{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кажете си мнението за тази ситуация! - cvete80  (Прочетена 77212 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kami_nikolova
Ками
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Мама на две принцеси

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Октомври 22, 2010, 21:49:53 »
Раздели ТемаНагоре

......
Според мен момичето просто си е написало адреса на един празен плик и го е пратило по пощата
Дори и да е имало нещо вътре - не може да го докаже. Да е мислила като е пращала
И аз изгорях с 2 пакета загубени, ама щото ги пуснах непрепоръчани за втори път от както пращам го правя и изчезнаха....еми не търся никой да ми праща пари. Пишат момичетата - няма ги - значи няма ги и това е. Пих една студена вода и това е!
Сега цветето80 да пие една вода и да си върне паричките

Аз също съм имала проблеми с БГ поща когато не съм пускала препоръчано и не съм си търсила парите.Момичетата не са  виновни за мойте грешки.
И наистина цветето80 може да постъпи коректно и да върне парите.
Активен

Пощенските са за сметка на копувача.
Коректна съм очаквам същото.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Октомври 22, 2010, 23:25:40 »
Раздели ТемаНагоре

Как да се процедира с такъв човек - ЗАГАТКА!!!!!! То  са лъжи то е едно чудо !!!!! Пращам на въпросната пакет за смешна сума и слет ден получавам -ПРАТИЛА СЪМ ЗАЛИС !!! Минава седмица - запис няма питам на лични какво става тя мълчи аз пак пиша да ми продиктува номера на квитанцията и тя ми иска адрес аз пак пиша адрес - пак мълчание !!! Усетих че ме метна на черешата - и хоп получавам на третата седмица същата бележка като тази която прати на теб на лс -ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ТОВА Е МНОГО ВЕСЕЛО  (grin4) (laugh2) (laugh3) уж ми била пратила записа и пакета обратно само че не на името което и пратих а взела ми ника и фамилията от пощенската кутия само че аз не съм с  тази фамилия тя ми е моминската а аз от 8 години съм омъжена  (laugh1) (laugh1)  та така с две имена ми пратила и пакета и пощенските !!!!!!!! Добре че парите са смешни мен не ми се разправя - Съжелявам мила но истината е че ИЗГОРЯ!!!!!
Оф ужас,те и моите пари не са много,но защо да е така? Sadдобре а ти писа ли й оценка,защо модераторите не й поставят наказание Sad
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Октомври 23, 2010, 19:03:19 »
Раздели ТемаНагоре

Не не съм писала - чакам изпратения залис за пощенски и пакета уж връща -  (laugh1) вече месец !!!!! Нали ти казах смешни са парите не ми се разправя но оценка ще сложа .Поне от кумова срама да беше няписала в темата - ама като не е пратила - (pother8)какво да пише милата - СПОТАИВА СЕ - АКО МИНЕ НОМЕРА!!!!!
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Октомври 23, 2010, 23:07:29 »
Раздели ТемаНагоре

ами общо взето и на мен ми се струва,че се спотайва,От време на време виждам че темата се наблюдава от "скрит гост",може и тя да е  :Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #64 -: Октомври 24, 2010, 12:38:49 »
Раздели ТемаНагоре

Цветето получи бан , докато не се свърже с  мен
Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Октомври 25, 2010, 08:09:57 »
Раздели ТемаНагоре

Цветето получи бан , докато не се свърже с  мен
благодаря .
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Октомври 25, 2010, 12:05:55 »
Раздели ТемаНагоре

viv_f  ако ти се занимава имам една идейка,която приложих срещу една потребителка в П..............ка.При мен проработи.Ако искаш пиши ми на лични да ти обясня,че не искам някои хора да се "светнат" за какво става въпрос Cheesy
Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Октомври 25, 2010, 16:21:47 »
Раздели ТемаНагоре

viv_f  ако ти се занимава имам една идейка,която приложих срещу една потребителка в П..............ка.При мен проработи.Ако искаш пиши ми на лични да ти обясня,че не искам някои хора да се "светнат" за какво става въпрос Cheesy
ок,айде драскай на лс да споделиш  Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Октомври 25, 2010, 16:24:30 »
Раздели ТемаНагоре

viv_f  ако ти се занимава имам една идейка,която приложих срещу една потребителка в П..............ка.При мен проработи.Ако искаш пиши ми на лични да ти обясня,че не искам някои хора да се "светнат" за какво става въпрос Cheesy
ок,айде драскай на лс да споделиш  Wink
Ауууууу бива ли така да подклаждате любопитството на цяла група женоря, а ?  Cheesy
« Последна редакция: Октомври 25, 2010, 16:45:17 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #69 -: Октомври 26, 2010, 12:01:10 »
Раздели ТемаНагоре

ЗА ЖАЛОСТ , ПИСАХ СИ С ЦВЕТЕТО80 НЕ Е ЧОВЕК , ПРОСТО ЩЕ ПИЕШ ЕДНА СТУДЕНА ВОДА МИЛА , НЯМАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ , ДАЙ МИ ДАННИТЕ И ЗА ДА Я СЛОЖА В ЧЕРНИЯ СПИСЪК , КЪДЕТО И Е МЯСТОТО!!!
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Октомври 26, 2010, 12:03:04 »
Раздели ТемаНагоре

ЗА ЖАЛОСТ , ПИСАХ СИ С ЦВЕТЕТО80 НЕ Е ЧОВЕК , ПРОСТО ЩЕ ПИЕШ ЕДНА СТУДЕНА ВОДА МИЛА , НЯМАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ , ДАЙ МИ ДАННИТЕ И ЗА ДА Я СЛОЖА В ЧЕРНИЯ СПИСЪК , КЪДЕТО И Е МЯСТОТО!!!
Дайте да сформираме бойна група. Къде живее въпросната ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
EvaJ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 146


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Октомври 26, 2010, 12:09:17 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не мога да разбера защо сделките не се извършват посредством наложен платеж.Не сте една или две,които се оплаквате от некоректни потребители.Аз самата ,ако искам да купя нещо ,задължително бих платила при получаване на стоката.Ако има рекламация може на момента да се върне...ще си спестите страшно много ядове.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Октомври 26, 2010, 12:11:25 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не мога да разбера защо сделките не се извършват посредством наложен платеж.Не сте една или две,които се оплаквате от некоректни потребители.Аз самата ,ако искам да купя нещо ,задължително бих платила при получаване на стоката.Ако има рекламация може на момента да се върне...ще си спестите страшно много ядове.

Защото има мами, които не искат да си оскъпяват пратката допълнително. Пък и все се надяваш, че няма да доживееш да ти се случи
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Октомври 26, 2010, 12:25:31 »
Раздели ТемаНагоре

ЗА ЖАЛОСТ , ПИСАХ СИ С ЦВЕТЕТО80 НЕ Е ЧОВЕК , ПРОСТО ЩЕ ПИЕШ ЕДНА СТУДЕНА ВОДА МИЛА , НЯМАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ , ДАЙ МИ ДАННИТЕ И ЗА ДА Я СЛОЖА В ЧЕРНИЯ СПИСЪК , КЪДЕТО И Е МЯСТОТО!!!
Ок ще ти ги пиша на лс.
Аз днес измерих отново празния плик в една поща обясних им за случая и ми казаха да ида до друг клон и от там,ако искат ще ми помогнат.Щели  да звъннат до Димитровград и да видят пакета как е тръгнал(смисъл с какъв грамаж).А за студената вода то е ясно , че ще пия  Sad
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Октомври 26, 2010, 12:29:24 »
Раздели ТемаНагоре

ЗА ЖАЛОСТ , ПИСАХ СИ С ЦВЕТЕТО80 НЕ Е ЧОВЕК , ПРОСТО ЩЕ ПИЕШ ЕДНА СТУДЕНА ВОДА МИЛА , НЯМАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ , ДАЙ МИ ДАННИТЕ И ЗА ДА Я СЛОЖА В ЧЕРНИЯ СПИСЪК , КЪДЕТО И Е МЯСТОТО!!!
Ок ще ти ги пиша на лс.
Аз днес измерих отново празния плик в една поща обясних им за случая и ми казаха да ида до друг клон и от там,ако искат ще ми помогнат.Щели  да звъннат до Димитровград и да видят пакета как е тръгнал(смисъл с какъв грамаж).А за студената вода то е ясно , че ще пия  Sad
Честно да ти кажа в мен се породи съмнение. Ако от пощата ти помогнат и установят колко е тежал пакета и ако е тежал повече, сами ще си признаят за кражбата. Което струва ми се няма да направят. Но пожелавам разрешаване на случая. Ако не искат да ти помогнат - засипи ги с жалби.
« Последна редакция: Октомври 26, 2010, 12:31:41 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: