{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: didurina?  (Прочетена 6000 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 28, 2010, 11:08:15 »
Раздели ТемаНагоре

Все още чакам записа от тая крадла! Вече 21дни! (evil1)
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?action=profile;u=846 обърнете внимание на подписа й! Shocked Lips Sealed
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
teodopa
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Щастливка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 03, 2010, 22:01:29 »
Раздели ТемаНагоре

Моля, ако е възможно модератор да се включи по темата, тъй като тази "майка" се оказа, че продължава да си влиза тук, сложила ми е отрицателна оценка днес и твърди, че е пуснала записа....както и че аз не съм била комуникирала с нея.....
странно защо два месеца не ми е писала, откакто съм изпратила нещата!? Просто някои хора са много нагли и прекалено лъжат...
Активен

Коректност: Коректен и честен потребител съм Smiley
    Качество: В обявите се публикуват само качествени дрехи, състоянието е отлично или много добро, всяка забележка, ако има такава, се описва. Винаги публикувам дрехи, които имат живот и бих се радвала да получа. Всички дрехи се изпращат в чист и изпран вид (гладенето не е моята стихия). Ако все пак се случи да допусна грешка, моля пишете ми, ще решим проблема заедно Smiley
    Начин на плащане: Еконт/наложен платеж на пощенска пратка/, банков превод (сметката е в Банка ДСК) или пощенски запис;
    С предимство за писалите на ЛС или с изпратена оферта; Моля след като отправите Вашата оферта, да потвърдите желанието си на ЛС, така ще установим по-бърз контакт;
    Номерация: Всички дадени номера са по европейска/английска номерация;
    Доставка: Предпочитам пощенска пратка на Еконт с НП, цената, която включвам за доставка е възможно най-ниската = 2,50 лв;  мога да ви предложа и БГ пощи (за съжаление не мога да ви предложа лично предаване, тъй като съм ангажирана 7 дни в седмицата...)
    Отстъпки: За суми над 20 лв, поемам доставката на пощенска пратка по Еконт, при по-големи суми има допълнителни отстъпки.
    Ако желаете да ме "следвате", всяка седмица публикувам нови обяви за бебешки, детски и дамски дрехи и обувки

ПРИЯТНИ ЧАСОВЕ В БГДОМАКИНЯ! БЛАГОДАРЯ ВИ!


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: