{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кажете си мнението за тази ситуация! - cvete80  (Прочетена 77217 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #45 -: Октомври 16, 2010, 14:41:09 »
Раздели ТемаНагоре

Тук при нас когато пускам препоръчан пакет бележката им излиза на компютър а не такава хвърчаща и писана ръчно а и също дават касова бележка.Когато е малък пакета пощальона ми го носи но го получам след подписа ми а не се дава на комшии.не знам какво сте се разбрали с потребителката но мой съвет е да утидеш ,да обясниш случая за празния плик и нека направят справка от адреса и какво е пуснато ако е препоръчан ще го има в данните ако не значи те е излъгала .И 0.60ст за препоръчан пакет  такова нещо няма на мен толко ми излезе когато пусках една спирала за очи като обикновен.Имаш печат с дата на плика и по това може пак да проверят -поне да кажат колко е бил грамажа че ако е бил празен наистина може пък и да е бил 0.60ст леле какви хора има направо се плаша но ако ме измамят отивам и му късам главата  Cheesy
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 14:45:55 от skoki81 » Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Октомври 16, 2010, 15:38:16 »
Раздели ТемаНагоре

Е то само препоръката е около 55ст,няма как целия пакет да е 0,60..
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Октомври 16, 2010, 16:07:02 »
Раздели ТемаНагоре

Препоръката вече е 58 ст,а пакет до 500 гр е 1,05 лв.
В нашият клон няма компютър,пише се на ръка.Също така са ми пускали препоръка и с марки.И това не е от значение!
Срещу баркода в пощата ще ти направят сверка.Разписката на продавачката ти е невалидна/фалшива,менте/...и т.н.
Имам същия плик у дома,отивам да го тегля...
Така, празен,с уплътнението вътре е 55-60 гр.
Според мен е ясно-пуснала ти е празен плик,но дори и така трябва да има разписка!
Прецени си!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Октомври 16, 2010, 17:20:28 »
Раздели ТемаНагоре

Няма нормален човек, който хвърля бележката за изпратен пакет ПРЕДИ да се получи от отсрещната страна!
Всеки друг случай е умишлен! Умишлено "изхвърлени", "изгубени" бележки. Само и само да се потули ситуацията!
Учудвам се, че на пакета няма грамаж. Това е първото, което описват на пакетите, след като ги приемат в пощата и едва след това започват въвеждането на данните получател, подател и т.н.
Стискам палци да се разберете с продавалката. Че разклоненията са толкова много ... от тарикат-изпращач, пощенски служители (приемащи пратката), такива, получаващи я и т.н. по веригата.
Дали пък някой отракан служител не си е играл да го опакова отново, след като е претарашил пакета? И това да е причината да няма грамаж ...
Егати ... стават все по-креативни!  (hassle4)
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Октомври 16, 2010, 18:18:25 »
Раздели ТемаНагоре

cvete80 с този ник комуникираше с мен
да тя е,аз  я уведомих за темата,ама ....
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Октомври 16, 2010, 18:22:10 »
Раздели ТемаНагоре

Аз немога да се разбере с нея,защото неиска явно да ми пише,в Понеделник ще ида до пощата да видя каквоможе да се направи Sad,а мога ли да поставя някаква оценка?
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #51 -: Октомври 16, 2010, 18:23:56 »
Раздели ТемаНагоре

Изчакай да се види какво ще се случи , а ти си го платила нали , че вече не помня
Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Октомври 16, 2010, 18:28:27 »
Раздели ТемаНагоре

Тук при нас когато пускам препоръчан пакет бележката им излиза на компютър а не такава хвърчаща и писана ръчно а и също дават касова бележка.Когато е малък пакета пощальона ми го носи но го получам след подписа ми а не се дава на комшии.не знам какво сте се разбрали с потребителката но мой съвет е да утидеш ,да обясниш случая за празния плик и нека направят справка от адреса и какво е пуснато ако е препоръчан ще го има в данните ако не значи те е излъгала .И 0.60ст за препоръчан пакет  такова нещо няма на мен толко ми излезе когато пусках една спирала за очи като обикновен.Имаш печат с дата на плика и по това може пак да проверят -поне да кажат колко е бил грамажа че ако е бил празен наистина може пък и да е бил 0.60ст леле какви хора има направо се плаша но ако ме измамят отивам и му късам главата  Cheesy
Аз вече ходих,говорих с началничката на пощата и тя каза,че наистина пакета не би трябвало да изглежда така и даже ми показа други пакети.Попитах я как може да ми дават пакета на когото и да е,ако е препоръчан,жената каза,че понеже пощальона познавал комшийката ми и т.н. и все пак нямал празво де,аз се скарах и със съседката обясних й случая и на нея,ако аз бях отишла да си взема плика и го видя празен,нямаше да го отворя изобщо,ама .....дълга история,ужас
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Октомври 16, 2010, 18:31:35 »
Раздели ТемаНагоре

Изчакай да се види какво ще се случи , а ти си го платила нали , че вече не помня
да,платих го предварително,защото незнаех кога ще мога да ида до пощата и казах на цвете80,като и пусна парите тогава да ми пусне часовника,за да не стане така,та да ми пусне часовника и да си чака една седмица парите.Пазя си бележки от записа и тя ги има и даже имам потвърждение от нейна страна за получения запис (пазя и разговора по скайпа и лс-та)
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #54 -: Октомври 16, 2010, 18:44:14 »
Раздели ТемаНагоре

дай ми скайпа и
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #55 -: Октомври 17, 2010, 13:19:25 »
Раздели ТемаНагоре

.............
За да избегна такива ситуации преди да пиша на потребител първо проверявам какви са оценките и коментарите за него (и тук, и в продавалника, и навсякъде другаде) и дори и при най-малкото съмнение - се отказвам да му пиша, независимо каква е стоката и колко ми е нужна.
Активен

AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #56 -: Октомври 18, 2010, 00:34:30 »
Раздели ТемаНагоре

Четох на диагонал, но да си кажа мнението и ако някой го е писал и съм прескочила - сорри
Значи .60 лв марка се лепва на обикновенно писмо, което се пуска в пощенската кутия. Няма грамажи - няма дявол
Според мен момичето просто си е написало адреса на един празен плик и го е пратило по пощата
Дори и да е имало нещо вътре - не може да го докаже. Да е мислила като е пращала
И аз изгорях с 2 пакета загубени, ама щото ги пуснах непрепоръчани за втори път от както пращам го правя и изчезнаха....еми не търся никой да ми праща пари. Пишат момичетата - няма ги - значи няма ги и това е. Пих една студена вода и това е!
Сега цветето80 да пие една вода и да си върне паричките
Активен
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Октомври 18, 2010, 07:37:57 »
Раздели ТемаНагоре

Четох на диагонал, но да си кажа мнението и ако някой го е писал и съм прескочила - сорри
Значи .60 лв марка се лепва на обикновенно писмо, което се пуска в пощенската кутия. Няма грамажи - няма дявол
Според мен момичето просто си е написало адреса на един празен плик и го е пратило по пощата
Дори и да е имало нещо вътре - не може да го докаже. Да е мислила като е пращала
И аз изгорях с 2 пакета загубени, ама щото ги пуснах непрепоръчани за втори път от както пращам го правя и изчезнаха....еми не търся никой да ми праща пари. Пишат момичетата - няма ги - значи няма ги и това е. Пих една студена вода и това е!
Сега цветето80 да пие една вода и да си върне паричките
Тъй катоб гледам,май аз ще пия студена вода  Lips Sealed Sad,то момичето изобщо не иска да ми пише,нито в темата се включи...,дано поне е говорила с  администратор или модератор.
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Октомври 21, 2010, 18:36:05 »
Раздели ТемаНагоре

От пощата ми казват,вече 3 ти ден,че немогат да се занимават,защото имат работа.Какво да правя?Модератор успя ли да се свърже с Cvete80,как ще процедираме? Sad
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Октомври 21, 2010, 20:19:10 »
Раздели ТемаНагоре

Как да се процедира с такъв човек - ЗАГАТКА!!!!!! То  са лъжи то е едно чудо !!!!! Пращам на въпросната пакет за смешна сума и слет ден получавам -ПРАТИЛА СЪМ ЗАЛИС !!! Минава седмица - запис няма питам на лични какво става тя мълчи аз пак пиша да ми продиктува номера на квитанцията и тя ми иска адрес аз пак пиша адрес - пак мълчание !!! Усетих че ме метна на черешата - и хоп получавам на третата седмица същата бележка като тази която прати на теб на лс -ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ТОВА Е МНОГО ВЕСЕЛО  (grin4) (laugh2) (laugh3) уж ми била пратила записа и пакета обратно само че не на името което и пратих а взела ми ника и фамилията от пощенската кутия само че аз не съм с  тази фамилия тя ми е моминската а аз от 8 години съм омъжена  (laugh1) (laugh1)  та така с две имена ми пратила и пакета и пощенските !!!!!!!! Добре че парите са смешни мен не ми се разправя - Съжелявам мила но истината е че ИЗГОРЯ!!!!!
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: