{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Постоянна депресия  (Прочетена 7387 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1259


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 24, 2021, 14:50:47 »
Раздели ТемаНагоре

Привет мили мои, пандемията ми се отрази катастрофално. В пика на пандемията останах без работа, защото работя в ресторантьорския бранш. Имах заделени пари и криво ляво вързах двата края, но уви започнах да изпадам в депресивни състояния. Тази динамика в ежедневието, която загубих през последната година ме накара да се почувствам толкова самотна и безпомощна. Осъзнах, че нямам приятели освен колегите, които спряха да ме търсят след това. Макар вече да имам работа тази тревожност не напуска моето съзнание, че отново нещо подобно може да се повтори и не съм на себе си. Как се справяте с подобно нещо, защото на мен ми е много тежко.
Активен

sonq35
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 512


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 25, 2021, 19:51:56 »
Раздели ТемаНагоре

Много неприятна ситуация, мила. Не се притеснявай, пиши ни тук за това сме, за да се подкрепяме. Дори и само виртуално сме приятели и държим един на друг. Аз лично бих те посъветвала да отидеш на психолог или терапевт. Аз бях изпаднала в подобна ситуация и PsySense беше моето спасение. Препоръчвам ти да се свържеш с тях.
Активен
mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1259


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 28, 2021, 12:29:59 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря много, за съвета и всичко. Определено имах нужда да си излея душата на някого. Ще се свържа с тях и запазя първия свободен час. Явно наистина имам нужда от специалист.
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: