувал из училището и е потресен от случката
Ето бре жена и аз съм родител и държа на добро поведение от моето дете в училище,извън двора  на училището мога да псувам като дърта пача,но не пред детето си,за да му давам пример и много ще се съобразя пред кой и къде,има си време и място за това,въпрос на преценка...,а въпросното хлапе надали го прави пред родителите си,в училището няма контрол и там може Wink
Едно лично въпросче само,ти учителка ли си?Или работник в Просвета?
Нещо не ми се връзва защитата ти към такива случаи в училищата...
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #29 -: Октомври 28, 2010, 15:59:12 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм нито учителка, нито работник в Просветата.Просто прочетох всички коментари под статията и там имаше 1-2 които бяха от свидетели, които твърдят че бащата не просто е говорил на момчето, а дори го е ударил.
И смекчи тона ако обичаш.Всеки има право на мнение и не винаги твоето е миродавно.
Никого на защитавам, нито заемам позиция, така че няма какво да връзваш.
Активен


Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: