{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пневмония на 5м бебче  (Прочетена 3407 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Октомври 18, 2010, 13:04:09 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мами да се влюча и аз тук за съвет и мнение така миналата седмица малкият ми вдигна температура38 хрема и кашлица заведохме го до спешното каза да му давам чай тъй като бил малъ за антибиотик така два дена на чай но в понеделник си беше сащото заведох го при личния след преглед отново вече му исписа антибиотик Калцид сироп Ентиту и капки Мукосептонекс и така цяла седмица без подобрени от време на време дига температура до 38 и днес пак го заведох на контролен прати ни на снимка и какво оказа се с двустранна пневмония сега му изписа друг антибитик Аугментин плюс останалите пак сиропи без Калцид.И така да ми изкажете мнение и изобщо мислите ли че ще се оправи  с атнтибиотик или ще се наложи инжекций Благодаря ви Smiley
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2010, 13:24:56 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мами да се влюча и аз тук за съвет и мнение така миналата седмица малкият ми вдигна температура38 хрема и кашлица заведохме го до спешното каза да му давам чай тъй като бил малъ за антибиотик така два дена на чай но в понеделник си беше сащото заведох го при личния след преглед отново вече му исписа антибиотик Калцид сироп Ентиту и капки Мукосептонекс и така цяла седмица без подобрени от време на време дига температура до 38 и днес пак го заведох на контролен прати ни на снимка и какво оказа се с двустранна пневмония сега му изписа друг антибитик Аугментин плюс останалите пак сиропи без Калцид.И така да ми изкажете мнение и изобщо мислите ли че ще се оправи  с атнтибиотик или ще се наложи инжекций Благодаря ви Smiley

Мила ,не искам да те плаша ама ,ако наистина е двустранна пневмония аз се чудя как не сте в болница,какви са тия антибиотици.Не съм мед.лице,ама покрай честите боледувания на дъщяря ми смея да твърдя,че малко са антибиотиците които незнам за какво са.Първо мисля,че аугументина въобще не е подходящ и го казвам ,защото малката като беше на 4 м.,се разболя,диагнозата беше бронхиолит изписаха ни точно аугоментин и след седмица даване,се оказахме в болницата с пневмония(не двустранна) на инжекции и кошмара беше пълен 10 дена.Моето мнение е да заведете детето на др.педиатър със снимката,която са ви направили.
Стискам палци да се оправя бързо малката душичка  Kiss
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2010, 13:31:18 »
Раздели ТемаНагоре

И моя съвет е да посетите друг педиатър.Също зная че е редно да ви приемат в болница за съжаление. Иначе моя син пи Аугментин при бронхит и му помогна, но му направиха антибиограма, която показа че се влияе добре от този антибиотик.
Дано не стигате до болница и се оправи бебчо само от антибиотика  Lips Sealed
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2010, 13:37:21 »
Раздели ТемаНагоре

И аз не искам да те плаша,но съвсем скоро на една моя позната приеха детето в Спешното,заради двустранна пневмония.Дори начални симптоми е нямало детето,нито кашляло,само малко сополки имало...но в един момент започнал да диша тежко и да се задъхва.Тя хукнала към болницата и на детето веднага му била сложена кислородна маска.Дори интубация се наложила..И всичко това от двустранна пневмония.То е по-дълго за разпрвяне,но и без това сигурно те уплаших доста..Дано при вас положението не е същото.
Чувам напоследък,че в момента имало много гаден вирус,заради който се случвали всичките тия неща...И това не е единичен случай.Още 3 познати имам,на които скоро им се е случило почти същото нещо..Никакви симптоми и изведнъж-в болницата с недостиг на кислород..
Стискам палци да се оправите...С антибиотик или с каквото и да е друго,но да не стигате до болницата..
юи аз мисля,че е добре да посетите и друг педиатър.Второ или трето мнение никога не е излишно...
« Последна редакция: Октомври 18, 2010, 13:40:52 от doublemama » Активен


Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 20, 2010, 13:54:52 »
Раздели ТемаНагоре

дано сте отишли вече в болницата!Малщия кара пневмония на 7 дни и на 2м.,едностранни.И двата пъти в болница.Незнам защо са ви пратили вкъщи,що за лекар! Huh?
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2010, 14:53:13 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,просто върви при друг детски педиатър-този явно не става Shocked Shocked Shocked
Направо съм потресена като чета.
Синът ми беше на близо годинка,когато ни приеха с пневмония в болницата/едностранна/.
По епикриза се водеше бактериална пневмония.В отделението разбрах от лекарите,че имало и вирусна пневмония.
10 дни му скъсаха крачетата от инжекции-още ги помня Цефтриаксон в комбинация с Орбазон.Правеха му и инхалации.КОШМАРРРРРР.
Скорошно оздравяване ви желая и ако още не си ходила при друг лекар-просто побързай.
Доно се размине всичко. Kiss Kiss Kiss

Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Ноември 19, 2010, 22:28:56 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте малко късно но да благодаря на всички ви който ми писахте и дадохте мнение да наистина смених лекаря но малко късно тоест нашият два пъти ни сменя антибиотика и накрая неиздържах и отидохме на още два специалиста един друг педиатър и един пневмолог и така след ред изследвания и разбира се лечение благополучно сме добре не стигнахме до болница но за сметка на това 1месец се лекувахме но вече ще знам този другият педиатър ме посъветва когато ми се наложи нещо относно децата да казвам на нашият педиатър че искам направление за хомеопатично лечение така нямал право да ми отказва направление и така отново ви благодаря на всички бъдете живи и здрави Smiley
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: