{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: didurina?  (Прочетена 6002 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 17, 2010, 13:49:31 »
Раздели ТемаНагоре

Някой има ли връзка с didurina?
на 07.10. й пратих ЛОТ от детски шапки(10лв) и все още чакам да пише дали ги е получила и кога мога да очаквам записа.
Не е влизала от 12.10...  :Smiley
и-мейла й е скрит, няма даден скайп... незнам как да се свържа с нея. Казва се Диана Тодорова от Разград. Sad
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Kremi84
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 847


Коректна съм! Бъдете и Вие!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2010, 14:31:14 »
Раздели ТемаНагоре

Мила, пиши ми на лични данните й Wink
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 17, 2010, 17:11:50 »
Раздели ТемаНагоре

креми84,това набора ли ти е?Щото съм от Разград и съм същия набор.Имах съученичка Креми  Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 17, 2010, 17:33:38 »
Раздели ТемаНагоре

Sky_Angel имам данните и,пиша ти на лични
Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2010, 17:48:52 »
Раздели ТемаНагоре

благодаря ви момичета.
van4e_didi ми даде телефона й... сега ще й звънна да видим какво ще измисли. Huh?
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Kremi84
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 847


Коректна съм! Бъдете и Вие!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2010, 18:06:56 »
Раздели ТемаНагоре

Да, 84 е набора ми Smiley
Къде си учила? (ако искаш, ми пиши на лични) Wink
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 18, 2010, 08:32:39 »
Раздели ТемаНагоре

Да, 84 е набора ми Smiley
Къде си учила? (ако искаш, ми пиши на лични) Wink
в Оцет пийни си,до автогарата,водната централа и гробищата  Smiley Класна Христова,Дарина Колева  Smiley
минаваме на ЛС после
« Последна редакция: Октомври 18, 2010, 09:13:57 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 18, 2010, 09:19:10 »
Раздели ТемаНагоре

Какво е това чудо "в Оцет пийни си,до автогарата,водната централа и гробищата " хихихиих  Cheesy после пишете дали се познавате  Wink
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 18, 2010, 09:21:47 »
Раздели ТемаНагоре

креми84 да пише тук,ще е интересно за публиката
Оцет пийни си всъщност е Отец Паисий  Wink
Тази Креми,която ми беше съученичка,имаше приятелка и съученичка Галя-и двете имат село в Гецово  Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Kremi84
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 847


Коректна съм! Бъдете и Вие!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 18, 2010, 12:35:55 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм учила в Никола Икономов Smiley
Преди да се омъжа живеех до Битака (нали го знаеш къде е Wink), а сега сме срещу Симеончето (до Паисий).
След Икономов учих в Техникум по облекло Cheesy
А селото ми е Дряновец (пак капанско Tongue). Сега вече и Побит Камък Smiley
Щом сме един набор, все ще се знаем поне по физиономия!
Ако искаш, ми пиши скайпа си на лични Kiss
Активен
teodopa
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Щастливка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 20, 2010, 16:21:05 »
Раздели ТемаНагоре

Аз си чакам един запис от 7 лв от 1 СЕПТЕМВРИ! Sad
Писах й,  тя обясни, че били болни и т.н., до ден днешен ни запис, ни пари....
Днес пак й писах.
Не знам какво ще стане...освен да й сложа една отрицателна оценка!
Активен

Коректност: Коректен и честен потребител съм Smiley
    Качество: В обявите се публикуват само качествени дрехи, състоянието е отлично или много добро, всяка забележка, ако има такава, се описва. Винаги публикувам дрехи, които имат живот и бих се радвала да получа. Всички дрехи се изпращат в чист и изпран вид (гладенето не е моята стихия). Ако все пак се случи да допусна грешка, моля пишете ми, ще решим проблема заедно Smiley
    Начин на плащане: Еконт/наложен платеж на пощенска пратка/, банков превод (сметката е в Банка ДСК) или пощенски запис;
    С предимство за писалите на ЛС или с изпратена оферта; Моля след като отправите Вашата оферта, да потвърдите желанието си на ЛС, така ще установим по-бърз контакт;
    Номерация: Всички дадени номера са по европейска/английска номерация;
    Доставка: Предпочитам пощенска пратка на Еконт с НП, цената, която включвам за доставка е възможно най-ниската = 2,50 лв;  мога да ви предложа и БГ пощи (за съжаление не мога да ви предложа лично предаване, тъй като съм ангажирана 7 дни в седмицата...)
    Отстъпки: За суми над 20 лв, поемам доставката на пощенска пратка по Еконт, при по-големи суми има допълнителни отстъпки.
    Ако желаете да ме "следвате", всяка седмица публикувам нови обяви за бебешки, детски и дамски дрехи и обувки

ПРИЯТНИ ЧАСОВЕ В БГДОМАКИНЯ! БЛАГОДАРЯ ВИ!
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 20, 2010, 17:27:37 »
Раздели ТемаНагоре

не си била вкъщи. аз се чух с нея.. ако искаш мога да ти дам номера й, да й звъннеш.
днес ми писа, искаше ми пак адреса и щяла да ми прати записа...
да видим дали наистина ще стане. Huh?
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
teodopa
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Щастливка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 22, 2010, 13:07:53 »
Раздели ТемаНагоре

За мен е некоректна, аз тези пари съм ги прежалила, но все пак нека администратора/модераторите да я включат в списъка на некоректни, забелязах, че след мен си е направила още сделки. Детето й било много болно, казах си - човешко е, били закъсали с парите - човешко е...ама 50 дена ти да не пишеш и да не пуснеш парите? Ами като няма време, изтормозена е, с болно дете, без пари, защо е купувала след мен? Ясно е защо....за да ги завлече...Аман от такива дето ще лъжат за дребни пари...И с каква съвест ще се оправдават с болести по детето и с безпаричие...
Имам й адреса, освен да пиша една жалба до РПУ в нейния град.
Активен

Коректност: Коректен и честен потребител съм Smiley
    Качество: В обявите се публикуват само качествени дрехи, състоянието е отлично или много добро, всяка забележка, ако има такава, се описва. Винаги публикувам дрехи, които имат живот и бих се радвала да получа. Всички дрехи се изпращат в чист и изпран вид (гладенето не е моята стихия). Ако все пак се случи да допусна грешка, моля пишете ми, ще решим проблема заедно Smiley
    Начин на плащане: Еконт/наложен платеж на пощенска пратка/, банков превод (сметката е в Банка ДСК) или пощенски запис;
    С предимство за писалите на ЛС или с изпратена оферта; Моля след като отправите Вашата оферта, да потвърдите желанието си на ЛС, така ще установим по-бърз контакт;
    Номерация: Всички дадени номера са по европейска/английска номерация;
    Доставка: Предпочитам пощенска пратка на Еконт с НП, цената, която включвам за доставка е възможно най-ниската = 2,50 лв;  мога да ви предложа и БГ пощи (за съжаление не мога да ви предложа лично предаване, тъй като съм ангажирана 7 дни в седмицата...)
    Отстъпки: За суми над 20 лв, поемам доставката на пощенска пратка по Еконт, при по-големи суми има допълнителни отстъпки.
    Ако желаете да ме "следвате", всяка седмица публикувам нови обяви за бебешки, детски и дамски дрехи и обувки

ПРИЯТНИ ЧАСОВЕ В БГДОМАКИНЯ! БЛАГОДАРЯ ВИ!
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 24, 2010, 14:56:01 »
Раздели ТемаНагоре

Аз й сложих неутрална оценка, понеже чакам от 17дни... не са 50 както при теб... но моето търпение е по-малко и скоро, пак ще й звънна, макар да ме набутва яко. Първия път сумати време се обеснявах със свекърва й докато не разбрах, че мога да й звънна на др ден и че тогава телефона ще е в нея.
Звъннах й, каза, че не били в града и че щяла да ми се издължи.
На 20ти ми поиска отново адреса... а аз поисках да ми плати с телегр. запис... все пак не сме имали уговорка да я чакам половин месец!
Но до днес още нямам запис, което значи че не го е пуснала телеграфен, ако изобщо е пуснала нещо! Huh?
Ще изчакам до края на месеца и тогава тонът ми няма да е така благ, както предния път по телефона!
Не съм за 10лв, но немога да търпя да ми се подиграват!!!
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Kremi84
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 847


Коректна съм! Бъдете и Вие!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 24, 2010, 17:45:14 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, дайте ми адреса й на лични, да видя дали я познавам! Smiley
Активен


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: