{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: рискувам ли с този подарък?  (Прочетена 1591 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
petyrgochev
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Август 21, 2023, 13:30:03 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Скоро половинката ми има рожден ден, заедно сме от около година. За това време сме си разменили какви ли не подаръци, но този път искам да е нещо практично и от което знам че има нужда, например сокоизтисквачка, тъй като е изключителен почитател на фрешовете, нооо не знам дали няма да си навлека гнева й с подобен подарък хаха вие какво бихте ме посъветвали?
Активен

luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1327


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Август 22, 2023, 11:51:15 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей! Ами ситуацията е доста деликатна, много зависи дали живеете заедно, дали си сигурен че това би я зарадвало. Ако аз получа подобен подарък със сигурност ще го приема със смесени чувства. Хубавото е че в интернет може да намериш помощ за всичко, включително и в тази статия https://www.burgas24.bg/novini/interesno/Kak-da-izberete-podhodyasht-podaruk-za-vashiya-lyubim-chovek-1617157 е добре засегната темата за подаръци. Прочети може пък и да ти дойде друга идея.
Активен

petyrgochev
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Август 30, 2023, 13:23:09 »
Раздели ТемаНагоре

Здрасти! Май не сме заедно от достатъчно дълго за такива подаръци и сокоизтисквачката отпада като вариант хахах но пък след като разгледах написаното в статията ми хрумна друга идея, която определено е по-оригинална. Благодаря за помощта!
Активен

speaker
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 93

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2023, 18:26:46 »
Раздели ТемаНагоре

Интересна идея е тази сокоизтисквачка, браво!
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: